PDA

View Full Version : Предстои ми да правя секс эа пръв път



MAKEmeFEELgood
01-15-2010, 18:44
От эаглавието на темата става ясно :)
И,раэбира се,няма как да не спомена факта,че се притеснявам.
Но не эащото не го искам или не съм готова.Напротив,искам го,эащото приятелят ми е прекрасен.И се чувствам готова эа това,эащото вече иэпитвам фиэическата нужда да го направя.Но притеснението си го има..
Притеснявам се главно от болката,эащото при мен е доста силна.ДОСТА СИЛНА...а и май съм много тясна,вероятно от там идва проблемът.3нам го,эащото наскоро опитахме,но не се получи - эаради мен :( И пак ще опитаме,но тоэи път искам да стане работата :) Ясно ми е,че е имало мноого такива теми,ще има и още много.Просто исках да споделя.Ако имате да кажете нещо,аэ ще го прочета с радост.Благодаря эа отделеното време и внимание ! :)
P.S: На 18 съм.

GreenFairy
01-15-2010, 18:55
Ползвайте лубрикант ;)

SaintLucifer
01-15-2010, 19:01
Ползвайте повечко лубрикант и той да го раздава по-бавно...

eveto_xx
01-15-2010, 19:24
Честито :) :) :)

Hilary_
01-15-2010, 19:33
Ами те хората си казаха ако се притесняваш много за болката използвайте лубрикант и нека бъде максимално нежен и внимателен .. а иначе браво .. :-D Дано всичко мине както искаш да бъде! 8)

machoka
01-15-2010, 19:53
Нека той те предразположи повече.. трябва да си достатъчно влажна, ако това е налице - няма да има болка или поне не толкова непоносима, че да ви прекъсне акта.
Помислете и за лубрикант, но по-важното е да успее да те възбуди достатъчно.

ifilinnchica
01-24-2010, 09:35
Късмет!! .. :)

vellvet
01-24-2010, 10:09
ще прозвучи глупаво, но пийни малко алкохол и си помислете за лубрикант и късмет ;)

playboyche
01-24-2010, 10:24
Ползвайте повечко лубрикант и той да го раздава по-бавно...
+1

ILoveU2
01-24-2010, 11:53
Да ви питам кой от тука е ползвал лубрикант за 1я си път? Ползвайте че ползвайте. Има огромна разлика между естественото овлажняване и лубриканта. Според мен за 1я път момичето трябва да е максимално овлажнено естествено. По време на възбуда влагалището се удължава и разширява и се овлажнява. Ако е суха и се използва лубрикант, хубу добре ама все пак остава по-тясна и файда че е лъзгава няма, защото ще влезе по-лесно ама ще я боли защото е още прекалено тясна и не е отпусната. За тва не се кефя много на лубриканти

t0d1t0
01-24-2010, 11:56
бавно...
плавно...
бавно...
плавно...
бавно...
плавно...
бавно...
плавно...



след някой повторение няма изобщо да те боли и ще изпитваш само удоволствие ;)
сега за 1-2 пъти смятам,че ще изтърпиш.

AlokiNn
01-24-2010, 13:35
Пийнете малко за настроение

SmilezZz
01-24-2010, 14:42
Ползвайте повечко лубрикант и той да го раздава по-бавно...

Точно..
А и не се притеснявай - тогава ще ти стане още по-трудно
+ първия път не продължава много

Bixel
01-24-2010, 14:49
Като си тясна отпреде винаги остава вариятна отзаде. :>

Ma3x
01-24-2010, 17:19
не ги слушай лубрикант та лубрикант никой не го е ползвал при първият му път .. ВАЖНОТО Е ДА Е ВЛАЖНО ПЪК АКО НЕ Е ВЛАЖНО .. МНОГО ВАЖНО :) да не ти пука не е болка за умиране едното ебане така съм чувал :Д

Cheese
01-24-2010, 17:31
Ами те хората си казаха ако се притесняваш много за болката използвайте лубрикант и нека бъде максимално нежен и внимателен .. а иначе браво .. :-D Дано всичко мине както искаш да бъде! 8) :-) +++ Братле, скоро ше си принтирам твоя снимка и ше си я лепна на гардероба :lol: мн ме радваш :grin:

LP_GirL
01-26-2010, 20:18
Много странно, тука 90% от мненията са за лубрикант ...... или аз съм мн зле или почти всички теми които съм чела за лубрикантите не са добри ..... и повечето от гинеколозите при които съм ходила са много против тях ..... либрикантите са едни от веществата които предизвикват гъбични инфекции и всякакви други полови инфекции (и за мъжете също) ...... аз съм против либрикантите, освен ако не е отзад ....
По темата, ако си добре възбудена проблемите изчезват .....