PDA

View Full Version : Помогнете ми за даскало спешно :(



INFINITY88
01-13-2010, 19:57
Хора, моля ви помогнете ми, търся си даскало в София, 11 клас съм в момента и искам втория срок да се местя, проблема е, че в даскалото, в което съм сега е мн трудно и не мога да завърша, даже ако остана и средно няма да изкарам... Затова моля някой да ми препоръча къде да ида 8-[ В кое даскало се изкарват лесни оценки и най-вече да нямам проблеми с отсъствията... Няма значение далече или близко ще ми е въпроса е даскалото да е някво смотано и да не се учи...споделете опит 8-[

lovey0u
01-13-2010, 20:00
омг :lol:

Biggest
01-13-2010, 20:10
Хора, моля ви помогнете ми, търся си даскало в София, 11 клас съм в момента и искам втория срок да се местя, проблема е, че в даскалото, в което съм сега е мн трудно и не мога да завърша, даже ако остана и средно няма да изкарам... Затова моля някой да ми препоръча къде да ида 8-[ В кое даскало се изкарват лесни оценки и най-вече да нямам проблеми с отсъствията... Няма значение далече или близко ще ми е въпроса е даскалото да е някво смотано и да не се учи...споделете опит 8-[

Приятел трябва да завършеш .. Трудно ще те приемат някъде след 11-ти клас . А и то се държат приравнителни изпити .. това знаеш ли го ?

INFINITY88
01-13-2010, 20:13
Знам го да, не се местя за първи път :D Та предложете някое все пак, че положението е лошо..

plmn
01-13-2010, 20:32
В кое даскало се изкарват лесни оценки и най-вече да нямам проблеми с отсъствията...

в кое ли не