PDA

View Full Version : Странни проблеми...?



Konfucii
01-14-2010, 14:19
Вече минаха 17 години и няколко месеца, любов няма?!? Не я намерих и толкова, до там стигнах, че вече се отказах от нея. Умирах да изживея един миг, като по филмите... ала нищо и нищо...
Приятелите изчезнаха... и не ми остана нищо. Сега и надеждата ми умря... Е к'во пак, к'во му е за мен любов няма. За мен остава само болката, която никой друг не пожела. На края и тя ще си отиде и ще бъда само аз. Изгубих смисъла и желанието от живота като цяло, всякаш живея един и същи ден отново и отново. И все пак не сам толкова зле имам семейство имам някви приятели понякога има и разни момичета, но никога нищо сериозно, за сега уж съм здрав, жив, не изглеждам зле или поне никой не ми го е казвал :) и все пак все нещо не ми достига за да бъда щастлив, било то пари или жени или приятели...
Гледам напред и си казвам още малко остана, обръщам се назад за да видя колко много неща са станали за да не се откажа и пак не виждам смисъл да остана?

XTREMEFREERIDE
01-14-2010, 14:22
Човече,пренавиваш се.

Lincheto
01-14-2010, 14:22
Еми ако спреш да искаш толкова отчаяно да се влюбиш..

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-14-2010, 14:26
ох...чакай да цема пуканките,че филми без тях не вървят... :grin:

an0nimenn
01-14-2010, 14:31
Братле оппусни се почни да излизаш с някой от приятелите ти примерно на кафе, не се задържай пред компа (ако играеш някои игри от компанията Близард) почни да ходиш на фитнес ,създай си социални контакти незнам какво друго мога да ти кажа... :)

Konfucii
01-14-2010, 14:36
Това е просто начина, по който за сега стоят нещата не мога да го променя не знам как, просто вече или ме избива на агресия или на депресия и един вид взе да ми писна или да гледам отчаяно или да гледам на кръв нали се сещате за к'во ви говоря искам промяна някаква искам да имам ей тей по милион за всеки ден, да имам мацка до мен и да знам, че ако стане нещо лошо има на кой да разчитам във всеки един момент, но НЕ и НЕ и НЕ, какво ли не правих, какво ли не опитвах, нали ви казвам вече почти се предавам почнах да се оплаквам като някой лиглио тука и това не ми харесва ама ако някой знае какъв ми е проблема как да се поправя.. Защо да не попитам?
Какво много се впрягам? К'во да не мисля за живота си така ли?
Да си дам сметка за всичко чак на края, като умирам вече :) не мерси ... живея ден за ден и за всеки един се боря здраво да ми е яко, да ми е готино и колкото и егоистично да звучи, ако не го направя аз никой друг няма да го направи... Просто вече се чудя Защо да продължавам като няма никакъв ефект? .... Един и същи ден, ден след ден, седмица след седмица....

w0sh
01-14-2010, 14:38
всеедно аз съм се влюбвал като съм на 21.

просто са ми високи киртериите.

оправдано естествено

haritov
01-14-2010, 14:38
ти си като дъвкана дъвка която е настъпана никой няма а те вземе така

що не се стегнеш и стига си чакал

Konfucii
01-14-2010, 14:39
Братле ходя на фитнес от маса и време, станах супер здравеняк, че чак хората вече се страхуват от мене и ми е малко кофти даже :)
Игри на компа не играя... Когато има с кой постоянно съм на кафе някъде, познати имам много приятели супер малко... Не че съм някакъв смотаняк, който не излиза от вкъщи просто и аз незнам как да го обясня като робот се чувствам вече...

LadyDi
01-14-2010, 14:42
Ааа, кризата на 17-годишнината. Депресията, че си неразбран, че няма смисъл в живота.
То това е като критическата възраст. Удари ли те, няма измъкване.
Ще мине.

Konfucii
01-14-2010, 14:44
и т'ва за отпускането коза помага ама помага до едно време после мн се затъпява и стават проблеми... Вярно е че и аз имам много високи критерии ама все пак... За България на един мъж се падат по 7 жени 1към 7 е съотношението мъже жени... И все пак все не мога и не мога и все нещо става, ся просто чакам да стане нещо още по-брутално и съвсем да се откажа от всичко и всички и аз незнам какво ще правя...
Как ще съм като дъвкана дъвка, просто гледам реално на нещата, такива каквито са.... Не виждам смисъл от наркотиците вече, нито от алкохола, от цигарите все още не сам се отказал, но и тяхното време ще дойде... Не че не съм се напивал, когато съм имал възможност, но само прая глупости и ми е писнало от всякви такива пристратяващи работи казах им НЕ! или поне с мярка ...

Konfucii
01-14-2010, 14:47
Да бе ще мине... аз от 5-6 години съм така и вече наистина взе да ми омразва... просто е преебано всичко цялата ни система е объркана ...
Добре де и все пак.... не мога да разбера защо как и т.н.откачам лягам да спя дано кат се събудя да знам отговорите :D

ivcheto0o
01-14-2010, 14:48
то и аз искам да се влюбя и да ме оби4ат ама не.Но не ми и пука не живея само за това,гледам на хубавите неща в живота,а кокто си описал в твоя има доста по-хубави неща,имаш приятели нищо 4е са малко,имаш и добри познати,просто вси4ко идва с времето си :)

LadyDi
01-14-2010, 14:51
Да бе ще мине... аз от 5-6 години съм така и вече наистина взе да ми омразва... просто е преебано всичко цялата ни система е объркана ...
Добре де и все пак.... не мога да разбера защо как и т.н.откачам лягам да спя дано кат се събудя да знам отговорите :D
Айде сега. На 17 си, а от 6 години си бил така.
Ти да не би да се отказа от любовта на 11?

w0sh
01-14-2010, 14:54
Товаче от коза се затъпява е невярно.

Konfucii
01-14-2010, 14:59
ne si pu6il dostaty4no :D

w0sh
01-14-2010, 15:01
ne si pu6il dostaty4no :D
ххаха.

добре. Мисля че освен от практически знания уча за тези неща и съм чел професионална литература и учебници.

kypo
01-14-2010, 15:06
баце къде си тръгнал да се оплакваш, аз тука старчок на 22 и кусур търсих под дърво и камък любов, намерих веднъж и се преебах здраво. да бех седял като пич и да не търся, само да си вея уя наляво и надясно и да търся платена любов щеше да е в пъти по-разумно. така че радвай се че не си намерил нищо, като намериш и имаш романтичните мигове за които мечтаеш, като ги загубиш ще ти е по-гадно отколкото ако не си ги имал.
ако днес нямаш пари няма да умреш ако и утре нямаш, обаче ако днес имаш милиони, а утре ги загубиш ще ти е много по-зле от когато не си имал. е толкова мога да обясня дебиш 8-)
живей!

valdesbg
01-14-2010, 15:22
Хм, ако игнорирам откровено казано безумните ти дивотии, и продължа направо към проблема - няма да имобърнш внимание, щото ще съм потъпкал и без това мизерното ти его.

А ако тръгна да ти бърша сополите ще се лепнеш за мен, като единствения който те разбира.(разбирай че ти казвам интелигентно - досадник) И пак ще стигнем до никъде.

Идеи как да действаме?

Щото реално толова си се уплашил от външния свят че изобщо по всякакъв начин се стараеш да се дистанцираш от другите. Е как очакваш някоя да те хареса? "Някви приятели" определено не те остройва, ама те е страхз а друго. Ти си страхливец, ето тук е истинския проблем. А за това си виновен самичък :)

Konfucii
01-14-2010, 17:01
И да съм страхливец и к'во...?
Хах толкова глупави работи съм праил, че просто не влизам в тая категория ... ае знаете ли к'во?
ЕБЕТЕ СИ ПУТКАТА МАЙНА Нещастници :-P Смотаняци Тъпаци намерил съм и аз с най-тъпите да говоря (т'ва само за онея дет ме солят мама им ) :D

Konfucii
01-14-2010, 17:02
Ae 4ovek ti pone si imal ne6to i ti e sad... Nali znae6 ni6to ne e bezplatno v jivota...

valdesbg
01-14-2010, 17:05
Значи всички които не подкрепяме измисления ти свят сме нещастници. И кво викаш - от смелите си :)

Давай. Какво си правил не е от толкова голямо значение. В случая важното е какво НЕ си направил. Пък това вече е много. Ама се искa и акъл, right? :)

Konfucii
01-14-2010, 17:39
Какво не сам направил... Какво съм изпуснал... няма значение.. аз квото искам го правя

Konfucii
01-14-2010, 19:11
a we q q q iztriite taq tema ne mi haresva ve4e :D

sh3_1s_7h3_0n3
01-14-2010, 20:00
всеедно аз съм се влюбвал като съм на 21.

просто са ми високи киртериите.

оправдано естествено

по някое време ще се наложи да ги снижиш в известна степен.

най-малкото няма перфектни хора.


А Конфуций за толкова време не разбра, че не трябва да седи в Древна Гърция. Само това като видя и се дразня.


И в ккрайна сметка всеки по някое време си намира майстора. Жени стари моми има повече отколкото мъже - ергени. В най-лошия случай един ден ще си умреш сам, но разведен.