PDA

View Full Version : Кой да избера?



venityyy95
01-14-2010, 15:02
Значи ще започна всичко от начало... Имах една фр и тя ми беше за казала за един нейн приятел и ми го беше показала.. Беше наистина мн готин.. сллед тва почнахме да си чатим всяка вечер, да си говорим по скайп и така беше ни яко, беше ми правил мн комплименти и аз си мислех, че ме харесва.. Веднъж преди празниците му бях предложила да излезем ама той ми каза, че имал там да помага на родителите му и че е мн зает тея дни... и на мен ми стана гадно, помислих,че просто няма как да ми откаже и за тва ми го е казал тва... Все пак който иска нещо го постига... После и моята фр ми каза, че е било така... След тва само пак си чатихме без нищо да стане. Запознах се с едно друго момче, видяхме се ала бала не е мн хубав ама тръгнахме :? Аз си бях написала некви сърчица и такиа на скайп и другото момче ме попита дали си нямам гадже и аз му казах, че да и ми се стори некъв променен и му го казах и той каза че вече ще е така.. след тва му казах: ти не ме харесваше нали и той: какви са тия въпроси разбира се че си красива и некви такива... ама ся не ми харесва тва момче с което съм сега искам да съм с другото ама нз как ще реагира ако пак му предложа да излезем и дали ме харесва още.. ся сме само фр... бях казала на нашата обща приятелка за гаджето ми и тя каза че не е трябвало да сме тръгвали и че той ме харесвал и на мен ми стана гадно.. оф нз.. :? Кажете ко да правя? Дано да сте ме разбрали какво исках да кажа :)

sHaDy_sOuL
01-16-2010, 21:45
Най-добре първо изясни нещата с гаджето ти. Ако не ти харесва, не го лъжи, ами го скъсай. Не е хубаво да ти е само резерва.
А след това поговори с другото момче и ще разбереш какви са му намеренията спрямо теб.

Бтв, аз ли не разбрах или приятелката ти първо ти е казала, че момчето не иска да излиза с теб и за това се оправдава, а след това ти е казала, че същото момче те било харесвало (или второто за гаджето ти се отнасяше)?!

venityyy95
01-16-2010, 22:46
ами значи моята фр ми беше казала че не е трябвало да тръгвам с гаджето ми където съм ся и че нейния фр ме е харесвал

sHaDy_sOuL
01-17-2010, 12:06
А първо ти е казала, че момчето не иска да излиза с теб и за това си намира оправдание.. Както и да е, остави я нея..

Ако наистина харесваш онова момче, действай! Което ще рече да зарежеш сегашното си гадже преди да се е привързал повече към теб.

SmilezZz
01-17-2010, 13:51
Тръгни с този,към който имаш чувства 8)

Dimana99
01-17-2010, 14:10
Избери този, които те кара да се чувстваш страхотно :)