PDA

View Full Version : delete



Skatebg
01-14-2010, 15:07
delete

3oPuTy
01-14-2010, 15:12
Аз ти предлагам,когато ти е скучно да вземеш някой учебник по Български език,някой речник,книга ...,защото от поста ти почти нищо не разбрах :?

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-14-2010, 15:20
ти на първо лице,се нуждаеш от уроци по БГ

loliii
01-14-2010, 15:27
Емиии не е проблемът в това, че нямаш приятели! И сериозно гадже не ти е притрябвало толкова. Проблемът е, че си във фаза "чувствам се самотен". Капиш?
И аз през определен период /миналата година/ си мислих, че всички са ме зарязали, че имам само двама-трима свестни приятели и като те не могат да излезнат и аз кво? Седя си в нас. Нямах си приятел, а точно когато си нямаш гадже забелязваш, че всички около теб са влюбени-загубени, с хиляди сърца на скайп... Депресиращо е.
Сега нито имам повече приятели, нито повече познати, а гадже вече нямам от няколко месеца, но просто депресията ми е отминала и се чувствам супер.
Та това, което исках да кажа е, че зависи от собствената ти нагласа. Не очаквай да имаш 1000 номера на тела и на когото звъннеш да лети към кафето, че да те види. И дори и да стане, повярвай - няма да ти е по-интересно от сега. Ще се чудиш къде да се завреш и в коя стена да си блъснеш кратуната преди да пукнеш от идиотщините на човека отсреща. Никой не може да замести малцината ти ДОБРИ и СВЕСТНИ приятели. ;)

shadow4e
01-14-2010, 16:43
Явно темата е приключена с изтриване на първото мнение.