PDA

View Full Version : Колко време след като тръгнахте с гаджето правихте секс ?



LP_girl_14
01-14-2010, 14:36
Въпроса е ясен :) Може също да разкажете дали оправда очакванията ви,имаше ли така нареченият период на "напасване" в сексуално отношение и въобще всичко,което желаете да споделите :)

XTREMEFREERIDE
01-14-2010, 14:44
Заедно сме от година и 7 месеца и все още напасваме ПРЕДсексуалното си отношение. :-D

WhiteOneBG
01-14-2010, 14:47
24 часа

haritov
01-14-2010, 14:51
различно ама веднъж първо го правехме и месец по-късно тръгнахме...

hahavteen
01-14-2010, 14:55
Ами ние си писахме 2 месеца и на 03.10.09 се видяхме и тръгнахме. Прекарахме нощта заедно но не правихме секс. Понеже учи в друг град трябваше да си ходи на следващата сутрин. На 05.10.09 каза че не издържа и дойде при мене.. Тогава вече го направихме хаха. Тоест на втората среща така да се каже :D
Напасване.. Ами оказа се че имаме доста еднакви предпочитания така че сравнително бързо се нагодихме. Естествено има какво още да се желае но всичко си е ок. Още първия ни път получих оргазъм и е имало мноооого малко пъти в които не се е случвало. Всъщност само последните 2-3 защото бях супер изнервена заради предстоящите изпити и просто други неща ми бяха в главата. Иначе съм доволна а и той също така че... 8-)

VampirePrincess93
01-14-2010, 14:59
месец и нещо и тогава чак го направихме на рожденият му ден нещо като подарък :D

aspect
01-14-2010, 15:02
Еми още на вторият ден викнах я да играем карти в нас и я налазих..и вече сме заедно 2 години и 4 месеца, а повечето ми сексуални партньорки съм ги чукал на първа среща яко си е опитайте :P

Hilary_
01-14-2010, 15:03
С него съм от близо 6 месеца ии все още както каза една съфорумка "напасваме ПРЕДсексуалното си отношение" .. 8-) 8-) :-)

haritov
01-14-2010, 15:05
С него съм от близо 6 месеца ии все още както каза една съфорумка "напасваме ПРЕДсексуалното си отношение" .. 8-) 8-) :-)


за много години :D

Korrnyy
01-14-2010, 15:19
На втория ни месец го направихме.

ShiZo
01-14-2010, 15:21
Запознахме се.
Станахме неразделни, но твърдяхме, че сме само приятели, което беше истината.
Мина година от познанството ни и правихме секс, защото ми стана твърде любопитно+ напих се с вино хах.. та..тогава "станахме гаджета".
А първият секс беше само смях :D Въобще не беше неловко :)
След това месеци наред правихме секс с часове.
Сега вече по максимум час, и така май е най-добре.
+ взаимно се научихме на това-онова с времето, което спомогна секса дори след толкова години да е толкова страхотен..
8)

c0ci
01-14-2010, 16:02
Според мен тва е един доста застаряващ стереотип.Правя секс когато ми се прави,каква е разликата дали ще му пусна на първата седмица или първия месец? За да го избереш за човека до тебе,значи му имаш доверие и малко или много знаеш че това е ТОЙ/ТЯ...така че защо и двамата да не си направим кефа ;) :)

vellvet
01-14-2010, 16:09
на 5я месец напсвахме си определено защото ми е 1я иии все пак ми трябваше малко време да вляза в ритъм така да се изразя, но сега всичко е :grin:

AllenWallker
01-14-2010, 16:39
4 месеца и от тогава на сам всяка седмица :D

blondeVIP
01-14-2010, 16:49
Втория месец :)

ShiTmARMALADE
01-14-2010, 17:16
ем с повечето на първата седмица а иначе най-много 1 месец :? :?

DjPiRgOs
01-14-2010, 17:30
Зависи от много нещо :wink:

Hilary_
01-14-2010, 17:37
хаха .. нима за 2 месеца (повечето от вас) можете да прецените човека, с който сте? (ако се познавате от скоро)?! 8-) Интересноо .. 8-)

dirtyyy
01-14-2010, 17:42
WhiteOneBG
как си ?
всичко наред ли е ?

Bellatrix
01-14-2010, 17:48
Познавахме се от 3-4 години. Бяхме най-добри приятели 2 години. Тръгнахме и правихме секс на 2та седмица някъде. Изобщо не виждам смисъла от това лицемерно чакане. И двамата го искахме. Пък дали щеше да бъде 5-6 месеца по-нататък или точно, когато го направихме е все едно. Аз си знаех, че него искам.

belinka
01-14-2010, 17:53
същата вечер :grin:

WhiteOneBG
01-14-2010, 17:57
WhiteOneBG
как си ?
всичко наред ли е ?

Някви проблеми със съня , май са на нервна основа :D

hahavteen
01-14-2010, 17:59
хаха .. нима за 2 месеца (повечето от вас) можете да прецените човека, с който сте? (ако се познавате от скоро)?! 8-) Интересноо .. 8-)

Аз лично мога и за мнооого по-малко от 2 месеца :wink:
Пък и какво толкова има да го преценяваш. Заедно сте и се искате. Къде е проблема? Така и така първия път (независимо дали най-първия или първия с нов партньор) не е най-впечатляващия просто защото още не познавате добре тялото на другия и реакциите му. Така и така трябва малко или много да се напаснете и да откриете какво ви харесва и на двамата. Защо да чакаш 2 години след като можеш да го направиш веднага? Сексът за мен е и показване на чувста. След като изпитвам чувства към някого много ясно че ще искам да спя с него. Да бъда нежна с него, да му доставя удоволствие, да почувствам тялото му...
За мен е абсурдно да се правя на интересна след като човека ме възбужда и сме заедно. :?

draid
01-14-2010, 18:14
Познавахме се от 3-4 години. Бяхме най-добри приятели 2 години. Тръгнахме и правихме секс на 2та седмица някъде. Изобщо не виждам смисъла от това лицемерно чакане. И двамата го искахме. Пък дали щеше да бъде 5-6 месеца по-нататък или точно, когато го направихме е все едно.

+1

Bellatrix
01-14-2010, 18:20
хаха .. нима за 2 месеца (повечето от вас) можете да прецените човека, с който сте? (ако се познавате от скоро)?! 8-) Интересноо .. 8-)

Аз лично мога и за мнооого по-малко от 2 месеца :wink:
Пък и какво толкова има да го преценяваш. Заедно сте и се искате. Къде е проблема? Така и така първия път (независимо дали най-първия или първия с нов партньор) не е най-впечатляващия просто защото още не познавате добре тялото на другия и реакциите му. Така и така трябва малко или много да се напаснете и да откриете какво ви харесва и на двамата. Защо да чакаш 2 години след като можеш да го направиш веднага? Сексът за мен е и показване на чувста. След като изпитвам чувства към някого много ясно че ще искам да спя с него. Да бъда нежна с него, да му доставя удоволствие, да почувствам тялото му...
За мен е абсурдно да се правя на интересна след като човека ме възбужда и сме заедно. :?
100% съгласна.

Hilary_
01-14-2010, 18:29
Аз лично мога и за мнооого по-малко от 2 месеца :wink:
Нимаа? И как .. да не би да четеш мислите на хората? :? Или знаеш всеки какъв е по характер и като цяло само от 5 минути разговор? хаха ..

Пък и какво толкова има да го преценяваш. Заедно сте и се искате. Къде е проблема?
Проблем? Не съм казала, че има .. просто това, че сме заедно не значи, че трябва да спя с него .. :?

Така и така първия път (независимо дали най-първия или първия с нов партньор) не е най-впечатляващия просто защото още не познавате добре тялото на другия и реакциите му.
За теб може да не е бил важен .. за мен е едно от най - важните неща в живота ми и искам да е така както трябва да бъде!!!

Защо да чакаш 2 години след като можеш да го направиш веднага?
.. защото си имам принципи, които следвам и не желая разочарованието ми от прибързаност да ме съсипе ..

Сексът за мен е и показване на чувста. След като изпитвам чувства към някого много ясно че ще искам да спя с него.
Само той ли е показване на чувства?? Значи не можеш да обичаш някой ако не правиш секс с него? Изключително глупава логика .. секса не е най- важното нито е всичко в една връзка!! Още по - малко не е доказателство за любов! :?

За мен е абсурдно да се правя на интересна след като човека ме възбужда и сме заедно. :?
Да се правиш на интересна? Тук не става въпрос за правене .. :? От кога отстояването на свои разбирания, начин на живот и убеждения са правене на интересен? :?

LoveHurT
01-14-2010, 19:06
Hilary_ , разбирам те, че си имаш принципи и определено се придържаш стриктно към тях, но говориш така и искаш 1вия път да ти е с перфектния човек, на перфектното място, в перфектното време все едно ще се сгодяваш за него. Прекалено много изискваш, карай го малко по-реално..

Ax3
01-14-2010, 19:17
Действай от първия път ако не става няма смисъл... тряя много време докато паснете :D ако му се чака на човека ся ...

GreenFairy
01-14-2010, 19:33
В сегашната ми връзка - 2 седмици, защото прецених, че за 14 дни през които прекарвахме цялото си свободно време заедно го опознах достатъчно добре, че да реша да правя секс с него. Освен това много ми се искаше, не бях го правила отдавна, а той ме подлудяваше...
В предишните ми връзки съм изчаквала месец, месец и половина, защото съм ги виждала по-рядко.

random_guy1
01-14-2010, 19:53
Е тя Хилари си е нашата форумна мечтателка-идеалистка.
Пожелавам й наистина първия път да е както си го иска, всичко да е перфектно отвсякъде (макар че, даже и да не е, човешката памет изневерява в спомените на такива работи - помни само хубавото и забравя лошото :) ).

По темата - с първото ми сериозно гадже беше - на първата среща се натискаме много. Секса беше месец по-късно.

hahavteen
01-14-2010, 19:53
Нимаа? И как .. да не би да четеш мислите на хората? :? Или знаеш всеки какъв е по характер и като цяло само от 5 минути разговор? хаха ..

Да чета мисли ли? Извинявай но след 2 ден аинтензивни разговори с някого определено мога да преценя що за човек е. Не знам на теб какво толкова ти трябва за да се увериш че искаш да спиш с някого след като вече си избрала да си с него. Значи за да се натискате, да правите орална любов, да споделяте тайни не ти трябва "да го прецениш" ама за да изконсумирате връзката си виждате ли... :?

Проблем? Не съм казала, че има .. просто това, че сме заедно не значи, че трябва да спя с него .. :?

А какво значи за теб да си с някого? За мен значи че е най-добрия ми приятел, имаме чувства един за друг и изпитваме страст. Каква е разликата между един който и да е приятел и гаджето ти? Според мен е точно страстта.

За теб може да не е бил важен .. за мен е едно от най - важните неща в живота ми и искам да е така както трябва да бъде!!!

Казах ли някъде че не е важен? Казах че като физическо изживяване няма да е кой знае какво... Иначе ако е с някого който обичаш, 100% ще ти остане хубав спомен. Аз го направих на 17 след 10 месеца връзка (ТОЙ искаше да изчакаме). Заедно бяхме 2 години и половина и си мислех че го познавам. Е да ама хората се променят. Колкото и да си мислиш че познаваш някого, колкото и време да сте били заедно все тая. Отношенията между хората се променят и това е факт. Попитай всеки който е имал по-дълга връзка. Та все пак се оказа че не сме един за друг. Със сегашния ми приятел го направих на втората среща и се чувствам много по-сигурна в него и връзката ни отколкото с бившия ми.

.. защото си имам принципи, които следвам и не желая разочарованието ми от прибързаност да ме съсипе ..


И аз си имам принципи. Един от тях е да спя само с хора към които имам чувства и с които имам връзка. Прибързаност? Да те съсипе? Как? Обичаш ли човека с който си? Имаш ли чувството че и той те обича? Възбужда ли те? Имаш ли му доверие? Ако отговора на тези въпроси е ДА то тогава нямат значение "принципите".

Само той ли е показване на чувства?? Значи не можеш да обичаш някой ако не правиш секс с него? Изключително глупава логика .. секса не е най- важното нито е всичко в една връзка!! Още по - малко не е доказателство за любов! :?


За втори път ми изкривяваш думите. Къде казах че е САМО той е показване на чувства? Казах че секса за мен не е просто секс а е И показване на чувства. Точно защото не бих си легнала с някой просто ей така. Естествено че мога да обичам някого и без да правим секс. Що за глупост?! Сексът обаче прави връзката ни специална... Защото е нещо което споделяме само един с друг. Защото и двамата сме открити. Защото не ни е страх или срам от другия...
И, да, за мен сексът Е доказателство за моите чувства. Защото го правя със специален за мен човек към който имам спрециални чувства.
До колко секса Е или НЕ Е важен в една връзка ще разбереш едва след като го направиш. До тогава не си компетентна да казваш че не е най-важното в една връзка.

Да се правиш на интересна? Тук не става въпрос за правене .. :? От кога отстояването на свои разбирания, начин на живот и убеждения са правене на интересен? :? [/quote]

Начин на живот и разбирания? Значи да държа себе си и партньора си когото обичам без секс заради РАЗБИРАНИЯ?! Това за мен е абсурдно. Ако го искам и сме заедно много ясно че ще го направя. И за мен това си е чисто "правене" за да можеш сега да кажеш "Аз съм на 17 и съм девствена и се ГОРДЕЯ с това" и за да можеш после да казваш "Аз го направих на 18 с момче в което бях абсолютно сигурна и след като бяхме еди колко си години заедно! Вижте ме колко съм специална и морално извисена" :-o !

ShiTmARMALADE
01-14-2010, 21:54
ей много сте ми интересни "обичаш го" каквото и да значи това би направила всичко за него но не и секс ок... ам да те поставим в ситуация в която наистина ще си проличи дали го обичаш например ти опирам пистолета в главата и те питам кой предпочиташ да умре ти или той как мислиш дали го обичаш :( :( :( :-o :-o

ScionOfStorm
01-15-2010, 00:42
адашке, заеби, тая мацка явно е решила да поеме флагО на девичите легиони, само да не се правеше във всяка тема интересна с т'ва.

*с присвити и страхливи очи чака да му се каже 'теб к'во ти пука, аз съм си аз'*

всичко си е до преценка, глупаво е да се слагат някакви времеви граници и изисквания. 3-4 месеца или седмица...и двете съм ги имал при мен. важното не е времето просто, а да си опознал поне на 60-70 % човека срещу теб.

с'а, за един час секс след запознанство няма кво да говорим, нали..

alex4o
01-15-2010, 08:24
втората седмица ;)

Biskfitka
01-15-2010, 08:27
На 3тата седмица г/д :) (девствена бях..)

Hilary_
01-15-2010, 11:15
slun4ice ок това е твоето мнение .. моето така или иначе няма да се промени! Аз Не мога да преценявам хората толкова повърхностно от 2 дни познанство, защото никога не мога да бъда сигурна дали не "играят" пред мен .. за мен Не значи, че трябва да съм с някой и да спя с него иначе няма да ми се води гадже .. вече преживях една промяна на човек, с който бях дълго време и ако не се бях спряла на време сега щях да съжалявам ако бях преспала с него! Радвам се, че не го направих и ми действа като един добър пример да не избързвам! За теб секса е доказателство .. за мен не е! За мен е само завършекът на една връзка .. мога да продължа със "спора", но няма да има смисъл .. ти разбираш нещата по един начин аз по друг .. радвам се, че момчето, с което съм ме разбира! За мен това е важно, а колкото до останалите как виждат мен и моя начин на живот си е лично техен проблем .. интересува ме мнението само на хора, които МЕ ПОЗНАВАТ!

LoveHurT и ScionOfStorm за вас се отнася същото .. :)
random_guy1 благодаря ти .. :) И аз на това се надявам ..

q4ooo
01-15-2010, 11:31
Писането на кирилица е задължително!
Punisherrr

KASAPA
01-15-2010, 11:54
Аз пък не мисля,че като чакаш повече е по-добре.Няма смисъл щото пак ще му пуснеш така или иначе,а като се дърпаш само може да отдалчеиш човека от себи си!

chereshkaa
01-15-2010, 17:27
Според мен тва е един доста застаряващ стереотип.Правя секс когато ми се прави,каква е разликата дали ще му пусна на първата седмица или първия месец? За да го избереш за човека до тебе,значи му имаш доверие и малко или много знаеш че това е ТОЙ/ТЯ...така че защо и двамата да не си направим кефа ;) :)
+++!! :)

V14D0
01-15-2010, 17:33
11 месеца след първата ни среща :)

plamenchito
01-15-2010, 20:30
Hilary_
виж от една страна си права...наистина първия път си е първи път.. с него само не трябва да се избързва,че почне ли се веднъж спиране няма... :D ...

а когато вече си направиш сефтето и има повече практика тогава нещата се променят (най-вече мисленето на един човек)
:P

hahavteen
01-15-2010, 21:20
Hilary_
виж от една страна си права...наистина първия път си е първи път.. с него само не трябва да се избързва,че почне ли се веднъж спиране няма... :D ...

а когато вече си направиш сефтето и има повече практика тогава нещата се променят (най-вече мисленето на един човек)
:P

Няма спиране а? :? Аз бях година и половина сама и не съм правила секс и даже не съм го искала защото нямаше човек към който да изпитвам достатъчно силни чувства. И първия път не е най-важния. По-важно е как ще продължиш.
Не мисля че с практиката се променя мисленето. Аз и като по-малка бях на мнението че човек трябва да прави секс само когато има връзка с някого независимо от колко време. И до сега така мисля.

bilqnavod
01-15-2010, 21:37
:-D :-D :-D

plamenchito
01-16-2010, 19:06
Hilary_
виж от една страна си права...наистина първия път си е първи път.. с него само не трябва да се избързва,че почне ли се веднъж спиране няма... :D ...

а когато вече си направиш сефтето и има повече практика тогава нещата се променят (най-вече мисленето на един човек)
:P

Няма спиране а? :? Аз бях година и половина сама и не съм правила секс и даже не съм го искала защото нямаше човек към който да изпитвам достатъчно силни чувства. И първия път не е най-важния. По-важно е как ще продължиш.
Не мисля че с практиката се променя мисленето. Аз и като по-малка бях на мнението че човек трябва да прави секс само когато има връзка с някого независимо от колко време. И до сега така мисля.

виж разбираш ме погрешно...или аз не мога са се изкажа както трябва :D
ае както и да е въпрос на разбиране е... нали все пак всеки човек е различен и всеки човек има различно мнение по въпросите :)

аа по темата различно ... имало е 3 месеца 2 месеца имало е и само седмица... :P

Dimana99
01-16-2010, 19:15
Веднага го направихме :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-16-2010, 19:35
Със сегашното момче - 6 месеца и нещо, след като тръгнахме. Иначе сме имали подобни занимания отпреди това, но със същинската част изчакахме, защото в крайна сметка няма закъде да бързаме - животът е пред нас. ;)

maini4ka_sladka
01-16-2010, 19:35
Аз съм съгласна с Hilary за изчакването. И не-не мога да си представя, че от 2 дни дълбоки разговори мога да опозная един човек, защото има двойки, които са прекарали целият си живот заедно и понякога единият дори може да си води двойствен живот, без да подозира половинката му за това. Аз съм твърдо за изчакването. А не да се хвърлите под чаршафите на 2-я ден, ако искаш да имаш сериозна и истинска връзка. Секса си идва с времето. За всеки периода е различен, но определено не е 2 дни... Вече за тези, които не искат сериозна връзка и не чакат дори да хлътнат до уши по човека.. е друг въпрос. Айде със здраве.

ronzss
01-16-2010, 19:42
4 месеца, след като тръгнахме. :)

hahavteen
01-16-2010, 19:50
Аз съм съгласна с Hilary за изчакването. И не-не мога да си представя, че от 2 дни дълбоки разговори мога да опозная един човек, защото има двойки, които са прекарали целият си живот заедно и понякога единият дори може да си води двойствен живот, без да подозира половинката му за това. Аз съм твърдо за изчакването. А не да се хвърлите под чаршафите на 2-я ден, ако искаш да имаш сериозна и истинска връзка. Секса си идва с времето. За всеки периода е различен, но определено не е 2 дни... Вече за тези, които не искат сериозна връзка и не чакат дори да хлътнат до уши по човека.. е друг въпрос. Айде със здраве.

Хей радвам се да те видя! :)
Имах предвид че след 2 дни определено можеш да разбереш що за човек е някой. Не казах че след толкова трябва да си легнете. Аз с моя приятел правих секс на втората "среща" но преди това 2 месеца си бяхме писали и говорили по скайп (да, знам колко тъпо звучи но беше в друга държава по това време). Нямахме скайп връзка но и двамата сметнахме след първата си среща че си пасваме и че има и сексуално привличане. Защо да чакаме? Не виждам логиката да си с някого и да не искаш да спиш с него. Ако се чувстваш несигурна и не смяташ че го познаваш достатъчно добре тогава защо изобщо сте тръгнали? :-o А и ти сама каза (както и аз също в предния си пост) че никога не можеш да си 100% сигурна в някого и че отношенията се променят. Може да си с някого 2 години без д аправите секс, да го направите и 2 месеца по-късно да скъсате. Тогава какъв е бил смисъла? :-o
С 2 думи това което не разбирам е защо искаш да си с някого след като очевидно не го познаваш достатъчно добре, нямаш му достатъчно доверие и не си сигурна в него? А ако тези неща са на лице защо не искаш да правиш секс с него? (въпросите са към всички които искат да изчакват а не специално към теб)

П.С.: А иначе аз мисля че имам доста "сериозна и истинска връзка" нищо че си легнахме почти веднага след като тръгнахме :wink:

ScionOfStorm
01-16-2010, 19:55
...да не говорим за опознаването на бъдещия ти партньор ПРЕДИ самото 'тръгване', което понякога е дълбоко и датира от месеци, може и години дори.

хилъри просто е доста идеалистично-наивно настроена, което не е лошо, стига да не го натриса навсякъде. и аз имам такива възгледи, но не ги разписвам във всяка тема. е, почти такива де.

'щото това че правих секс с предишната ми приятелка на първата седмица би означавало за нея, че работата не е сериозна и ще се разтури бързо /било е за секса/, но после над две години бях с това момиче. общо взето каквото каза адашката го сумаризира - времето за чакане за секс невинаги гарантира опознаване тотално или пък гаранция, че връзката после ще е няколкогодишна като трайност.

maini4ka_sladka
01-16-2010, 20:29
Хей радвам се да те видя! :)
Имах предвид че след 2 дни определено можеш да разбереш що за човек е някой. Не казах че след толкова трябва да си легнете. Аз с моя приятел правих секс на втората "среща" но преди това 2 месеца си бяхме писали и говорили по скайп (да, знам колко тъпо звучи но беше в друга държава по това време). Нямахме скайп връзка но и двамата сметнахме след първата си среща че си пасваме и че има и сексуално привличане. Защо да чакаме? Не виждам логиката да си с някого и да не искаш да спиш с него. Ако се чувстваш несигурна и не смяташ че го познаваш достатъчно добре тогава защо изобщо сте тръгнали? :-o А и ти сама каза (както и аз също в предния си пост) че никога не можеш да си 100% сигурна в някого и че отношенията се променят. Може да си с някого 2 години без д аправите секс, да го направите и 2 месеца по-късно да скъсате. Тогава какъв е бил смисъла? :-o
С 2 думи това което не разбирам е защо искаш да си с някого след като очевидно не го познаваш достатъчно добре, нямаш му достатъчно доверие и не си сигурна в него? А ако тези неща са на лице защо не искаш да правиш секс с него? (въпросите са към всички които искат да изчакват а не специално към теб)

П.С.: А иначе аз мисля че имам доста "сериозна и истинска връзка" нищо че си легнахме почти веднага след като тръгнахме :wink:
Здрасти, също се радвам да те видя!
Мнението ми не е било лично към теб, а като цяло към всичко прочетено в темата. :) Според мен изчакването е добре, но идеализирането е грешно, защото остават много разбити мечти след първият път, защото на някои партньори им отнема доста време докато се напаснат. Естествено, за големите късметлии става и от 1-ят път, но са огромни щастливци. :)

Konstantin0000
01-16-2010, 20:56
Най-много обичам да чуя за момиче, че не пускало по 4-5 месеца. Галя си егото като го направим на 3-тия ден, но достойнството ми не позволява да разкажа. :?
А това за напасването на партнъорите.... аз често питам " така харесва ли ти " мисля, че помага да разбереш как да го правиш с този човек.

radybt
01-16-2010, 21:29
Според мен тва е един доста застаряващ стереотип.Правя секс когато ми се прави,каква е разликата дали ще му пусна на първата седмица или първия месец? За да го избереш за човека до тебе,значи му имаш доверие и малко или много знаеш че това е ТОЙ/ТЯ...така че защо и двамата да не си направим кефа ;) :)
:-D

maini4ka_sladka
01-16-2010, 21:57
А това за напасването на партнъорите.... аз често питам " така харесва ли ти " мисля, че помага да разбереш как да го правиш с този човек.
Не винаги отсрещната страна отговаря обаче.

Konstantin0000
01-16-2010, 22:01
А това за напасването на партнъорите.... аз често питам " така харесва ли ти " мисля, че помага да разбереш как да го правиш с този човек.
Не винаги отсрещната страна отговаря обаче.
Да, а защо е така не знам. Затова след няколко минути питам пак. Докато не стана банален или не осъзная, че само аз приказвам :?
Може би щом не отговарят, явно им е прекалено добре за да говорят ? :) надявам се да е така

Rofl4e
01-16-2010, 22:35
с последния на 2-та седмица г/д и 5 дни след тва скъсахме.. имаше много дразги по между ни и решихме че така ще е по добре ! :) Иначе секса с него беше уникален ;)

gabsan
01-16-2010, 22:40
Любов от пръв поглед и веднага я награбих 8)

Pesenta
01-16-2010, 23:31
Най-рано - в деня, в който тръгнахме
Най-късно след месец и 2-3 дена ....

Fcuck
01-17-2010, 07:49
3-тия месец...

playboyche
01-17-2010, 09:36
ами при мен беше веднага бяхме в парка на центара беше 10 часа вечерта просто целунахме се и се нафурлягме на една пейка зад едни растици :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :grin: :grin:

deni15
01-17-2010, 11:44
след няма и месец

Melanie
01-17-2010, 11:47
Със сегашния - ммм..седмица след като тръгнахме, ама го познавах доста преди това :D

krem4et0
01-17-2010, 21:33
Хилари,от твоята партия съм. Трябваше ми много време. И ние си чатехме с месеци (2, де), не тръгнахме веднага след като се запознахме, а след около месец и пак ми трябваше много време. Причини комплексни. Но и основна - не изпитвах нужда да правя секс. Обожавах да се целуваме, да се "натискаме", да си правим всичко, но нямах необходимостта да правя секс. Наред с комплекси и при него, и при мен, географски проблеми, притеснение (най-вече от негова страна), болка (при мен)...Откарахме заветния миг чак до 18-тия месец.
Е, вече не съм девствена, но трудно бих могла да правя секс скоро след началото. Не ми стига привличането. Искам и любов. И аз съм идеалистка. Но моят идеал се случи и все още продължава. Няма лошо и в това. Хората са различни и сексът е различно важен за тях. За мен е следствие на дълга връзка и любов, за други...просто секс и им е нужно харесване и привличане.
Колкото до напасването. Предвид гореизложената девственост и на двама ни, мина много време да си паснем. Сл 4 години сексуален живот, все още мисля, че има какво още да се желае и как още да се напасваме. Важното е, че градацията е възходяща.

tonie__
01-17-2010, 21:36
ами...5 месеца 8-) ама ми беше първия де

bqsna_teenagerka
01-17-2010, 21:39
С моят приятел ходим от Коледа и въпреки че аз не съм девствена,не съм му пуснала няма и да му пусна в скоро време. Не за да се правя на недостъпна,или защото не ми се прави секс до обезумялост. Просто той е девствен и искам да се уверя,че той е сигурен,че първият му път иска да е точно с мен. :)

krem4et0
01-17-2010, 21:50
Ей,видях че съм щастливка. Истината, че съжалявам че не го направих по-рано заради пропуснатото удоволствие. Но сега, след време. Той обаче - не. Аз си имах чувства, но той - не знаеше какви има. Исках да разбера какво знача за него, обича ли ме. Исках да е специално, да е важно, да е с точния човек, да е идеално. Сполучих. Абсолютен късмет си е. Не обезкуражавайте момичето съвсем. Първият секс не е като по филмите - пеят птички, звънтят камбани, нежно е, невероятно е. Като преживяване си е нещо, което просто трябва да се случи. Аз исках да направя преживяването изключително заради човекът, с който съм.
Той направи преживяването ми вълшебно. Самият секс беше кратък, болезнен и накрая сълзлив, но ме промени много. Промени много връзката ни. Към по-добро, де.
Дръж си на принципите, каквито и да са те. Няма лошо.

pepitos90
01-17-2010, 22:22
Ами ние го направихме и тогава тръгнахме .. все пак трябва първо да ни хареса, а не да сме в период на "напасване" .. той за мен беше перфектен .. размери, пози и прочие .. до сега не съм останала с впечатление, че нещо му липсва ;) и въпреки че сме заедно от 3 месеца - все още малко - и по принцип при друг бих чувствала някак намаляло желание относно секса .. с него е точно обратното - всеки път ми е още по-хубаво, динамично и страстно - той споделя същото мнение ;)

SilverBrilliance
01-18-2010, 07:26
Ами след 8 месеца. Просто не се чувствах готова и не изпитвах необходимост да го направя по-рано. :) Сега наистина се радвам че изчаках.

XTREMEFREERIDE
01-18-2010, 11:56
Много бързате всички,бе?! :?

johnnybravo
01-18-2010, 14:11
Още при първата ни среща :lol:

Extremescream
01-18-2010, 14:13
На същия ден

Provocation
01-18-2010, 22:52
Втората среща е късно :d

BuBuy
01-19-2010, 16:17
1 месец

NaOH
01-19-2010, 16:50
2 седмици :)

ifilinnchica
01-20-2010, 08:31
ами с последния ми приятел спахме преди да тръгнем. :oops:

FancyGirl
01-20-2010, 10:11
Всички който са писали в тази тема ( с някой изключения) са ебахти загорелите, тръгнали с някого и веднага секс секс секс... :(

Hilary_
01-20-2010, 10:22
а когато вече си направиш сефтето и има повече практика тогава нещата се променят (най-вече мисленето на един човек)
:P

и това ме съмнява (лично за мен) ... :lol: :lol: ще видим .. :-|

Иначе до тук съм съгласна с XTREMEFREERIDE и FancyGirl .. :)

eXpl0d3
01-20-2010, 10:48
Всички който са писали в тази тема ( с някой изключения) са ебахти загорелите, тръгнали с някого и веднага секс секс секс... :(

е лошо има ли ?

FancyGirl
01-20-2010, 11:24
Всички който са писали в тази тема ( с някой изключения) са ебахти загорелите, тръгнали с някого и веднага секс секс секс... :(

е лошо има ли ?

Зависи какво искаш в връзката си от тук нататък любов или секс ?
ако е секс не ..
ако е любов ... рано или късно се превръща в просто "секс" :)

3oPuTy
01-20-2010, 12:33
Със сегашния ми го направихме 20-тина дена след като тръгнахме :-D По принцип обичам да изчаквам ПОНЕ месец,но на него просто н успях да му устоя :oops: :-) :grin:
Е поне не съжелявам,че му се отдадох толкова рано :smt007

Opium_Like_Me
01-20-2010, 13:18
Значии ние тръгнахме на 30.01.2008 и след половин месец го направихме(т.е на Св.Валентин)и беше страхотнооо и вече сме заедно близо 2 години :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-)

TiFFFozi
01-20-2010, 13:39
При мен вече 3 пъти става така че на треатата седмица и аййййдеее :D :razz:

KASAPA
01-21-2010, 16:04
Ами от скоро вече си имам приятел,нещата може би ще станат по-сериозни,още не сме правили секс въпреки,че много ми се иска.Май ще трябва да понамаля малко писането тук за секс преживелиците ми.....от съображения за сигурност.. :oops:

Пфуу тва сериозно ли?Александра и гадже...Не мога да повярвам!

AceXe
01-21-2010, 16:13
Всички който са писали в тази тема ( с някой изключения) са ебахти загорелите, тръгнали с някого и веднага секс секс секс... :(

Не си права. С приятелката ми го направихме 2 седмици след като тръгнахме. Събрахме се да гледаме филм без идеята да го правим. И естествено сами сме, гледаме филм, натискаме се... С това е съвсем разбираемо и естествено да се роди желание за секс у двама ни и не можеш да ме виниш, че съм бил загорял, защото не бях. Просто след като двамата взаимно се провокираме няма виновен. Секса не е нещо лошо, че да се търси кой виновен и кой не, най-малкото за него са нужни двама, така че клишираното ти изказване далеч не е на място. :]

FancyGirl
01-21-2010, 19:03
Всички който са писали в тази тема ( с някой изключения) са ебахти загорелите, тръгнали с някого и веднага секс секс секс... :(

Не си права. С приятелката ми го направихме 2 седмици след като тръгнахме. Събрахме се да гледаме филм без идеята да го правим. И естествено сами сме, гледаме филм, натискаме се... С това е съвсем разбираемо и естествено да се роди желание за секс у двама ни и не можеш да ме виниш, че съм бил загорял, защото не бях. Просто след като двамата взаимно се провокираме няма виновен. Секса не е нещо лошо, че да се търси кой виновен и кой не, най-малкото за него са нужни двама, така че клишираното ти изказване далеч не е на място. :]

Виж сега не казвам че това се отнася за всички, просто за по голяма част от аудиторията. И не мисля че това е клише и не съм казала че секса е нещо лошо, напротив мисля че е точно обратното. Но според мен ако искаш някаква по сериозно връзка може би трябва да изчакаш повече, за вас момчетата е по-различно отколкото за нас момичетата, ние чакаме защото в крайна сметка не искаме да се превърнем в само един сексуален обект за човека с когото сме, разлираш ли ? Щом и двамата сте го искали, в това няма нищо лошо.. казвах за тези който са тръгнали с някой и едва ли не връзката им е на сексуална основа, просто всичко е индивидуално.. ако искаш просто секс - тогава е добре, ако искаш повече любов всеки би изчакал най-подходящото време (лично мнение). Не съм искала да се съгласяваш с това което съм написала, просто изказах мнение което си мисля че не е грешно, защото темата е направена за това нали, всеки да си казва мнението. А и съм сигурна, че не съм единсвената която мисли така... Когато двама човека се обичат и искат секса би бил много по-добър. :)

Addiced
01-21-2010, 19:08
Ами с предишната ми приятелка вече бях правил секс преди а тръгнем а с настоящата още не съм пък и реших да не и давам мн зор макар че на моменти откачам :D

buttertoast
01-22-2010, 12:41
на първата седмица. по начало намеренията ми към него бяха само за секс, така че не знам как съм се мотала и 1 седм.
първия ми е.

superradi
01-22-2010, 17:41
еми 6 дена :D

ef4etyYy
01-22-2010, 17:56
на първата седмица. първия ми е. яя, тя кфо каза 8-) the same story..

Shia
01-22-2010, 18:21
4м и 15д той ме чакаше,защото просто нямаше как да се срещнем по интимно.
Исках си да е по-рано,защото знам,че е Удивителен и заслужава всичко от мен. :oops:

buttertoast
01-22-2010, 18:41
на първата седмица. първия ми е. яя, тя кфо каза 8-) the same story..

отговарям на темата ? :)

playboyche
01-22-2010, 19:00
бравоо ние го направихме 97 години след като тръгнахме :)

YouDontKnowMe
01-22-2010, 19:15
Със сегашния - около третата седмица.

ef4etyYy
01-22-2010, 23:34
на първата седмица. първия ми е. яя, тя кфо каза 8-) the same story..

отговарям на темата ? :) поне като ме цитира не видя ли какво съм написала? :D

buttertoast
01-23-2010, 11:47
на първата седмица. първия ми е. яя, тя кфо каза 8-) the same story..

отговарям на темата ? :) поне като ме цитира не видя ли какво съм написала? :D

видях и не те разбрах,ай разясни ми ако съм казала нещо нередно ;)

therichbitch
01-23-2010, 13:03
...........

XTREMEFREERIDE
01-23-2010, 13:25
Темата ми е малко странничка.Чудя се,тези,които не чакат дали са на по голяма възраст? :-o Незнам,примерно,ако аз съм на 18-19 и вече имам така що годе опит,бих правила любов с (тогава) настоящия си приятел в момента,в който го поискам.Смисъл,няма да чакам много.Ще чакам толкова,колкото би ми стигнало да опозная човека,на който се отдавам (при всеки е индивидуално все пак,мога да опозная някой за седмица,или пък ако не е от най-разговорливите,за повече от месец).
Но за ПЪРВИЯ Ви път,да чакате седмица,две,до месец,това за мен е ... айде да не давам определения, лошо.

Blo0dSuGaR
01-23-2010, 13:26
3 месеца след като тръгнахме правихме секс.

ef4etyYy
01-23-2010, 19:10
на първата седмица. първия ми е. яя, тя кфо каза 8-) the same story..

отговарям на темата ? :) поне като ме цитира не видя ли какво съм написала? :D

видях и не те разбрах,ай разясни ми ако съм казала нещо нередно ;) Джийз, много сложно стана 8-) бях написала нещо с бял цвят :D whatever.. :lol:

buttertoast
01-23-2010, 19:19
на първата седмица. първия ми е. яя, тя кфо каза 8-) the same story..

отговарям на темата ? :) поне като ме цитира не видя ли какво съм написала? :D

видях и не те разбрах,ай разясни ми ако съм казала нещо нередно ;) Джийз, много сложно стана 8-) бях написала нещо с бял цвят :D whatever.. :lol:
оф пак съм бляла и всъщност не съм видяла. ще ме извиняваш ;д

therichbitch
01-23-2010, 19:44
Темата ми е малко странничка.Чудя се,тези,които не чакат дали са на по голяма възраст? :-o Незнам,примерно,ако аз съм на 18-19 и вече имам така що годе опит,бих правила любов с (тогава) настоящия си приятел в момента,в който го поискам.Смисъл,няма да чакам много.Ще чакам толкова,колкото би ми стигнало да опозная човека,на който се отдавам (при всеки е индивидуално все пак,мога да опозная някой за седмица,или пък ако не е от най-разговорливите,за повече от месец).
Но за ПЪРВИЯ Ви път,да чакате седмица,две,до месец,това за мен е ... айде да не давам определения, лошо.

темата не е за 1я път, а за последното гадже ;)

sexyisfunny
01-23-2010, 19:47
Аз лично мога и за мнооого по-малко от 2 месеца :wink:
Нимаа? И как .. да не би да четеш мислите на хората? :? Или знаеш всеки какъв е по характер и като цяло само от 5 минути разговор? хаха ..

Пък и какво толкова има да го преценяваш. Заедно сте и се искате. Къде е проблема?
Проблем? Не съм казала, че има .. просто това, че сме заедно не значи, че трябва да спя с него .. :?

Така и така първия път (независимо дали най-първия или първия с нов партньор) не е най-впечатляващия просто защото още не познавате добре тялото на другия и реакциите му.
За теб може да не е бил важен .. за мен е едно от най - важните неща в живота ми и искам да е така както трябва да бъде!!!

Защо да чакаш 2 години след като можеш да го направиш веднага?
.. защото си имам принципи, които следвам и не желая разочарованието ми от прибързаност да ме съсипе ..

Сексът за мен е и показване на чувста. След като изпитвам чувства към някого много ясно че ще искам да спя с него.
Само той ли е показване на чувства?? Значи не можеш да обичаш някой ако не правиш секс с него? Изключително глупава логика .. секса не е най- важното нито е всичко в една връзка!! Още по - малко не е доказателство за любов! :?

За мен е абсурдно да се правя на интересна след като човека ме възбужда и сме заедно. :?
Да се правиш на интересна? Тук не става въпрос за правене .. :? От кога отстояването на свои разбирания, начин на живот и убеждения са правене на интересен? :?

li4i si 4e ne si pravila sex za tova rasudjava6 taka sexa e mn vajen v edna vruzka i pokazva mn 4uvstvata i liubovta ne samo toi no e po ne 50 % v edna vruzka i 6te go razbere6 kogato vidi6 kolko e hubavo liubimiq 4ovek da te kara da poludqva6 i da neznae6 kade se namira6

XTREMEFREERIDE
01-23-2010, 19:51
Темата ми е малко странничка.Чудя се,тези,които не чакат дали са на по голяма възраст? :-o Незнам,примерно,ако аз съм на 18-19 и вече имам така що годе опит,бих правила любов с (тогава) настоящия си приятел в момента,в който го поискам.Смисъл,няма да чакам много.Ще чакам толкова,колкото би ми стигнало да опозная човека,на който се отдавам (при всеки е индивидуално все пак,мога да опозная някой за седмица,или пък ако не е от най-разговорливите,за повече от месец).
Но за ПЪРВИЯ Ви път,да чакате седмица,две,до месец,това за мен е ... айде да не давам определения, лошо.

темата не е за 1я път, а за последното гадже ;)

Дам,разбрах,просто някои са писали "на първата седмица. първия ми е.",за това говорех.

5StaR
01-23-2010, 20:13
Хмм.. едно изпикаване време :oops:

ifilinnchica
01-30-2010, 14:32
С него съм от близо 6 месеца ии все още както каза една съфорумка "напасваме ПРЕДсексуалното си отношение" .. 8-) 8-) :-)


за много години :D
той пича май ще я чака много години .. 8-)

YouDontKnowMe
01-30-2010, 14:34
С него съм от близо 6 месеца ии все още както каза една съфорумка "напасваме ПРЕДсексуалното си отношение" .. 8-) 8-) :-)


за много години :D
той пича май ще я чака много години .. 8-)
Не знам защо, но не му завиждам :D

ifilinnchica
01-30-2010, 14:35
С него съм от близо 6 месеца ии все още както каза една съфорумка "напасваме ПРЕДсексуалното си отношение" .. 8-) 8-) :-)


за много години :D
той пича май ще я чака много години .. 8-)
Не знам защо, но не му завиждам :D
Аз ако чаках 6 месеца щях да я зарежа .. то обич, обич ама кво е тва нещо?? .. :? Той нужди няма ли?

YouDontKnowMe
01-30-2010, 14:39
С него съм от близо 6 месеца ии все още както каза една съфорумка "напасваме ПРЕДсексуалното си отношение" .. 8-) 8-) :-)


за много години :D
той пича май ще я чака много години .. 8-)
Не знам защо, но не му завиждам :D
Аз ако чаках 6 месеца щях да я зарежа .. то обич, обич ама кво е тва нещо?? .. :? Той нужди няма ли?
Ами, то като си девствен все още не знаеш какво точно ти се прави и си склонен да чакаш , свикнал си си на ножките :D Но опиташ ли, в следващата връзка ще си го поискаш още на 2рата седмица (най-късно). Макар, че много си зависи от човека.
Абе, нека се обичат ^^ Да са живи и здрави .

Blo0dSuGaR
01-31-2010, 09:32
С него съм от близо 6 месеца ии все още както каза една съфорумка "напасваме ПРЕДсексуалното си отношение" .. 8-) 8-) :-)


за много години :D
той пича май ще я чака много години .. 8-)
Не знам защо, но не му завиждам :D
Аз ако чаках 6 месеца щях да я зарежа .. то обич, обич ама кво е тва нещо?? .. :? Той нужди няма ли?
Ще я чака колко трябва.Имал нужди... :lol:

0nem0retIme
01-31-2010, 09:39
След 8-9-10 месеца някъде.

krem4et0
01-31-2010, 10:46
ifilinnchica, с моя като се чакахме 18 месеца? И? 4 години по-късно още се обичаме и още правим секс заедно. Като си девствен няма особено значение. Аз вече не съм, но пак не бих правила скоро след като излизаме секс. Трябва не просто да ми харесва и да съм влюбена, а по-други неща. Сексът за мен е твърде интимно изживяване.

orhidea95
01-31-2010, 10:50
след 10 месец..

Biskfitka
01-31-2010, 14:20
Ааа...стига сте обсъждали девствеността на Хилари.Така е решила,нейна работа си е.Пък и момчето щом е склонно да чака.... :?

playboyche
01-31-2010, 14:47
4 месеца и от тогава на сам всяка седмица :D
предлагам ти свиквай я на по-чести контакти да не са учат те така от година на година :lol:

baby_inloff
01-31-2010, 14:51
преди да тръгнем :grin:

Hilary_
01-31-2010, 14:59
Благодаря на Blo0dSuGaR, YouDontKnowMe и krem4et0 ..

другите могат да ми Го ядът .. !!! Спрете да ме обсъждате бе.. гледайте си вашия живот.. явно аз съм една от малкото, които е изградила респект у момчето до себе си .. да не говорим, че много малко момичета могат да задържат момче толкова време без секс!

По темата: Аз вече отговорих .. близо половин година сме заедно .. и за да не се повтарям и с бившия бяхме заедно година и 5 месеца и пак не съм спала с него .. 8)

mimsitu
01-31-2010, 15:37
Втория месец :)

+

PainMonopoly
01-31-2010, 16:04
2 седмици.

При евентуална следваща връзка не бих чакал много повече от това. Никога не съм възприемал "чакането да стане готова". Тва да не е ходене на зъболекар, че да се подготвя психически и да го отлага?

vaseto0o
01-31-2010, 16:08
Благодаря на Blo0dSuGaR, YouDontKnowMe и krem4et0 ..

другите могат да ми Го ядът .. !!! Спрете да ме обсъждате бе.. гледайте си вашия живот.. явно аз съм една от малкото, които е изградила респект у момчето до себе си .. да не говорим, че много малко момичета могат да задържат момче толкова време без секс!

По темата: Аз вече отговорих .. близо половин година сме заедно .. и за да не се повтарям и с бившия бяхме заедно година и 5 месеца и пак не съм спала с него .. 8)
Само така Хилари ръгай яко :P

vaseto0o
01-31-2010, 17:00
Благодаря на Blo0dSuGaR, YouDontKnowMe и krem4et0 ..

другите могат да ми Го ядът .. !!! Спрете да ме обсъждате бе.. гледайте си вашия живот.. явно аз съм една от малкото, които е изградила респект у момчето до себе си .. да не говорим, че много малко момичета могат да задържат момче толкова време без секс!

По темата: Аз вече отговорих .. близо половин година сме заедно .. и за да не се повтарям и с бившия бяхме заедно година и 5 месеца и пак не съм спала с него .. 8)
Само така Хилари ръгай яко :P

Да ти ядЪт какво? Клитора? 8-)
Я поясни в какво се изразява изграждането на респект у едно момче? Да не иска да те е** ли е целта? И ако е така - защо? Да не си фригидна?
Е тя откъде да знае...

GerYy
01-31-2010, 17:34
Започнахме да си пишем януари 2008г. Март месец се запознахме на живо. Излизахме заедно с компание до май месец и от тогава някаде сме си заедно. За 1-ви път го направихме 2 месеца след като тръгнахме на сериозно... :)

playboyche
01-31-2010, 17:37
С него съм от близо 6 месеца ии все още както каза една съфорумка "напасваме ПРЕДсексуалното си отношение" .. 8-) 8-) :-)


за много години :D

Biskfitka
01-31-2010, 17:41
Благодаря на Blo0dSuGaR, YouDontKnowMe и krem4et0 ..

другите могат да ми Го ядът .. !!! Спрете да ме обсъждате бе.. гледайте си вашия живот.. явно аз съм една от малкото, които е изградила респект у момчето до себе си .. да не говорим, че много малко момичета могат да задържат момче толкова време без секс!

По темата: Аз вече отговорих .. близо половин година сме заедно .. и за да не се повтарям и с бившия бяхме заедно година и 5 месеца и пак не съм спала с него .. 8)
Само така Хилари ръгай яко :P

Да ти ядЪт какво? Клитора? 8-)
Я поясни в какво се изразява изграждането на респект у едно момче? Да не иска да те е** ли е целта? И ако е така - защо? Да не си фригидна?Да я уважава като човешко същество,което не се използва само за секс.Нормално е да иска да прави секс с нея,но е решил да чака.Това не е най-важното в една връзка..
И НЕ казвам,че не може момче да уважава момиче и да правят секс,но то ва е въпрос за индивидуално мислене и принципи. Хилари си има нейни си принципи,оставете я да си ги спазва.Едва ли някой от форума ще промени мнението й,а никой няма право да и обяснява кое е добре за нея...

adrenalincho0o
02-07-2010, 01:53
8) be deca takiva ..

adrenalincho0o
02-07-2010, 02:01
8) 2 dena .. prosto podhojdam tai 4e nemise durpat .. znam kak da im prikazvam :-o :o 8-)

onqtam
02-08-2010, 18:53
15 месеца

pussucetka
02-08-2010, 19:35
Всички който са писали в тази тема ( с някой изключения) са ебахти загорелите, тръгнали с някого и веднага секс секс секс... :(

Дамм праваа си .. Се едноо,че връзкатаа им е само сексс .. :?

kremen4eto
02-08-2010, 21:12
Ами ние 1во спахме, после спахме 2ри път, после 3ти .. 4ти :D и така цяло лято ... след 4-5 месеца сексуални отношения решихме, че ще бъдем заедно или че поне можем да пробваме понеже доста си пасваме, не само в леглото. След някой друг ден стават 10 месеца от 1вия път като спахме заедно, засега всичко върви много добре. Ако се получи тази връзка, ще ми разбие представите за света честно :D

ScionOfStorm
02-08-2010, 22:15
8) 2 dena .. prosto podhojdam tai 4e nemise durpat .. znam kak da im prikazvam :-o :o 8-)

Ххаахаха, ебати повярвалия си :lol:

Passi0n
02-09-2010, 11:25
някъдеее.. 1 месец и половина - 2http://s15.rimg.info/f424bbadf5cc6434898ae06d59ee8867.gif

karmelinna
02-09-2010, 11:42
3tiq месец :-D

prettyboy
02-09-2010, 20:35
Абе различно, но повече от месец не съм търпял, такива дето се правят на недостъпни не ги трая много. :)

Roland
02-09-2010, 20:43
на 5я месец напсвахме си определено защото ми е 1я иии все пак ми трябваше малко време да вляза в ритъм така да се изразя, но сега всичко е :grin:
и ние с моята приятелка чак на 5-я месец се опознахме сексуално и сме заедно вече 1г. и 3месеца почти хах :P :grin: :P

LifeIsPopfolk
02-09-2010, 20:43
Коя от трите ;д ? Иначе след втората седмица съм забелязал ренесанса ;д ..

FunkyBoy
02-09-2010, 20:56
еми от 10 месеца сме заедно и ние още "напасваме" :D :P

Addiced
02-09-2010, 21:04
еми все още не сме иначе не мисля че е нещо толкова важно може и след ден да е може и след година ако наистина обичаш човека до себе си а той все още не е готов за това не мисля че иам причина да не го изчакаш докато наистина е готов за това

LofYou
02-10-2010, 09:08
Правихме секс преди официално да сме двойка,но просто нещата бяха малко по-сложни при нас ... А за пасването не беше кой знае колко трудно като се има предвид,че ми беше първия :-D

MakeMeYours
02-10-2010, 14:00
преди да тръгнем :-D