PDA

View Full Version : Не мога да ям



Auby
01-14-2010, 06:21
Значи, незнам дали това е точно проблем или просто имам проблеми със психиката :D ама съм забелязала, че когато съм притеснена или нервна и всичко ми се отразява на здравето (май е нормално). Не мога да ям, колкото и да се опитвам. Ако хапна нещо внезапно съжелявам, защото почва да ми се драйфа. Виенето на свят предполагам е заради липсата на храна и прекаленото пушене и пиене на кафе :D :D Не си правете труда да ми казвате "Спри цигарите" защото няма да го направя (не че не мога, не искам, не ме питайте защо хаха). Може би няма решение на проблема, ама ми е интересно да ви видя мненията :) Моля да не се лигавите в темата.

clever
01-14-2010, 10:30
спри да се нервиш и притесняваш :lol: няма друг начин ..

lovegaga
01-16-2010, 22:57
еми какво да ти кажа :D донякъде май имам части от твоите проблеми.. като се нервя почва яко да ме цепи глава накрая и дето викаш верно да ти се драйфа.. но от нерви аз пък ям като разпрана :smt001 за виенето на свят позна :-s аз треперя много ако не ям и ми прималява .. не знам струва ми се нормално .. едни се тъпчеме от нерви,други не можете да хапнете нищо от нерви :lol: поспри го това кафе,че може и от него да е.. аз като гаврътна едно късо и съм хипер активна почва да ми се драйфа и да треперя :D може и от това да си нервна,а от нервите да не можеш да ядеш