PDA

View Full Version : Рискови ситуации?



Ax3
01-16-2010, 07:08
Имали ли сте случай в който живота ви е бил в опастност? Даже е висял на косъм? Разкажете :P

Аз съм пъви :D И моята история е мноого весела щото бръкнах в контакта и ме шибнаха 220 волта... как оцелях не знам, но според мен е било заради малкото ключе с което бръкнах (не ме опреквайте щото съм бил най-много 1-2 клас) малката повърхност която съм държал ме е спасила... :P

А вие?

Harum_Scarum
01-16-2010, 07:13
Хапвах и се смях едновременно,задавих се и чак бях посиняла. :-D

SmilezZz
01-16-2010, 07:15
Не помня--Мисля,че съм нямала такива ситуации

Harum_Scarum
01-16-2010, 07:19
Не помня--Мисля,че съм нямала такива ситуации
И реши да пишеш в темата,защото,,?

tItEufFf
01-16-2010, 09:19
Бях много малка. Не помня къде бяхме ама имаше някаква ужасно оживена улица. И аз реших да я пресека самичка 8-)

Един път пресичах и вече почти бях стигнала тротоара, когато усетих студената ламарина на една кола да се отърква в мен. 1 секунда да се бях забавила и.. :?

LittleMissSunshineE
01-16-2010, 10:07
Щях да се удавя в един басейн и ако не беше един човек да ме спаси... :(

brokeninside13
01-16-2010, 11:19
Глътнах кабърче :-D Не знам дали спада към "висял на косъм", но ако примерно ми беше пробил червата или нещо друго....Беше голямо гонене на тва кабърче в болницата....тамън го снимат че ми е преди стомаха в края на гръкляна *мисля* и да го извадят с някъв магнит то отиде в корема....абе мани :D Тогава обаче не ми беше толкова смешно 8-)

HRaBr0TyYKeBaPcHe
01-19-2010, 12:24
Аз нз ама имам 1 приятел с който като малки (1ви-2ри клас) си играехме край реката.Имаше лед и той навезе навътре.Леда се спука и той пропадна едвам се държеше защото имаше силно течение.Не можеше да се измъкне, ама аз му помогнах да се качи отново на леда :) Иначе можеше да се давне 8)

gabi_94
01-19-2010, 12:39
щях да се удавя в един басейн като съм била 2ри клас...Ходех на плуване и нещо тоя ден имаше мн деца и госпожата нещо се заговори с неква друга и аз се изпуснах от стената на басейна и почнах да се давя, то басейна беше 2м. аз не можех още да плувам..абе страшничко си беше...после госпожата ме е спасила де...Но съм се била нагълтала много с вода и даже ми правила изкуствено дишане...

viksit0y
01-19-2010, 13:35
Щях да се удавя в един басейн и ако не беше един човек да ме спаси... :(

Zar4e
01-19-2010, 13:52
Щях да свърша в устата на ротвайлер ,както и кучето ми :? Разхождам си го и тя както винаги пусната и ме подгони...кучето съм го гушнала и седя на едно място...тя идва,а аз от страх не мога да викна дори...тръгна да ми скача,зада достигне моето куче,но аз се въртя и тя дърпа якето ми...Накрая и моето започна да лае,а тя откачи и се нахвърли върху мен и кучето ми...помня ,че ми разкъса якето и собре,че бяха съседите да ме спасят...стопанина през цялото време гледаше и накрая си похвали кучето :o :-x Още се разхожда пусната,но вече разхождам моето с пръчка в ръка и а дойде аз я шибна през муцуната(обичам животни,но животна ми е по-важен) :? :o Учудващо ,че нямах и драскотина :grin:

FuCkInBuBbLeGuM
01-19-2010, 14:02
Бях си набутала някво топче в носа.. ама доста навътре и не се сещах да си отворя устата да дишам.. тва е билоо някъде към 2 клас. Иначе в морето щях да се удавя 1 път (тва пак към 2 клас) ... седя си на плиткото ии виждам неква шарена топка малко по - навътре.. и решавам да я взема и тръгвам напред обаче стъпах в неква дупка ии водата ме заля :lol:

crazyfreak111
01-24-2010, 08:48
ми щях да се даввна като бях 5 клас :D но ме спасиха едни мой фр :D щеше да ме блъсне кола :D :D [пресичам си аз уличката и гледам няква кола лети към мене и свирка...ама се паникьосах и не можех да мръдна...застанах някво по средата и гледах тъпо...добре че един човек сккочи и ме избута шоту иначе :( евалата му на пича]

Sisito941
01-24-2010, 08:53
Като бях малка,може би някъде на 1-2 годинки,не знам точно колко...майка ми миеше чинии в кухнята,татко беше на работа вечерна смяна май..И аз пълзях из хола и намерих една стотинка до масичката на телевизора и нали нищо не разбирах,не знаех какво е това и си я пъхнах в носа.. :-D Отивам при майка в кухнята и й казвам:"Мама,имам стотинка в носа..и се смеех(малка бях все пак).."Оттам последваха няколко опита да се извади понеже беше на лесно място стотинката,обаждане на тати да се прибере да ме заведат в болницата...После не бяха снимки,не знам си какво..И накрая я извадиха.. :grin:

Сигурно сега затова не ни върви с парите.. :o

dd_93
06-18-2010, 11:46
Карам си с колелото лекичко по един тротоар и някакъв идиот се беше засилил от един двор (вратите му отворени навътре) блъсна ме и паднах под бронята. Педалът се беше заклещил и едва го извадих, защото той даде напред. Тогава аз избягах, треперейки ужасно силно. Отървах се невредим!

RoFLmaN
06-18-2010, 17:53
Аз като съм бил някъде на 5-6 годинки и съм паднал по стълбите с колелето си и съм се търкалял по тях чак до долния етаж. :?