PDA

View Full Version : Каква прическа подхожда на....



sisenceto0o
01-14-2010, 18:04
Ето го моят проблем:
Не знам какво да правя с косата си...Тя е дълга, права(все едно съм я изправяла-няма нито една чупка) и е много рядка.Моля посъветвайте ме какво да правя за да изглежда по-добре. Постоянно е пусната, но няма никакъв-абсолютно никакъв обем.Също така е на пластове, но не си личи много, защото не започват много от горе.

melcho1
01-14-2010, 18:12
Леки къдрици по крайщата с маша, вафлички или топиране в корените..
Цялата нацупена с пяна или спетена на плитки и след това разплетена.. :P

HexGirl
01-14-2010, 18:19
аз мисля че щом ти е толкова рядка не я третираи с маша и преса

Bibz
01-14-2010, 18:22
След като е много рядка, ти препоръчвам да и направиш по-видими пластове. Също така можеш да си направиш бритон - на такава дълга коса бих си постригала настрани с постепенно увеличаване на дължината. :grin:

Прически можеш много да и правиш. MELCHO1 даде хубави примери. :) А вече за възвания и подобни има много варианти. :)

UTIBE - hairstyle tutorial и ще ти излезнат много хубави уроци за лесни и бързи прически.

Дано съм помогнала поне малко. :-)

lovemirkoo
01-15-2010, 12:23
като се изкъпеш например можеш да я въжеш на кок и на сутринта ще е къдрава.ефекта при мен е страхотен.също така можеш когато се изкъпеш да я начупиш с пяна. аз го пражя като си наведа главата надолу заедно с косата.начупвам я и после рязко се изпавям за да стои небрежно пръсната.както казаха по горе можеш да я топираш или да я правиш на вафлички в корените така ще изглежда по обемна.успех

sunshine955
01-15-2010, 12:36
недей я третирай,ще стане още по радка ..
сплитай се на 2 плитки,рибена кост,на вълнички (след разплитането :))
връзвай я със шнолка,ластичка :)
и моята коса вече порасна и е почти права и за да я някъдря на хубави вълни се спритам на 4 плитки - първо хващам горните 2 пласта и ги сплитам на 2 плитки а после на още 2 - долните,като ги разплета и имам страшни вълни :grin: .... можеш да хващаш горните пластове с шнола назад а най-дългия да седи пуснат :) ходи и с твоята си коса по естествено ее :) и като ти е правичка :) :) :) някой път я нячупвай с пяна но от нея пак се изтощава косата (аз я начупвам с балсам без отмиване,нанасям и мачкам) .. можеш да я правиш понягога за специални случаи с маша,но си купи термозащитен гел.. да не я изтощаваш ... малко се поолях с тфа писанее :D айде успех :-)

sunshine955
01-15-2010, 13:03
забравих да кажа че можеш да се къдриш с хартийки