PDA

View Full Version : Попърс и испанска муха????



genov
01-14-2010, 15:40
Искам да попитам някои използвал ли е това чудо и наи вече деиства ли????? (и как) Също така и за испанската муха???

Bixel
01-14-2010, 15:47
Незнам какво е, но и имам чувството, че не искам да разбера ;Д

machoka
01-14-2010, 15:56
Попърс има влияние, ако го шмъркаш цялото за една вечер примерно.. иначе малко по малко нема сми. И си е филм.

Pavcho0
01-14-2010, 16:10
попърса те държи за около 2-3 минути.. направо изригваш, главата ти се пръсфа.. много е яко.. продава се по секс шоповете и цените варират горе-доло от 20 до към 40 лева : )

hahavteen
01-14-2010, 17:32
Попърса е наркотик и има 1000 странични ефекти. Тук в Германия е забранено да се продава и могат да те съдят ако те хванат да го продаваш макар че УЖ се води легално...
Въпреки това ми е любопитно да пробвам...
И на мен ми е интересно как точно действа. Можете ли да опишете какво е чувството? Вие колко сте инхалирали на един път (четох за супер ужасни странични ефекти при предозиране но никъде не пише колко точно е "твърде много")?

machoka
01-14-2010, 18:14
Ами не знам какво разбираш под 'предозиране'... лъхаш, лъхаш докато не се отпуснеш на дивана/леглото и ти е некво готино и нищо не ти се прави ииии как да го обясня.. в комбинация с яко наргиле и алкохол в граници беше при мен, така че може би и това е подействало.. нооо отпускаш се и си като в транс, летиш ))

Pavcho0
01-14-2010, 18:16
Попърса е наркотик и има 1000 странични ефекти. Тук в Германия е забранено да се продава и могат да те съдят ако те хванат да го продаваш макар че УЖ се води легално...
Въпреки това ми е любопитно да пробвам...
И на мен ми е интересно как точно действа. Можете ли да опишете какво е чувството? Вие колко сте инхалирали на един път (четох за супер ужасни странични ефекти при предозиране но никъде не пише колко точно е "твърде много")?


Попърс употребявам доста често и до сега никакви странични ефекти не съм срещал (да чукам на дърво). Също така не съм го шмъркал и цялото.. Представлява малко шишенце с нещо вътре но не знам кво е точно .. Шмърка се и за 2-3 мин полудяваш буквално ! Изригваш направо няма такова....

dennsy
01-14-2010, 19:02
Имаш чувството ,че ще ти излети главата направо...че ще се скъса и дз сякаш усещаш,че се оголемява :D яко е ама за 2мин после нищо ;)

Pavcho0
01-14-2010, 19:33
Имаш чувството ,че ще ти излети главата направо...че ще се скъса и дз сякаш усещаш,че се оголемява :D яко е ама за 2мин после нищо ;)


\:D/ \:D/

golqmumnik
01-14-2010, 19:42
Кви са тия боклуци,майна,смъркайте кокаин - само тва е истината 8)

Pavcho0
01-14-2010, 19:55
Кви са тия боклуци,майна,смъркайте кокаин - само тва е истината 8)


да ти вадиш по 140 лева за грама през ден нали :lol:

Bixel
01-14-2010, 19:56
след 8 часа left4dead2 чувствам все едно летя (при тва напълно безплатно!!) препоръчвам ти +че е по-здравословно

MakeMeLaugh
01-14-2010, 20:24
Моя приятелка пробва и каза, че ефекта е отвратително главоболие

sh3_1s_7h3_0n3
01-14-2010, 20:28
Замайва те, а ако вдишваш повече наистина получаваш главоболие.

Иначе според мен е глупост. И алкохола и той те замайва.

Pavcho0
01-14-2010, 20:29
Моя приятелка пробва и каза, че ефекта е отвратително главоболие


еми то си зависи.. ако ти понася шмъркай си, но!- не се шмърка през 20 секунди щото найстина ще те заболи глава и ше предрусаш един вид : )

FreakPk
01-14-2010, 20:31
първо на шишенцето пише изрично да не се вдишва (шмърка и т.н.)... Попринцип доколкото знам се ползва за удължаване на любовен акт и такива работи... Оставя се отворено някъде в стаята за известно време и го прибираш има некви аромати и т.н. :D Иначе ако се вдишва така директно кръвта ти се качва в мозъка и гледай кво става за приблизително 3-5 минути... Яко е ако не се злоупотребява...

Pavcho0
01-14-2010, 20:40
първо на шишенцето пише изрично да не се вдишва (шмърка и т.н.)... Попринцип доколкото знам се ползва за удължаване на любовен акт и такива работи... Оставя се отворено някъде в стаята за известно време и го прибираш има некви аромати и т.н. :D Иначе ако се вдишва така директно кръвта ти се качва в мозъка и гледай кво става за приблизително 3-5 минути... Яко е ако не се злоупотребява...


дам.. едни фр бяха донесли някъв от Амстердам.. с това човек какво си причинихме лелее.... няма такава лудница ...

FreakPk
01-14-2010, 20:51
хех нормааааално... Ти след 20 шота знаеш ли кво е яко тва :D нема слизане по сталбите докато нете пусне... На 2-та ми вечер там след бала просто шаш... На някои ако му се пробва нека се напуши и после с попарс ефект убииствен не е за начинаещи :D

vali00
01-14-2010, 21:27
попърса те държи за около 2-3 минути.. направо изригваш, главата ти се пръсфа.. много е яко.. продава се по секс шоповете и цените варират горе-доло от 20 до към 40 лева : )
Няма по-точно обяснение :) Просто влизаш във филма. Идва ти доста енергия.

MakeMeLaugh
01-14-2010, 21:41
Относно испанската муха на капки, дето струва около 20-25 лв - не действа

FuReRa
01-14-2010, 23:10
Попърс има влияние, ако го шмъркаш цялото за една вечер примерно.. иначе малко по малко нема сми. И си е филм.
По принцип попърса се води афродизиак и не е както всеки си мисли ,че трябва да се шмърка ... просто го правят ефекта да е веднага ... Доколкото знам попърса трябва да се остави в помещението отворено и така след известно време стаята се напълва с него :)

machoka
01-15-2010, 09:13
Ясно е какво трябва да е 'по принцип', ама нали търсим изживявания ; )

hahavteen
01-15-2010, 12:59
Ясно е какво трябва да е 'по принцип', ама нали търсим изживявания ; )

Ама иначе да не даваме лоши съвети на малките а? :wink:
До колкото съм запозната попърса е легален (в повечето страни) само ако се продава като ароматизатор за стая а не като стимулант и то точно заради опасностите при директо вдишване.

c0ci
01-15-2010, 13:02
Уффф само аз ли не съм пробвала наркотици досеа :(

FreakPk
01-15-2010, 13:21
и по-добре че не си пробвала ;)

Pavcho0
01-15-2010, 13:46
Ясно е какво трябва да е 'по принцип', ама нали търсим изживявания ; )

Ама иначе да не даваме лоши съвети на малките а? :wink:
До колкото съм запозната попърса е легален (в повечето страни) само ако се продава като ароматизатор за стая а не като стимулант и то точно заради опасностите при директо вдишване.


е.. много ще те пита някой за кое от двете ще го използваш.. Гледат само пари да правят.. пука им дали ше умираш от него или друго :razz:

hahavteen
01-15-2010, 14:44
Ясно е какво трябва да е 'по принцип', ама нали търсим изживявания ; )

Ама иначе да не даваме лоши съвети на малките а? :wink:
До колкото съм запозната попърса е легален (в повечето страни) само ако се продава като ароматизатор за стая а не като стимулант и то точно заради опасностите при директо вдишване.


е.. много ще те пита някой за кое от двете ще го използваш.. Гледат само пари да правят.. пука им дали ше умираш от него или друго :razz:

Аз говоря за Германия все пак. Тук ако те хванат да го продаваш може да си отнесеш най-малкото глоба. За това го продават като "ароматизатор" или "препарат за почистване" и някви такива...

V14D0
01-15-2010, 17:52
нямам идея що е тва попърс, но щом е нещо като наркотик, явно влияе на нервите.. от там се получава това главоболие.. от силно наргиле ефектът е същия. Пък тва испанска муха.. ** ** ** майката кво е..

playboyche
01-17-2010, 09:50
Незнам но малко искам да усетя чувството но повече не колебливо чувство :)

Byz
01-17-2010, 13:52
Тъй като очевидно или не можете да му обясните или си нямате представа ПОПЪРС е препорачително да се използва от жени преди секс в гъза защото им отпуска анала (както и на мъжете ...) , ясно е че в началото се чувстваш като бомба но после просто анала ти е по отпуснат и когато те ебат не те боли ...
Испанската муха са капки които действат само на жените и когато им го сипеш във питието , стават страшно извратени и им се доебава адски много ... Мисля да дам около 100 лв за това и да го напускам на тия от даскалото ми на БАЛА НИ :D
(и 2те са афродизиак , и ако не си задник (като мен) няма смисал да ги използваш в/у момичета)

m1nik
01-17-2010, 14:33
Уффф само аз ли не съм пробвала наркотици досеа :(

m1nik
01-17-2010, 14:36
някой може ли да ми изреди какво още могат да ти сипят в питието с същия ефект..
\важно е\

FreakPk
01-17-2010, 20:50
със ефект като попърса за 3-5 минути нищо....

bqsna_teenagerka
01-17-2010, 21:48
аз съм опитвала попърс на мен лично ми действа главозамайващо и неориентироано,тялото ми се отпуска драстично и ако съм права ще се свлека на земята плавно,бузите ми ще се зачервят и ще почна да се хиля. Принципно попърса се води като еротичен ароматизатор,аз обаче не мисля,че той подсилва желанието ми за секс. Относно испанската муха-за първи път чувам.

bqsna_teenagerka
01-17-2010, 21:50
Уффф само аз ли не съм пробвала наркотици досеа :(

Попърса не е наркотик.. :-o легален е, продава се в секс-шоп и е еротичен ароматизатор.

ifilinnchica
02-01-2010, 14:09
Имаш чувството ,че ще ти излети главата направо...че ще се скъса и дз сякаш усещаш,че се оголемява :D яко е ама за 2мин после нищо ;)
\:D/ \:D/