PDA

View Full Version : много съм срамежлива



moisture
01-16-2010, 07:31
Един приятел от Димитровград ще идва довечера в моя град.Ще спи у един наш приятел,защото унас няма място.Та снощи неговия приятел ми писа че тая вечер ще се съберем и ще пием бира,мира тва онова и да се видим.А този човек от Димитровг идва специално зарди мен.Пък на мен ме е срам от сички тях.Незнам колко човека ще сме може да сме само 3-ма,но може да сме и повече.Аз познавам тяхната компания не са ми някои непознати да кажеш,ама те ме знаят като срамежлива и мълчалива.Което не е така.Говоря само ако има с кого и за какво. И най-важното ако ме предразположат.
Мислех си да му кажа на моя приятел нещо от рода че съм на лекции до 8-9 и да не ида с тях,защото много ме е срам.Моля не пишете глупости.Какво да направя като съм такава срамежливка.Как да постъпя :shock:
А снощи с неговия приятер дето евентуално ще спи у тях си писахме във фейсбук и ще е тъпо да кажа,че незнам че тоя ще идва

P.S НА 20 СЪМ :S

Slave4You
01-16-2010, 08:11
Позната ситуация кофти е да мълчиш само.. Няма смисъл да лъжеш за да не отидеш, все някога трябва да говориш..Щом те познават като мълчалива им се ядосай и си постави за цел да им докажеш,че не е така :D Аз не говоря, когато съм с някой който ми е неприятен или които не познавам (обикновено момичета), но винаги гледам да кажа насила нещо колкото да не гледам тъпо само .. даже да не е нещо особено съдържателно или смислено така се отпускаш, за да можеш да говориш после умни работи :D :D

moisture
01-16-2010, 08:17
а когато ми натякват че съм срамежлива тогава умирамм :smt012

SmilezZz
01-16-2010, 09:19
а когато ми натякват че съм срамежлива тогава умирамм :smt012

Ами кажи им,че не си и си постави цел да го покажеш :) :) :)

Utun
01-16-2010, 12:05
Аз пък съм свикнал мъжката част да се старае да поддържа разговора? Ако е така няма от какво да се притесняваш. Иначе гледай да пинеш нормално количество бира за да се отпуснеш и просто говори за каквото и те, от време на време вдигни тема за някои общи приятели, питай какво правят, оттам като споменат ще дойде идея за друга тема. Няма какво да се притесняваш за воденето на разговор. А ако сте повече може да спретнете малко купонче, гледай повече да танцуваш, ала-бала.

ivcheto0o
01-16-2010, 12:22
и зашо и от какво толкова те е срам ?!? Просто се отпусни и се забавляваи :)

deni15
01-16-2010, 12:31
Пий повече бира и ще се отпуснеш 8-)

Chacho
01-16-2010, 13:45
Пий повече бира и ще се отпуснеш 8-)

И не само в разговорите ;)

vesinka899
01-16-2010, 16:29
колко съм тъпа.Вместо сега да съм на гарата и да го посрещам аз си седя в къщи,защото много се притеснявам.Изключих си тела.Хора много ме е сраммм просто нз кво да правя.Пък искам само заради едно момче да ида щото той ще е там а ац го харесвам-неговия приятел

zero
01-16-2010, 18:30
Пуснете си тази песен, за да се надъхате малко ... ^^

http://vbox7.com/play:9338be5b&al=1&vid=309597

vesinka899
01-16-2010, 18:51
оо супер

Chacho
01-17-2010, 03:06
Пуснете си тази песен, за да се надъхате малко ... ^^

http://vbox7.com/play:9338be5b&al=1&vid=309597
:smt006 :smt002

Като харесваш приятеля му, защо го залъгваш този #-o

Така или иначе момчето е дошло заради теб, изяснете си очи в очи, каквото стои недоизказано. Плюс това, ако е бил път за да те види, явно не си му безразлична. Приятелят му не вярвам да предприеме нещо с теб, докато той те харесва. Не отлагай днешната работа за утре. Може нещо погрешно да съм изтълкувал, но със сигурност в къщи нищо няма да решиш. Сега ти е неудобно, 5 минути след като се видите с него няма да ти е.

silwinka
01-17-2010, 15:35
отивай и се забавлявай..няма кво да се притесняваш,хем ще откриеш нови приятели..пък и ще видиш този който идва специално за теб! Я стига се срамувай,така просто губиш приятели и компания!