PDA

View Full Version : бяла е...??



cookieh0lic
01-14-2010, 21:42
Приятелката ми от 1-2 седмици, като почнем да правим секс е много бяла от долу( солидно бяло, ако и бръкна даже по пръстите ми остава бяло).. та преди не беше такава, това от какво може да е... само първия път като почнем да го правим е така, след това вече не е толкова бяла(даже въобще не е), обаче забелязах че е пък по влажна, а преди след 2-3 път и тя ставаше суха, а сега не е така винаги си е влажна, та почнах да се притеснявам от какво може да е това.. може ли да е свързано с бременноста тази бялост или бяло течение ако е това, защото и закъснява вече.. моля без тъпи коментари и да простите моето невежество и да ми отг дали е свързано с бременноста, дали е нещо сериозно??? :-o

Bixel
01-14-2010, 21:49
незнам колко милярда пъти сме го повтаряли и колко милярди теми е имало на които се отговаря с един и същ отговор всеки път...


ЗАКАРАЙ Я НА ГЕНЕКОЛОГ НИЙ ОТ КАДЕ ДА ЗНАЕМ МАЙКА МУ СТАРА

jabata88
01-14-2010, 21:54
АКо не искате да ходите на гинеколог, моето мнение, че най-вероятно има гъбички и затова й закъснява. НЕ знам, защо си мислите, че бременността е най-страшното нещо, което може да ви случи, болестите са далеч по-коварни! АКо са гъбички да си купи глобули и ти се мажи с нещо, но пак казвам, нищо не ви пречи да отидете на лекар, има направления, няма да е толкова скъпо, трябва да бъдете по-отговорни към себе си

Bixel
01-14-2010, 21:56
не се надявай на вероятности, иди на генеколог ако искаш за твое добро е (и на приятелката ти)

haritov
01-14-2010, 21:56
ако е бяло течение не мога да ти кажа от какво е причинено(никой не може)

но това бяло нещо може много неща да е...

тя изпитва ли болки и според теб възможно ли това да е гной?

cookieh0lic
01-14-2010, 21:57
въпроса ми беше дали това бялото може да е свързано с бремеността, дали въобще имат нещо общо тия неща..

jabata88
01-14-2010, 21:58
еее то,ако е гной, ще е много сериозно възпаление и ще я боли 100%, да отидат на лекар просто. Аз давам предположения, защото имам лошото чувство, че след като пита тук, няма да среща с чичо доктор :P

jabata88
01-14-2010, 22:00
Ми ако си свършвал в нея, ако си е правила тестове и те са положителни да от бременността е :Д От къде да знаем какво си правил, за да ти кажем, защо на твоятта приятелка й е бяло и защо тя не си обръща внимание!

haritov
01-14-2010, 22:02
въпроса ми беше дали това бялото може да е свързано с бремеността, дали въобще имат нещо общо тия неща..

да при бременност жлезите във влагалището започват усилена работа

с цел защита от инфекции защото тогава жената е по-уязвима и може да се каже,че е нормално

но ако има някаква промяна в секрета или парене при уриниране сърбеж и други необичайни симптоми е задължително да се иде на лекар за изследвания и начало на антибиотично лечение


пп

най-добре ако няма други оплаквания и ако бременна да не се започва лечение заради бременноста

haritov
01-14-2010, 22:04
еее то,ако е гной, ще е много сериозно възпаление и ще я боли 100%, да отидат на лекар просто. Аз давам предположения, защото имам лошото чувство, че след като пита тук, няма да среща с чичо доктор :P

ако е гной ще е хроночен еднометрит при който болката не е задължителна да не разказвам ще сънуваш кошмари

AlokiNn
01-14-2010, 22:08
Радвай се че не е друг цвят..
Хората го казаха доктор

cookieh0lic
01-14-2010, 22:13
хмм тя прави тест преди 2 седмици шуречек и показа отрицателен, а мисля че бялата работа е от преди да направи теста, но ние от това се страхуваме най много засега... защото и закъснява вече 3-4 дена, а уж я болят гърдите, излизат и пъпки и всякви такива симтоми ама не и идва... та искренно се надявам теста да е верен, сега сигурно пак ще го повтори и ако е отрицателен, вече отива на генеколог за да и видят проблема, но сега се моля да не е бременна само ;(

haritov
01-14-2010, 22:32
хмм тя прави тест преди 2 седмици шуречек и показа отрицателен, а мисля че бялата работа е от преди да направи теста, но ние от това се страхуваме най много засега... защото и закъснява вече 3-4 дена, а уж я болят гърдите, излизат и пъпки и всякви такива симтоми ама не и идва... та искренно се надявам теста да е верен, сега сигурно пак ще го повтори и ако е отрицателен, вече отива на генеколог за да и видят проблема, но сега се моля да не е бременна само ;(


ами следвашият път първо кажи,че я болят гърдите ако е в пубертета гърдите произвеждат усилено хормони и една от причините е хормонална

твърде е вероятно да е от това

та на колко е?

t0d1t0
01-15-2010, 05:02
бахти тъпака
приятелката му е болна,а оня се интересува дали е бременна
бахти и простия селянин разбираш...

DjPiRgOs
01-15-2010, 06:16
На генеколок :-o

mastersan
01-15-2010, 07:10
въпроса ми беше дали това бялото може да е свързано с бремеността, дали въобще имат нещо общо тия неща..

да при бременност жлезите във влагалището започват усилена работа

с цел защита от инфекции защото тогава жената е по-уязвима и може да се каже,че е нормално

но ако има някаква промяна в секрета или парене при уриниране сърбеж и други необичайни симптоми е задължително да се иде на лекар за изследвания и начало на антибиотично лечение


пп

най-добре ако няма други оплаквания и ако бременна да не се започва лечение заради бременноста



+!!!!!

gia_sena_mono
01-15-2010, 20:17
ГИНЕКОЛОГ

Biskfitka
01-15-2010, 21:59
хмм тя прави тест преди 2 седмици шуречек и показа отрицателен, а мисля че бялата работа е от преди да направи теста, но ние от това се страхуваме най много засега... защото и закъснява вече 3-4 дена, а уж я болят гърдите, излизат и пъпки и всякви такива симтоми ама не и идва... та искренно се надявам теста да е верен, сега сигурно пак ще го повтори и ако е отрицателен, вече отива на генеколог за да и видят проблема, но сега се моля да не е бременна само ;(И при мене е така и не ми идва,ама аз нямам такова бяло о.О 8-) Не е бременна спокойно..
И да ходи на гинеколог...!

maini4ka_sladka
01-16-2010, 19:54
ГИНЕКОЛОГ
Ах, браво. Един човек да го напише правилно! Колко варианти видя тая дума не е истина.

Konstantin0000
01-16-2010, 20:24
бахти тъпака
приятелката му е болна,а оня се интересува дали е бременна
бахти и простия селянин разбираш...
Приятел, бременноста в никакъв случай не е нещо лошо, но бременност в лош момент си е кошмар. Разбира се че ще се притеснява.

ifilinnchica
01-29-2010, 15:00
незнам колко милярда пъти сме го повтаряли и колко милярди теми е имало на които се отговаря с един и същ отговор всеки път...


ЗАКАРАЙ Я НА ГЕНЕКОЛОГ НИЙ ОТ КАДЕ ДА ЗНАЕМ МАЙКА МУ СТАРА

MC_JAMAL
01-29-2010, 16:31
Приятелката ми от 1-2 седмици, като почнем да правим секс е много бяла от долу( солидно бяло, ако и бръкна даже по пръстите ми остава бяло).. та преди не беше такава, това от какво може да е... само първия път като почнем да го правим е така, след това вече не е толкова бяла(даже въобще не е), обаче забелязах че е пък по влажна, а преди след 2-3 път и тя ставаше суха, а сега не е така винаги си е влажна, та почнах да се притеснявам от какво може да е това.. може ли да е свързано с бременноста тази бялост или бяло течение ако е това, защото и закъснява вече.. моля без тъпи коментари и да простите моето невежество и да ми отг дали е свързано с бременноста, дали е нещо сериозно??? :-o

Като й бъркаш, преди това, мили си ръцете, признай си!