PDA

View Full Version : Скайп



boniboncheto0
01-14-2010, 21:39
Някой да знае защо почти всички момчета си пишат на профилите на скайп някакви числа ?Никой не иска да ми каже (никое момче) ... много ще съм ви благодарна :))

Goddess
01-14-2010, 21:44
Нали за момичетата имаше глупости да си пишем цветовете на сутиените, гащите и прочие. Сега и момчетата са си измислили такова явно. ;д Колко сантиметра са им пишките, с колко момичета са били, какъв им е размера на гащите - нещо такова.. :-D

Neftochimic
01-14-2010, 21:46
това някакви детски неща ли са?
защото аз нямам такива абонати :lol:

chemist9009
01-14-2010, 22:03
заради това е: Оценяваме опита на женската половина от човечеството да направят нещо недостъпно за мъже "да напишат цвета на сутиена си на стената" НО! но жените немогат да пазят тайна както се убедихте вече , за това ние мъжете ще докажем, че можем да опазим една простичка тайна ...Напишете в статуса си със колко момичета от приятелките си във скайпа искате да преспите ,ако ви се отдаде възможност : )) напишете само бройката, нищо друго! Копирайте това и го предайте на всички момчета / мъже ...... НИКАКВИ ЖЕНИ! Това ще бъде забавно да видим как се разпространява и да оставим жените да се чудят защо всички мъже просто са с някакви числа в статуса! ... Който предаде това съобщение на жена , най-официално се счита за П*ТКОПОКЛОННИК !!!
8) 8) 8) :D :D :D

Bixel
01-14-2010, 22:14
Обикновенно като пиша числа това е колко дни остават до некоя игра.
Сега съм на [60] - Assassin's creed 2 PC FTW <3

50cent
01-14-2010, 23:54
Обикновенно като пиша числа това е колко дни остават до некоя игра.
Сега съм на [60] - Assassin's creed 2 PC FTW <3


kvo seriozno li brei az puk kak neznam 4e 6te izliza
dobre 4e pro4toh toq post

mastersan
01-15-2010, 07:14
това някакви детски неща ли са?
защото аз нямам такива абонати :lol:


и аз :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

teenems
01-15-2010, 10:39
момичета първо си писаха цветове за сутиените !
какъв им е .

после момчетата числа - означава с колко момичета от скайп искат да спят !

сега и момичета си написаха числа ,ако кажа обаче съм куропоклонница ли кво беше тъй че :lol:

lubomirky
01-15-2010, 11:24
заради това е: Оценяваме опита на женската половина от човечеството да направят нещо недостъпно за мъже "да напишат цвета на сутиена си на стената" НО! но жените немогат да пазят тайна както се убедихте вече , за това ние мъжете ще докажем, че можем да опазим една простичка тайна ...Напишете в статуса си със колко момичета от приятелките си във скайпа искате да преспите ,ако ви се отдаде възможност : )) напишете само бройката, нищо друго! Копирайте това и го предайте на всички момчета / мъже ...... НИКАКВИ ЖЕНИ! Това ще бъде забавно да видим как се разпространява и да оставим жените да се чудят защо всички мъже просто са с някакви числа в статуса! ... Който предаде това съобщение на жена , най-официално се счита за П*ТКОПОКЛОННИК !!!
8) 8) 8) :D :D :D

ти си най-голямата путка на земята. духач.

chemist9009
01-15-2010, 16:49
Je suis un adorateur de chattes...Tu seras rester stupide toujours :D :D :D
~~~~
tu restes dans les merdes :razz: :razz: :razz:

taffy
01-15-2010, 17:50
Да, и аз щях да изтърся кое за какво се отнася.. :D Ще си мълча.
А тфа за момчетата е ебати простото.. Един в скайп е писал 31.. :lol:

BeezyJey
01-15-2010, 19:36
И при мен няма такива абонати :D

Chacho
01-15-2010, 19:46
заради това е: Оценяваме опита на женската половина от човечеството да направят нещо недостъпно за мъже "да напишат цвета на сутиена си на стената" НО! но жените немогат да пазят тайна както се убедихте вече , за това ние мъжете ще докажем, че можем да опазим една простичка тайна ...Напишете в статуса си със колко момичета от приятелките си във скайпа искате да преспите ,ако ви се отдаде възможност : )) напишете само бройката, нищо друго! Копирайте това и го предайте на всички момчета / мъже ...... НИКАКВИ ЖЕНИ! Това ще бъде забавно да видим как се разпространява и да оставим жените да се чудят защо всички мъже просто са с някакви числа в статуса! ... Който предаде това съобщение на жена , най-официално се счита за П*ТКОПОКЛОННИК !!!
8) 8) 8) :D :D :D

ти си най-голямата п***а на земята. духач.

+1. Уби ми целия кеф.

Jumbie483
01-15-2010, 19:52
но жените немогат да пазят тайна както се убедихте вече , за това ние мъжете ще докажем, че можем да опазим една простичка тайна

аха 8-)

SmilezZz
01-16-2010, 07:05
Нямам такива абонати

LoveRetroMusic
01-16-2010, 09:38
По-големи глупости няма.

viksit0y
01-16-2010, 21:20
Сега почнаха с някви държави по профилите :lol: