PDA

View Full Version : Момиче от друг град - скъсахме



silvermoon
01-14-2010, 16:07
значи имам проблем ходих с едно момиче 6 месеца и накрая тя ми вика 4е сме далече .. щот не сме от 1 и същт град обаче разбрах 4е си има фр.. и сега реве постоянно гонели я от даскало за дето реве иска да се здобрим какво да прая след като се е мляскала с него :)

shadow4e
Пиши описатилни заглавия

silvermoon
01-14-2010, 16:09
моля ви :( тя мн ме обича и аз нея но все пак ми изневери с друг .. днеска по4на мн мн да не ми пука но имам някакво притеснение в коремната област тфа е от мислене за нея ;( прая се че не ми пука но... 0бичам си я :( :( :( :( :( :( :( :( :( ;(

ivcheto0o
01-14-2010, 16:10
опитаи се да разбереш какво то4но е станало-имало ли е 4уства и ако решиш и прости.Но според мен щом не сте от един град няма смисъл,особенао след това което е направила.

valdesbg
01-14-2010, 16:27
Лигльо малък я се изясни със себе си.

ЩЕ си глътнеш егото, ще направиш компромис ще забравиш кое как и защо е правил ас други и ще бъдете заедно.

това е вариант 1(друг е въпроса доколко си струва всичките тия услия)

Или ще се свиеш на топка, ще кажеш че те е наранила и че няма да и простиш и живота продължава.

Ние ли да ти казваме какви са възможностите в дадена ситуация ид а те насочваме към правилните(според кого бтв) решения?

kypo
01-14-2010, 16:55
притеснение в коремната област 8-) тва е запек!

soul1199
01-14-2010, 16:58
Лигльо малък я се изясни със себе си.

ЩЕ си глътнеш егото, ще направиш компромис ще забравиш кое как и защо е правил ас други и ще бъдете заедно.

това е вариант 1(друг е въпроса доколко си струва всичките тия услия)

Или ще се свиеш на топка, ще кажеш че те е наранила и че няма да и простиш и живота продължава.

Ние ли да ти казваме какви са възможностите в дадена ситуация ид а те насочваме към правилните(според кого бтв) решения?

Sladurcho
01-14-2010, 17:06
Абе кви са тези работи бе... зарязва те с някакво тъпо оправдание .. мляска се после с някъв друг ама после реве та са къса защото те зарязала и искала да сте заедноо... казвай и да си гледа работата и това е :) хвани си едно свястно момиче и си гледайте кефа