PDA

View Full Version : има ли любов?



ivankov
01-15-2010, 17:50
имам страхотен проблем. знам, че не съм първия, но все пак благодаря на тези, които споделят нещо с мене. Тази година влязох в ново училище Всичко супер, ама и пак имам проблем. Ето го: нямам късмет в любовта и никога не съм имал. Никога не са ме поглеждали в очите, за да ми кажат "обичам те". Никога момиче не се е пробвало да ми привлече вниманието (типичен пример - стоя си в коридора в даскало на прозореца, а до мене един приятел, минават 2 момичета и тая, която беше от нашата страна си хвърли погледа по моя фр. и когато тя вече беше до нас "се спъна" и уж щеше да падне върху фр ми. Без съмнение е едно от най-харесваните момчета, които познавам), но да продължа... та ново училище, нов късмет! :lol: е да, ама не! Срещнах няколко момичета, за които си помислих, че може да стане нещо, но уви. Все се оказват прости ку*ви и т.н. ... И така така, все си чакам да срещна любовта. И ето че нещо изникна, миналата седмица като се прибирах с автобуса от даскало, и докато се качвах в него без да искам настъпих едно момиче. Поглуднах я и й се извиних. А тя беше толкова неежна, толкова прекрасна.. И влюбих се. На следващия ден я видях в даскало, но нищо не и казах. Проблема е, че съм страшно срамежлив. И почнах да разпитвам разни познати за нея, разбрах й името и все си викам "Трябва да го направя", "Трябва да я заговоря по все някакъв начин..." и като я видя целия се вцепенявам. И така споделих на моя приятел за момичето, той ми каза, че се сеща за коя става въпрос и също ми каза, че и според него е много яка мацката. И днеска се прибирам от даскало, и понеже бързах по стълбите не забелязах, че моя френд стои и заговаря момичето. Вече като слязох долу ги видях. Чух го как я пита "Ти как се казваш?" Тогава вече разбрах каква е работата. И той явно я харесва, а на него (и не само) всички момичета му се лепят като мухи на сладко. Стана ми много болно. :( И си продължих към спирката да си чакам автобуса. Той дойде и аз се качих, а зад мене стоеше той и момичето, което харесвам много, но и така не събрах смелост дори да й кажа едно простичко "здравей". :smt022 :smt022 :smt022 Та въпросите ми са: Как да заговарям момичета (когато са в компания)? Какво мога да направя по-бързо, за да го изпреваря. Кога вече мога да я поканя да излезем? Изобщо искам да я заговоря просто, да й е приятно с мен! ...преди да са ме изпреварили. Извинявам се ако има правописни грешки, но и в момента ми е много гадно..

Lincheto
01-15-2010, 17:56
Помоли го да не се занимава с нея...нали сте приятели..

Не може ти да му споделяш, а той да ти краде мацката. Тъпо е.

Hayashi
01-15-2010, 17:58
По тая причина аз трябва да си умирам от саможаление, защото никой досега не ме е заговарял ей така без причина.
Не се хващай като удавник за сламка, в смисъл тва, че мацката ти харесва не значи като се заприказвате и след два дена вече сте заедно. Да не те разочаровам, но нещата не стават толкова лесно.

nymphadora
01-15-2010, 18:04
ти си само 8-ми клас 8-) има време

ivankov
01-15-2010, 18:07
По тая причина аз трябва да си умирам от саможаление, защото никой досега не ме е заговарял ей така без причина.
Не се хващай като удавник за сламка, в смисъл тва, че мацката ти харесва не значи като се заприказвате и след два дена вече сте заедно. Да не те разочаровам, но нещата не стават толкова лесно.
Е то ясно. Работата е там да я заговоря по някакъв начин.. От там нататък ще внемавам, само вниманието й искам. :(

Hayashi
01-15-2010, 18:11
Аз бих се стреснала, ако някой ми се залепи така.
Но иначе пък, ако си мислиш, че не можеш да я заговориш само, защото приятелят го е направил пръв. Тя едва ли от разговора е разбрала умствения му потенциал и що за човек. Ако пък тръгне с него само, защото го е харесала на външен вид много й здраве.

ivankov
01-15-2010, 18:11
ти си само 8-ми клас 8-) има време
Работата е там, че не искам някой като ме пита "Имаш ли си гадже" аз да мълча като пукъл, щото ми се е случвало. Всичките ми връстници си имат приятелки, а защо аз нямам.. ше ми се а аз да почна да "дишам спокойно"! :) И съм 9-ти клас! :D

moon_flower
01-15-2010, 18:13
За този проблем няма как да ти помогнем реално.Може всеки един от нас да ти каже за пореден път как трябва да се отпуснеш и да не му мислиш,но като се изправиш пред момичето пак ще си глътнеш граматика.Просто ти трябва сам да си внушиш,че можеш да го направиш.

Hayashi
01-15-2010, 18:13
ти си само 8-ми клас 8-) има време
Работата е там, че не искам някой като ме пита "Имаш ли си гадже" аз да мълча като пукъл, щото ми се е случвало. Всичките ми връстници си имат приятелки, а защо аз нямам.. ше ми се а аз да почна да "дишам спокойно"! :) И съм 9-ти клас! :D

Само не мога да разбера защо всички си втълпявате, че като станате над 14 и вече обезателно трябва да имате приятел/приятелка. И само да попитам като си имат приятелки твоите връстници какво толкова? Нещо повече ли са станали?

ivankov
01-15-2010, 18:23
ти си само 8-ми клас 8-) има време
Работата е там, че не искам някой като ме пита "Имаш ли си гадже" аз да мълча като пукъл, щото ми се е случвало. Всичките ми връстници си имат приятелки, а защо аз нямам.. ше ми се а аз да почна да "дишам спокойно"! :) И съм 9-ти клас! :D

Само не мога да разбера защо всички си втълпявате, че като станате над 14 и вече обезателно трябва да имате приятел/приятелка. И само да попитам като си имат приятелки твоите връстници какво толкова? Нещо повече ли са станали?
Eстесвено че не са нещо повече. Но просто като гледам на всички как им се лепят момичетата... и на мен ми се иска да ме харесват. Далеч по-лошо изглеждащи момчета могат да се похвалят с това.

Hayashi
01-15-2010, 18:26
Вземаш едно листче и си изясняваш ценностната система.
За теб е важто тя да ти се залепи, защото изглеждаш яко и се хвали с теб пред приятелките си, или защото те познава и наистина те обича.

ivankov
01-15-2010, 18:29
Вземаш едно листче и си изясняваш ценностната система.
За теб е важто тя да ти се залепи, защото изглеждаш яко и се хвали с теб пред приятелките си, или защото те познава и наистина те обича.

По-скоро търся сериозна връзка. Искам някоя, която да ме обича, и аз нея да обичам. За това искам сериозно момиче, каквато е тя до колкото разбрах. Искам красива и сериозна! За съжаление тия момичета са на изчизване (колкото да не кажа, че няма такиа). Нищо лично. :)

Hayashi
01-15-2010, 18:32
Търси тогава! Аз ти пожелавам успех! (:

ivankov
01-15-2010, 18:35
Благодаря.
А някой друг да каже нещо относно това как да зоговоря момичето ако е в компания с приятелки, или дори ако я видя сама просто, просто не знам какво да й кажа.. Предложете, моля ви.

Cellmate
01-15-2010, 18:40
ти си само 8-ми клас 8-) има време
Работата е там, че не искам някой като ме пита "Имаш ли си гадже" аз да мълча като пукъл, щото ми се е случвало. Всичките ми връстници си имат приятелки, а защо аз нямам.. ше ми се а аз да почна да "дишам спокойно"! :) И съм 9-ти клас! :D


С тоя комерсиализъм доникъде няма да стигнеш. "Я те си имат приятелки, а аз бе...сад край бла бла". И заради такива неща да се спичаш? Голям праз като имат все едно е най-великото нещо, а то работата е като с колата. Всеки иска да има кола, но купи ли си и почнат ли проблемите започваш да си мислиш, че май с пробитите автобусчета май не е чак толкова зле. Та така де...същата работа.

ivankov
01-15-2010, 18:48
Добре де, просто дайте идеи поне как да ги заговарям?

Diddy1936
01-15-2010, 21:01
Емиии като е видиш някъде усмехни и се примерно виж как ще реагира .. Другия път направо може да отидеш и да и кажеш може ли да се запознаем ии искай и скайп примерно ... не е толкова страшно , моя съвет е да имаш повече самочувствие и да вярваш в себе си , тогава ще постигаш много повече :P :) :)

peshost
01-16-2010, 13:24
Преодолей срамежливоста. Да не ти казвам аз как бях. То като пробваш 2-3 пъти после вече не ти пука - гаранция. Тъй че събираш смелост надъхваш се и това е после ще ти олекне. :)

DaemonBoy
01-16-2010, 13:34
Любов има, просто някои хора я срещат по-често и по-лесно.

Sladurcho
01-16-2010, 14:26
Момичетата искат да момчето да е някво гЪзарче да не му пука изобщо какво и как ще и дрънка. Тряя да си наперен и да не си срамежлив... отиваш без да ти пука ще те отреже ли няма ли да те отреже... даваш смело с главата напред а квот стане.Момичетата са прекалено странни че човек дори не може да предположи как едно момиче ще реагира в дадена ситуаци за това отивай заговори я и каквото стане ... а този твой приятел изобщо не ти е приятел.. ако ще и най-големия плейбой да е, ако ти беше наистина приятел нямаше да се занимава с нея дори можеше да ти помогне

Nich
01-16-2010, 14:59
оф мамка му стига с тия планове на нещо най-обикновено! просто бъди себе си! тя ако е печена ще го оцени :) успех :)

SunnyTime
01-16-2010, 15:14
Просто отиди при нея и я заговори...Не можем да го направим ние вместо теб!Отиваш при нея,запознавате се..ии..ще видиш как ще се развият нещата.Ако седиш така и се чудиш,нищо няма да постигнеш!



Успех (:

ivankov
01-16-2010, 15:38
Благодаря на всички! :smt006

Nofacenoname
01-18-2010, 13:34
Няма се притесняваш брато и аз съм бил в такива ситуации.Точни момичета за които си струва за дооста голяма рядкост да не кажа,че почти ги няма :? Както ти казаха по-горе пробвай да не те ебе,имай самочувствие бъди гъзеее :-D :grin:

ceballos1990
01-19-2010, 13:03
Точно като твоя приятел направих и аз само ,че без лоши чувства не трябва да си толкова срамежлив когато тръгнах с моята и сегашна любов я харесвахме 3-ма седяхме на 1 пейка станах прегърнах я и и казах ,че не мога да спра да я гледам докато другите двама изгоряха и все пак се опознахме преди да савържем стабилната ни и сегашна връзка

PuFfyy
01-19-2010, 14:02
Момичетата искат да момчето да е някво гЪзарче да не му пука изобщо какво и как ще и дрънка. Тряя да си наперен и да не си срамежлив... отиваш без да ти пука ще те отреже ли няма ли да те отреже... даваш смело с главата напред а квот стане.Момичетата са прекалено странни че човек дори не може да предположи как едно момиче ще реагира в дадена ситуаци за това отивай заговори я и каквото стане ... а този твой приятел изобщо не ти е приятел.. ако ще и най-големия плейбой да е, ако ти беше наистина приятел нямаше да се занимава с нея дори можеше да ти помогне
Лично мен не ме интересуват гЪзарчета :? Некви надути и се мислят за голямата работа :?

Diddy1936
01-19-2010, 23:25
Очакваме да кажеш как е минало :grin:

FromAutumToAshes
01-20-2010, 00:34
Има бе как да няма оО

Pepon
01-20-2010, 02:40
Сам каза,че си 9ти клас!!!Нищо не си видял от живота!Аз съм доста по-голям от теб,затова ще ти кажа как стоят нещата и от твоята гледна точка,и от гледната точка на приятелчето ти!Първият ти минус е липсата на опит,втория ти минус е...че си 9ти клас!Третия ти минус е,че просто не си дорасъл за тези работи!Имайки предвид възрастта ти,просто нямаш въображението за начина,по-който да заговориш момичето!Мислиш си,че с една реплика,която някой тук ще ти каже,ще си уредиш момичето....няма да стане!Съдейки по поста ти няма да стане и със следващите 3,4,5!Не мисли,че приятеля ти е голяма работа,но за него това е просто едно хубаво момиче,с което си струва да сподели някоя друга минута за разговор!Да не мислиш,че той с дни обмисля какво да й каже?Как да я заговори?Той просто го прави,поради простата причина,че вече го е правил...ако не му върже си казва...ебал съм я...има още колко много!И си е така!И аз съм бил в такива положения...истината е че първо трябва да я спечелиш с безразличието си,и тогава да започне да ти пука за нея!Когато вече е при теб,ти правиш жестове за нея,тя за теб,споделяте неволите си заедно!Но на момичетата на твоята възраст цент не им пука,че разбираш ли...ти искаш да я обичаш,а не непременно да я оправиш при първа възможност,а и най-същественото...приятеля ти не е толкова търсен,колкото си мислиш...това че го заглеждат,заеби тая работа,та и той е 9ти клас да го еба!Кога момичетата на вашата възраст са си падали по връстници...ти можеш ли да я заведеш на бар?Можеш ли да я накараш да се чувства истински желана?Обичана?Едва ли!Помисли си какво можеш да й предложиш не само в материален план!И когато отговорите започнат да ти харесват,тогава ще дойде и самочувствието да ги заговаряш,и всички отговори,които търсиш сега!На този етап по-скоро гледай да събираш опит за голямата игра след....доста време...и дано сполучиш в целите си дотогава!

summer_moon31
01-20-2010, 02:56
^много правилно, от женска гледна точка ;)