PDA

View Full Version : Имам 3-ка !!!! Нашите ще ме убият :(



darsit0
01-14-2010, 11:42
еми смятам че разбрахте за какво става дума... та да ви обясня ко стана: прайхме един тест по математика (тъпоматика) и имам 3 а инъче съм отличничка и наще са свикнали само да получавам 6 и 5. обаче оценките няма да ги пишат в бележниците. е тогава няма проблем, дааааааа обаче нашите не ги интересува дали ще ги пишат. та утря трябва да върна теста с подпис от родител.... КАКВО ДА ПРАВЯ СЕГАААААААААА :-k ](*,) :cry: :!: :?: :!: :?: :smt022 :smt089 моля ви помогнете ми по-бързо. СПЕШНО Е!!!! и без "просто им кажи" и тем подобни. поставете се на мое място. какво бихте направили? и да ви кажа : нашите няма да се успокоят ей така. трябва ми много убедително оправдание

Abigoria
01-14-2010, 12:02
Аз щях да им кажа. И друг път ще уча редовно. За урок да ти е :) И надали ще те убият, то си е за твоя сметка :)

ivcheto0o
01-14-2010, 12:06
подпиши се ти...И я по-спокоино има хора кто мен дет и 2-ки полу4ават

sasheto0o
01-14-2010, 12:08
Здравей ! Аз в 7ми клас имах същия проблем - след 3-4 шестици по математика на последния тест 3 :shock: . Не смеех да кажа на нашите,защото мама много държи на математиката , обаче неможех да не и кажа . И и казах по телефона . Нито ми се е карала ,нито нищо . Като се прибра все едно не й бях казала . И дума не обели за теста . Следващият месец контролно по биология (пак в 7ми клас) . Пак тройка :( . Обаче г-жата ми я писа в бележника и не знаех как да го дам на нашите да се подяишат и го оставих на масата с химикалка и послеспис : Мамо, извинявай че изкарах слаба оценка , но този материал ми беше много труден и нямах време да го науча (бях с нашите на гости през уикенда) . Тя го подписа и нищо не ми е казвала ( аз не присъствах на самото подписване,защото го оставих в 3 часа презнощта и тя го е подписала в 6 сутрина ) .. Така че или им кажи (което е по-удачно) , или като менн :x :x

ecstazy
01-14-2010, 12:52
Я по спокойно бе това е оценка по дяволите.. :lol: и наще са свикнали да получавам 6 и 5 а когато имам 2 или 3 на тестове по бг или мат (когато бях 6 и 7 клас) си ги поправях оценките и им казвам така и така имах 3 поправих я на 6 и няма проблеми .. или просто им казвах ... :-D кажи им просто к'во толкова..не можеш да си съвършенна и само 6-ци да получаваш :shock:

darsit0
01-14-2010, 13:06
Я по спокойно бе това е оценка по дяволите.. :lol: и не можеш да си съвършенна и само 6-ци да получаваш :shock:

не го казвай на мен а на нашите :D споко, измислих как да се справя. вече може и да не пишете :)

Jus7DreamBoy
01-14-2010, 13:06
подпиши се ти...И я по-спокоино има хора кто мен дет и 2-ки полу4ават me 2 :)

Zarity
01-14-2010, 13:08
:razz: :razz: :razz:
Олеле,божке,аз ако имах 3 на последното контролно по математика щях да умра от кеф :D
Какви извратени родители имате вие бе,хора,мале,мале.

AlMiNaToRa1
01-14-2010, 13:37
Мама ши ми са кара....ахахахаха,втори клас ли си,осъзнай се... :lol:

teenems
01-14-2010, 13:55
Аз щях да им кажа. И друг път ще уча редовно. За урок да ти е :) И надали ще те убият, то си е за твоя сметка :)

Е ще ти помрънкат малко и голямо чудо.
Сядаш и учиш .

SmilezZz
01-14-2010, 14:11
Я по спокойно бе това е оценка по дяволите.. :lol: и не можеш да си съвършенна и само 6-ци да получаваш :shock:

не го казвай на мен а на нашите :D споко, измислих как да се справя. вече може и да не пишете :)

И как ще се справиш

Unendlich
01-14-2010, 14:15
АХхахахах, мамино детенце :lol: Да ти "имам" родителите, честно. ИнЪче си отличничка .. абе подпиши го сама или накарай някоя съученичка |(|(.. "много сложно" . :?

someonerandom
01-14-2010, 14:18
"Поставете се на мое място" ей щото никой от нас не знае що е то да имаш тройка...щом няма да ги внасят значи няма откъде да разберат,накарай някоя съученичка нещо...или просто им кажи последвано от "ще я оправя спкойно знаете че имам добри оценки" ти си решаваш

Djuff
01-14-2010, 14:26
Започваш да им ревеш като малко детенце и да казваш, че другия път ще се поправиш.
бтл аз ако имам 3 по мат. ще съм най - щасливия човек на света. :lol:

someonerandom
01-14-2010, 14:34
Започваш да им ревеш като малко детенце и да казваш, че другия път ще се поправиш.
бтл аз ако имам 3 по мат. ще съм най - щасливия човек на света. :lol:
смятай да вземеш да изкараш 6 :D

BrainlessROCKBABY
01-14-2010, 14:37
мм, и аз бих предпочела да ги уведомя по телефона :D

cookie_master
01-14-2010, 14:42
:lol: :lol:

Luscious_Heart
01-14-2010, 16:37
Отличничка, а неграмотна като г*з?
Цитирам: "инЪче"
Злеее...

BloomF
01-14-2010, 16:42
Голяяма трагедия. Казваш, че ще я поправиш при първа възможност и готово!

danibebi
01-14-2010, 16:50
преправи подписа на майка си или на някой родител.. баба..може и дядо :lol: :lol:

ameli
01-14-2010, 18:40
ако има 3/4 .. първо си поправям оценката и чак тогава им казвам :D

sladkish_14
01-14-2010, 19:04
Ужас.Глобален проблем.Кой клас каза, че си ?

plmn
01-14-2010, 19:11
прехвърли ми тая тройка утре имам контролна по мат? ;д

Ax3
01-14-2010, 19:13
еми смятам че разбрахте за какво става дума... та да ви обясня ко стана: прайхме един тест по математика (тъпоматика) и имам 3 а инъче съм отличничка и наще са свикнали само да получавам 6 и 5. обаче оценките няма да ги пишат в бележниците. е тогава няма проблем, дааааааа обаче нашите не ги интересува дали ще ги пишат. та утря трябва да върна теста с подпис от родител.... КАКВО ДА ПРАВЯ СЕГАААААААААА :-k ](*,) :cry: :!: :?: :!: :?: :smt022 :smt089 моля ви помогнете ми по-бързо. СПЕШНО Е!!!! и без "просто им кажи" и тем подобни. поставете се на мое място. какво бихте направили? и да ви кажа : нашите няма да се успокоят ей така. трябва ми много убедително оправдание

НЕКА ТЕ УБИЯТ! КАТО МРАЗИШ МАТЕМАТИКАТА! (>
Ми кажи им бе... еб*хти страхливите сте... не стига че няма да ти я пишат ми и... казваш имам 3... и много зле се представихме сички и няма да ни пишат оценките обаче... и бла бла няма страшно всичко е в главата... като сиотличничка и изкарваш 5 и 6 от къде знаеш че ще те убият като не си изкарвала... пробвай кажи им че си се провалила намери си грешките...
п.с (нямам припинателни знаци, но т'ва не значи че тряя се ебавате с мене)

LoveHurT
01-14-2010, 19:22
Баси тъпотийте, какво падение да имашш 3ка... ОМГ !:lol: Само да ти кажа, че има много по-важни неща от оценките в у-ще, явно си прекалено малка и на тоя етап теб това те вълнува, но
едни цифри не показват колко е интеллигентен един човек! Важното е че на теб самата ти е гузно, не е като да не ти пука..
та спокойно ще го преживеят ваще..

FrE6Ko
01-14-2010, 19:39
Отличничка си . Имаш само шестици. Ами тогава нямаш проблем. Отиваш и казваш директно: " Мамо имам тройка по математика. Да, знам, че е много зле, но първо аз немога навсякъде да съм перфектна, второ всички се провалихме и трето най- важно тези оценки няма да ги пишат ! "

Успех ! :)

xXxAngerfisTxXx
01-14-2010, 19:58
аз кат иам 16 двойки как съм жив???

OneGirl
01-14-2010, 20:00
Кой клас си ваще да ти се карат за оценки? :shock:
На мен ми се караха до пети клас след тва вече кво да направят хората :D то го има всякакво. И пак съм си отличничка (не пълна, ама голяма работа :lol: ) .
Аз на твое място бих имитирала подписа на майка ми или баща ми, ама ако са некви строги ваще и говорят с учителите по-добре недей щото ще стане супер лошо като разберът.

BeezyJey
01-14-2010, 20:15
И на мен ми се случи на едно контролно по химия .. и се подписах вместо мама 8-)

FreakPk
01-14-2010, 20:48
Ти па кво се шашкаш, а ако беше 2? Радвай се по-добре след някоя друга година ако станеш студентка ще си най-щастливата на 3-ка :)

Bixel
01-14-2010, 22:20
споко е пич кво ти пука :lol: другите хора за 3 им купуват коли ти си ревнал кат бебе :razz:

iiirish
01-15-2010, 08:58
Ехеее бели кахъри :-D Аз колко тройки съм имала и съм оцеляла от наще :-D А те всъщност никак не са за подценяване в това отношение :-D

darsit0
01-15-2010, 11:04
реших проблема. подписах го и го скрих... в един тефтер и после сложих тефтера в чантата :D и аз нз що я пуснах тая тема :D :D :D понякога изтъпявам

mrazqkindergarten
01-15-2010, 11:33
За себе си ли учиш или за вашите? :wink:

clever
01-15-2010, 11:43
И аз ко да направя?? Някакви предложения ? :-o
Да отида в даскалото ти;да взема дневника и да поправя 3 на 5 ... или контролното да ти го подпиша с подписа на майка ти .. :lol: :lol:
Стегнете се бе хора.. Не може човек само 6 да има.А и ако ти навикат родителите малко няма да умреш... в най-лошия слушай да ти държат конско(което е тъпо .. ).Изтърпи си караниците от вашите и си научи и тва е .....

sladyr4eto95
01-15-2010, 13:36
lele hora az ako imam 3-ka po matematika naprao 6e 4erpq we :lol: ne 4e imam mn 2-ki no prosto za edna 3-ka hi4 ne se pritesnqvam 6ot imam pove4e ot edna,a 6to se otnasq do na6te na tqh hi4 ne im dreme kato im davam da se podpisvat na 3-ka vikam 4e 6e q popravq i gotoo ina4e ne mi dreme za edna 3-ka i to po matematika verno predmeta e vajen ama kat znam 4e ne moga nqma da se nazorvam q :lol:

afkforlife
01-15-2010, 14:15
В даден момент ще се пречупиш и вече няма да те *бе за оценки :D
А и да ти кажа учи се много по леко като знаеш ,че го правиш за себе си ,а не за няква оценка...

Biskfitka
01-15-2010, 15:07
И мойте така бяха свикнали до 7ми клас само 6ци и 5ци,ама се свиква.Не може да си перфектна по всичко.
А на теста-сигурно е много трудно да се подпишеш сама...

SqYnY
01-15-2010, 18:23
И аз съм правил 3ка :oops:

LoveRetroMusic
01-16-2010, 09:41
реших проблема. подписах го и го скрих... в един тефтер и после сложих тефтера в чантата :D и аз нз що я пуснах тая тема :D :D :D понякога изтъпявам

Много тъпо решение.
А другия път, когато отново имаш 3 или 4?
Пак ли ти ще го подпишеш?
Казваш им и толкова.

Force_bladeR
01-16-2010, 13:38
Майко, майкооо.. реване за 3ка при положение на отличничка.. пък и какво.. да не си 2-3-ти клас?! :-o Мама и тати ще се караааат.. осрахме я :lol:

Dimana99
01-16-2010, 15:00
Бързо ще им мине :) Голяма работа... една тройка
Разбирам да беше правила тройка на тяхната спалня и да те хванат...
А то тройка в училище :) Нищо страшно...

LuxurySk0B
01-16-2010, 17:45
да забелязах , че това е извънземна връзка извън Българияя, извън страната и извън Земята и падаха летящи чинии и колексии върху мен , така че помислете си и ми се обадете ако съм жив

impassive7
01-16-2010, 21:12
И аз съм правил 3ка :oops:

И аз :oops:

''Ще си я поправя''
''Много усърдно се трудих и учих, но не успях да разбера материала''

Няма да ти се карат толкова много, в днешно време не се обръща кой знае колко голямо внимание на оценките (поне в някои случаи) ^^

Hayashi
01-16-2010, 21:24
Ще изтърпиш 10 минутно викане. Иначе и аз като отличничка бях шокирана от първата ми тройка по психология тази година. А не беше яд, че ако искаше може да ми пише 5, ама то това е психото.
Иначе ако ти викат по-добре недей казва нищо, че по-лошо става обикновено.

BlackEyed
01-16-2010, 22:03
Доста си неосъзната , 5-ти клас имаш ли?
Ако живееш във филм , че ще имаш само отлични оценки по-добре се гръмни.
А и ваште да не падат от Марс , те са минали през това , много добре знаят как е ..
лапешка работа.

slap2trap
01-16-2010, 22:19
Като наредиш цял бележник с 3-ки, тогава се тревожи да кажеш на вашите ... Една тройка е нищо, така или иначе ще я поправиш. Само сметни 3+6=9, делено на 2 е 5ца, с една 6ца връзваш 5 за срока, което си е съвсем приемливо :)
:-)

clever
01-16-2010, 22:32
Бързо ще им мине :) Голяма работа... една тройка
Разбирам да беше правила тройка на тяхната спалня и да те хванат...
А то тройка в училище :) Нищо страшно...

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Gretii95
01-17-2010, 07:46
Бързо ще им мине :) Голяма работа... една тройка
Разбирам да беше правила тройка на тяхната спалня и да те хванат...
А то тройка в училище :) Нищо страшно...

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DesireToFire
01-17-2010, 09:14
И аз имах тройка по математика тази година :D Нашите не ми се караха, защото принципно съм добра по математика, класирвам се на състезания и олимпиади, но съм разсеяна :D Казвам, че ще я поправя и толкова. Имаче доста ми се насъбраха четрворкита. Не са много де, ама като за мен са доста :D И само ми викат на теб вече много ти се събраха май, защо не учиш повече, ами така е като те разсейва компютъра, музика и пр., слядващия път по-добре и това е. А и аз май вече всички си ги поправих.

DevlLady666
01-17-2010, 17:26
:razz: :razz: :razz:
Олеле,божке,аз ако имах 3 на последното контролно по математика щях да умра от кеф :D
Какви извратени родители имате вие бе,хора,мале,мале.
Да бее, знам..аз имам 10 2ки тая одина..и сега се молим за 3ки с целия ми клас :D :D

Shadowsogirl
01-17-2010, 17:48
Успокой се. Кажи им го с такъв тъжничък и отчаян глас, все едно с тая тройка светът за тебе е свършил и ти е безкрайно кофти и тъжно. Сложи си някоя разстроена и отчаяна физиономия, действа. :D В краен случей подписвай контролното и толкова.

FantaMen
01-18-2010, 08:36
Ае кво сте са притеснили за една 3-ка !??? Кой клас си 7 ако си айде не е много добре да имаш 3 но ... примерно за 8 клас ???? Имах сумати 2-ки 9 клас дето ми се зима оценка за диплома останах на изпит ?? Сега 10 ма изпитват за 3 ? :D Кво тряя да кажа аз не че не уча просто някой даскали са мега глупаците... и мързел малко и готово.... Тез оценки са пълни глупости .... някой може да знае много повече от теб а ти нищо и пак да имаш 5 или 6 .... Все едно учиш заради вашите или пък за оценката ... Пълен шит е образователната ни система!!!! :-x

eXpl0d3
01-18-2010, 15:25
еми смятам че разбрахте за какво става дума... та да ви обясня ко стана: прайхме един тест по математика (тъпоматика) и имам 3 а инъче съм отличничка и наще са свикнали само да получавам 6 и 5. обаче оценките няма да ги пишат в бележниците. е тогава няма проблем, дааааааа обаче нашите не ги интересува дали ще ги пишат. та утря трябва да върна теста с подпис от родител.... КАКВО ДА ПРАВЯ СЕГАААААААААА :-k ](*,) :cry: :!: :?: :!: :?: :smt022 :smt089 моля ви помогнете ми по-бързо. СПЕШНО Е!!!! и без "просто им кажи" и тем подобни. поставете се на мое място. какво бихте направили? и да ви кажа : нашите няма да се успокоят ей така. трябва ми много убедително оправдание

е тва е да си бавноразвиващ нещастник ;) аз имам околооо мм 60 % от оценките ми са 3ки и ко ?!

zero
01-18-2010, 16:35
тцтц ... :lol: :lol: :lol:
Сещам се, че едно време и аз бях като теб, но сега дори сам си разписвам бележника :lol:
Мятай 1 подпис иии го пробутвай там ... На никой няма да му направи впечатление ;)
>> Без паника една тройка не е краят на живота ти ;)
ОЩЕ КОЛКО ТРОЙКИ ЩЕ ИМАШ ... НА ИДЕЯ СИ НЯМАШ :D

Tempest
01-18-2010, 16:48
ъъъ... баси бележкарите.. наще и те - "затягай се, втория срок пак ше останеш без стипендия".. еми през к*ра ми е за стипендията, аз знам какво знам и какво ше ми трябва за живота, писна ми да се подмазвам на даскалите за по-високи оценки, щото тряа съм на мама и тате бележкарчето... да - имам 3 на класното по БЕЛ - ама повече не ми и трябва, аз няма цял живот да правя анализи! За една 3ка вече края на света правите... баси хората

Lucho
01-18-2010, 17:58
:lol: Деца, пораснете и разберете, че ученик без двойка и жена без сещате се какво не са съответно жена и ученик. Казваш им и точка. И им кажи също, че ученик без двойка няма и човек получаващ само 5 и 6 е зубър :)

liim0nka
01-18-2010, 18:43
Винаги са ми били странни родители като твоите? :? Аз оня ден се прибирам и казах на майка ми че имам 3 на класното по БЕЛ..и тя ми вика защо..но тя ми влиза в пооложението, защото като ученичка и те не е могла да прави това което имах на класното .. само ме пита защо..и нищо повече :)
иначе ..обаждаш се : мамо..ще ти кажа нещо, което няма да ти хареса, обаче ми обещай да не ми се караш (тя ти казва да 8-) ) ..изкарах 3 по математика, но материала ми беше адски труден..госпожата не го обясни добре, а слушах в часа..ще се опитам да я поправя.Обичам те чао..
и вечерта я чакаш с кутия бонбони пред вратата 8-) <-- това е супер смешно, но явно ти от такова се нуждаеш щом нямаш смелостта да им кажеш истината

Biskfitka
01-18-2010, 19:18
Винаги са ми били странни родители като твоите? :? Аз оня ден се прибирам и казах на майка ми че имам 3 на класното по БЕЛ..и тя ми вика защо..но тя ми влиза в пооложението, защото като ученичка и те не е могла да прави това което имах на класното .. само ме пита защо..и нищо повече :)
иначе ..обаждаш се : мамо..ще ти кажа нещо, което няма да ти хареса, обаче ми обещай да не ми се караш (тя ти казва да 8-) ) ..изкарах 3 по математика, но материала ми беше адски труден..госпожата не го обясни добре, а слушах в часа..ще се опитам да я поправя.Обичам те чао..
и вечерта я чакаш с кутия бонбони пред вратата 8-) <-- това е супер смешно, но явно ти от такова се нуждаеш щом нямаш смелостта да им кажеш истинатаТова няма да помогне! Задължително ще и се кара 8-)

ThePowerOfLove
01-18-2010, 20:14
Божее някои хора ги изпитват за 3 за срока, а ти за една 3ка.. :? Не се шашкай и както казаха - невъзможно е винаги да си добре подготвена! Не знам кой клас си, но ще ти кажа с мен как се получи. До 7 клас бях пълна отличничка ;) След това в гимназията 8ми клас завърших с 5; 9ти клас вече учех избирателно или за контролни.. В момента съм 10 клас, уча редовно само по математика, по другите предмети когато стане напечено. Дори за първи път ще имам 3 и 4 за срок,но.. Оценките не са най-важното, осъзнайте се :) !

Neopitom3na
01-19-2010, 07:59
ти не си добре :?

Tutmanik
01-19-2010, 15:11
Подпиши си го сама ,голямата работа,щом няма да пишат оценката.

UNITED
01-19-2010, 16:53
Мале аз утре по математика ако искарам 3-ка ше черпа бе :D Да ти имах проблема :razz: :razz: :razz:

naviacha
01-21-2010, 18:55
голям праз една тройка.. я виж някои как са :D
http://seir.bg/pictures/19285_thumb.jpg

CrAzYanDlaZy
01-22-2010, 12:31
когато имам оценка, различна от 2 се успокоявам с факта: можеше и да е по- зле 8-) ;)
една оценка не е края на света :)

MissHouse
01-22-2010, 14:51
подпиши се ти...И я по-спокоино има хора кто мен дет и 2-ки полу4ават

gabi_94
01-22-2010, 15:50
Вижте хора, не и се подигравайте, че се притеснява, щото не знаете кви луди, вманиачени родители има :shock: Просто некои родители си въобразяват, че детето им трябва да е най-умното, всичко да знае и т.н., това ест за глупости, но има много зубърчета, които не са виновни, че трябва да учат непрекъснато, виновни са родителите им, че ги държат под невероятен контрол и им налагат ебаси наказанията ако имат ниски оценки...Има едно момиче в моя клас, дето реве за 4ка, авно техните и оказват натиск, иначе самото момиче не е толкова зле, просто родителите и са консвервативни... Наще например никога не са ми правели проблеми за оценки, баща ми веднъж се зарадва, че имам 4ка понеже имах напоследък само 6ци :D Но какво да направя като всичко запомням в час :D Наще не са ме питали кви оценки имам от толкоооооооова отдавна :D А пък имам приятелка, която много я тормозят за това...тя пък горката учи много повече от мен, всъщност аз не уча в нас изобщо...а има по-слаби оценки....Има някои неща дето си зависят от човека и това им е грешката на много родители - опитват се да превърнат детето си в нещо, което те са искали да бъдат...

dqvolcheto9
01-22-2010, 20:12
Бе нз ма мене за отсенки не ме бият. Я по спокойно има и 2-ри срок :P

RememberxMe
01-22-2010, 21:18
Аз съм съгласна с gabi_94.. Има много вманиачени родители.. На една фр за 3ка я наказаха без комп телефон и излизане.. :?

ImmortalSportFreak
01-22-2010, 22:03
голям праз една тройка.. я виж някои как са :D
...
хахАхх :D Тази графа по кой предмет е ако не е тайна?? 8-)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
01-23-2010, 00:36
Подпиши го сама... не е толкова трдуно,а и щом си отличничка,на всеки му се случва да направи грешка,с това няма да свърши животът ти,спокойно,ще я поправиш!