PDA

View Full Version : ЗА МОМИЧЕТA



pitbullxx
01-14-2010, 14:26
Момичета,когато сте били в цикъл имало ли е някакви гафове на обществено място? :-D

BigFakeSmile
01-14-2010, 14:31
странен въпрос... :lol:
не, нямало е..тампонът добре си предпазва
а като ми е идвало, докато съм навън..все някоя приятелка ще ми даде, ако аз съм забравила да си сложа тампон в чантата (което не става попринцип ;д)

pitbullxx
01-14-2010, 14:46
защото днес в училище на едно момиче явно и се е препълнила превръзката и селадката на чина и беше в кръв и дънките също.. :(

XTREMEFREERIDE
01-14-2010, 14:47
защото днес в училище на едно момиче явно и се е препълнила превръзката и селадката на чина и беше в кръв и дънките също.. :(

Нормално е.

cookie_master
01-14-2010, 14:47
в началото когато ми дойде имаше един-два гафа,но бях с тъмни дънки и нищо не се виждаше.но и да се случи нещо такова не е болка за умиране...

VampirePrincess93
01-14-2010, 14:55
при мен не са ставали гафове винаги съм имала тампон в чантата

vellvet
01-14-2010, 16:14
случват се такива неша, когато бях по малка доста често, но с времето почти не се случва ест всичко се случва и един такъв гаф не е фатален важното е да се реагира адекватно :)

Korrnyy
01-14-2010, 16:17
Веднъж само се изцапах мъничко, но беше вечерта, а и си вързах една блузка на кръста и никой не разбра. :)

belinka
01-14-2010, 17:56
нее :-D

Bixel
01-14-2010, 18:15
след като прочетох няколко мнения доста неща ми станаха ясни, а сега е време да повърна

mopsU
01-14-2010, 18:29
Да .. :( 3-4 пъти някъде .. единия път бях в Бургас с чичо ми и отиваме ние на разходка, ама в най-голямата жега (лято си беше) и човека реши да обиколим целия център, а от нас излязох с едни къси гащи и те едни бели такива иии .. :oops: .. а другите пъти е било по малко, даже не си е личало, ама си е кофти тръпка все пак .. :D

Hilary_
01-14-2010, 18:32
Не и да се надявам никога да не изпадам в такава ситуация!!! :-o

b3b3t0y
01-14-2010, 18:46
Нормално е в даскало примерно да станат гафове...

mastersan
01-14-2010, 19:09
защото днес в училище на едно момиче явно и се е препълнила превръзката и селадката на чина и беше в кръв и дънките също.. :(

момче съм и и аз съм го вийдал същото
горката целото даскало и се подграваше само докоато стигне до изхода и край и и остана прякор: курвавите дънки

Shadowsogirl
01-14-2010, 20:01
^
щото са тъпаци тия дет се подиграват...
Случи ми се веднъж в училище докато бях в цикъл, но имах превръзка в мен и една приятелка ми даде горнище да си го вържа на кръста, гадно е, не е приятно, ама не е болка за умиране.

Petrow
01-14-2010, 20:06
след като прочетох няколко мнения доста неща ми станаха ясни, а сега е време да повърна

с теб сум :wink:

mishanavolley
01-14-2010, 20:17
защото днес в училище на едно момиче явно и се е препълнила превръзката и селадката на чина и беше в кръв и дънките също.. :(

момче съм и и аз съм го вийдал същото
горката целото даскало и се подграваше само докоато стигне до изхода и край и и остана прякор: курвавите дънки

почти на всички им се е случвало .. една моя приятелка и дойде докато имахме физическо, но никой не и се подиграваше защото е безсмислено тва не е концетр пожелание

P.S. тези дето и и са се подигравали са големи комплексарчета на тях да им се случи такова нещо въобще няма да им е приятно нали ?! а момчетата да не се правят на интересни щото на тях като им "стане" в даскало гледат като пръднали заяци в люцерна ...

P.S.S.
Имам малък въпрос вярно ли е, че девствените момичета немогат да ползват тъмпони ?!

sh3_1s_7h3_0n3
01-14-2010, 20:33
Не, защото знам кога какво може да ми се случи и съм приготвена предварително. Би било гаф, ако ти е нередовен и да трябва да му се молиш да ти дойде еди-кога-си

uBuTo
02-06-2010, 15:27
след като прочетох няколко мнения доста неща ми станаха ясни, а сега е време да повърна
след като на нас ни се налага често да четем твоите мнения .. и на нас ни е идвало да се изповръщаме. престани да доказваш колко тъп и ограничен си!! :)
и за да не каже някой "спам": случвало ми се е няколко пъти .. но не е било много и съм успявала да го прикрия .. :)

LP_GirL
02-06-2010, 16:02
защото днес в училище на едно момиче явно и се е препълнила превръзката и селадката на чина и беше в кръв и дънките също.. :(

Нормално е.

+1, да нормално е, но е доста кофти тръпка мисля .... за мое щастие не ми се е случвало ..... дано и на другите момичета да не им се случва ....

Neopitom3na
02-06-2010, 16:12
защото днес в училище на едно момиче явно и се е препълнила превръзката и селадката на чина и беше в кръв и дънките също.. :(

момче съм и и аз съм го вийдал същото
горката целото даскало и се подграваше само докоато стигне до изхода и край и и остана прякор: курвавите дънки

почти на всички им се е случвало .. една моя приятелка и дойде докато имахме физическо, но никой не и се подиграваше защото е безсмислено тва не е концетр пожелание

P.S. тези дето и и са се подигравали са големи комплексарчета на тях да им се случи такова нещо въобще няма да им е приятно нали ?! а момчетата да не се правят на интересни щото на тях като им "стане" в даскало гледат като пръднали заяци в люцерна ...

P.S.S.
Имам малък въпрос вярно ли е, че девствените момичета немогат да ползват тъмпони ?!
за въпроса ти.. не може всеки да ползва тампони.. за девствените момичета има специални (по къси) :)

mOBSCENE
02-06-2010, 16:15
даа..но винаги си нося някакво отделно горнище за да си го вържа :lol:
При мен тече по мнооооооооооооооооооооого ! :lol: