PDA

View Full Version : Подкожна пъпка! ПОМОЩ



uSmivKaLovE
01-16-2010, 04:36
Излезе ми от вчера сутринта. Не че преди не съм имала такива случаи, но се чудя дали има нещо, с което да я намажа, за да мине по-бързо? Ако сте имали такива случаи и знаете нещо, което помага пишете плс. :)

titinkaa
01-16-2010, 08:22
има такава тема за същия проблем,явно не си прочела преди да пуснеш тая!!иначе подкожна пъпка никога не се стиска,остава белег,и боли много,остави я да мине сама за ден два

portykalche
01-17-2010, 22:13
ох и аз имам.адски боли и страшно ме дразни :o :(

mmKamm
01-17-2010, 22:18
аз като имам...дезинфекцирам едно абокат4е и бъркам в пъпката, за да я разчовъркам. За сега нямам белези от тва.
Скоро имах една в ухото (в ухото да :lol: ) и с нокти я разчовърках.
Сега имам пак в ухото (дааааа в ухото) обаче е на такова място, че не мога да я разчовъркам.... До сега съм нямала пъпки в ухото...сега за 2 седмици 2 пъпки :shock: Как да я махна бе дейба...

Inn0cenCe
01-31-2010, 15:11
^Ебахти в ухото :lol: :lol:


По темата: Aмии не ми се е случвло, но предполагам много боли. Пробвай с крем "Здраве" може да помогне :) .

Converse333
01-31-2010, 15:35
Да и на мен ми се е случвало да ми илизат в ухото. Не на друго място, а в ухото. Аз не ги бутам, те си минават сами. :lol: Или слагам крем бочко.

heiress
01-31-2010, 19:31
Ихтиол.

bizzskwittka
01-31-2010, 19:47
иначе подкожна пъпка никога не се стиска,остава белег,и боли много,остави я да мине сама за ден два[/b][/quote]


:( :( :(

аз не си пипам пъпки от както ми остана един малък белег в началото на косата :booooomb:

iiirish
02-01-2010, 08:26
И аз съм чувала за ихтиол, но никога не съм ползвала. Когато ми излезе такава една чума просто я оставям без да я пипам, докато мине от самосебе си.

stelkastel
02-01-2010, 09:21
Леле, преди на мене много ми излизаха, къде ли не - на брадата, на челюста точно (на коста), на слепоочието. Ужас!Ужас! :shock:
Обаче знаеш ли как минават, въпреки че всички го отричат. Стискай!Аз много обичам да си ги стискам и май белези нямам. :-D Обаче...то е много мъка да стискаш подкожна пъпка. Сега ще ти обясня технологията - стискаш->става надута и зачервена пъпка ГОЛЯМА ->от време на време я измъчваш като я стискаш -> и накрая като вече е набрала достатъчно я истискваш ама здраво, да й излязат всички гнусотии (ъъъ чак на мене ми стана гадно), ама наистина е гадно - гной, кръв, някви други течности :shock: И след това, когато си сигурна, че всичко е изтискано (ама абсолютно всичко) слагаш йод. Е, готова си. И белези няма да имаш. Пък ако има нещо звънни на дерматолога си (т.е. на мен :-D )

ecstazy
02-01-2010, 09:51
2 пъти изстисках такива пъпки и 2 пъти ми останаха белези :-x мажи се с гарниер рол он-а, мий си лицето с гарниер пюр скраб ... начи мойта процедура е следната винаги независимо дали имам пъпки
СУТРИН:
1.мия си лицето с гарниер пюр скраб
2.мажа си тоника пюр актив пак на гарниер
3. слагам си крема на гарниер

ВЕЧЕР:
1.мия си лицето с гарниер пюр скраб
2. слагам си нивеа тоника от Нивеа висаж йонг блабла то няма алкохол и затова с него се мажа...
3. ако има пъпка слагам рол он-а на гарниер

еми т'ва е .. :D

sunshine955
02-01-2010, 14:36
подкожните пъпки ги маха козметика .. с игличка :)
не вярвам измиващи продукти и кремове да помагат при тези пъпки.. докато не се изтискат не минават .. поне моите

eHoT4e
02-01-2010, 15:07
Ммм.. нещото, което е най-ефикасно за мен - Биодент. Принципно това е мазило за венци го дават ( и е много ефикасно и за това си приложение ) работата е там, че е с прополис и изтегля гнойта. Мажа се вечерта примерно и на сутринта се образува гадна бяла нацвъкала пъпка :D :D :D съответно се изтисква ( ръцете се измиват много добре преди това ) и после се маже пак. Безцветно е и не се забелязва :) гуд лък ! :P