PDA

View Full Version : Херпеси



venityyy95
01-14-2010, 19:05
оф омръзна миииии :? :? :? :x постояно ми излизат херспеси на устата... първо имах 2 ама те са извън самата устна тва му е страннто.. после излезна още един ся иска още един омръзна ми ужасно е :( :( :? :? :shock: :x :x :x какво ли не съм опитала паста за зъби, вазилини, лимон ядах с кора с всичко ама все не минават.. някъде от около 2 седмици са ми ама просто е супер гадно.. аз мисля, че може да са защото съм в цикъл ама нз :? вие кажете излизат ли ви и как се справяте с тях, защото вече се отчаях :cry:

an0nimenn
01-14-2010, 20:31
Най-често се получават от вятъра като се облизваш което е нормална реакция... а и си момиче просто ползвай по често вазелин и неизчаквай да ти исъхва устата :)

venityyy95
01-15-2010, 11:03
Най-често се получават от вятъра като се облизваш което е нормална реакция... а и си момиче просто ползвай по често вазелин и неизчаквай да ти исъхва устата :)
Ама аз постояно използвам даже си нося и в даскало и пак продължават :( :( :(

Sigrina
01-16-2010, 21:05
Най-често се получават от вятъра като се облизваш което е нормална реакция... а и си момиче просто ползвай по често вазелин и неизчаквай да ти исъхва устата :)

Глупости :D
Херпесите се причиняват от вирус, а не от вятъра. Ако изобщо имаш херпеси де, защото сама едва ли можеш да си поставиш правилна диагноза. И все пак, ако е херпес - няма спасение. Оставаш заразена за цял живот. Можеш да се консултираш с лекар за антивирусна терапия, например с изопринозин. Но това лекар трябва да го прецени. Успех.