PDA

View Full Version : проблем при секс



karkadeussss
01-13-2010, 20:01
,tdydtyty

eveto_xx
01-13-2010, 20:10
Кофти...

t0d1t0
01-15-2010, 10:50
http://img.zamunda.net/pic/smilies/lttd.gif^ край на темата.
http://img.zamunda.net/pic/smilies/lock.gif...

hahavteen
01-15-2010, 11:10
Разнообразете ,изпорбвайте нещо нестандартно,направете го на по нестандартно място,разчупете стереотипа!

:?
Не всичко е толкова просто че да се оправи със смяна на позата или мястото!


Това е на психическа основа. Имате ли проблеми във връзката? Какви са страховете ти свързани със секс? Родителите ти говорили ли са ти че това е нещо което е мръсно и добрите момичета не правят? Да имаш някакви спомени от детвството които са свързани с половите ти органи? Примерно да са ти се карали че се пипаш или нещо такова. Всичко това може да повлияе.
Ти говориш ли с приятеля си за фантазиите си? А той с теб за неговите? Изпитваш ли удоволствие като мастурбираш? Ако да тогава му покажи какво правиш или мисли за фантазиите си докато правите секс. Ако не тогава се научи! Много е важно да разбереш какво те възбужда. Сексът е между ушите не между краката така че опознай себе си, фантазиите си, тялото си... Бъди честна със себе си когато мислиш над тези неща и помни че няма нищо лошо в желанията ти

Всички тези въпроси които написах си ги задай когато си сама. Просто се усамоти, отпусни се, затвори очи и се съсредоточи върху всичко което усещаш и за което мислиш когато се опитваш да си отговориш.

Успех :)

hahavteen
01-15-2010, 12:34
Щом казваш,защото явно четеш между редовете!Аз го написах ц едно изречение ти изписа цяло есе ,което пак казва това ,което и казах и аз!Не всичко голямо е хубаво!

Ами явно не съм разбрала мнението ти... Мислех че имаш предвид да разнообразят пози и местата на които го правят. Според мен обаче проблема е по-дълбоко а не на физическо ниво така че разнообразието няма да помогне много. Казвам го защото и приятеля ми има такъв проблем и съм чела супер много по темата. :)

golqmumnik
01-15-2010, 12:40
Имаш психологически проблем,майна,демек у теб е проблемацията 8) Недорасла си на акъл,то туй жуотну сексат не йе само ръгане и чакане да доде оргазмат дагоеба.Възможно е да си фригидна,иди при гинеколог най-добре 8)

m1nik
01-15-2010, 14:10
Наистина не е до пози и място..[от една страна]
пробвайте с лубрикант
също ако правите прекалено често секс се губи..просто чувството на моменти..
виж седмица без секс и след това дали ще липсва удоволствие.. :-D :D

SunSet_GirL
01-15-2010, 14:34
Имах същият проблем като твоя около 4 години...абсолютно същите неща съм си мислила като теб,даже със сегашния ми приятел в началото ми беше трудно,защото е доста издръжлив и на 50-тата мин му казвх да се откаже,че няма смисъл да ме чака да свърша,обаче веднъж докато правихме секс усетих нещо мн странно ,като гъделичкане,мн приятно и чак даже се уплаших и скочих настрана.И следващият път като го правехме стигнах по-далече - изпитах първият си оргазъм в живота на 19 години.Много важно е да е издръжлив - толкова ,колкото на теб ти е нужно време,и второто най-важно нещо е позата - при мен лично действат единствено тези, при които аз съм отгоре.Пробвай ,ако не стане ,значи не е той точния човек за теб (поне физически не си пасвате).Не се притеснявай на теб нищо ти няма. :-)

SunSet_GirL
01-15-2010, 14:38
аа забравих да кажа , че от тогава вече свършвам всеки път и ми е супер яко.Успех :P :P :P

hahavteen
01-15-2010, 14:42
Имах същият проблем като твоя около 4 години...абсолютно същите неща съм си мислила като теб,даже със сегашния ми приятел в началото ми беше трудно,защото е доста издръжлив и на 50-тата мин му казвх да се откаже,че няма смисъл да ме чака да свърша,обаче веднъж докато правихме секс усетих нещо мн странно ,като гъделичкане,мн приятно и чак даже се уплаших и скочих настрана.И следващият път като го правехме стигнах по-далече - изпитах първият си оргазъм в живота на 19 години.Много важно е да е издръжлив - толкова ,колкото на теб ти е нужно време,и второто най-важно нещо е позата - при мен лично действат единствено тези, при които аз съм отгоре.Пробвай ,ако не стане ,значи не е той точния човек за теб (поне физически не си пасвате).Не се притеснявай на теб нищо ти няма. :-)

:shock:
Абсолютно същите неща каза и приятеля ми! Имам предвид това за гъделичкането. Той не може да свършва по време на секс и само с мене му се е случвало и то едва 2 пъти... :( А е на 24! Но каза че все по-често изпитва това гъделичкане и много често е съвсем близо до оргазъм. Ние обаче много си говориме за тези неща и изобщо не си създаваме стрес. Освен това аз намерих литература по темата и се информирахме и двамата за възможни психологически бариери.

asddddd
01-15-2010, 14:55
здравеите искам да попитам какво да превя при следния проблем докато помагах на момичето да се отпусне ми спадна мъжкото достойнство след това доста трудно се възтанови а момичето е доста стегнато отдолу и нищо не се получи какво да правя ? :S

SunSet_GirL
01-16-2010, 18:45
Колкото и стряскащо да звучи,моят приятел също не е свършвал само с мен.И той е на 24 и е много издръжлив.Правили сме рекорд от 2 часа,последван от цистит и какви ли не претърквания.Просто винаги свършва сам - с ръка,но в това няма нищо лошо или притеснително спред мен,не означава че не му е яко.Веднъж щеше да свърши само от секс,но го избегнахме,защото въпреки че е с презерватив от налягането , с което излиза течността може да се пръсне.По принцип презервативът убива до някаква степен удоволствието при мъжете , но аз винаги ползвам,защото ми е по-яко и по-спокойно с презерватив.

Dimana99
01-16-2010, 18:53
защото ми е по-яко и по-спокойно с презерватив.
Странно :-o

m1nik
01-16-2010, 19:05
защото ми е по-яко и по-спокойно с презерватив.
Странно :-o


как щи е по яко с презерватив... ти..нене..

Bellatrix
01-16-2010, 19:34
защото ми е по-яко и по-спокойно с презерватив.
Странно :-o


как щи е по яко с презерватив... ти..нене..
Не знам за по-хубаво като усещане, но със сигурност е много по-хубаво да си спокоен, че на следващия месец няма да се налага да правиш аборт. И целия секс е по-хубав, защото не ти минават странични мисли тип: "Дано само не сгафи и не свърши в мен" или "Тая предеякулационна течност дали пък няма да прецака нещо..."