PDA

View Full Version : Някои убийства с дъх на СИК и Маргините



elunez
01-16-2010, 05:54
Ето някои от знаковите убийства в България , които носят отенъка на СИК и може би Маргините . Нека да припомним , че тя бяха арестувани няколко дни след убийството на Емил Кюлев . Запознати смятат , че една от най-голямата им грешка била убийството на Кюлев, който е в приятелски отношения с БСП ( тогавашната власт ) и точно неговото убийство довело до ареста им.
Васил Папазов . Илия Павлов, Косьо Самоковеца, Стоил Славов, Димитър Стефанов ,Бай Миле , Георги Илиев, Емил Кюлев ,Иван Тодоров Доктора, Боби Цанков .
Подробностите тук , че ще се прецака темата .
Какво мислите ?
http://mafiqbg.blogspot.com/2010/01/blog-post_340.html

elunez
01-16-2010, 11:34
Явно тук интересните теми се подминават, както едно време.

Serseri91
01-16-2010, 14:14
Явно никой не иска през уикенда да се изнервя с глупости, които така или иначе се говорят 24/7

plmn
01-16-2010, 15:11
Какво мислите ?

мисля, че някой трябва да започне да си върши работата и всички лайна да бъдат прибрани по затворите. това разбира се, няма да стане. разните арести са прах в очите на хората. НИЩО не се върши. по-скоро върши се, но не и в интерес на народа.

NqmamName
01-17-2010, 01:15
Има слухове,че Мето Илиенски е поръчал Боби Цанков,защото онзи е щял да пише че е жив и ще обявят издирване и няма да могат да му издадат смъртния акт..

elunez
01-17-2010, 11:17
Има слухове,че Мето Илиенски е поръчал Боби Цанков,защото онзи е щял да пише че е жив и ще обявят издирване и няма да могат да му издадат смъртния акт..
Една от най-нелепите версии

iLovePussyJuice
01-17-2010, 11:23
Маргина и Сако са трети братовчеди. 8)

SunSmile
01-17-2010, 19:05
Има слухове,че Мето Илиенски е поръчал Боби Цанков,защото онзи е щял да пише че е жив и ще обявят издирване и няма да могат да му издадат смъртния акт..

И аз тва съм чувала. И нещата относно Мето са мн изкривени, скрити, неясни...

А относно темата ти, сериозна е. Обаче от толкова приказки в един форум полза няма да има. Нещата са много сериозни, но не сред нас, а някъде 'много нависоко'. Ние сме като някви мишки, донякъде някои са манипулирани от медии, така че...

kypo
01-17-2010, 21:11
клюна беше от люлин 8-)