PDA

View Full Version : ..



Chukky
01-13-2010, 17:37
Здравейте с приятелия ми сме заедно вечe 7 месеца и но чувствата ми изстинаха..той ме задушава и ми се иска да го зарежа но нз как.. той е готов на вс за да съм с него.. вчeра опитах и той за малко да се самоубие.. нз какво да правя на сила съм с него, от страх.. толкова е трудно.. хелпп :( :(

w0sh
01-13-2010, 17:41
по телефона.
така после няма да ти е гузно.

или с СМС.

Alex4o0o
01-13-2010, 17:47
Така...щом положението е толкова зле в никакъв случай не му казвай директно.Помоли го да поговорите (обаче да е лично) и му кажи как сте имали хубави моменти обичала си го но вече не е същото както преди.Кажи му че има и други и животът продължава,а и 7 месеца не са чаак толкова време че да не може да го преодолее.Постарай се да не се засичате често,поне в следващите седмици.Така ще го приеме по-лесно. :(

myNameIsImmortal
01-13-2010, 17:53
това, че той иска да е с теб цял живот, не означава че ти трябва да изпълниш желанието му.. и + това щом вече нямаш чувства просто му казваш как стоят нещата и край.

DevilWish
01-13-2010, 18:16
И при мен се е случвало.И аз не обичам да имам такава връзка.Поне тогава де.Не исках нещо сигурно, а исках просто тръпка.И когато знаех, че той иска да е с мен до живот просто се отказах от него ;) :) Тъпо е, ще съжаляваш, но не можеш да се насилваш . . по-добре го остави, ясно е ,че връзката няма бъдеще.И моят щеше да се самоубива.Спокойно, още е жив. ;) Остави го, но му го кажи в очите, защото чрез смс или обаждане е подло ;)

fenastz
01-13-2010, 18:24
И какво като се самоубие ? Като е такава мижитурка нека умре ! Намери си истински мъж...

sunshinepp
01-13-2010, 18:58
рано или късно ще се стигне до раздяла.. така че колкото по-рано толкова по-добре ..

sh3_1s_7h3_0n3
01-13-2010, 19:00
Кажи му, че имаш нужда от почивка.
Или му кажи какво не харесваш в него и как това те отблъсква и ти е по приятно сама, отколкото да си с него.

BlueFace
01-13-2010, 19:02
И какво като се самоубие ? Като е такава мижитурка нека умре ! Намери си истински мъж...

Бахти садиста :shock: :shock: Човек имаш нужда от помощ това мислене изобщо не е нормално.

По темата: Недей да го зарязваш по скайп или с смс-просто е детинско.Щом искаш да го зарежеш поне имай смелостта да му го кажеш в очите.Обясни му причините и нещата заради които връзката ви не може да продължи повече. :) Според мен това е коректният начин.

П.П. А по въпроса със самоубийството -не вярвам да го направи.Все пак не може да е толкова тъп ,че да не забелзва всички други красиви момичета около себе си :) (не го познавам ,но все пак във всеки град ,училище ,общност има хубави момичета :) )

Sladurcho
01-13-2010, 19:41
До някъде го разбирам момчето... след като е готово на всичко и иска да е с теб нормално да му е гадно и здухано ... но разбирането ми е до тук... тези глупости за самоубиването са много тъпи... едва ли не иска да те задържи с заплахите си да се самоубие.. и ти тъй като не искаш да ти тежи на съвестта и не смееш да го зарежеш ... Съвета ми е както и преди мен казаха поговори с него и му обесни защо нещата са стигнали до тук че да не искаш да си с него .... тъпо ще му е , няма да му се живее (може би) но ще го преживее :) на всеки се е случвало да е в това полужение но малко са самоубииците :) Успех

moon_flower
01-13-2010, 19:54
Ох..тия самоубииства къртат просто..кажи му,че го цениш като приятел дрън дрън,залъжи го с мили думи,но му кажи,че примерно искаш да си сама за известно време.Нещо такова.Нека бъде по заобиколно казано.

BlueFace
01-13-2010, 19:58
Btw избягвай фрази като - "Проблема не е в теб" , "Заслужаваш нещо по-добро" , "Искам да си останем само приятели " ;) Не казвай нещо което не мислиш напразно , просто ей така уж да е "по-леко" :)

fenastz
01-14-2010, 13:15
И какво като се самоубие ? Като е такава мижитурка нека умре ! Намери си истински мъж...

Бахти садиста :shock: :shock: Човек имаш нужда от помощ това мислене изобщо не е нормално.

По темата: Недей да го зарязваш по скайп или с смс-просто е детинско.Щом искаш да го зарежеш поне имай смелостта да му го кажеш в очите.Обясни му причините и нещата заради които връзката ви не може да продължи повече. :) Според мен това е коректният начин.

П.П. А по въпроса със самоубийството -не вярвам да го направи.Все пак не може да е толкова тъп ,че да не забелзва всички други красиви момичета около себе си :) (не го познавам ,но все пак във всеки град ,училище ,общност има хубави момичета :) )


Много си е нормално ! Щом заради няк`во момиче би се самоубил, кажи ми що за слабохарактерно леке е ? Какво му е длъжна тя ?

А относно помощта - вече ходих :) психотерапевта ми каза, че съм си съвсем в рамките на нормалното, но трябва да се отпусна повече.

Zarity
01-14-2010, 13:19
това, че той иска да е с теб цял живот, не означава че ти трябва да изпълниш желанието му.. и + това щом вече нямаш чувства просто му казваш как стоят нещата и край.



Много си е нормално ! Щом заради няк`во момиче би се самоубил, кажи ми що за слабохарактерно леке е ? Какво му е длъжна тя ?


+1..

soul1199
01-14-2010, 15:31
До някъде го разбирам момчето... след като е готово на всичко и иска да е с теб нормално да му е гадно и здухано ... но разбирането ми е до тук... тези глупости за самоубиването са много тъпи... едва ли не иска да те задържи с заплахите си да се самоубие.. и ти тъй като не искаш да ти тежи на съвестта и не смееш да го зарежеш ... Съвета ми е както и преди мен казаха поговори с него и му обесни защо нещата са стигнали до тук че да не искаш да си с него .... тъпо ще му е , няма да му се живее (може би) но ще го преживее :) на всеки се е случвало да е в това полужение но малко са самоубииците :) Успех мхм

loliii
01-14-2010, 15:34
И какво като се самоубие ? Като е такава мижитурка нека умре ! Намери си истински мъж...
Съгласна!
Като е такова мазохистично олигофренско същество нито заслужава да е с теб, нито заслужава съжалението ти, нито вниманието ти, нито живота си.

izlishna
01-15-2010, 11:27
Кажи му, че не може да си на сила с него и че след теб ще си намери друга :)