PDA

View Full Version : Към живота с любов..



whocaress
01-15-2010, 21:31
Проблема ми е такъв.. Писнало ми е от скучните дни, в които всичко е само Учене Даскало Facebook, който те депресира още повече... писнало ми е от това скапано ежедневие.. След това яко лято още не мога да се настроя към тази вълна, а не мога просто да чакам да дойде следващото.. Писнало ми е тъжните ми приятели да се усмихват с фалшиви усмивки.. Мнооого ви моля, пишете всички за което се сетите.. всичко, което може да разнообрази тъпото ежедневие.......

П.С. Купоните вечер ги пропуснете.. нашите не ме пускат..

Nathan
01-15-2010, 21:33
Хвани си гадже :)

whocaress
01-15-2010, 21:38
хванах си, ама като е просто 'гадже' скъсахме на третата седмица..

Bixel
01-15-2010, 21:38
хаха при мене е учене,даскало,youtube ;Д

Nathan
01-15-2010, 21:40
Еми тогава от къде да те знам с какво да се занимаваш :) Запиши се на бойни изкуства или народни танци :) Наистина не те знам как да се забаваляваш :) Излизай по заведения и се напивай като ваште не ти дават да ходиш по купони :) Намери си приятелче ама само за секс :)

Madn3s5
01-15-2010, 23:03
Кво всички сте изпаднали в тая "зимна депресия" ... Зимата не ви е проблема,че не можете да се забавлявате. Тва което си го правите лятото,пролетта и есента можете да го правите и зимата без никви проблеми..Естествено е, че ако цял ден се местите от диван на диван и от телевизора пред компютъра никой няма да ви "докара" веселото..

whocaress
01-16-2010, 00:16
Точно.. за това моля някой да даде идеи ;д

50cent
01-16-2010, 00:43
омг сега е супер купон бе хора аз с по цели часове седя из клубове дискотеки

а междодругото направи си живота по интересен като направиш нещо което никога не си правил навии приятелите ти да отидете всички на кафе примерно нз

MaLkaTa_LaDy
01-16-2010, 07:26
Намери си хоби- волейбол, баскетбол, футбол, бокс, танци и т.н. Трябва да намериш нещо, което ти харесва и да устроиш деня си, така че да ти харесва. Най-общо казано трябва да се занимаваш с нещо, да си зает. Като се прибереш не сядай на компютъра, ами се преоблечи и отиди да тичаш в парка. Има някои дни, в които излизам сама и природата ми се струва толкова красива, че забравям, че съм сама и ми е много приятно. Трюбва да си организираш деня.

soul1199
01-16-2010, 08:11
и аз съм така :(

fenastz
01-16-2010, 08:15
Избягай от ваште и иди на купон :)

Sladurcho
01-16-2010, 08:29
Ти си си го направил така :) Живота е такъв какъвто си го направиш :) излизай повече, забавлявай се а не само пред пц-то :) И си намери приятелка а не просто гадже :)

sh3_1s_7h3_0n3
01-16-2010, 08:41
Намери си хоби. Ходи на някакви тренировки. Плуване, карате, танци, фитнес. Чети книги. Търси информация по тема, която по принцип те вълнува в интернет и доразвивай знанията си.
Има толкова мн неща, които можеш да правиш.

moon_flower
01-16-2010, 09:05
Ми от какво се интересуваш?Със сигурност има нещо,което би искал да правиш-да рисуваш или да се занимаваш с някакъв спорт.Нещо такова.Като установиш какво те влече запише се на някакви тренировки или курс по въпросното нещо.Излизай след или преди даскало с прителите си,забавлявайте се.Сам човек си,нямаш гадже,знаеш ли колко много неща можеш да направиш за себе си,когато не мислиш за някой друг?Една събота или неделя стани сутринта,обади се на някви приятели,отидете на кино,отидете на разходка някъде,забавлявай се! :)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-16-2010, 10:25
Хвани си гадже :)
Мислиш ли,че е толкова просто?! Щракваш с пръст и някой идва и ти излива душата си,казва ти ,че има чувства към теб и прочие... :booooomb:
АМАН! :-x

moon_flower
01-16-2010, 10:27
Хвани си гадже :)
Мислиш ли,че е толкова просто?! Щракваш с пръст и някой идва и ти излива душата си,казва ти ,че има чувства към теб и прочие... :booooomb:
АМАН! :-x
И за какво по дяволите му трябва гадже?Има стотици други неща,които може да прави.Като се появи някое момиче нека тръгнат.Ама да търсиш така гадже..супер тъпо е.

XTREMEFREERIDE
01-16-2010, 12:22
Направи някоя щуротия.После ще ти държи влага дълго време.
Както казаха преди мен - отиди на купон като избягаш от вашите.Правих го вече,и то в учебно време.Повярвай ми няма по-готино нещо.Адреналин яко.Всеки път,когато телефонът звънне се молиш да не видиш номера на майка си или баща си. 8-) 8-)
Има и зимни любителски спортове.Отиди на ски/сноуборд/кънки на лед.
Де да знам.. на мен си ми е екстра. ;дд

ShawnMac
01-16-2010, 12:31
Тези теми ме карат да си мисля че 90% от потребителите на форума са умствено изостанали кретени.

whocaress
01-16-2010, 23:47
кретенКИ .. момиче съм ;д

PsIhOzZiS1
01-17-2010, 02:13
еми хвани някое момиче,или събери приятелите си и варете на кафе заглеждайте момичета и предполагам ще се оправиш ;) :p

Hilary_
01-17-2010, 06:19
Ако седиш по цял ден и се оплакваш колко ти е скучно няма кой да те опави .. ако сам не си го направиш весело няма как да стане ..