PDA

View Full Version : който иска нека го прочете



Lenin1917
01-13-2010, 17:54
Какъв е тоя свят в който живея? Често си задавам този въпрос, но отговор така и не намирам! Нима съм единствен, прокълнат на съществуване без любов?
Стоя на спирката и гледам различни двойки- щастливи са, а аз? как бих могъл да отговоря на този въпрос? Животът ме е изтласкъл извън главния път и гледам отстрани... а той се смее... дали така е по добре? Едва ли! А може би не съм срещнал момичето за мен? Не искам само куха кукла! Не може ли да се разкрия- кой съм ас, какво мисля и какво правя!!! Омръзнаха ми празни думи и свалки! Не бива повече така! Трябва! Трябва да има решение! Представям си момиче... красиво момиче което да ме разбира! Интересувам се от проблемите й и тя от мойте! Готов съм на ВСИЧКО за нея! Няма ли такава реалност? а може би съм си изгубил ума?
Въпроси... без отговори! Всичко е обгърнато от облакът на гъзарията и простотията!
Какво ще си помисли едно момиче ако й дам звете? Дали ще ме помисли за старомоден кретен, или ще ми благодари и веднага щом си тръгна ще го хвърли?
Дразна се- безкрайно много защо трябва да е така!
Трябва да продължавам все така напред- като безчувствена машина и да игнорирам това, че съм прострелян в сърцето! Отдавам се на идеологията си и тя ми е в душата!
Все ми е едно! Нека умра млад! Даже по добре! Ще последвам завета на Комендант Че Гевара! Компромиси няма! Всичко или нощо- Комунизъм или Смърт! Много са лъжите и измислиците който се изтрелват от запада против нас!! С кръв ще ги измия! Ще покажа на света, че ние, днешната Червена младеж е готова на всичко да сътвори свят, който под червеното знаме ще обича и закриля всеки един от вас!
Свят, в който ще бъде изкоренена тиранията, която днес управлява света! Свят, в който ще се гордеем да живеем. Всеки ще има дом, храна, безплатно образование...
Няма да има никакви пари- те диктуват кой да живее като цар и кой да умре от глад!
НЕВЪЗМОЖНО??? Не! Днешния свят е устроен така, че да смазва всички сободомислещи хора като мен- с идей, който излизат от тесния кръг създаден от управниците! Свобода? каква свобода имате? Това е илюзия, създадена да играе ролята на стена за бунтовниците! Но тези, който я прескочат- те се превръщат в врагове- обществото ги изтласква, защото не търпи различията, полицията ни гони... не сме удобни на властта- Какво можем да променим? С днешното управление- прекрасен пример е поробената ни от мутри и измамници Родина!
Пак казвам- не е невъзможно да преобърнем масата на властта- а защо така въобще мислите? Защото тя така ви казва!!! Ние сме милиони- по цял свят!
Ярки примери са всички организаций като АКМ (a k m 1 9 1 7 . o r g)
Медията, по заповед на властта ни игнорира, за да не се присъединът към нас будни хора! Преследват ни като кучета! Даже времето тук се нажежава и пак по нареждане на властта се създаде Атака!!!
А какво всъщност целят те? На истина ли се борат за България?
Ако имахме подкрепата, която Атака получава от радио, телевизия, преса, въобще и финансирането, от одавна щяхме да сме направили Революция и сега щяхме да вървим напред към светлото бъдеще...

РЕВОЛЮЦИЯ!!! Това е единственият отговор!!! Да спрем терора на световната власт- да спрем проклетите политически войни, водени за суровини! От началото на 2001г. цивилните убити САМО в Ирак от натовците са около 650 000 хора- човешки същества, с майки, бащи и семейства!!! На какво прелича света??? Нима в неолита е било по добре???


Другари и Другарки! Забравете лъжите! Ние се борим за свободата на народите!
Не чакайте другите, само се борете в редиците на Червената Младеж!!!
Помогнете на света да се пречисти от паразитите! Разкажете на приятели!
Водете информационна борба с опресорите!!! Важното е народа да се
осъзнае- тогава- както е казал Ленин "От искрата- пламък!"

w0sh
01-13-2010, 17:57
Ние сме на всеки километър
и така до края на света.

suantito
01-13-2010, 18:07
това е някакъв вид модерен социализам :grin:

liim0nka
01-13-2010, 18:11
Прочетох точно 5 реда..мисля че доста се флмираш
всеки случай не можем да ти помогнем..то приятелка няма да си намериш само с искането.. :)

fenastz
01-13-2010, 18:30
Няколко неща...

...пиши с кирилица, не с БГ фонетика...

...голям си комплексар, по-зле и от мен, защото не се осъзнаваш...

...никой не се интересува тъпотиите, с които зарибяваш...

..и ако обмисляш самоубийство -

http://cdn0.knowyourmeme.com/i/5371/original/PalinDO_IT_FAGGOT.jpg

LadyDi
01-13-2010, 18:45
:lol:

Брей, брей. Два пъти го четох. Тоя воайор гледал по спирката двойки, ама понеже на него никоя не му обръща внимание, щял да става чегеварец :lol:

Их, тия деца съвсем се чалдисаха.

Lenin1917
01-13-2010, 19:31
Няколко неща...

...пиши с кирилица, не с БГ фонетика...

...голям си комплексар, по-зле и от мен, защото не се осъзнаваш...

...никой не се интересува тъпотиите, с които зарибяваш...

..и ако обмисляш самоубийство -


Ти явно си от тези с промитите от съвременното общество мозъци и няма смисъл въобще да ти отговарям....

LadyDi, знаеш ли какво значи думата воайор? Това е човек, който наблюдава други хора, криейки се. Аз къде казах, че съм се крил? Просто гледах хората докато чаках трамвая :) И как ти хрумна, че заради това че нямам приятелка съм решил да ставам... как го каза "чегеварец"? Просто се замислям в какъв свят и общество живеем, без морал, без истински чувства, ние сме просто медузи, изхвърлени на брега. Хората се меркантилизираха, няма ги чувствата, няма я любовта, няма го блясъка в очите на момичето, с който те гледа, докато й подаряваш червена роза. Това исках да споделя, дано все още има хора, неподдали се на грандиозната пропаганда и промиване на мозъци.

LadyDi
01-13-2010, 19:44
Lenin1917, не знам как да ти го кажа, но това са пълни глупости. Твърде си се филмирал и ти като повечето наоколо.

valdesbg
01-13-2010, 19:58
Их, тия деца съвсем се чалдисаха.

:smt023

Ех, Марина :) Кога ще се донеса до морската ни столица... :)

Auby
01-14-2010, 06:08
..и ако обмисляш самоубийство -

http://cdn0.knowyourmeme.com/i/5371/original/PalinDO_IT_FAGGOT.jpg

:lol: :lol: :lol:

MaLkaTa_LaDy
01-14-2010, 07:12
Виж от къде започна, а къде свърши...
И ти ли си от онези родолюбци, които искат да "спасят" България и нашето общество? Глупаво е, ние вече затънахме.

petityygirL
01-14-2010, 11:04
:(

Sladurcho
01-14-2010, 11:12
Lenin1917, не знам как да ти го кажа, но това са пълни глупости. Твърде си се филмирал и ти като повечето наоколо.

FlashMX
01-14-2010, 12:33
http://silvysdiary.com/wp-content/sad-cat.jpg

Linns
01-14-2010, 12:44
Излез от филма !

Zarity
01-14-2010, 12:46
Кво викаш? :-o

Lenin1917
01-14-2010, 13:19
petityygirL, благодаря ти, радвам се, че си го прочела и осмислила! :)
На всички други, които ми казват да изляза от филма, ще им кажа, че филмираните сте вие, но жалкото е, че никога няма да го осъзнаете. Вие сте "продуктът" на системното промиване на мозъци, вие не сте себе си, вие сте такива, каквито ви натрапват от телевизията, вестниците, списанията и интернет. ВИЕ сте жертвите на съвременната матрица и сте "програмирани" да унищожавате всички, които искат да излязат от нея. Първичното, истинското и чистото у вас е избледняло до такава степен, че вече не можете да разберете нищо човешко, не можете да разберете хората които не мислят като вас. Не го пиша с омраза, а с мъка, защото вие сте просто един социален експеримент и нищо повече.

Zarity
01-14-2010, 13:21
:-o
...
Филмиии :lol: :razz:

valdesbg
01-14-2010, 13:28
Ленин - нали знаеш че обществото определя нормата и морала. Всички извън тоя морал и норма са герои, убийци или луди отрепки.

Познай в кой образ си ти в момента? :) Обвиняваш всички освен себе си, изкарваш се жертва и неразбран. Това ли е истинската същност на човека? Към това ли тярвба да се стремим всички?

Сам се досещаш че си в образа на лудата отрепка, неразбрания. Е ако искаш да си героя, учителя или както искаш го наречи - излез от образа на смачканото цветенце. И дай някакви факти които да подкрепят откачената идея.

Щото ситуацията е следната: куче лае срещу автомобила на улицата.

Схващаш, нали?

MaLkaTa_LaDy
01-14-2010, 13:58
Аз не мисля като хората и хората не мислят като мен. Може да звучи надуто, но се чувствам хищник. Това общество ми е чуждо и не се чувствам комфортно в него, но не съм тръгнала да ги променям, нито да ги съдя. В момента работа върху това да си осигуря възможност след време, когато закона ми позволи, да се махна от тази държава.

axis
01-14-2010, 14:01
режи си вените комуняга гаден

soul1199
01-14-2010, 15:38
не мога да го прочета :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

izlishna
01-15-2010, 11:28
И каква е тая тема, която си копирал от някъде? Влязъл си яко във филма 8)

MZMA
01-16-2010, 01:36
Кога ще проумееш истината,комунисте?

Bellatrix
01-16-2010, 07:08
О, я се стегни. Не е нужно да си гъзар и простак, за да те хареса някое мило и свястно момиче. И не ти е обществото виновно. Виновен си си ти, че не знаеш как да търсиш. Ми и аз не обичам гъзари и простаци и макар, че един тон мацки от тоя форум пишат: "Уууу, добри и свястни момчета вече няма" аз се чудя как тогава през последните 2-3 години все на свястни момчета попадам. Ама не търся при разни дето всяка втора мисъл им е е*ане, коли и алкохол.

Ти като търсиш при кифло-к*рвите, не очаквай да блесне някое добро момиче от там.

FrE6Ko
01-16-2010, 07:32
Гаджетата ли са всичко? Секса? Любовта между гаджета?? Ооо прочетох само първите 5- 6 реда обаче разбрах, че доста преовеличаваш ! Чакай малко има толкова по- важни неща ! Виждал влюбени двойки ! И какво ?? Ти си гледай забавлението, семейството и приятелите пък друго да не те интересува ! :-P

Nich
01-16-2010, 15:08
Няколко неща...

...пиши с кирилица, не с БГ фонетика...

...голям си комплексар, по-зле и от мен, защото не се осъзнаваш...

...никой не се интересува тъпотиите, с които зарибяваш...

..и ако обмисляш самоубийство -


Ти явно си от тези с промитите от съвременното общество мозъци и няма смисъл въобще да ти отговарям....

LadyDi, знаеш ли какво значи думата воайор? Това е човек, който наблюдава други хора, криейки се. Аз къде казах, че съм се крил? Просто гледах хората докато чаках трамвая :) И как ти хрумна, че заради това че нямам приятелка съм решил да ставам... как го каза "чегеварец"? Просто се замислям в какъв свят и общество живеем, без морал, без истински чувства, ние сме просто медузи, изхвърлени на брега. Хората се меркантилизираха, няма ги чувствата, няма я любовта, няма го блясъка в очите на момичето, с който те гледа, докато й подаряваш червена роза. Това исках да споделя, дано все още има хора, неподдали се на грандиозната пропаганда и промиване на мозъци.

меркантилизъм - икономическа система при която стоките се изнасят вън от страната срещу злато и сребро, като целта е благородните метали да останат вътре в страната и само малка част от тях да я напускат....

buuu
01-16-2010, 15:11
филлллммммм 8) :lol:

peshost
01-16-2010, 19:26
:shock:

Gigi1302
01-17-2010, 13:40
Ох, вместо да оправяш света, вземи посети някой и друг час по български език и история. Писал си най-вече глупости.
Ако с всички говориш по този начин, няма кой да те разбере. Започни да разбираш хората, за да се интегрираш в обществото. Зачитай чуждото мнение и схвани, че не всеки, който не мисли като теб, е робот с промит мозък.

DaemonBoy
01-17-2010, 13:50
Само като му видях ника и ми стана ясно.

lilincituuuu
01-17-2010, 14:32
Ленин - нали знаеш че обществото определя нормата и морала. Всички извън тоя морал и норма са герои, убийци или луди отрепки.

Познай в кой образ си ти в момента? :) Обвиняваш всички освен себе си, изкарваш се жертва и неразбран. Това ли е истинската същност на човека? Към това ли тярвба да се стремим всички?

Сам се досещаш че си в образа на лудата отрепка, неразбрания. Е ако искаш да си героя, учителя или както искаш го наречи - излез от образа на смачканото цветенце. И дай някакви факти които да подкрепят откачената идея.

Щото ситуацията е следната: куче лае срещу автомобила на улицата.

Схващаш, нали?

Това беше най-вярното, което видях до сега. Защо от цялата ситуация се изкарваш най-прав от всички останали? Защото аз си мисля, че си поредната мишка, която се мисли за голямата работа, като е различна от другите, а всъщност не е така.. Замисли се много хубаво над думите си и дали си прав ти, или всички останали :? аз също съм на мнение, че филмирания си ти! Като намериш момичето за теб, ще си промениш мнението на 1оо%. Просто в момента те е яд, че някой хора са щастливи с приятелите/ките си и искаш и с теб да е така, но не е и това ти е големия проблем. :?

DjPiRgOs
01-17-2010, 15:43
:-# :cry: бегай ве :lol: :lol:

Lenin1917
01-19-2010, 17:56
Явно, тук няма кой да ме разбере. Просто не сте дорасли за това, което се опитвам да ви кажа. Лека вечер! :)