PDA

View Full Version : Начина на живот ми се промени ?!?



ratex
01-15-2010, 18:49
Здравейте на всички :) Бях писал в този форум преди около 3 години и се сетих пак за него...та по темата ...

Онзи ден като се прибирах от даскало осъзнах до каква степен компа ми е завладял съзнанието...преди винаги се опитвах да се харесам на някое момиче и винаги имам стимул да се облека по яко да си напрая прическа и ТН..но след като влязох в новото даскало "техникум Пълен с говеда с извинение" няма никви момичета хода по дискотеки ама там да си хванеш някоя...да ве нали...та компа ми остана единствената надежда едва ли не...супер съм се сдухал вече трета година съм в новото даскало и не съм изпитвал онези чувства на лювов или поне увлечение от много време...не знам кво да правя... ;(

Nathan
01-15-2010, 18:53
Изхвърли компа и се премести в някое училище пълно с девойки :)

ratex
01-15-2010, 18:57
Изхвърли компа и се премести в някое училище пълно с девойки :)

Тва не е опция...компа ми тряя за даскало а наште ше ме гътнат ако искам да се преместа ...
ПП-наште са учители и ги приемат тея нешта свързани с даскалото присърце :(

Nathan
01-15-2010, 19:05
Абе и баща ми не прие много добре това, че не исках да ходя да следвам право ама избора не е негов.
И аз някога бях за 2 години в един техникум пълен само с мъжко ала така ми се случиха нещата, че се преместих в друго училище и определено не съжалявам :)
Така или иначе е по добре да си намериш мястото от колкото да следваш идеите на мама и тати. То предполагам нямаш избор и няма да си останеш само с техникума, следователно няма голямо значение какво ще ти е средното образование.

П.П.
Пък и не искаш да си прекъснеш образованието, а да отидеш на друго място :) Нямат основание да те "гътнат"...

ratex
01-15-2010, 19:10
нене на мен ми харесва техникума класа и всичко уча това което искам само преоблема е че...няма момичета от квартала са някви....да не казвам кви ама има време...и хоуп :-D винаги смятам че ще има някоя..и най-вероятно има но още не съм я открил тка да се каже...

Nathan
01-15-2010, 19:14
Еми то остана само САМ ТИ да се промениш и да се стегнеш да не висиш пред компа :) Намеси си нова компания с нови хора и се старай да работиш повече над себе си.
Поне аз не се сещам други варианти ...

ratex
01-15-2010, 19:18
мерси за съвета :)

Lucho
01-15-2010, 19:37
Да беше учил навреме, да беше влязъл в хубаво даскало с 10 момчета vs 20 момичета. Сори my son, такъв е живота.

soul1199
01-16-2010, 08:20
еми поговори с ваще да се преместиш :) на колко си години?

DevilWish
01-16-2010, 08:37
Ами наистина си е проблем според мен.Обаче само ти можеш да си го промениш.Събирай се с приятели, които не са от твоята махала, а примерно от класа ти, но живеят другаде.Там може момичетата да са по-свестни.Обличай се пак яко, прави си прически /макар че външният вид не е водещ/ и тн . . Остави компютъра малко на страна.Ползвай го само като ти трябва, а за игри или с каквото се занимаваш там го ползвай максимум час-два.Промени си живота.От теб зависи =) Дано ти помогнах малко.
Успех!

Sladurcho
01-16-2010, 08:43
Баси депресиите за няма нищо ... има много техникуми, гимназии и още какво ли не пълни само с момчета тъй като специалностите са такива... и к'во трябва всички учащи там да са някви депресирани ли ?! ти сам си го правиш е пич... окей в даскало няма момичета ама след даскало може да излизаш на кафенца насам натам... на дискотеки ходиш и ще ми кажеш че там не можеш да забиеш нито едно момиче ли?! странна работа там е мястото където най-лесно можеш да забиеш някоя.. дори и ей така за една вечер да е,смисъл целувки прегръдки.... И да се местиш само защото няма момичета в даскалото ти... дедазнам тъпо е такова има много др места на които можеш да намериш момичета.. стига да ти се търси :) а не пред пц-то по цял ден и да се оплаваш че няма момиченца около теб :)

sh3_1s_7h3_0n3
01-16-2010, 08:49
Повечето 'гаджета' не се хващат в училище, а от света извън стените му. Така че не се самосъжалявай, че учиш само сред момчета.

ivcheto0o
01-16-2010, 12:18
Баси депресиите за няма нищо ... има много техникуми, гимназии и още какво ли не пълни само с момчета тъй като специалностите са такива... и к'во трябва всички учащи там да са някви депресирани ли ?! ти сам си го правиш е пич... окей в даскало няма момичета ама след даскало може да излизаш на кафенца насам натам... на дискотеки ходиш и ще ми кажеш че там не можеш да забиеш нито едно момиче ли?! странна работа там е мястото където най-лесно можеш да забиеш някоя.. дори и ей така за една вечер да е,смисъл целувки прегръдки.... И да се местиш само защото няма момичета в даскалото ти... дедазнам тъпо е такова има много др места на които можеш да намериш момичета.. стига да ти се търси :) а не пред пц-то по цял ден и да се оплаваш че няма момиченца около теб :)

излизаи,може да заговориш някое моми4е на улицата и на много други места ,стига да искаш :)

afrodizzz
01-16-2010, 12:58
Аз също много често се сблъсквам с тази мисъл в главата си..Момиче съм и от има няма 4 месеца вече не съм с приятеля си..от тогава единственото нещо на което ''обръщам повече внимание'' е компютъра,.стремя се да излизам..да се забавлявам, да се харесам на някого,а всъщност проблема е че този ''някого'' подсъзнанието ми го търси някъде из интернета..а защо ?? :(

DaemonBoy
01-16-2010, 13:41
Пич, не се ядосвай.Момичета по свете - много.Все ще се намери някоя.Аз това днеска го научих, макар че по гадният начин. ;)

sladkish_14
01-16-2010, 13:47
Когато те затворят при маймуните и поседиш и ти няколко години и ти ставаш животно, разбираш ли ? 8-) Механо техникумите са ми отврътителни, не знам ти в какъв учиш, но все пак.. Та в тези `училища` има само освирепели за женска плът чудати същества, който губят всичките си маниери, около толкова мъжко,. Винаги, когато мина през такъво училище нещата са супер зле., те свиркат по тебе, викат, смеят се, закачат се, ръсят просотии имам чувството, че сякаш са отделени от реалния свят и женското присъствие.Вече не са хора. Проблема не е в училището, а в това, че като сте повече момчета се правите на кой е по - интересен и голям гъзар, и сваляч от другия.Мислите, че ако се влюбите все едно смешно ще сте. Еми да нямаш нищо освен компютъра си, направи си профили във сайт за запознаства и общувай повече с момичета.Излизай с тези, който ти харесват.Не е нужно от училище право във къщи.Срещай се с момичета, това е.

Dimana99
01-16-2010, 14:58
Аз пък съм завладяна от безразборен секс. Което не беше така преди :)
Иначе и аз обичам да си сядам на PC-то по повечко време от необходимото. :-D

SunnyTime
01-16-2010, 15:18
Срещай се с нови хора.Недей по цял ден да "висиш" на компютъра си...

DjPiRgOs
01-16-2010, 17:36
Премести се