PDA

View Full Version : Силикон !



amitq
01-15-2010, 13:10
Убедена съм че има хиляди такива теми за това ви моля предварително да не ми се сърдите :) Става въпрос за уголемяване на бюста, почти съм се навила и разгледах доста клиники в софия и пловдив и все пак искам да чуя и вашето мнение за най-добър пластичен херург, за цените горе долу съм запозната, и вече което най ме вълнува следоперативният период(който съм сигурна че при всеки е индивидуален) но все пак нещо ориентировъчно. За метода аз вече съм си го избрала с разрез до зърното(мисля че по нова телевизия бяха дали такъв метод но нямам идея каква е цената с този метод) и така та всичко което знаете може да споделите. Само моля хора който наистина не им харесват силиконовите гърди или пък мислят че съм взела неправилно решение да не се опитват да ми внушат че няма да седи естествено. Решила съм твърдо да си сложа силикон, но искам да е при специалист, който найстина ще ме накара да не си позная гърдите благодаря предварително за помоща :-)

enjoyth3lif3
01-15-2010, 13:39
А ти на колко си? :)

billytalent
01-15-2010, 13:42
По-добре питай в бг-мама,там са навътре в нещата,едва ли тук някой ще ти даде точен отговор :?

ivcheto0o
01-15-2010, 13:56
http://www.tialoto.bg/forum/ мисля 4е в този форум ще полу4иш по-добри отговори :)

lubomirky
01-15-2010, 16:35
да дадеш снимки преди и след операцията :>

Goddess
01-15-2010, 18:12
Николай Георгиев или Ильо Стоянов. :)
Съдя от пациентките им - Камелия, Симона Първанова...
И двете имат перфектен силиконов бюст, особено Камелия.
За цени не мога да ти кажа с точност как варират, ще си разбереш на място. От 5 000 нагоре. Методите са различни, те ще ти предложат и ще ти обяснят кое е по - приложимо и добро.
Възстановителния процес не би трябвало да е дълъг, но един месец трябва да ходиш със специален сутиен. Белезите ще трябва да мажеш с някакво лекарство...
Предполагам, че всичко това го знаеш, след като си се поинтересувала. :) Останалото - ще питаш съответния доктор.

rusoto_baby_f
01-15-2010, 19:56
http://www.tialoto.bg/forum/ мисля 4е в този форум ще полу4иш по-добри отговори :)

да в този сайт ще намериш всичко което търсиш...Информация за лекарите, за методите, за цените...всичко.. :) :) :) :)

titinkaa
01-16-2010, 08:20
Николай Георгиев или Ильо Стоянов. :)
Съдя от пациентките им - Камелия, Симона Първанова...
И двете имат перфектен силиконов бюст, особено Камелия.
За цени не мога да ти кажа с точност как варират, ще си разбереш на място. От 5 000 нагоре. Методите са различни, те ще ти предложат и ще ти обяснят кое е по - приложимо и добро.
Възстановителния процес не би трябвало да е дълъг, но един месец трябва да ходиш със специален сутиен. Белезите ще трябва да мажеш с някакво лекарство...
Предполагам, че всичко това го знаеш, след като си се поинтересувала. :) Останалото - ще питаш съответния доктор.

+1 :)

kuklichka_bg
01-16-2010, 09:08
и аз искаммм :( :D има време
но пък не бих дала толкова пари и сега си имам цицкии 8-)

Nadelina
01-16-2010, 12:32
хЕрург

enjoyth3lif3
01-17-2010, 10:26
Аз мисля че трябва да поизчакаш още няколко години защото гърдите ти още не са спрели да се развиват и може да получиш усложнения! Не искам да те плаша, но го казвам за твое добро :-) И все пак ако решиш да се оперираш УСпЕХ :-) :-) :-)