PDA

View Full Version : GLISS - ужас ..



plushinka5
01-14-2010, 11:12
Hi на всички ;д
Имам един проблем :s Понеже моята коса е много ама много чуплива ;д и реших да си взема GLISS с надеждата че косата ми ще се изправи ;д И така и стана.Колкото повече пъти се къпех с него толкова по права ставаше.Проблемът е, че от този шампоан имам много гадни сърбежи по главата и се чеша непрекъснато заради което ми излезе и пърхут :х Единственото ми решение да се оттърва от него е като се върна към старият ми шампоан обаче не понасям косата си къдрава.. Ако си я изправя (каквото правя всеки ден) и на вън има влага, тя ще се накъдри колкото и лак да слагам.. докато с GLISS колкото и влага да има не се накъдря .. Пробвала съм първо да си измия косата със стария шампоан, а после с GLISS ама така пак почва да се къдри .. Има ли начин да се оттърва от тия сърбежи без да си сменям шампоана? :D :D :D

myl0weee
01-14-2010, 11:26
преди да мислиш за косата си, мисли за здравето си! По- добре къдрава без сърбежи, от колкото права със сърбежи, от които могат да се получат кожни заболявания и след време да страдаш..

iiirish
01-14-2010, 11:44
преди да мислиш за косата си, мисли за здравето си! По- добре къдрава без сърбежи, от колкото права със сърбежи, от които могат да се получат кожни заболявания и след време да страдаш..

напълно вярно! и аз не понасям когато косата ми се начупи от влажното време, а преди секунди съм я изправяла 15 мин пред огледалото, но няма как - на лято ще си права :D

d3jaVu
01-14-2010, 12:42
И на мен така ми става от някои шампоани, ако искаш си вземи Па-па /Кря-кря и се къпи 1-2 седмици с него и преполагам ще ти мине сърбежа поне на мен ми минава :)

chocolatee
01-14-2010, 14:35
Аа.. не, не.. махай го този GLISS ! Много по-добре ще е да си къдрава и без сърбежи, отколкото права и със сърбежи.. Спирай го незабавно и отново ползвай този, от който нямаш сърбеж !

SuperBadSuperFresh
01-14-2010, 20:55
Gliss ми действат ужасно всички.Спри го.

heiress
01-14-2010, 22:19
И аз между другото не ги харесвам тези шампоани, но както и да е. Важното в случая е, че наистина ще е най- добре да спреш шампоана. Не мисля, че има начин да не го спираш и да се оправиш, поне от това, което разбрах. Може и да бъркам, но все пак е най- добре да го спреш. Има други шамоани за изправяне.. пробвай някой от тях.

viksit0y
01-15-2010, 07:10
Gliss ми действат ужасно всички.Спри го.

Claudette
01-15-2010, 11:14
Всяка коса, както и всеки скалп е различен. Аз пък съм много доволна от тази серия шампоани.

Към авторката: що за простотия ?! За едната права коса, си готова да се дърлиш по цял ден, да не говорим, че ще си стоиш с пърхута.

Препоръчвам ти Неовал или Низорал.

Neopitom3na
01-15-2010, 11:40
явно идва доста силен за главата ти. :)
Може да го разтваряш преди да се изкъпеш в чаша с малко вода и така да нанасяш.. Лично на мен ми помогна със силните шампоани :)

sunshine955
01-15-2010, 12:15
на всяка коса действа различно..
щом е така най-добре го спри :( или пък пробвай някоя друга марка изправящи продукти :) аз преди ползвах Нивея,косата ми ставаше малко-по права с обем блясък и беше мекичка :) нямаше голям ефект върху изправянето но поне беше хубава :) но сяка коса е различна ..
питай фризьорката ти или в някой магазин за косата някоя друга марка ..
може да се вземеш някой професионален,да не е 4-5 лв .. мисля че от него трабва да има по-голям ефект,но пък може пак да имаш сърбежи нз..рискувай :-)

whitebunny
01-15-2010, 16:42
до сега продукти на gliss не съм си купувала но искам да попитам за маската за коса на gliss против накъсване (в една такава розова опяаковка) помага чувала съм че помагала и капенето спира таа... така ли е защото моята много капе :-o :-o :-o

Harum_Scarum
01-15-2010, 17:56
на всяка коса действа различно..
щом е така най-добре го спри
Като не знаете,не давайте глупави мнения.!Кожата на главата ти е чуствителна,пробвай Head&Shouders,ако не помогне иди при някоя фризиорка да ти препоръча.

Undying
01-16-2010, 11:20
Купи си един блистер таблетки Низорал, стриваш едно хапче, изсипваш го в шишето с шампоан и го разтръскваш хубаво. Би трябвало да премахне проблемите със сърбежа, при мен подейства, при мои познати също.

Little_Lady93
01-16-2010, 15:06
Момичета, извинявам се че пиша в тази тема, но не ми се ще да шускам нова, а и ътсачката ми нещо май не е много в ред :(

Може ли да ми препоръчате някой шампоан против пърхот (четох че някой беше писал за КРЯ-КРЯ ако се сетите и някой друг) НЗ дали има значение , но понеже си боядисвам косата ако може да е такъв който не отмива много цвета :-o Мс много :-)

Harum_Scarum
01-16-2010, 15:12
И аз преди се боядисвах,и се бях филмирала че Хед енд шоудърс ми отмива цвета,но питах мойта фризиорка и тя каза че няма нищо такова.За мен тва е най-качествения шампоан.Аз го комбинирах с балсам за запазване на цвета. :)

Little_Lady93
01-16-2010, 15:32
Мерси :)
Аз вчера си измих косата и след това ползвах някаква маска за изтощена накъсваша се от студеното и сухо време коса с Чесън ( :shock: :shock: :shock: , Слава богу нямаше никакъв мирис на тая ГАДОСТ самата маска,балсам или квото е, ама само като го прочетох....)
Та наистина косата ми сега е една мека и лъскава , въобще жива. Засега не ме сърби скалпа и не се лющи ама да видим след 2 дена...

IrRePlAcEaBlE
01-16-2010, 18:12
И моя призив е да не ползвате Gliss. Купих си същия шампоан, мих се няколо пъти и при мен се получи абсолютно същия проблем! :o Сега и проблема с пърхута само ми оставаше. И аз препоръчвам Head & Shoulders, аз лично си взех и утре ще го пробвам, ако не помогне вече ще отида при дерматолог и чак тогава почвам с низорали и др такива..

darrie
01-16-2010, 18:31
преди да мислиш за косата си, мисли за здравето си! По- добре къдрава без сърбежи, от колкото права със сърбежи, от които могат да се получат кожни заболявания и след време да страдаш..

+1 :?

Извинявай, IrRePlAcEaBlE, ама като още не си използвала шампоана (head and shoulders) не го препоръчвай.

Аз съм МНОГО доволна от този на Seri. Не можах да намеря снимка. Взех си го за 13 лв. А от Head and shoulders не съм доволна никак. Дерматологично тестван боклук. Но нз, при всеки е различно. :)

plushinka5
01-16-2010, 21:31
Еми предишният ми шампоан е Head&Sholders обаче не искам косата ми да е къдраваа бе хора ;д ако можи да ми препоръчати някой друг шампоан за изправяне на косата а не шампоани против пърхут .. :-o

ginny
01-16-2010, 21:49
преди да мислиш за косата си, мисли за здравето си! По- добре къдрава без сърбежи, от колкото права със сърбежи, от които могат да се получат кожни заболявания и след време да страдаш..

+1 :?

Извинявай, IrRePlAcEaBlE, ама като още не си използвала шампоана (head and shoulders) не го препоръчвай.

Аз съм МНОГО доволна от този на Seri. Не можах да намеря снимка. Взех си го за 13 лв. А от Head and shoulders не съм доволна никак. Дерматологично тестван боклук. Но нз, при всеки е различно. :)

Съгласна съм 4е Head and shoulders а също и Wash and go са боклуци уж ПРОТИВ пърхот , а причиняват пърхот

kyklichka01
01-18-2010, 19:41
ами аз бих ти казала да спреш да ползваш този шампоан на gliss после да си изчистиш пърхута-аз моя с clear го изчистих напълно за около месец (по 3 къпания на седмица) и след това можеш да попиташ фризьорката си или да си купиш новата nivea за изправяне. на мен прави ми косата мекичка с обем лесно се реши и се поизправя :)
все пак е по-важно здравето тези сърбежи не звучат приятно - справи се с тях пък тогава с изправянето :) :-)

Converse333
01-19-2010, 11:30
Аз в момента съм с Gliss за суха и увредена коса и е невероятен! При мен примерно Head & shoulders, Wash&Go не ми действат добре. При всеки е различно. Ако искаш нещо против пърхут - вземи си шампоан Билка. :)

RockGirlDils
01-19-2010, 19:07
Аз също толзвам Глис, обаче нямам никакви сърбежи.. моята коса също е чуплива, но този Глис изобщо не я изправя..!!