PDA

View Full Version : Зинерит vs. Крем Здраве!



tonique
01-16-2010, 09:32
Проблем с акнето !

През лятото имах към 5 пъпки по челото почнах за се мажа с AVON clearskin Immediate Response Blemish Cleanser За почестване на лицето и другото което се премахват пъпките след 2 седмици станаха повече спрях го.

Тогава си купих на Биле-gd!
Против пъпки за проблемна кожа - Тоника

И Superactive Antiacne Cream-gel Bille-gd
За мазна и склонна да образува Комедонни кожи

Унисфери с масло от чаено дърво и екстракти от лечебни билки

И станаха пак повече за 1 седмица
:x


И искам да питам кое е по-добро Зинерит или Крем Здраве или има по-добри

sweet_bunny
01-16-2010, 09:53
Аз съм за зинерит.На мен лично много ми помага. :grin:

Carmen_Kass
01-16-2010, 09:58
Щом е за акне -> Зинерит
Крем Здраве и Зинерит нямат абсолютно НИЩО ОБЩО! Едното е с антибиотик,а другото е крем,който не съдържа антибиотик(по-скоро за изгорено,някакво кожно раздразнение...)

*Zineryt съдържа антибиотик-еритромицин и цинк. Еритромицина може да подтисне растежа на бактериите, които предизвикват появата на пъпки. Цинкът засилва ефекта на еритромицина при лечението на акне.

Измиващ гел мога да ти препоръчам Effaclar на La Roche-Posay...+ Зинерита смятам,че ще има ефект...

Имай предвид,че всички кожни заболявания вкл.и акне са мноооооого упорити и трябва постоянство и време.

kindergarden
01-16-2010, 10:15
Зинерит и може да го комбинираш с един крем Скинорен.Ако ги използваш сутрин и вечер пкъм 1 месец лицетото ти ще се изчисти.В началото пъпките може да станат повече,но не трябва да спираш да ползваш Зинерит-а.Той просто ги избива в началото :) От личен опит го казвам...може от време на време да използваш и някакъв друг крем,за да не ти се изсуши прекалено много кожата :)

terrrs
01-16-2010, 10:17
Зинерит.

Neopitom3na
01-16-2010, 12:03
Някои са доволни и от Акне аут :P

lovemirkoo
01-16-2010, 12:08
и аз много съм чувала за този зинерите.каква му е цената и във всяка аптека ли го има

Carmen_Kass
01-16-2010, 12:35
Зинерит и може да го комбинираш с един крем Скинорен.Ако ги използваш сутрин и вечер пкъм 1 месец лицетото ти ще се изчисти.В началото пъпките може да станат повече,но не трябва да спираш да ползваш Зинерит-а.Той просто ги избива в началото :) От личен опит го казвам...може от време на време да използваш и някакъв друг крем,за да не ти се изсуши прекалено много кожата :)

Това съм го пробвала.Наистина действа.Даже и червените белези премахва :grin:

SmilezZz
01-16-2010, 12:52
Зинерит или Акне Аут

tonique
01-16-2010, 13:23
Много благодаря на всички който пишат по тази тема :-P

Засега мисля с Скинорен и Зинерит

0ptimYm
01-16-2010, 14:35
Зинерит!Брат ми(горкия)беше пълен с пъпки после използва зинерита и му се махнаха :)

petiam
01-16-2010, 16:16
а какво представлява този зинерит ? :-o

DevilWish
01-16-2010, 16:39
Ползвала съм зинерит, не ми помага да нямам пъпки, но ако си я изцедиш и се намажеш след това не стои червена, а минава ;)
А крем здраве няма нищо общо с пъпките ;)

mmKamm
01-16-2010, 16:47
бахти дългия език 8-)

definition
01-16-2010, 18:30
Аз съм за крем здраве щото Зинерит не съм го и чувал :lol:

mynichka
01-16-2010, 18:53
Зинерит

MidnightLove
01-17-2010, 00:48
аз ползвах около 2-3 години Зинерит и ми помагаше много,но след толкова ползване явно кожата ми свикна и спря да ми действа.Акне Аут изобщо не ми повлия добре, обринах се от него много.
Ако питаш мен най-добре отиди на козметик/дерматолог, които да ти почисти лицето и да ти препоръча кое е най-добре за твоя тип кожа.
Аз преди 2 месеца бях станала нещо ужасно - цялата в пъпки, но сега отивам всяла седмица и лицето ми е много добре.
Вземи си и избелващ крем - изравнява тена, мага зачервяванията и изсушава пъпките :)
Късмет ! :)