PDA

View Full Version : НА ГОРЕЩИЯ СТОЛ Е --> BOOT



hottie
01-13-2010, 21:16
Айде нападайте я с въпроси. Имате 3 дена :) Всеки седящ на стола посочва следващия и така... по старому :)


П.П. Всички ще минат през стола като за първи път. Няма нови, няма стари :)

hottie
01-13-2010, 21:20
Започвам аз 8-)

- име(ако желаеш, ако не първа буква!)
- годинки?
- семейно положение 8-)

tuzaro
01-13-2010, 21:22
гръдна обиколко и имаш ли бели маратонки.

RatkoMladic88
01-13-2010, 21:24
Музикални предпочитания, семеина среда, училище, политически възгледи, какво мислиш да направиш с твоето бъдеще-работа, учене, живот?

w0sh
01-13-2010, 21:26
Толкова ли са важни ботушите?

jghgh
01-13-2010, 21:31
Какви филми харесваш? - произход, жанр, има/няма смисъл, etc, за кавото се сетиш.
И любими имена на филми?


А любими имена на хора?

Любимо число имаш ли си, ако да, просто така ли е?

Мързи ме да измислям интелектуалните въпроси, ама по-късно може и да се включа с нещо по ЕнтЕлЕгЕнтно.

Boot
01-13-2010, 21:47
- име(ако желаеш, ако не първа буква!) Ива
- годинки? - 20
- семейно положение сгодена съм... неофициално


гръдна обиколко не си я знам, не си намирам мекичкия метър, но размера на сутиена ми е 75Б, което е супер стандартно и не особено голямо
и имаш ли бели маратонки. имам чудни бели лонсдейлки (ама се скапаха вече и искам нови)

Музикални предпочитания - метъл, ой, ска и производните напоследък суинг лекичко
семеина среда, по-конкретно?
училище, - университет ;) Софийския.
политически възгледи - не разбирам от политика, не се интересувам и не се обвързвам с такива неща.
какво мислиш да направиш с твоето бъдеще-работа, учене, живот? - по-конкретното учене съм го започнала вече, даже съм го преполовила, кариерата в момента си я градя (доста успешно, мисля), живот.... мъж, деца (социално програмирана съм, да)

Толкова ли са важни ботушите? - като се регистрирах бяха много важни!

Какви филми харесваш? - произход, жанр, има/няма смисъл, etc, за кавото се сетиш. - ебаси, не мисля че се кефя на конкретен жанр. Мога да се изкефя както и на готино криминале, така и на дебилна комедия, а и на добре направен романтичен (обичам романтични, пък!), зависи просто. Ама не се кефя на Европейско кино като цяло, въпреки всичките ми опити. И на азиатско не се кефя...

И любими имена на филми?
В разрез с това, което казах горе - сега се сещам за Love me if you dare, което е френски филм, но пък як. Най-напред в топ-а обаче ми е The Crow - от сантимент, не че е с невероятен смисъл или пък прекрасно изигран/режисиран.

А любими имена на хора?
София за жена. За мъж - Мартин

Любимо число имаш ли си, ако да, просто така ли е?
нямам

PiruBloodz
01-13-2010, 21:54
Как е Ерик? 8-)

Boot
01-13-2010, 21:57
Как е Ерик? Cool - тегаво му е, вчера е докопал обелка от кренвирш и като го извеждах... сещаш се 8-)

PiruBloodz
01-13-2010, 22:00
Аз взех намордник на моя, но той намери начин да яде клечките и през него :smt101

Спирам да спамя

ArrowsOfDeath
01-13-2010, 22:27
Можеш ли да изброиш твои положителни и отрицателни черти?

hottie
01-13-2010, 22:30
Коя ти е любимата марка натурални сокове? 8-)
Пушиш ли?
Щолен?

Boot
01-13-2010, 22:36
Можеш ли да изброиш твои положителни и отрицателни черти?
- наивна съм, адски ревнива и предимно мързелива
+ работя супер добре под напрежение, толерантна съм и имам супер яко чувство за хумор 8-)

Коя ти е любимата марка натурални сокове? - Pfanner по принцип, ама ги няма в магазина до нас и затова пия Капи в момента. Изпих си го.
Пушиш ли? От 10 дни - не и мисля така да си продължа.
Щолен? - найн! найн! найн! найн!


Утре цял ден няма да ме има, ама вечерта като се прибера ще си отговоря прилежно на всички въпроси! Задавайте ми, весело ми е!

Disrespect
01-13-2010, 22:57
кво стаа? 8-)

AlokiNn
01-13-2010, 23:10
Най-интересна случка в животът ти?

ScionOfStorm
01-13-2010, 23:42
помниш ли оня в Заимов с 'трите какички'? 8-)

кога пак, а? :п макар че е клинч малко.

би ли си цъкнала косата черна някога? :п

каква НЕ би я боядисала?

Boot
01-14-2010, 06:39
http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images02/96/l_fb40451d6e7f45f1a45fce00302776a5.jpg

кво стаа? - отивам на работа, мрън

Най-интересна случка в животът ти? вчера си мислех, че ако някой ми зададе този въпрос ще е много тъпо. Нямам случки с друсане и хулиганство, а всички май това очакват...

помниш ли оня в Заимов с 'трите какички'? - еми не брато, припомни ми :(

кога пак, а? :п макар че е клинч малко. - когато почнеш да пиеш бири, а не цитронада. Взимаме и Киро, че той май влияе благоприятно на желанието ти за напиване

би ли си цъкнала косата черна някога? - да, що не.

каква НЕ би я боядисала? - руса, защото ще изглеждам като цигане.

hottie
01-14-2010, 07:00
- Кучо хъски ли е?
- Искам снимка на кучо !!? моля :oops:
- море или планина?
- чай или кафе?
- какво правиш когато си ядосана?
- ами когато си тъжна?
- ако изпратят на самотен остров трябва да вземеш 5 неща. Кои са те? 8-)

супер дебилни въпроси за 9 сутрина :oops:

Biskfitka
01-14-2010, 09:13
BDSM или СКАТ ? 8-)

Pedigree
01-14-2010, 15:34
Обичаше ли да ходиш на училище?
С ваще споделяш ли? Разбирате ли се?
Разкажи за първия концерт на който беше.

RiseGirl
01-14-2010, 15:38
Какво точно учиш в университета?

kalpazanka
01-14-2010, 16:03
Коя е книгата, която те е впечатлила най-много?
Какви са любимите ти занимания?
Най-яркият ти спомен от детството?
Би ли си взела тарантула за домашен любимец?

DisturbiaV
01-14-2010, 16:09
Постигнала ли си това,което искаш от живота си?
Как си представяш бъдещето си?
Как разбра за форума?

miminia
01-14-2010, 16:44
оо темата се възродила 8)

интересно ми е .. използваш ли грим?!
говоря не само за молив и спирала.. (:

SunSmile
01-14-2010, 16:50
- даваш ли повече, отколкото получаваш?
- егоист ли си?
- малко или много?
- за какво би извършила престъпление?
- най - рмантичното нещо, което са правили за теб?
- а най - романтичното, което ти и правила за някой?
- как прекарваш свободното си време?

shadow4e
01-14-2010, 17:07
Какво работиш? :~

Romance
01-14-2010, 17:19
Преди време имаше една потребителка.. ника и беше май Death Whore (съжелявам ако съм го объркала) та тя сестра ли ти е или аз съм останала с такова впечатление :) ?
Ако да - как е тя?
Каква беше като дете?
Още братя/ сестри?
Любими книги? :)

ArrowsOfDeath
01-14-2010, 17:34
Един любим въпрос - ненавиждаш ли собствените си недостатъци, когато ги видиш в други хора?

Dumb
01-14-2010, 18:02
Стола :---)
Детската ти мечта беше?
Герой от книга на който се оприличаваш...
3 неща, които те карат да се усмихнеш.

ifilin4ica
01-14-2010, 19:58
Общителен човек ли си?
Приемаш ли различните?
Имаш ли някакъв 'скрит' талант?

Canis_Dirus
01-14-2010, 20:00
Бооте,
обичаш ли шоколади?
А такива с разни лютиви неща в тях?

А кой кого повече слуша? Ти мъж ри, или той тебе?

Boot
01-14-2010, 21:04
- Кучо хъски ли е? - даааа
- Искам снимка на кучо !!? моля
http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs181.snc1/6020_1169128194343_1412123837_456272_6773583_n.jpg
- море или планина? море 200%
- чай или кафе? чай за камъни в бъбреците 8-)
- какво правиш когато си ядосана? чистя (виждам веднага резултата от вложените усилия и ми става по-добре) или си пускам нещо агресивно за слушане. И се заяждам във форума, извинете ме.
- ами когато си тъжна? спя, чета... неща, които не включват интеракция с други хора.
- ако изпратят на самотен остров трябва да вземеш 5 неща. Кои са те? - мъжа, айпода (който в този случай се зарежда със слънчеви батерии), балсам за устни, гащи и питейна вода.

BDSM или СКАТ ? Не знаех какво е скат, но погледнах във urban dictionary. Ако е това, което пише там избирам бдсм.

Обичаше ли да ходиш на училище? дам, всъщност. Имах си другарчета и си се забавлявахме
С ваще споделяш ли? Разбирате ли се? разбираме се като цяло, споделям им доста от ежедневните ми неща, даже и някои лични. И те са ми споделяли доста лични неща...
Разкажи за първия концерт на който беше. СРАМ МЕ Е! Защото беше на тази супер задръстена група Helloween, в зимния дворец мисля. Изкефих се бая обаче, бях със верни другарчета. Понякога на концерт и тъпите групи зазвучават яко. :Р


Какво точно учиш в университета? Английска филология. И с двата профила - педагогически и преводачески.

Коя е книгата, която те е впечатлила най-много? "451 градуса по фаренхайт". Идеите изобщо няма да коментирам колко са яки, но това, което за мен я отличава от другите ми две любими е невероятният начин, по който Бредбъри борави с езика... просто вкарва в съвсем различен филм. БОГ!
Какви са любимите ти занимания? секс, комп, книжки, бири, коктейлчета. нищо скандално
Най-яркият ти спомен от детството? не ми е най-най-яркия, но на прима виста се сещам как със сестра ми сме се качили на една стълба и берем череши (на вилата сме) и стълбата пада. А с нея и ние. Аз не се ударих много, обаче сестра ми пострада повече и докато си почиваше и отстъпих моя Лъвчо (плюшен).
Би ли си взела тарантула за домашен любимец? домашните любимци са за гушкане и мачкане. Тарантулата не ми се вписва :/

Постигнала ли си това,което искаш от живота си? не още, но си мисля, че на там вървя.
Как си представяш бъдещето си? отговорих вече на подобен въпрос.
Как разбра за форума?
в 11ти клас почнах да побачквам събота и неделя заедно с пор (която вече пишеше тук) и в скучните часове висяхме тук. (Иначе започнах да работя, за да си събера пари за кубинки, от там и ника ;) )

интересно ми е .. използваш ли грим?! използвам, но не ежедневно. Да кажем, че през 1/3 от времето използвам повече от спирала и очна линия.

- даваш ли повече, отколкото получаваш? не. получавам точно колкото съм дала, после пак го давам и после пак си го получавам. Перфектен цикъл!
- егоист ли си? не и ме е яд!
- малко или много? МНО-ГО!
- за какво би извършила престъпление? едва ли за нещо конкретно, по-скоро в пристъп на безумна ярост!
- най - рмантичното нещо, което са правили за теб? по средата на лятната сесия ме заведе на море, защото знае колко обичам <3
- а най - романтичното, което ти и правила за някой? не съм попадала на мъж, който обича романтиката и затова нищо романтично не съм правила.
- как прекарваш свободното си време? и на такъв подобен въпрос отговорих

Какво работиш? :~ Две неща по принцип. Едното не искам точно тук да го коментирам. Другото е в Център за творческо обучение (за деца е). Та... работя със деца и учители. Децата учим например на физични закони, чрез елементарни игри, а учителите - как да прилагат нашия (иновативен) метод в клас.

Boot
01-14-2010, 21:17
Преди време имаше една потребителка.. ника и беше май Death Whore (съжелявам ако съм го объркала) та тя сестра ли ти е или аз съм останала с такова впечатление Smile ? сестра ми е, да.
Ако да - как е тя? - добре е, всеки път ми се подиграва като види, че съм отворила форума хсхс
Каква беше като дете? сестра ми или аз?
Още братя/ сестри? и брат си имам
Любими книги? "451 градуса по Фаренхайт" "Полет над кукувиче гнездо" "1984"

ненавиждаш ли собствените си недостатъци, когато ги видиш в други хора? да, хаха, и нон-стоп упреквам хората със същите недостатъци. Но и себе си упрекрвам... мислено... понякога. 8-)

Детската ти мечта беше? да стана принцеса естествено. По-реалната беше да стана учителка и много успешно вървя в тази насока. Още ми е много на сърце...
Герой от книга на който се оприличаваш... Аз, честно казано, се виждам като едно перфектно съчетание от Баба Вихронрав, Леля Ог и Маграт Чеснова... ама сигурно само аз така си го виждам :Д
3 неща, които те карат да се усмихнеш. мъжа, кучо и когато осъзная колко гениално е нещо.

Общителен човек ли си? не, щото мразя хора (и по-точно жени). Намирам по нещо дразнещо в повечето "разумни" същества и ми става тъпо да си общувам с тях.
Приемаш ли различните? много съм толерантна. само откровено тъпите не ги приемам.
Имаш ли някакъв 'скрит' талант? можех да рисувам като по-малка, но не го развих. Иначе имам супер-сила и тя е, че мога да спя по-дълго от всеки друг на земята 8-)

Бооте,
обичаш ли шоколади? обичам, дА!!!!!
А такива с разни лютиви неща в тях? ДА ДА ДА!!!!!

А кой кого повече слуша? Ти мъж ри, или той тебе? аз него, естествено. Къф мъж щеше да е той, ако ме слушаше 8-)

tuzaro
01-14-2010, 21:21
от кой отбор си?

Boot
01-14-2010, 21:30
от кой отбор си?

ЦСКА, много ясно 8-)

CpecaH
01-14-2010, 21:31
Кой/коя се предполага, че си ти? Умееш ли да прощаваш на невежеството? : )

Конкретен въпрос - Обичаш ли "полезните" постове? : )

Boot
01-14-2010, 21:43
Кой/коя се предполага, че си ти? Умееш ли да прощаваш на невежеството? : )

Конкретен въпрос - Обичаш ли "полезните" постове? : )
Ама покажи все пак какво цитираш, не празно пространство.

Невежеството прощавам. тъпотата не.
Дефинирай или дай пример за полезен пост и ще ти отговоря ;)

tuzaro
01-14-2010, 21:45
Локо или Ботев?

CpecaH
01-14-2010, 22:02
Окей. Защо пишеш точно в този форум? Колко калории приемаш дневно?

Boot
01-14-2010, 22:17
Локо или Ботев? - ЦСКА, сори :/

Защо пишеш точно в този форум? - защото другите, в които пишех, умряха отдавна. А тук има голям запас от хора, с които можеш да се заяждаш. А и ми е навик вече...
Колко калории приемаш дневно? - не знам и не ме интересува

tedytyy
01-14-2010, 23:24
Зодия овен ?

Boot
01-15-2010, 07:00
Зодия овен ?
\:D/

MetalZone
01-15-2010, 07:59
Гледам Helloween нещо бля-бля 8-) таа
Кои групи слушаш, моме 8-) ?
А любим подстил на таз' музика?
http://www.whisperedme.com/Images/Emoticons/icon_metal.gif <- Радва, нали? ^^ 8-)

tuzaro
01-15-2010, 09:50
расистка ли си?

LadyDi
01-15-2010, 09:57
Ако имаше възможност да пътуваш назад във времето, в коя епоха би се върнала?

А иска ли ти се да можеше да отидеш "на разходка" в бъдещето?

Boot
01-15-2010, 16:19
Кои групи слушаш, моме 8-) ?
А любим подстил на таз' музика?
Отговор на двата горни въпроса - http://www.last.fm/user/missterr0r
http://www.whisperedme.com/Images/Emoticons/icon_metal.gif <- Радва, нали? ^^ 8-) и по-яки има ;)

расистка ли си? не съм и не виждам логиката в расизма. просто не виждам...

Ако имаше възможност да пътуваш назад във времето, в коя епоха би се върнала? директно в Средновековието, ако може да нося фамилията Пендрагон ;)

А иска ли ти се да можеше да отидеш "на разходка" в бъдещето? не много, толова ми е промит мозъка от филми и книги, че бъдещето го виждам ужасно апокалиптично, мрачно и мръсно. А и няма рицари 8-)

ArrowsOfDeath
01-15-2010, 16:33
Любими исторически личности? Любима древна цивилизация? Кога последно си направи снимка? Пиратстваш ли често? Как си с готвенето?

LadyDi
01-15-2010, 16:36
Ако имаше възможност да пътуваш назад във времето, в коя епоха би се върнала? директно в Средновековието, ако може да нося фамилията Пендрагон ;)

"Мъглите на Авалон" или "Крал Артур"? :)

Boot
01-15-2010, 17:23
Любими исторически личности? Оскар Уайлд и Ботев... да речем :)
Любима древна цивилизация? това е много странен въпрос. Нямам любима древна цивилизация. Във всичките може да се открие нещо интересно, ама някак си не виждам как една цивилизация може да ти е любима... Мразим инки :lol:
Кога последно си направи снимка? в сряда, с една колежка се снимахме с моя телефон
Пиратстваш ли често? да.
Как си с готвенето? доста добре съм, манджите ми бързо се омитат...

"Мъглите на Авалон" или "Крал Артур"? - "Крал Артур" не съм гледала. Но иначе "Le Morte d'Arthur". ;)

Romance
01-15-2010, 17:48
Любим вкус сладолед?
А любим аромат ( не парфюм.. а напр. канела, ванилия...)?
Какво обичаш да готвиш най - много?
Най - лошият момент от живота ти?
Колко си висока?

tuzaro
01-15-2010, 17:53
спала ли си с жена? А някой от форума?
За Хитлер мнение?

Boot
01-15-2010, 18:01
Любим вкус сладолед? кокос, пъпеш,
А любим аромат ( не парфюм.. а напр. канела, ванилия...)? пак кокос и пъпеш
Какво обичаш да готвиш най - много? лава кейк
Най - лошият момент от живота ти? нямам някой определен момент, който е супер гаден... имала съм гадни периоди - например по-голямата част от 2009та.
Колко си висока?
152см

спала ли си с жена? не съм
А някой от форума? дам - exploitedteen, raybeez, jimmygestapo, кръчмонавт 8-) Сичките ме минаха...
За Хитлер мнение? МЕНЕ ПА ХИТЛЕР СИ МЕ КЕФИ!!! (много ти благодаря, че ми зададе този въпрос!)

Romance
01-15-2010, 18:05
Любим вкус сладолед? кокос, пъпеш,
А любим аромат ( не парфюм.. а напр. канела, ванилия...)? пак кокос и пъпеш

Оле, страхотно! 8-) Точно и единствено тези вкусове са ми любими... винаги ям сладолед с една топка пъпеш и две топки кокос :smt007

отдавна си ми нещо като любимка от форума, а сега още повече 8-)

Boot
01-15-2010, 18:16
йеей, фенки фенки
:grin:

PinkFloydSound
01-15-2010, 18:24
Обичаш ли да се тъпчеш? :smt007

Goebbels
01-15-2010, 18:32
Имала ли си полово сношение с роми, турци, цветнокожи?

Boot
01-15-2010, 18:48
Обичаш ли да се тъпчеш? Обичам да ям вкусна храна... и ако е много вкусна ми е трудно да спра 8-)


Имала ли си полово сношение с роми, турци, цветнокожи? не

jghgh
01-15-2010, 20:18
Това с кефенето на Хитлер иронично ли беше, защото иначе не ми се връзва да го харесваш, а да не приемаш расизма. 8-)

kypo
01-15-2010, 20:23
Spam

Raybeez

lDoLLl
01-15-2010, 20:36
Въпросът, който май задавам на всеки 8-) - Кои са любимите ти места в София?
Коя беше първата книга на английски, която прочете?

kypo
01-15-2010, 20:40
Спри със спама ей :-x


Raybeez

kypo
01-15-2010, 20:52
Spam

Raybeez

Canis_Dirus
01-15-2010, 20:53
Харесваш ли изненади? 8-)

realantisocial
01-15-2010, 20:55
Какво мислиш за днешната младеж ?
Определяш ли се така ?

Boot
01-15-2010, 21:18
Това с кефенето на Хитлер иронично ли беше, защото иначе не ми се връзва да го харесваш, а да не приемаш расизма. - дам, иронично беше. Всъщност е local joke, не очаквах повече от един човек да я схване :Р

Кои са любимите ти места в София? парка Заимов, библиотеката на катедрата, клуб Библиотеката (но вече го няма :() и The Po!nt
Коя беше първата книга на английски, която прочете? доста съм почвала и съм захвърляла, но първата, която изчетох до край беше The Comfort of Strangers, на Ian McEwan.


Мислиш ли, че ще ти хареса в чужбина? еми да, що не.

Какво очакваш да видиш? Очаквам да видя чисти улици и тротоари, които не са задръстени от автомобили, ПЪК!

Какво очакваш да не видиш? хора, които си казват МЕНЕ ПА ХИТЛЕР СИ МЕ КЕФИ и да се хилят тъпо... мрън :(

Харесваш ли изненади? Да, харесвам. Силно се надявам този въпрос да е свързан с един от предишните зададени от теб, защото иначе ще се разочаровам! 8-)

Какво мислиш за днешната младеж ? Днешната младеж е младеж като вчерашната и онзиденшната - интересува се от неща, които възрастните смятат за глупави, прави неща, които възрастните й забраняват, облича се с дрехи, които възрастните смятат за скандални, бори се за място под слънцето. Напълно нормална младеж е.
Определяш ли се така ? Че аз спадам ли към младежта, нещо стара се чувствам

LadyDi
01-15-2010, 21:53
Като стана дума за чужбина:
Кое е мястото, което винаги си искала да посетиш, но все още не си имала възможност?
А къде най-малко би искала да отидеш?

Kalesin
01-15-2010, 22:09
Как се виждаш след 10 години?

ArrowsOfDeath
01-15-2010, 22:15
Псуваш ли?

Boot
01-15-2010, 22:30
Кое е мястото, което винаги си искала да посетиш, но все още не си имала възможност? Ирландия. За малко да ми се случи всъщност, но се разминах. Ааа и тук - http://fishki.net/comment.php?id=40675
А къде най-малко би искала да отидеш? Русия и Канада винаги са ми се виждали ужасно тъпи дестинации... бррр!

Как се виждаш след 10 години? Виждам се с малко хлапе (ама наистина малко), чиято най-голяма драма в живота е, че не може да прецени кой е по-готин - мама или татко.


Псуваш ли?да бе, да му еба майката...

Canis_Dirus
01-15-2010, 23:16
Харесваш ли изненади? Да, харесвам. Силно се надявам този въпрос да е свързан с един от предишните зададени от теб, защото иначе ще се разочаровам! 8-)


Е па...
Някой ден ще те изненадам със шоколад с люта чушка в него.
Или с люти чушки пълнени с us шоколад.

До тогава ще се задоволяваш с нискокачествен Линдт. 8-)

ArrowsOfDeath
01-15-2010, 23:31
Чувстваш ли се красива?
Има ли нещо фантастично, за което тайно се надяваш да е истина?

Kalesin
01-15-2010, 23:40
Какво за теб е форумът?
Място, където разпускаш или нещо повече?

Boot
01-16-2010, 06:57
До тогава ще се задоволяваш с нискокачествен Линдт. 8-)
:grin: супер!

Чувстваш ли се красива? през повечето време - да.
Има ли нещо фантастично, за което тайно се надяваш да е истина? дам, еднорози, елфи, тролове, джуджета, вампири, върколаци, супер-герои, немъртви, безсмъртни, пегаси, кентаври и т.н. Искам да е по-интересно

Какво за теб е форумът?
Място, където разпускаш или нещо повече? предимно място за разпускане, да. Макар че ме е срещнал с няколко интересни човечета :)

FlammeNoir
01-16-2010, 09:10
Ходила ли си в чужбина / къде ?
Кой ти е любимия празник ?
Кой ти е любимия морски курорт ?

Mooo6no
01-16-2010, 09:25
Какво точно следваш?
Имаш ли някакви големи цели за живота и бъдещето си или това е един bullshit?
Ако да, какви са те?
Слушаш ли претенциозна музика (прогресив рок, класическа, джаз)?
Къде предпочиташ да живееш? България или чужбина? Коя страна би живяла, ако не в България?
Любим жанр? Любимите ти филми? Гледаш ли претенциозни филми (като Тарковски, Фелини, Антонини, Бергман, както и други модерни режсьори) И ако да, кои са ти любимите?

Айде, това е, за ся не се сещам за друго...

Serseri91
01-16-2010, 09:39
Има ли нещо фантастично, за което тайно се надяваш да е истина? дам, еднорози, елфи, тролове, джуджета, вампири, върколаци, супер-герои, немъртви, безсмъртни, пегаси, кентаври и т.н. Искам да е по-интересно


M

Dumb
01-16-2010, 11:11
Най-голямата измислица от теб, в която още вярваш...
Ако имаш възможност да изпиеш едно кафе с психично болен човек.. би ли и от какво ще е болен?
Разлика между любов и обич?
Най - интересния ти сън в едно изречение...

Boot
01-16-2010, 12:49
Ходила ли си в чужбина / къде ? само в Македония, ама то не се брои
Кой ти е любимия празник ? Рожденият ми ден, естествено!
Кой ти е любимия морски курорт ?нямам определен любим, но напоследък пътищата все ме водят в Черноморец (уточнение: аз отивам на море, за да лежа на плажа и да се цопкам във водата, а не за безкраен текила фест, който мога да осъществя и в София)

Какво точно следваш? - отговорих, бе, Мошшшшно! Английска филология
Имаш ли някакви големи цели за живота и бъдещето си или това е един bullshit? имам, измислила съм образователна реформа, искам да се случи (не ме питай каква е, не ми се обяснява)
Ако да, какви са те? ^
Слушаш ли претенциозна музика (прогресив рок, класическа, джаз)? прогче понаслушвам, класическа и джаз също харесвам и ако някой ми пусне слушам с удоволствие, но нямам навика сама да си пускам.
Къде предпочиташ да живееш? България или чужбина? Коя страна би живяла, ако не в България? не съм живяла никъде в чужбина, за да направя паралел. Преди бях твърдо убедена, че никога няма да живея на друго място. Сега не съм толкова сигурна...
Любим жанр? Любимите ти филми? Гледаш ли претенциозни филми (като Тарковски, Фелини, Антонини, Бергман, както и други модерни режсьори) И ако да, кои са ти любимите? за жанр и любими филми също отговорих вече. Претенциозни филми, обаче - много рядко! Трябва ми много специфично настроение, за да ги издържа...

Най-голямата измислица от теб, в която още вярваш... нещо, което аз съм си измислила, но му вярвам...? Като малка си бях измислила една дума, която и до сега ми се струва толкова логично да съществува, а реално я няма :( много ми е мъчно за нея.
Ако имаш възможност да изпиеш едно кафе с психично болен човек.. би ли и от какво ще е болен? бих със сигурност, само че не съм навътре с психичните болести... може ли варианти да ми дадеш?
Разлика между любов и обич? любовта е съчетание на обич+страст.
Най - интересния ти сън в едно изречение... (това е най-интересният, който се вмества в едно изречение, иначе имам и по-забавни) Нинджи нападат София, всички си мислят, че умират от вода в зелени бирени бутилки, а точно преди една нинджа да ме убие аз установявам, че умират, ако ги наплюеш с презрение 8-)

realantisocial
01-16-2010, 13:04
Коя група мечтаеш да видиш на живо ?

Serseri91
01-16-2010, 13:06
Интересуваш ли се от древна митология ? Или само като фантастични елементи ги гледаш нещата които беше споменала ?

Spider4eto
01-16-2010, 13:36
Ако видиш златната риба, какви ще си пожелаеш?
Каква супер сила би искала да имаш?
Можеш ли да пееш?
Би ли си сменила пола за един ден и ако да, какво би правила през този ден?
Какво детенце искаш, момче или момиче? Какво ще му забраняваш?
Ако можеше да си животно, какво щеше да бъдеш?

Sham
01-16-2010, 14:27
Как се запознахте?
//ако е твърде лично, не отговаряй

Кога се изненадваш от себе си?
Познаваш ли се добре? //това е един въпрос, да:Д

Можеш ли да избереш/посочиш лайтмотив на живота си досега? (независимо текст, песен, пр...)

Boot
01-16-2010, 14:29
Коя група мечтаеш да видиш на живо ? - Anti-nowhere league, Discipline, HIM (да, гей са, но пък мен ме кефят :Д), Ооmph!, Children of Bodom и доста още, но като за начало :Р

Интересуваш ли се от древна митология ? Или само като фантастични елементи ги гледаш нещата които беше споменала ? ами само като фантастични елементи ги гледам. Но бих се зарадвала да ми препоръчаш четиво по темата ;) (явно ти се интересуваш)

Ако видиш златната риба, какви ще си пожелаеш? здраве, пари (засега си имам всичко друго) и още желания за напред във времето
Каква супер сила би искала да имаш? да чета мисли, да ставам невидима и да летя. (последното до сега никога не ми се е виждало супер яко, но току що осъзнах, че е МЕГА)
Можеш ли да пееш? мога... фалшиво.
Би ли си сменила пола за един ден и ако да, какво би правила през този ден? ще пикая права, ще си драпам ташаците, ще се сбия с който мога (защото ще бъда в тялото на някой силен мъж хохо), ще тормозя сексуално разнообразни жени и накрая ще еба без капут (щото ми е много интересно какво усещат мъжете :Д ) И ще пия уиски, защото сега не мога, а мъж, който не пие уиски НЕМА. Или поне аз няма да съм в тялото на такъв.
Какво детенце искаш, момче или момиче? Какво ще му забраняваш? момиченце предпочитам. ще му забраня да е тъпо. И ще го наказвам понякога да не излиза, за да стане борец за правда и да се научи, че не може цял живот да слуша мама, а трябва само да поема инициатива. И да се научи да убеждава останалите в правотата си (когато се опитва да ме убеди колко му е важно да отиде на еди кой си купон ;) ).
Ако можеше да си животно, какво щеше да бъдеш? http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=283489875030&ref=ts 8-)

Serseri91
01-16-2010, 14:36
Не мислех да ти препоръчам четиво, не обичам да пробутвам моите интереси на другите хора.Тогаваа ... какво би предпочела да си от всичките тези митични същества които изброи ? :grin:

HexGirl
01-16-2010, 14:53
чай или кафе ?
да живееш в сън или в реалността ?
кое предпочиташ допира на студен метал до кожата или допира на коприна ?
какво виждаш в огледалото ?

Boot
01-16-2010, 14:57
Как се запознахте?
//ако е твърде лично, не отговаряй

С мъжа ли? Запозна ни общ приятел... в мирк 8-) След това излизахме няколко пъти с този общ приятел и разни други хора... И аз не го харесвах отначалото, много е важно да се знае. Той ме оплете в мрежите си (и лъжите си)
муахах

Кога се изненадваш от себе си?
Познаваш ли се добре? //това е един въпрос, да:Д Имах тука наскоро един ден, в който цял ден правех разни малки тъпи неща, от които се изненадвах. Иначе искам повече да се изненадвам, май се познавам доста добре :/
О, да. Много се изненадвам като ми дойде някоя особено умна мисъл муахах

Можеш ли да избереш/посочиш лайтмотив на живота си досега? (независимо текст, песен, пр...) охххххх, сетих се за едно определено стихотворение, чиято авторка не помня. Нито го знам наизуст. Знам, че имам стихосбирката и ако намеря стихосбирката, намирам и него, а НЕ МОГА! много ме е яд. А иначе въпросното стихотворение, не че е лайт-мотив, но беше първата ми мисъл когато прочетох въпроса, а не се бях сещала за него от години...
Сетих се обаче за едно друго, което няма да коментирам:

Фиеста

И чашите бяха опразнени,
и бутилката - с гърло разбито,
и вратата беше заключена,
а леглото - широко открито.
И безбройни звезди от стъкло
ни предсказваха щастие в тая
като в приказка великолепна,
отдавна неметена стая.
И аз бях мъртвопиян
и с бумтящо от радост сърце,
а ти беше пияна и жива,
и гола във мойте ръце...

Не мислех да ти препоръчам четиво, не обичам да пробутвам моите интереси на другите хора. Е нали сама поисках ;)
Тогаваа ... какво би предпочела да си от всичките тези митични същества които изброи ? върколаците винаги са ми се стрували яки, да кажем това.

чай или кафе ? чай за камъни в бъбрецитеееее, написах го вече!!!
да живееш в сън или в реалността ? с оглед на съня ми от тази нощ - реалността.
кое предпочиташ допира на студен метал до кожата или допира на коприна ? метал.
какво виждаш в огледалото ? виждам се по-висока от колкото съм, заради специалния ъгъл 8-)

Serseri91
01-16-2010, 15:01
Оуч ... прочел съм, че не искаш да ти препоръчвам.Все пак и да искаш бих ти препоръчал само научни неща, и то в интернет - а не книги.

Romance
01-16-2010, 15:08
Носиш ли токчета?
Как са 3те ти имена? 8-)
Пътувала ли си на стоп?
Има ли нещо в сегашната ти връзка, което искаш да промениш?
Лесно влюбчива ли си?
Вярваш ли в перфектния мъж?

LadyDi
01-16-2010, 15:17
Има ли нещо, което би искала да промениш в себе си?
Вярваш ли в съдбата или според теб всеки човек сам си я създава?

Boot
01-16-2010, 15:28
Тъй като учиш педадогика, значи цениш високо просветата и искаш да я разпространяваш... Кои предмети според теб са най-най-важни, на които децата трябва да обърнат внимание и да развиват? (езиците, явно? Very Happy ) Важно е децата да обръщат внимание на всички предмети и да знаят, че всеки има своята тежет, за да развият математическо, творческо и т.н. мислене. А и когато имат една осоновна представа за всички аспекти на знанието ще им е много по-лесно правилно да преценят с кой искат да се занимават по-тясно. А най-най-най-важното нещо е да видят колко свързано е всичко (междупредметна връзка) и че изпуснеш ли един елемент - цялата картинка се разваля.

Не видях някой да е искал снимка... та, снимка? Smile
куче и стопанка
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs106.snc3/15340_1278414646436_1412123837_800772_6842362_n.jp g

Имаш ли някакви откъслечни спомени, когато си била много малка - 3-4г? И какви са те? имам. Как дядо ми чете книжка. Но вместо приказка ми чете книга за възрастни и аз не разбирам, но много обичам дядо да ми чете и го унесено го слушам.


Носиш ли токчета? рядко. Харесвам ги много, имам 4 чифта, но много бързо ме заболяват краката
Как са 3те ти имена? Ива Р.
Пътувала ли си на стоп? да, обаче бях много малка и бях с мама
Има ли нещо в сегашната ти връзка, което искаш да промениш? има. искам повече романтика, ама не ми е фатално и без.
Лесно влюбчива ли си? дам
Вярваш ли в перфектния мъж? не. Вярвам, че всеки има недостатъци и просто преценявам дали мога да се примиря с точно тези недостатъци.


Има ли нещо, което би искала да промениш в себе си? всичките си недостатъци, които изброих по-назад в темата искам да променя. И се опитвам.
Вярваш ли в съдбата или според теб всеки човек сам си я създава? човек сам работи над живота си :)

Serseri91
01-16-2010, 15:36
Кучето е много хубаво ! Теб няма да те коментирам, за да не се подразбират грешни неща :-) И не изглеждаш като човек който има нужда от комплименти. :)

Romance
01-16-2010, 15:43
Сега се сетих, че приликата с презимето я бяхме установили и преди.. само че моето няма -ва. Б. Ромео Б. 8-)

бягала ли си от вкъщи?
ти ли си най - малката в семейството?
брат ти и сестра ти били ли са ти за пример или по - скоро си гледала да не ставаш като тях?
без какво не излизаш от вкъщи?
спортуваш ли/ходиш ли на фитнес? бива ли те в някой спорт?

Boot
01-16-2010, 15:56
Кучето е много хубаво ! Теб няма да те коментирам, за да не се подразбират грешни неща И не изглеждаш като човек който има нужда от комплименти. мерси 8-)


Сега се сетих, че приликата с презимето я бяхме установили и преди.. само че моето няма -ва. Б. Ромео Б. Cool Твоето май е по-добрия вариант, ама какво да правя... не е мой избора хохо

бягала ли си от вкъщи? не съм, нашите никога не са ме ядосвали толкова много
ти ли си най - малката в семейството? дам и доста облагодетелствана
брат ти и сестра ти били ли са ти за пример или по - скоро си гледала да не ставаш като тях? ох, нито едното. обстановката в семейството ми не ме е карала да се сравнявам с тях. Всеки за себе си. И двамата имат черти на характера, които харесвам и които не харесвам.
без какво не излизаш от вкъщи? лична карта и телефон. Гледам и без ключове от нас, но днес цял ден не си намирам моите и излизам и без ключове.
спортуваш ли/ходиш ли на фитнес? бива ли те в някой спорт? бива ме във спорта: хвърляне на фризби. Иначе сега с една съфорумка се сме хванали сериозно да ходим на тае-бо и това ми е спортуването...

w0sh
01-16-2010, 15:58
Преподава ли ви една жена, на име Янкулова.

Boot
01-16-2010, 15:59
Преподава ли ви една жена, на име Янкулова. Не. По какво преподава тази дама?

w0sh
01-16-2010, 16:00
На нас ни преподава педгагоическа психология, но знам че преподава и на педагозите.

Boot
01-16-2010, 16:01
Аз съм филолог, по дяволите! Колко пъти трябва да го напиша...

w0sh
01-16-2010, 16:02
опа, съжалявам.

хмм.

Dumb
01-16-2010, 17:46
Амии шизофрения,биполярно разстройство иии айде да сложа сериен убиец... макар да няма


Каква е думичката?

Boot
01-16-2010, 18:01
биполярно разстройство :)

недозричан 8-) много е тъпа, знам

Decu
01-16-2010, 18:03
^ не звучи зле. какво значи? :D

Boot
01-16-2010, 18:10
ами не помня точно, но определено нещо лошо!

SunSmile
01-16-2010, 18:21
- имаш ли татуировка?
- а пиърсинг?
- Къде?
- любим цитат/сентенция/мото, с което описваш част от себе си/живота си
- какво е за теб приятелството?
- до къде би стигнала за/заради приятел?
- за какво мечтаеш?
- плачеш ли без причина?
- най-хубавият ти спомен от училище?
- ред или безредие?
- най-хубавите думи, които си чувала за теб?
- страх ли те е от самотата?
- а от какво те е страх?

Boot
01-16-2010, 19:50
- имаш ли татуировка? да
- а пиърсинг? да,
- Къде? татуса е на гърба, единствения останал пиърсинг е на ухото - индъстриал
- любим цитат/сентенция/мото, с което описваш част от себе си/живота си bellum omnium contra omnes
- какво е за теб приятелството? тъп въпрос, няма да отговарям
- до къде би стигнала за/заради приятел? и на този
- за какво мечтаеш? за по около 1000 неща на ден, няма да изброявам
- плачеш ли без причина? не, да не съм идиот?
- най-хубавият ти спомен от училище? часовете по Свят и Личност в 12ти клас :Д
- ред или безредие? творчески хаос
- най-хубавите думи, които си чувала за теб? всеки път когато някой ми каже, че ме обича.
- страх ли те е от самотата? не
- а от какво те е страх? дълбока вода


След 10 минути пускам новата тема, така че ако някой иска да последни въпроси да действа :)

Serseri91
01-16-2010, 19:57
Как попадна на тази книга ?

Spider4eto
01-16-2010, 20:00
Вярваш ли в зодиите?
А в задгробния живот?
Викала ли си духове като малка?
И ако може още една снимка на куч, че е направо прекрасен :---)

Boot
01-16-2010, 20:12
Как попадна на тази книга ? На коя, по дяволите?!

Вярваш ли в зодиите? ммммнееее
А в задгробния живот? и в това не, но по принцип ми се иска да е истина
Викала ли си духове като малка? да, много ме беше страх
И ако може още една снимка на куч, че е направо прекрасен
С удоволствие!
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs106.snc3/15340_1275341329605_1412123837_793217_4149410_n.jp g
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs161.snc1/6020_1169128274345_1412123837_456274_4095687_n.jpg
http://c1.ac-images.myspacecdn.com/images02/1/l_4433d74f1db849e39429c9964bd717a0.jpg

Ще излезеш ли с мен, ако те заведа там? даже вече купих 2 кутии капути
Смяташ ли, че във всички жени дреме по нещо курвенско и биха разменили "любов" за пари? Аз си те харесвах, докато си беше нормален софийски дришльо, а сега вече и те обичам, откакто почна да ме водиш по петзвездни хотели в чужбина. :-)

Serseri91
01-16-2010, 20:14
" Bellum omnium contra omnes " - Томас Хобс, De Cive. - тази книга.

Boot
01-16-2010, 20:19
" Bellum omnium contra omnes " - Томас Хобс, De Cive. - тази книга.
Някой древен латинец е използвал сентенцията много преди Томас Хобс се е родил ;)