PDA

View Full Version : Хлад..



Ne_Znaesh
01-13-2010, 21:57
Здравейте :)


Човек се страхува от неизвесното и тръпне в очакване какво ще стане. Точно това се случва при мен. В пълна мъгла и черни облаци съм , незнам какво става, каква е причината това да става така. Как да спася връзката си, на която и се вижда краят вече?! :(:(:(

Ето и от къде идват тревогите ми... Държанието на приятеля ми значително се промени от 1 седмица насам. Охладня тоя човек към мен, сякаш истина. А като си представя преди какво тичане беше, самият му поглед, самото му отношение към мен ме правеше да се чуствам страшно желана и специална. Сега е чудо, цяла изненада за мен той да се сети да ми се обади през деня, да ми пише в училище, да дойде да ме види. Учим в едно училище, но не сме в един клас и само се засичаме по коридорите на определено междучасие. Сега...всеки хваща друга посока само и само да не се засечем и излизаме с разни оправдания и двамата. Преди ми пишеше, обаждаше всеки ден..говорили сме си с часове, цяла нощ. Сега разговорите ни траят 20 sec. Друго нещо, което ми направи впечетление, но не го питам защо е ...защо я няма нашата снимка на телефона му вече, а стои някакво безразлично BMW??! Защо вече не го интересува къде съм, какво правя...или защо вече не пита?! Въобще много са нещата, които ме карат да я чуствам тая негова промяна.

Опитах се да поговоря с него на тая тема, защо така се държи, аз ли съм причината, проблеми ли си има. Но отговора е един и сащ "Защо си мислиш така? Нищо няма, всичко е наред..". И като му изброя причините излизаме с друго оправдание "Оо бях много зает днес, нямах никакво време да ти се обадя..". Добре де, как намираше време преди, а сега не може?! Мъчи ме това държание негово :( Незнам, не намирам причина защо се държи така и то така изведнъж?! Единственото нещо, което ми минава през главата е друго момиче....Мнения по темата?

Alli
01-13-2010, 22:09
в повечето връзки се стига до този момент.От колко време сте заедно?щом от само 1 седмица е така, не е страшно,има време да промениш потока на нещата,колкото и да го питаш само ще се оправдава,опитай се и ти да се отдръпнеш малко,почвай и ти да забравяш и да нямаш време да му се обадиш,трудно е,но действа!!

LadyDi
01-14-2010, 04:58
Причините може да са десетки.
Въпросът е по-скоро как да го накараш да говори с теб.
Като му дадеш време. Като го оставиш сам да се справи с това, което го мъчи. Повечето мъже са така устроени, че не биха тичали при нас да разрешаваме проблемите си, а биха се опитали сами да намерят отговора и тогава да ни кажат. А ти трябва да му дадеш възможност.
Дори и да означава край на връзката ви.

hahavteen
01-14-2010, 08:53
И аз имам такива моменти. Не сме се скарали, не ме е обидил, не е направил нещо грешно и въпреки това ме дразни и не искам да говориме, да прекарваме време заедно... Говорих с майка ми и със сестра ми и те казаха че има такива моменти в по-дългите връзки.
На мен ми минава след няколко дни и после все едно нищо не е било. Обяснила съм обаче на моя приятел че понякога съм такава странна и той проявява разбиране. Според мен не се отчайвай. Може просто да е някакъв период.

lipsvashh_mi
01-14-2010, 09:25
Причините може да са десетки.
Въпросът е по-скоро как да го накараш да говори с теб.
Като му дадеш време. Като го оставиш сам да се справи с това, което го мъчи. Повечето мъже са така устроени, че не биха тичали при нас да разрешаваме проблемите си, а биха се опитали сами да намерят отговора и тогава да ни кажат. А ти трябва да му дадеш възможност.
Дори и да означава край на връзката ви.
съгласна съм-щом нещо го мъчи,но не иска да ти каже остави го сам да се справи и да ти каже проблема като е готов...не го пришпорвай,просто бъди до него--може да е семеен проблем или нещо с приятелите му-знаеш ли..може просто да не е в настроение колкото и глупаво да звучи-не можеш да си на 100 процента сигурна,че означава край на връзката ви-всичко ще се оправи според мене :)

Sladurcho
01-14-2010, 11:44
Според мен ако причината беше друго момиче щеше да ти каже ... Може просто сам да не осъзнава как се отдръпва... и аз бях така смисъл приятелката ми ми говорише че съм се отдръпвал че съм започнал по рядко да и звъня да я търся и т.н. а на мен просто ми беше кофти заради проблеми в семейството , с които мислих че мога да се оправя и сам без да и споменавам на нея... Тя също започна да се отдръпва и тогава се осъзнах какво правя и как заради гордостта ми мога да я загубя и си станах същия като преди.. в смисъл по чести разговори и по- голяма загриженист :) не си мисли че е в теб проблема след като нито сте се карали нито нищо... имам моменти в които човек иска да остане сам и да се оправи без да занимава останалите... може приятеля ти да е в такъв момент просто.... Дано да се оправите :)

Linns
01-14-2010, 12:20
От колко време сте заедно?
Ако сте отдавна заедно е просто момент, щом нямате явни проблеми които да са ви отдалечили и е станало изведнъж, може просто да е наистина зает в последно време, но ще оправи по натам ..

Utun
01-14-2010, 12:42
Зависи преди правил ли е така.

GossipGirl89
01-14-2010, 13:12
И според мен е нещо моментно. Нормално е при по-дългите връзки и всички ние сме имали такива периоди. По-добре се дръпни леко от него и го остави сам да осъзнае, че се отдръпва. Наистина и доста трудно, но действа!

m1nik
01-14-2010, 14:07
Зависи преди правил ли е така.

w0sh
01-14-2010, 14:14
Как няма да ти е хладно като си цялата мокра.

soul1199
01-14-2010, 14:25
може и да има друго момиче,нз,обаче според мен трябва да го накараш да ревнува,може би тва ще му отвори очите,че може да те изгуби,от колко време ходите?

kypo
01-14-2010, 14:49
клати друга 8-) тей е то, и на мен са ми го прилагали тоя номер, оказа се накрая че я клати друг 8-)
тва е живота, или ти клатиш или те клатят, затуй го заебавай и ми звънкай една талафонче да се изклатим заедно 8-) 8-)

alex4o
01-15-2010, 08:21
Според мен ако причината беше друго момиче щеше да ти каже ... Може просто сам да не осъзнава как се отдръпва... и аз бях така смисъл приятелката ми ми говорише че съм се отдръпвал че съм започнал по рядко да и звъня да я търся и т.н. а на мен просто ми беше кофти заради проблеми в семейството , с които мислих че мога да се оправя и сам без да и споменавам на нея... Тя също започна да се отдръпва и тогава се осъзнах какво правя и как заради гордостта ми мога да я загубя и си станах същия като преди.. в смисъл по чести разговори и по- голяма загриженист :) не си мисли че е в теб проблема след като нито сте се карали нито нищо... имам моменти в които човек иска да остане сам и да се оправи без да занимава останалите... може приятеля ти да е в такъв момент просто.... Дано да се оправите :)

Съгласна съм с теб! Ако причината е друго момиче да ти е казал.. Въпроса е да намериш път към него и да поговорите,за да разбереш причината за това негово държание и да успеете да се справите ЗАЕДНО ;) Успех и дано се оправите!

kobrichka
01-15-2010, 08:37
И аз съм имала такива моменти, приятелят ми се е чудил какво става, а на мен ми е просто нервно или имам някакъв проблем в който не искам да въвличам и него. След като не ти се обажда той , обади му се ти, но нямам предвид да му звъниш през две минути. :)

Stan4o123
01-15-2010, 09:04
освен да го питаш,не знам какво друго можеш да направиш...