PDA

View Full Version : Искам го ...



princess85
01-15-2010, 17:44
здравейте , на 13 съмм ии може да ви се стории странно , но по някакъв начин искам да правя секс .. чувствам се готова..
за първи път ми доиде ( цикълът ) миналото лято , след което не ми идваше , ама можве би 1 година бях с бяло течение всекии ден .. миналия месец ми доиде пак .. въпроса ми е - при тези обстоятелства аз мога ли да имам интемен живот или ? ..... не съм тръгнала да го правя ... но се чуствам готова и ако намеря подходящия ... :-#

December
01-15-2010, 17:52
абе аз ли се лъжа или имаше нещо от рода,че ако почнеш да паравиш секс много малка към 12 години примерно и краката ти остават къси.Всмисъл пак ръстеж но от краката на горе. :lol: майка ми така почна да ме баламосва,когато разбра че най-добрата ми приятелка се чукала,но не й вярвам много на нея.
А по темата.Ами малка си според мене...дори и да си намериш приятел не му предлагай секс още на първият месец.

cookie_master
01-15-2010, 17:55
:razz: :razz: :razz: :razz:

princess85
01-15-2010, 18:02
интЕмен живот ти е рано да имаш..
все пак си само на 13 :-o
ходи си гледай уроците и куклите..

аххааахаххахахаха :lol: направи чоекекк една правописна грешки и се фаштате за неяя ;) :lol: :lol:

draid
01-15-2010, 18:07
Дано да е така, но само в последния ти пост има 3-4. Първо се научете да пишете и да си гледате уроците, пък тогава може да се почуствте готови. И Вие на тая възраст си мислите, че всичко дето лети се яде, ама не е така. Дори да си мислиш, че си готова аз мога да ти гарантирам, че не си. Полов живот е редно да се води след 16-17г.

lovemirkoo
01-15-2010, 18:11
интЕмен живот ти е рано да имаш..
все пак си само на 13
ходи си гледай уроците и куклите..


По този начин dedencety иска да ти намекне че ти още неможед да пишеш и да се изказваш правилно а вече мислиш за секс. По темата мисля че 13г е прекалено ранна възраст да започнеш да водиш полов живот.Ти още не си се развила като жена,щом даже цикала ти е нередовен.Не е това проблема,проблема е че момичетата които започват да правят секс на тази възраст не се прославят добре.Според мен на теб не ти се прави секс просто искаш да си като съученичките ти които най-вероятно вече го правят.Аз когато бях на 13г мислих още за кукли.Чак когато станах на 15 започнах да мисля за секс,но пак не се чувствах готова,направих го на 16.Така че и аз ти предлагам за сега да си гледаш уроците не мисли за гаджета и за секс [/b]

hahavteen
01-15-2010, 18:33
Мастурбирай.

SaintLucifer
01-15-2010, 18:52
Абе какъв ви е проблема? Момичето пита "Мога ли?", не ви пита трябва ли, не ви пита правилно ли е, за какво й четете морал, при положение, че вероятно самите вие вече сте врели и кипели на 13...

Да, можеш да правиш секс на тази възраст.

DjPiRgOs
01-15-2010, 19:00
Аз пък на 6 се чувствах готов питаш ли ме кво ми е било

Petrow
01-15-2010, 19:09
Прави каквото сметнеш за добре. :P

eveto_xx
01-15-2010, 19:20
интЕмен живот ти е рано да имаш..
все пак си само на 13 :-o
ходи си гледай уроците и куклите..
Еее, не измислихте ли нов лаф ? Този с куклите вече е изтъркан. Сигурна съм , че и на теб не ти е било до кукли на 13. За ученето си права.
Темата ми прилича на т. нар. ебавки . Ако не е- авторката да си намери друго занимание. Сигурно си 7-8 клас, толкова ли ти е скучно, не се ли готвиш за кандидатстване, или просто за приключване на първия учебен срок... Недей да правиш прибързани неща, ще съжаляваш някой ден.

MakeMeLaugh
01-15-2010, 20:35
Отиди да се изпикаеш и ще ти мине ;)
Ти не го искаш, просто ти е втълпено от ежедневието и обкръжаващите около теб.
На 13, ако почнеш да се го правишш.. пффф ужас. не искам такава пр-ка :lol:

Ma3x
01-15-2010, 20:44
абе кфо ги слушаш щом мислиш че си готова намери си човека и го пробвай пък ако не ти хареса оставяш ако ти хареса ще знаеш кавко е и тъй ма да не станеш курва

Extremescream
01-15-2010, 20:50
Да,на 13 всички сме го искали.Искали сме да сме като големите какички,дето ходят по дискотеки,купони и си имат гаджета,дето са мега яки.И ако правим секс,значи сме като големите,нали?
Еееее,не точно.Сексът не е само удоволствие,но е и отговорност.А на 13 повечето не знаят как да си избършат задниците,пък да не говорим за нещо по-сериозно.
Да,можеш да правиш секс на 13.
Не,според мен не си готова,защото си още дете.

silky92
01-15-2010, 21:38
Да и аз се чувствах готова на 13 .. като мине някоя друга годинка сама ще осъзнаеш ,че не си знаела какво искаш 8-)

BigFakeSmile
01-15-2010, 21:46
еми рано е не само защото организмът ти не е готов ами сигурно и психически не си готова...
сексът е сериозно нещо и трябва да има някакви чувства за да го правиш...

Hilary_
01-16-2010, 07:49
Отиди да се изпикаеш и ще ти мине ;)

точно .. :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

Момичета на по 18 не се чувстват готови .. а ти, която съвсем нито си започнала да се развиваш като жена, нито нищо реши, че си готова .. :? Имам чувството, че от скука и от мудното ви ежедневие се чудите какво да правите .. :? Имаш ли си и на представа какво е секса? Повярвай ми не е само вкарване и изкарване .. :? Хубавия секс определено не се изпитва на 13 .. :razz: :razz: + това крие опасности, за които ти определено не можеш да поемеш отговорност .. :? :?

SmilezZz
01-16-2010, 08:21
Наистина 13 е много ранна възраст..Изчакай поне още 2-3 години..
Сега си гледай живота..И за секса ще ти дойде времето..Споко

Nich
01-16-2010, 19:18
"ако срещна подходящия"....13!!! :shock: :razz: аз мисля, че имаш пиш :P

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-16-2010, 19:31
И си се пазила чак до 13-годишна възраст?! :shock: Божичко, закъсняла си, повечето са почнали на 10...
Предлагам да се отчаяш от живота и да станеш монахиня.

m1nik
01-16-2010, 19:35
Абе какъв ви е проблема? Момичето пита "Мога ли?", не ви пита трябва ли, не ви пита правилно ли е, за какво й четете морал, при положение, че вероятно самите вие вече сте врели и кипели на 13...

Да, можеш да правиш секс на тази възраст.


<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

DevlLady666
01-16-2010, 20:34
А на 13 дали ще намери някой компетентен и внимателен, който я обича или поне има чуства към нея..да не е само за ебането. И то "голям" опит 2 13 годишни лапенца да сексат :D

Konstantin0000
01-16-2010, 20:34
Стига глупости :oops: Какви 13 годишни съм виждал, ще си помислиш, че е на 20. Това за развитието си е много относително, поне на външен вид. Там с матката, не знам как стоят нещата, но по-добре да се интересува от секс и да назнайва нещата отколкото да се хвърли като медун в оране, без никъква представа какво прави.

DevlLady666
01-16-2010, 20:39
еми то има всякъкви ама повечето са некви лапенца, дето още си играят с количките..и то наистина само на външен вид можеш да си помислиш, че са на 20..Пак казвам, как някой 13 годишен ще знае какво да прави и ще има истински чуства към нея? :? Как може да искаш от 13 години бе мамка му! Не си изживяват детството ами се държат по-зле от 20 годишните..

Konstantin0000
01-16-2010, 20:45
Е този който ще прави секс с нея може да е на 15-16, кой казва, че трябва да е на 13 и той ?
Макар, че лично мен 13 годишна и челна стойка да направи не може да ме възбуди ( слава Богу )

radybt
01-16-2010, 20:50
Момичета на по 18 не се чувстват готови
Айдее беееее :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: то вече няма момиче, което да е девствено на 18 ... но евала, че ти поне се пазиш... но няма да искараш до 18 повярвай ми...защото си "тихичка" по отношение на секса, но нали знаеш, тихите води са най-дълбоки! :D

Konstantin0000
01-16-2010, 20:53
Момичета на по 18 не се чувстват готови
Айдее беееее :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: то вече няма момиче, което да е девствено на 18 ... но евала, че ти поне се пазиш... но няма да искараш до 18 повярвай ми...защото си "тихичка" по отношение на секса, но нали знаеш, тихите води са най-дълбоки! :D
Имам една приятелка, на 20 е и е девствена, изобщо не е задръстена, още по-малко грозна. На мен ми споделя, че просто не е намерила подходящия. Мисля да и предложа да го направи с мен, така и така се познаваме отдавна ще се притеснява по-малко :oops: колко съм благороден :oops:

DevlLady666
01-16-2010, 20:59
Е този който ще прави секс с нея може да е на 15-16, кой казва, че трябва да е на 13 и той ?
Макар, че лично мен 13 годишна и челна стойка да направи не може да ме възбуди ( слава Богу )
Именно, че кой нормален на 15-16 години ще прави секс с 13 годишна (щото я обича?! :lol: ) и тя като е толкова "опитна" как ще го възбуди..

Konstantin0000
01-16-2010, 21:03
Е този който ще прави секс с нея може да е на 15-16, кой казва, че трябва да е на 13 и той ?
Макар, че лично мен 13 годишна и челна стойка да направи не може да ме възбуди ( слава Богу )
Именно, че кой нормален на 15-16 години ще прави секс с 13 годишна (щото я обича?! :lol: ) и тя като е толкова "опитна" как ще го възбуди..
Е любов... айде сега :) На 15-16 години доста момчета са опитни, просто трябва да видиш по "детските" дискотеки какво става, пълен разврат. На някой мъже/момчета им трябват няколко целувки с език и са готови за действие 8)

impassive7
01-16-2010, 21:18
наври си дезодорант в пу*ката, белким се задоволиш, дано КАПАЧКАТА не остане В теб... :shock:

е нямам думи просто, 13 години секс и свирчици :o
Егати и родителите! :?

DevlLady666
01-16-2010, 23:00
Е този който ще прави секс с нея може да е на 15-16, кой казва, че трябва да е на 13 и той ?
Макар, че лично мен 13 годишна и челна стойка да направи не може да ме възбуди ( слава Богу )
Именно, че кой нормален на 15-16 години ще прави секс с 13 годишна (щото я обича?! :lol: ) и тя като е толкова "опитна" как ще го възбуди..
Е любов... айде сега :) На 15-16 години доста момчета са опитни, просто трябва да видиш по "детските" дискотеки какво става, пълен разврат. На някой мъже/момчета им трябват няколко целувки с език и са готови за действие 8)

Да, а ние искаме първият път да е "специален" с човек, с който се познаваме(обичаме или поне харесваме), нали авторке? :D и тея момченца по детските дискотеки, не са опитни красавци, а жалки загорели копелета..как може да те възбуди едно 13 годи шно момиче(както гледам с капацитет на кашон..без да се обиждаш дее) :D

slap2trap
01-16-2010, 23:12
интЕмен живот ти е рано да имаш..
все пак си само на 13 :-o
ходи си гледай уроците и куклите..

аххааахаххахахаха :lol: направи чоекекк една правописна грешки и се фаштате за неяя ;) :lol: :lol:

Pesenta
01-16-2010, 23:38
абе кфо ги слушаш щом мислиш че си готова намери си човека и го пробвай пък ако не ти хареса оставяш ако ти хареса ще знаеш кавко е и тъй ма да не станеш к***а :D :D :-D Ммдааа .. послушай го ... :-o

Konstantin0000
01-16-2010, 23:44
Да, а ние искаме първият път да е "специален" с човек, с който се познаваме(обичаме или поне харесваме), нали авторке? :D и тея момченца по детските дискотеки, не са опитни красавци, а жалки загорели копелета..как може да те възбуди едно 13 годи шно момиче(както гледам с капацитет на кашон..без да се обиждаш дее) :D
Когато бях на 15 се е случвало да се заглеждам по 13 годишни, де да знам, мисля че е нормално :-o А относно това първият път да е специален, не ми направи впечатление, че авторката се интересува кой знае колко от това :D темата е "Искам го" :-D
П.П. Това за кашона не го разбрах, явно не съм вникнал в нещата :oops:

Hilary_
01-17-2010, 07:23
... но няма да искараш до 18 повярвай ми...защото си "тихичка" по отношение на секса, но нали знаеш, тихите води са най-дълбоки! :D

Вярвам ти .. :oops: :D :D

xSANYAx
01-17-2010, 08:25
Мила, ''MOЖЕ И ДА ТИ СЕ СТОРИ СТРАННО'' ,но си още малка за секс :) Как така ти се иска? А не ти ли се иска да седнеш и да поучиш,а не да пишеш парадоксални теми за секс на 13!

Bibz
01-17-2010, 08:55
Аз пък на 6 се чувствах готов питаш ли ме кво ми е било

:lol: :lol: :lol:

vellvet
01-17-2010, 10:37
мастурбирай, но без проникване щом толкова ти се иска, но ми се струва че ти е раничко за това
>> по въпроса ти "може ли?" - може и на 10, но ти препоръчвам да изчакаш цикълът ти да се нормализира. Когато е редовен 1. показва някакво съзряване на организма 2. ще може лесно да следиш уволацията си и да избягваш този период за сексуални контакти
>>казваш, че имаш бяло течение. препоръчвам ти да отидеш на гинеколог за да ти каже какво е и кк се лекува. някои течения са гъбични и водят до сериозни проблеми, други са просто признак на по- силно увлажняване.

playboyche
01-17-2010, 10:49
Ами аз съм против другите че възраста пречи зависи не те познавам лично при някой хора пречи но това си е част от живота при някой по рано при други по късно :-D така че ти си преценяваш ти знаеш най-добре ;) ааам само предпазвай се и си прави кефа и най вече не позволявай другите да те водят за носа :D

sladkish_14
01-17-2010, 11:00
Заради хормоните е .. ти не знаеш какво е още секс..

BlueFace
01-17-2010, 11:02
Божее опази от 13 годишни които вече "го искат" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:


П.П. Определено е добра идея да почнеш да влизаш в часовете по български език 8-) :lol:

DevlLady666
01-17-2010, 15:13
Да, а ние искаме първият път да е "специален" с човек, с който се познаваме(обичаме или поне харесваме), нали авторке? :D и тея момченца по детските дискотеки, не са опитни красавци, а жалки загорели копелета..как може да те възбуди едно 13 годи шно момиче(както гледам с капацитет на кашон..без да се обиждаш дее) :D
Когато бях на 15 се е случвало да се заглеждам по 13 годишни, де да знам, мисля че е нормално :-o А относно това първият път да е специален, не ми направи впечатление, че авторката се интересува кой знае колко от това :D темата е "Искам го" :-D
П.П. Това за кашона не го разбрах, явно не съм вникнал в нещата :oops:
И на 15 се заглеждаш по 13 годишни, а ще ги наебеш ли?! Тая 13 годишна ще те възбуди ли достатъчно(т'ва ако не си някое загряло копеле, а нормално 15годишно лапе)..И именно, че той трябва да е специален, а авторката иска само да "пробва"..тя не знае какво прави. На тази крехка възраст не може да си позволи лукса на се наебе с първия срещнат, пъпчасъл, загорял и неопитен тийн :? А за кашона..чисто и просто си казах, че момичето е кухо като зелка :D

Zaik0
01-17-2010, 15:30
МнениеПуснато на: Съб Яну 16, 2010 12:44 am Заглавие: Отговорете с цитат
абе кфо ги слушаш щом мислиш че си готова намери си човека и го пробвай пък ако не ти хареса оставяш ако ти хареса ще знаеш кавко е и тъй ма да не станеш к***а

Алооо тя само 1 път може да бъде девствена и трябва пурвият път да й е перфектен. Не може ей така да опитва я й хареса я не.

gia_sena_mono
01-17-2010, 15:46
Учи си уроците и излизай с приятелките си.Има време докато почнеш със секса.

bZzZ96
01-18-2010, 06:24
Еми ходи се е*и но като станеш на 20 да не викаш " плащат ми малко щото вагината ми е като контейнер " :D :-D :grin: :-P :lol: :lol: :lol:

loffgame
01-18-2010, 08:38
Отиди да се изпикаеш и ще ти мине ;)
Ти не го искаш, просто ти е втълпено от ежедневието и обкръжаващите около теб.
На 13, ако почнеш да се го правишш.. пффф ужас. не искам такава пр-ка :lol:


:D :D :D :D :D

bqsna_teenagerka
01-18-2010, 09:35
Поредното безмозъчно във форума.

GlEdAiWe
01-22-2010, 21:44
ddzz :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Linns
01-22-2010, 21:46
Омг, на 13 кви неща са ми били в главата, нищо общо просто..

Stellsy
01-22-2010, 22:09
Бей прави секс .. па после пускай теми "Бременна съм" :D божее на къде отива света ... :-o ?!!?

ef4etyYy
01-22-2010, 23:11
Божее опази от 13 годишни които вече "го искат" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:


П.П. Определено е добра идея да почнеш да влизаш в часовете по български език 8-) :lol:

Konstantin0000
01-22-2010, 23:18
Да, а ние искаме първият път да е "специален" с човек, с който се познаваме(обичаме или поне харесваме), нали авторке? :D и тея момченца по детските дискотеки, не са опитни красавци, а жалки загорели копелета..как може да те възбуди едно 13 годи шно момиче(както гледам с капацитет на кашон..без да се обиждаш дее) :D
Когато бях на 15 се е случвало да се заглеждам по 13 годишни, де да знам, мисля че е нормално :-o А относно това първият път да е специален, не ми направи впечатление, че авторката се интересува кой знае колко от това :D темата е "Искам го" :-D
П.П. Това за кашона не го разбрах, явно не съм вникнал в нещата :oops:
И на 15 се заглеждаш по 13 годишни, а ще ги наебеш ли?! Тая 13 годишна ще те възбуди ли достатъчно(т'ва ако не си някое загряло копеле, а нормално 15годишно лапе)..И именно, че той трябва да е специален, а авторката иска само да "пробва"..тя не знае какво прави. На тази крехка възраст не може да си позволи лукса на се наебе с първия срещнат, пъпчасъл, загорял и неопитен тийн :? А за кашона..чисто и просто си казах, че момичето е кухо като зелка :D
Ей, зелките не са кухи :D до колкото знам от една песен на Краси радков, зелето има кочан и кокошките много го обичали :D

stefanov
01-23-2010, 07:27
интЕмен живот ти е рано да имаш..
все пак си само на 13 :-o
ходи си гледай уроците и куклите..

аххааахаххахахаха :lol: направи чоекекк (WTF?) една правописна грешки и се фаштате за неяя ;) :lol: :lol: Опа, май станаха три? :smt098

Zaritu
01-23-2010, 11:50

ifilinnchica
01-23-2010, 14:07
Абе мойто дете ти добре го "искаш" ама защо първо не вземеш малко да се образоваш в тая област. Аз си мисля че още не знаеш дали ти се пикае или ти се е*е, ама щом се чувстваш "готова" ДАВАЙ!!

Typan
01-23-2010, 21:00
Ти на 13 ако се почнеш на 16 требе да почнеш да раждаш шото и за това ще се чувстваш готова ... СТЕГНИ СЕ МАЛКО!

bezsramnicata5
01-23-2010, 21:27
Да, а ние искаме първият път да е "специален" с човек, с който се познаваме(обичаме или поне харесваме), нали авторке? :D и тея момченца по детските дискотеки, не са опитни красавци, а жалки загорели копелета..как може да те възбуди едно 13 годи шно момиче(както гледам с капацитет на кашон..без да се обиждаш дее) :D
Когато бях на 15 се е случвало да се заглеждам по 13 годишни, де да знам, мисля че е нормално :-o А относно това първият път да е специален, не ми направи впечатление, че авторката се интересува кой знае колко от това :D темата е "Искам го" :-D
П.П. Това за кашона не го разбрах, явно не съм вникнал в нещата :oops: а бе прав си аз мин година когато бях на 13 ходех с 18годишно момче..

bezsramnicata5
01-23-2010, 21:27
Да, а ние искаме първият път да е "специален" с човек, с който се познаваме(обичаме или поне харесваме), нали авторке? :D и тея момченца по детските дискотеки, не са опитни красавци, а жалки загорели копелета..как може да те възбуди едно 13 годи шно момиче(както гледам с капацитет на кашон..без да се обиждаш дее) :D
Когато бях на 15 се е случвало да се заглеждам по 13 годишни, де да знам, мисля че е нормално :-o А относно това първият път да е специален, не ми направи впечатление, че авторката се интересува кой знае колко от това :D темата е "Искам го" :-D
П.П. Това за кашона не го разбрах, явно не съм вникнал в нещата :oops: а бе прав си аз мин година когато бях на 13 ходех с 18годишно момче..

playboyche
01-23-2010, 21:33
интЕмен живот ти е рано да имаш..
все пак си само на 13 :-o
ходи си гледай уроците и куклите..

аххааахаххахахаха :lol: направи чоекекк една правописна грешки и се фаштате за неяя ;) :lol: :lol:вземи седни са научи да пишеш първо,
пък после мисли за секс ;)

_butterfly_
01-23-2010, 22:20
Нормално е да имаш сексуални желания и при нужда можеш да мастурбираш, но според мен ти е рано да водиш полов живот.

mitkoOomelchO
01-23-2010, 22:32
Изчакай поне да станеш на 16 и чак тогава а за сега може само да мастурбираш 8)

prettyboy
01-24-2010, 01:27
Оооо ти закъсняваш вече, хората на по 12 деца имат ти... давай, давай че няма време.

ef4etyYy
01-24-2010, 12:56
Оооо ти закъсняваш вече, хората на по 12 деца имат ти... давай, давай че няма време. тихо че ше земе да те вземе на сериозно 8-) :booooomb:

shandio
01-24-2010, 13:44
аз вече се чувствам готова за внуци ама... :-o

ifilinnchica
01-25-2010, 10:55
аз вече се чувствам готова за внуци ама... :-o
стига бе аз на годинките на авторката вече пра внуци имах :razz:

iveto90
01-25-2010, 11:06
хъмммм ная 13...доста раничко ти е според мене изчакай поне до 14-15...

princeska94
01-25-2010, 12:56
tova za krakata za purvi put go chuvam :D dali e vqrno xaxa

bloodysunrise
01-25-2010, 13:00
Нормално е да имаш сексуални желания и при нужда можеш да мастурбираш, но според мен ти е рано да водиш полов живот.

princeska94
01-25-2010, 15:47
кво кур ли искаш кво ? абе я се осъзнай детенце на 13 години тръгнало да ми се праска и всичко тва си го казвам без никво извинение ти си една малка пикла която по натам ще стане парцал и разпоретина шото като почнеш толкова малка освен за тва за друго нямада ставаш сигорна сам че имаш поне една такава приятелка айде дрисло давай ходи да врътнеш парво по една свирка на целия ти квартал и после си готова за кариера на "Околовръстен Път" ебати малката помия абе кажи на ваще да се самоубият :x :x :x :x :x :-x :-x :-x :-x :-D :-D :-D :D :D :D :D :)

Dimana99
01-25-2010, 17:08
Щом си готова хващай някой батко и се изпраскай с него :)

haho1015
01-25-2010, 17:36
абе кво ще го хваща,направо тя да го изпраска.
:D :D :D

cherubic
01-25-2010, 17:44
УЖАСНИ СТЕ! Спрете да критикувате и обиждате момичето .. Прочетох първата страница от коментари и ми призля!
Към авторката:
Мила, слушай сега.. Може да не съм чак толкова по-голяма от теб - има-няма 2 години и нещо, но все пак разликата в преживяното, изпитаното, почувстваното и в решенията, които съм взимала съм сигурна, че е много голяма. Виж, между 13 и 15/16 има громна разлика... 16 годишните се водят вече пораснали и узрели жени и мъже. Сама прецени разликата ... Ето, казвам ти - 2 години са нищо, но 2 години между 13 и 15 са мноого! Между 16 и 18 почти няма такава. :)
Надявам се да си разбрала накъде бия, защото взех да се повтарям. Мисля, че достатъчно се отклоних от това дали можеш да правиш секс на 13, но се надявам да си разбрала, че отклонението ми и разсъжденията ми, дори в съвсем различна посока, бяха и отговор на въпроса ти.
Ох, просто изчакай още поне 1 година. Виж дали тогава още ще си на зор .. :D
Съветвам те не за друго, ами защото цяла София е едно голямо село - всичко се клюкари. Ако се събираш с разни по-големи от теб си нямаш и на представа колко бързо ще се разчуе и постоянно ще съжаляваш за стореното.
За всеки случай винаги си носи ПРЕЗЕРВАТИВ и НЕ го прави ПИЯНА в НИКАКЪВ случай ...

sexyto9612
01-25-2010, 20:57
Никой не може да те спре - ако си готова - прави го!

AceXe
01-25-2010, 21:03
Само като прочетох първите четири реда ще ти кажа - не си готова. Не бъркай желание с усещане за готовност ;)

kremen4eto
01-26-2010, 07:08
Малка си! Но твоя си работа ...

moomoo
01-26-2010, 16:01
Ако си готова да кажеш на ваще, че си почнала сексуалния си живот може и да си готова.
Никой не може да те спре да направиш нещо ако го искаш винаги ще намериш начин, но се опитай да изчакаш още малко. :)

soul1199
01-26-2010, 16:28
като намериш момчето тогава реши дали искаш :)

roshlichka
01-26-2010, 16:39
Ами както се чувстваш готова давай.. Какво толкова дори и секс за една нощ да е.. Защо всички трабва да сме примерни :D

djipsito
01-26-2010, 19:45
Рошличке, тука не става дума за тва примерни ли трябва да сме или не... авторката трябва да има малко акъл, разбирам че й се прави, хормоните й почват да бушуват ама... има др начини.

"Искам го..." май и папиломи искаш... Какво е това ли ?? Ами първо се запознай със секса на теория и после мисли за практиката..
Много ги сърби и правят кво ли не, без да знаят и да мислят, а после пишат ВАЖНО!!! и СПЕШНО!!!! по форумите..

Аман!.. :-x

Cucko0
01-30-2010, 15:30
както се казва на тази възраст ти не знаеш пикае ли ти се ,ебе ли ти се ?! :? :?

misslowe
01-30-2010, 18:42
Прави каквото сметнеш за добре. :P

и все пак мисли за п0следствиятаа .. :?

LoWePinK
01-30-2010, 18:56
Хах и аз се чувствам готова но не съм го направила и няма да го направя докъто човекът който е с мен ми покаже че неиска само това от мен съветвам те да постъпиш и ти така :) :)

djipsito
01-30-2010, 19:37
Хах и аз се чувствам готова но не съм го направила и няма да го направя докъто човекът който е с мен ми покаже че неиска само това от мен съветвам те да постъпиш и ти така :) :)

+1 :grin:

wizzybizzy123
01-30-2010, 20:35
питай Барби...

BFBALEX
01-30-2010, 20:41
абе аз ли се лъжа или имаше нещо от рода,че ако почнеш да паравиш секс много малка към 12 години примерно и краката ти остават къси.Всмисъл пак ръстеж но от краката на горе. :lol: майка ми така почна да ме баламосва,когато разбра че най-добрата ми приятелка се чукала,но не й вярвам много на нея.
А по темата.Ами малка си според мене...дори и да си намериш приятел не му предлагай секс още на първият месец.
аа ето защо 1 фр е с куси крака ясно

pepschy
01-30-2010, 20:47
абе аз ли се лъжа или имаше нещо от рода,че ако почнеш да паравиш секс много малка към 12 години примерно и краката ти остават къси.Всмисъл пак ръстеж но от краката на горе. :lol: майка ми така почна да ме баламосва,когато разбра че най-добрата ми приятелка се чукала,но не й вярвам много на нея.
А по темата.Ами малка си според мене...дори и да си намериш приятел не му предлагай секс още на първият месец.
аа ето защо 1 фр е с куси крака ясно
хахьхьх .. тва не е вярноо .. :) ак0 г0 кажете на няк0й ще ви се смее .. :razz: я се огледайте малкоо .. х0рата почнаха 0т 10 г0дишни да раждат децаа .. вие тукаа .. ;х :)) :!: тва е тъпооо .. И НЕ Е ВЯРНО !!

pepschy
01-30-2010, 20:52
Хах и аз се чувствам готова но не съм го направила и няма да го направя докъто човекът който е с мен ми покаже че неиска само това от мен съветвам те да постъпиш и ти така :) :)
.. Според мен ..ще има да чакашш .. Не че нещо нооо ..пр0сто вече много малко х0ра 0бичат .. Или п0 т0чно те обичат .. секса :) Ти си знаеш .. Ноо според мен не чакай толкова многоо .. :) :)

egois74e
01-30-2010, 21:13
защо не се замислиш и не проявш желание да седнеш да си прочетеш уроците например... самата ти съзнаваш че възръстта ти е ранна и когато получиш всичко от живота прекалено рано на 20 ти ще си се наситила на всякакви удоволствия и каво да чакаш от този живот... незнам както си решиш ако все пак толкова мн го искаш направи го но според мен ще съжаляваш след време...определено на тази възраст и с детските си разсъждения не можеш да прецениш "правилния" както го нарече ти.. ще има дса те опъват разни 13-14 годишни "опитни playboy-4eta" и после поредните теми за бременост или разни болести... съветвам те засега да си държиш краката затворени понееееее още годинка-две най-малко :-)

December
01-30-2010, 21:48
Еми и аз го направих на 12 8-) Никой не може да те спре - ако си готова - прави го! да,да...
Авторката на темата да взима пример -
теми на "sexyto9612"
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=269015&highlight=
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=253395&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Дотука ли искаш да стигнеш?

П.П. sexyto9612 спала ли си с 25 годишни?(само от любопитство)

ef4etyYy
01-30-2010, 23:37
Еми и аз го направих на 12 8-) Никой не може да те спре - ако си готова - прави го! да,да...
Авторката на темата да взима пример -
теми на "sexyto9612"
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=269015&highlight=
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=253395&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Дотука ли искаш да стигнеш?

П.П. sexyto9612 спала ли си с 25 годишни?(само от любопитство) :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :booooomb:

BaXyPu4ePBa
01-31-2010, 01:25
Чукай се когато искаш. Колкото повече те минат толкова по добре за теб. Ще имаш повече опит за любимия.




пс. ей да не ме вземеш на сериозно...

Chiba
01-31-2010, 01:27
Вземи направи както бахура ти каза ... Добрите страни ще са че ще имаш опит и можеш да правиш пари с осъваршенствани техники ... Лошите ще са че ще станеш проститутка :D :D :D

bebokk
01-31-2010, 10:29
Прекаленоо раноооооо абе прай ти се секс щотоо хормоните ти бушуват и за тва е цялата раота искаш да експерементираш...според мен си вообразяваш че си готоваа...много от рано взехте да си отваряте краката.. :( :D

bebokk
01-31-2010, 10:41
Не знам дали около 16 г мислиш че са дърти моми..точно зарад такива дет я карат по бързата практика колкот да не останат по назад от приятелките си или просто защотоо от чиста проба....ги наричаме после курви? [-(

misslowe
01-31-2010, 10:52
Еми и аз го направих на 12 8-) Никой не може да те спре - ако си готова - прави го! да,да...
Авторката на темата да взима пример -
теми на "sexyto9612"
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=269015&highlight=
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=253395&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Дотука ли искаш да стигнеш?

П.П. sexyto9612 спала ли си с 25 годишни?(само от любопитство)

Аз ако бях на местото на кака ти нямаше да направя само товаа .. щях да те държа под домашен арест и на всякъде щях да хода с тебее ... маа ти на колко си бе на 12 . или на 13 .. ??? Леле това поколенийе до къде стигнаааа ...

:shock: :shock: :booooomb: :-x

UrbanLady
01-31-2010, 12:40
Не съм аз човекът, който да каже кога е редно или не да се прави секс , но ми се струва странно , че си мислиш, че си готова, след като влечението ти дори не е към конкретен човек. Това, че хормоните ти бушуват не означава , че си готова. Моят съвет е когато си имаш приятел да мислиш за това, а не да се отдаваш на удоволствия ( да речем , макар да се съмнявам) с някого, когото почти не познаваш и после да се чудиш какви си ги забъркала... :shock:

DevlLady666
01-31-2010, 15:05
Да, а ние искаме първият път да е "специален" с човек, с който се познаваме(обичаме или поне харесваме), нали авторке? :D и тея момченца по детските дискотеки, не са опитни красавци, а жалки загорели копелета..как може да те възбуди едно 13 годи шно момиче(както гледам с капацитет на кашон..без да се обиждаш дее) :D
Когато бях на 15 се е случвало да се заглеждам по 13 годишни, де да знам, мисля че е нормално :-o А относно това първият път да е специален, не ми направи впечатление, че авторката се интересува кой знае колко от това :D темата е "Искам го" :-D
П.П. Това за кашона не го разбрах, явно не съм вникнал в нещата :oops: а бе прав си аз мин година когато бях на 13 ходех с 18годишно момче..
И тва момче се възбуждаше?! Нормалните момчета на по 18 искат да правят секс с гаджетата си.. Не знам вие какво сте правили и какво не, ама обикновенно 18 годишните не ходят с 13 годишни пикли, дето не знаят ебе ли им се или им се пикае, както някой по-горе се беше изразил..