PDA

View Full Version : Тя си има гадже, но иска и мен



go71n
01-14-2010, 15:13
Дълго се чудех дали да споделя ( защото нейна приятелка чете тук, а може би и тя самата ), но реших, че не ми пука и искам съвет.

ситуацията е следната ще се опитам да бъда кратък.
Дискотека туй унуй гаджето на един приятел идва и ми вика една моя приятелка каза, че си сладък/хубав и т.н може другия път да ви запознаем .. ( тя си беше тръгнала ). Прибирам се аз и тя ми намира скайп и почваме да си пишем, като цяло приятно момиче и то красиво. Този петък обаче нещата загрубяха , в смисал танци , прегръдки целуфки и т.н. прибирам се аз и ми съобщават, че тя има гадже от някъв далечен град и там прекарвала ваканциите. В събота пак в дискотеката тя тръгна да ме целува, а аз си завъртях главата после цяла вечер само ми хвърляше погледи и гледаше едно тъжно, че чак се почуствах виновен. Прибирам се аз тя вече написала ревящи гърмящи на скайпа, причината била, че съм се държал студено с нея , аз изключително много държа на себе си и и казах да избира или той или мен ( п.с ходят 7 месеца ) и тя каза, че ще скъса с него само да и дам време , аз и казах, че има време колкото иска, но търпението ми се изчерпва. след 30 мин ми каза, че го е оставила и разкара влюбените от скайпа, след още 30 мин пак ги сложи и аз без никакъв коментар я блокирах да не ме търси повече. по късно вечерта получавам смс да я отблокирам да ме питала нещо важно , и тя ме пита дали искам да се получи нещо м/у нас и аз и казах, че може да се получи обаче трябва да зареже гаджето си ... тя каза, че той е извън линия и че неиска да му се обажда толкова късно и каза, че на другия ден ще го зареже така и направи но уви в понеделник пак сложи сърца за него и аз пак я блокнах без коментар тааа въпроса ми е това момиче толкова слабохарактерно , че се поддава на маниполациите му или просто е поредната разглезена кифла която иска да ни върти и двамата?! или пък вие имате някакво предположение за това нейно държание..

п.с мен ми е през мъжкия полов орган в смисал симпатична ми е, но другия петък пак ще бъда с друго момиче не ми е това проблема просто се чудя на нея кви са и мислите точно..

п.с2 на 17 съм тя на 15-16 ( незнам точно нейните години ) :D

И един от приятелите ми струва повече от всичките жени на света!

shadow4e
Слагай описателни заглавия

loliii
01-14-2010, 15:20
Пич, и двете е. Иска да ви върти и двамата, обича/много го харесва, но в същото време не толкова, че да не се натиска и с теб. Общо взето не знае кво прави и кво иска. ;)

ivcheto0o
01-14-2010, 16:19
и според мен се опитва са ви върти и двамата или и тя нз кои и какво иска, по-добре не се занимаваи с нея :)

w0sh
01-14-2010, 16:34
Аз бих я разкарал още като разбера, че къса с гаджето си по скайпа.

shadow4e
01-14-2010, 16:49
w0sh, те са от лазлични градове, така че комуникациите им са по скайпа така или иначе :~


Според мен те мотае, а и това със сърцата за някого ми се струва супер тъпо, ако си решил да късаш с него и после пак да ги сложиш веднага, а в същото време да обясняваш, че имаш чувства къв друг. Според мен с това ти плюе в лицето.

soul1199
01-14-2010, 16:57
Пич, и двете е. Иска да ви върти и двамата, обича/много го харесва, но в същото време не толкова, че да не се натиска и с теб. Общо взето не знае кво прави и кво иска. ;)

Sladurcho
01-14-2010, 17:13
Хахаха мацката се мисли за вървежна .. хвана ли гадже от майната си с който се виждат само ваканциите ...а през останалото време си търси временна занимавка и в случея това си ти... ако те кефи смисъл ей така да има занимавай си я то няма лошо... ама не мисля че с нея можеш да имаш нещо сериозно... някфа тъпа кифличка е и си мисли че може да си играе с живота на хората :)

valdesbg
01-14-2010, 17:16
Последното изречение е ключа за теб.

Щом е така - разкарвайте я тая кифла.

AutomatiC
01-14-2010, 17:40
ако не искаш да си разиграван,не се занивай с нея

BlueFace
01-14-2010, 17:45
Несериозно момиче е и няма смисъл да се занимаваш с нея.Тя очевидно е навита да имате само физически взнаимоотношения и ако не търсиш нещо сериозно може да се възползваш от това,но определено момичето не става за сериозна връзка :?

Slave4You
01-14-2010, 17:53
Еми ясно е, че момичето иска да си има момче в родния си град и още едно за през ваканциите;) Ти си преценяваш..

golqmumnik
01-14-2010, 18:03
Гледай да я шибаш,майна,а междувременно се оглеждай за некоя свястна. 8)

tuzaro
01-14-2010, 18:17
ако става за употребяване къв е проблема?

b3b3t0y
01-14-2010, 18:24
Оф.. аз ако съм на тая ш се хвана с теб .. тъпа раота.. и тя не знае кво иска .. :P

niktik
01-14-2010, 20:16
Доста сбъркана история да си призная честно :)
Запознавате се по скайп,човечетата в настроенията ,пък и по скайпа го зарязала :? . Момичето незнае какво иска ,предлагам ти да я оставяш другия да си чупи главата да я разбира какво иска :oops:

go71n
01-14-2010, 20:34
това е, че незнам дали ще я мина, а иначе не, че е захвалене но се зарибявам с много момичета едновременно ама ми писна искам нещо по сериозно. + това много държа да не бъда преебан никога и по никакъв начин, затова и се завартях в събота като тръгна да ме целува. Мисля да я игнорирам окончателно просто не ме заслужава..

п.с мерси на всички : )

Dimana99
01-14-2010, 20:45
Много ясно, че си има гадже и иска теб! Коя жена се задоволява с един мъж? Аз си имам приятел и си спя с други мъже постоянно. Но моето е съвсем друго...

valdesbg
01-14-2010, 20:47
това много държа да не бъда преебан никога и по никакъв начин, затова и се завартях в събота като тръгна да ме целува. Мисля да я игнорирам окончателно просто не ме заслужава..

Пишем те стар ерген чикибоец значи. Пробабли безработен :)

Хев Фън :)

BlueFace
01-14-2010, 21:21
Много ясно, че си има гадже и иска теб! Коя жена се задоволява с един мъж? Аз си имам приятел и си спя с други мъже постоянно. Но моето е съвсем друго...

О ,да,точно такъв човек като теб трябва да дава акъли ... Дайте всички да почнем да изневеряваме и да въртиме 3-4 човека.... :?

Sladurcho
01-14-2010, 21:27
Много ясно, че си има гадже и иска теб! Коя жена се задоволява с един мъж? Аз си имам приятел и си спя с други мъже постоянно. Но моето е съвсем друго...

Хахаха друго друго колко да е друго... на мен ми идва на ум само едно определение на това което е твоето ... ама айде няма да ставам груб :)

BlueFace
01-14-2010, 22:09
Много ясно, че си има гадже и иска теб! Коя жена се задоволява с един мъж? Аз си имам приятел и си спя с други мъже постоянно. Но моето е съвсем друго...

Хахаха друго друго колко да е друго... на мен ми идва на ум само едно определение на това което е твоето ... ама айде няма да ставам груб :)

Жрица на любовта може би? Нагърбена с тежката задача да разпространява навред "семената" на своето "цвете" 8-)

Sladurcho
01-14-2010, 22:21
Жрица на любовта може би? Нагърбена с тежката задача да разпространява навред "семената" на своето "цвете" 8-)

Четеш ми мислите значи само с разликата че не разпространява "семената" на своето цвете а бива "опрашвана" от работните пчелички (в случея момченцата) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BlueFace
01-14-2010, 22:24
Жрица на любовта може би? Нагърбена с тежката задача да разпространява навред "семената" на своето "цвете" 8-)

Четеш ми мислите значи само с разликата че не разпространява "семената" на своето цвете а бива "опрашвана" от работните пчелички (в случея момченцата) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Е бургазлии сме все пак няма как 8-) :lol: Абе общо взето много "пчелички" са и опрашили "цветето" :razz: :lol: :lol: 8-)

Sladurcho
01-14-2010, 22:26
Направо са си като една малко еко системка :lol: :lol: :lol: :lol: Айде изнасям се след няколко часа пак... да поспамят и другите че ще ни бият вече :booooomb: :lol: :lol: :lol:

BlueFace
01-14-2010, 22:27
Направо са си като една малко еко системка :lol: :lol: :lol: :lol: Айде изнасям се след няколко часа пак... да поспамят и другите че ще ни бият вече :booooomb: :lol: :lol: :lol:

Утре ще има доста истрити коментари 8-) :lol: :lol:

miss_asi
01-15-2010, 05:37
И ти,и тя сте слабохарактерни.Тя,че се връзва на гаджето си,ти,че на нея й се връзваш ... :wink:

Linns
01-15-2010, 05:46
Много ясно, че си има гадже и иска теб! Коя жена се задоволява с един мъж? Аз си имам приятел и си спя с други мъже постоянно. Но моето е съвсем друго...
:razz: :razz: :razz: :razz:
Курвенска му раута ..


По темата: Тая не струва и стотинка, заеби я ..

Wrathchild
01-15-2010, 06:10
Айде, курвенска...
Не можете ли да приемете, че има полигамни хора? И това далеч не я прави лош човек. Но ако го беше написало някое момче, хич нямаше да ви идват такива епитети, нали?

mycel
01-15-2010, 06:19
w0sh, те са от лазлични градове, така че комуникациите им са по скайпа така или иначе :~


Според мен те мотае, а и това със сърцата за някого ми се струва супер тъпо, ако си решил да късаш с него и после пак да ги сложиш веднага, а в същото време да обясняваш, че имаш чувства къв друг. Според мен с това ти плюе в лицето.

Еее, браво, и ти мислиш като нея. Ставате 2 :)
И кво, те по скайп ли "ходят"?? Пращат си сърчица и меченца?
......
иначе според мен мацката е от онзи тип момичета, които имат потенциал в себе си да бъдат много повече, но се подвеждат по приятелките си, по това, което е модерно и т.н., вместо да помислят малко и да заложат на собствената си индивидуалност и в крайна сметка се преебват много лошо (y)
Интелигентни са иначе, не са точно като приятелките си, все пак си го носят в себе си различното, но не го развиват! Първоначално създават впечатление за нещо много, но след време, просто като ги видиш колко надълбоко са си промили самички собствените си мозъчета покрай останалите, разбираш какъв е филма. (skype, сърчица и т.н.)
Познавам такива.. неуверени са. Опитват се да се "направят", един вид все имат някакво тайно чувство, че не са се приобщили към другите. И правят какво ли не, без да мислят, и без да се запитат дали това им харесва, и след време всъщност се увличат, и забравят. Дълбоко в себе си, още от малки си мислят, че другите момичета са много повече от тях и че трябва и те да бъдат хубави, модерни, добре облечени, да ходят по кафенетата, да слушат определена музика ... и т.н.

На някои им идва акъла, рано или късно, на други не. Дано на тая мацка просто да и дойде по скоро .... до около година-две.. :)

Viche
01-15-2010, 10:08
Не се занимавай с тъпотии.

Linns
01-15-2010, 11:23
Айде, курвенска...
Не можете ли да приемете, че има полигамни хора? И това далеч не я прави лош човек. Но ако го беше написало някое момче, хич нямаше да ви идват такива епитети, нали?

Различно е, всички знаем, че мъжете и жените не могат да бъдат сравнявани относно това.. Тя казва "Аз си имам приятел и си спя с други мъже постоянно" , да и ръкопляскам и да взема пример ли? Някой ден, по тая логика, да възпитам и децата си така ?