PDA

View Full Version : Става въпрос за едно момче....



darkness848
01-13-2010, 21:23
Става въпрос за едно момче, което харесвам... Значииии.... аз се преместих преди половин година в нова държава... И за сега все още уча език и не мога да говоря техния език. До преди една седмица никой не ми правеше впечатление, но след като започнах да сънувам едно момче почти през ден... И преди ми беше симпатичен, но сега е нещо по-различно... Имам по силни чувства към него, но проблема е там, че дори едно здравей не съм му казвала (той е от съседния клас). Въпроса ми е как мога да го привлека илиии нещо такова просто да станем поне първоначално приятели иии т.н :P Благодаря предварително :)

st3f1too
01-13-2010, 21:40
Пробвай в скайп :) да се запознаеш с него.

tedak
01-14-2010, 07:48
ххмм.. аз ще те посъветвам друго : бъди смела отиди при него и се запознайте .. незнам какво му е страшното :d едва ли ще те изяде , но не му казвай че си го сънувала да не те помисли за някоя маниачка :d
:)

wizard9
01-14-2010, 11:38
Пробвай в скайп :) да се запознаеш с него.
+++++
мн добар избор е тфа с скаипа аз така се запознах с парвата си любов

darkness848
01-14-2010, 12:40
Да ама тук нещата стоят малко по-различно :P Тук са с месенджъри. Не, че е проблем да го намеря там де, нооооо малко си пада от момчетата със самочувствие. И като разкаже на другите какво е станало... Ще се получи същия ефект като при едно друго момиче, а именно поригравки и т.н. Може би ме е страх от това и това е моя проблем или... :oops: :-D

Kmet4e
01-14-2010, 19:47
Разбери какви неща харесва ! От какво се интересува и ТН .
Отиди и го заговори за нещо с чисто приятелско чуство и нещата ще се получат . :D