PDA

View Full Version : Обичал ме...УЖ



myLiiPsLiikeSugar
01-16-2010, 10:59
От 6 месеца и половина бях с едно момче постояно се карахме но пак се обичахме или поне си мислех че ме обича.Преди малко ми звани и ми вика обичам те ама неможем да сме заено постояно се караме за глупости и разни неща.Преди седмица две ми праща снимка като се целува с някво друго момиче и после ми се извинява и ми обяснява колко бил съжалявал.Винаги аз преглъщам ставащото когато аз направя нещо лошо почва да ми крещи но аз премълчавам ама когато той направи нещо аз нямам правото да му казвам нещо.Немога без него личи си и от това че му прощавам за всичко.Незнам какво да правя искам го обратно при мен немога да търпя някоя друга да го гледа пък камули да го целува както аз съм правила преди това. :cry:

Съжалявам ако има грешки но просто не ми е до писане исках да споделя.Благодаря на тези които прочетоха :-k

FromAutumToAshes
01-16-2010, 11:01
аха ясно :)

DevilWish
01-16-2010, 11:03
Да ти казвам ли нещо, което вече знаеш?Играе си с теб.Остави го, ще те боли, но повече ще те боли ако си с него.

iceMiss
01-16-2010, 11:07
Абе, хора, кога ше спрете да се САМОНАРАНЯВАТЕ?? :shock:

Щом си прави такива ПОДИГРАВКИ с теб, защо не го зарежеш? Ще ти е гадно от началото, ама после ще мине. Не го оставяй да ти крещи, а ти все да мълчиш. Опълчи му се някой път и ако пак ти подвикне му бий шута! :)

buuu
01-16-2010, 11:43
ем уж :lol:

Sladurcho
01-16-2010, 11:53
Праща ти снимки как се целува с друга, казва ти че те обича ама не може да сте заедно и въпреки всичко ти пак искаш да си с него... явно наистина много го обичаш,а той не те заслужава.... Не може в една връзка само ти да преглъщаш всичко и само ти да отстъпваш.... Да друга ще го целува, друга ще го гледа но и друга ще му търпи глупостите( което малко ме съмнява). Остави го нека види какво е без теб... той сега знае че ти искаш да си с него и ще му прощаваш каквото и да прави и ти се качва на главата.. не може да те оцени... Мисля че можеш да си намериш много по-добро момче за теб :)

vesinka899
01-16-2010, 13:13
уж :o

Kukumqvka
01-16-2010, 13:17
Бягай,докато е време ..

Dimana99
01-16-2010, 13:27
Остави го и си намери друг :) Бързо ще го забравиш по този начин

smileforyou12
01-16-2010, 13:42
Може да изпитваш някакви чувства към него, но по-добре се разделете.Приятелят ти явно не те уважава.

soul1199
01-16-2010, 14:38
Абе, хора, кога ше спрете да се САМОНАРАНЯВАТЕ?? :shock:

Щом си прави такива ПОДИГРАВКИ с теб, защо не го зарежеш? Ще ти е гадно от началото, ама после ще мине. Не го оставяй да ти крещи, а ти все да мълчиш. Опълчи му се някой път и ако пак ти подвикне му бий шута! :)

Nich
01-16-2010, 14:40
12 или 13 ? :shock:

SmilezZz
01-16-2010, 15:05
Играе си с тебе...Бягай,докато още е рано..
Намери си друг,с койно "наистина" да се обичате...

kombarka
01-16-2010, 16:33
Забрави го.. забрави го.. Всеки може така да каже на думи. :?

purpledawn
01-16-2010, 16:36
определено не те обича :razz:

не те заслужава, как може да си играе така с теб :?

roadrunner
01-16-2010, 17:35
Бях в подобна ситуация.. По-добре го остави, намери си друго момче и не се занимавай с него.. Тези хора са обсебени и не заслужават любов и внимание.. Може би ще ти е трудно да го оставиш, но повярвай после ще се почувстваш много по-добре :) Се 1 си се освободил от някакъв затвор.. Поне аз така се чувсвах. В началото ми беше гадно, че го няма, че не е до мен, но всичко минава с времето :)

SuNsHiNe6
01-16-2010, 17:53
Той те е използвал през цялото време, а ти продължаваш да му проштаваш :? . Сама се нараняваш,ако искаш това да приключи,преглътни тази твоя любов към него, за да не съжаляваш после за погубеното време.Все ще срещнеш някой друг, докато времето няма да успееш да върнеш :(

elle_123
01-16-2010, 18:12
Да ти казвам ли нещо, което вече знаеш?Играе си с теб.Остави го, ще те боли, но повече ще те боли ако си с него.
Напълно подкрепям това мнение, въпреки че в началото наистина ще ти бъде доста гадно :x ..

Cellmate
01-16-2010, 18:35
12 или 13 ? :shock:

Ами ти? Нека позная...14 и половина? Всички са много "големи".

XTREMEFREERIDE
01-16-2010, 19:36
Може да изпитваш някакви чувства към него, но по-добре се разделете.Приятелят ти явно не те уважава.

Именно.

Hilary_
01-17-2010, 06:53
Колко познато.. :lol: Амии съветвам те да го забравиш .. наистина такива хора НЕ заслужават нито прошката ти, нито вниманието ти .. :? Повярвай ми голяма услуга ще си направиш ако направиш усилия да го забравиш .. :? :?

anonimchetou
01-17-2010, 07:45
ами на теб ти се случва това което е случва при много двойки единият наранява и Уж обича а другия обича истиснки и търпи. НЕ си заслужава.. Трудно е да се откажеш но по добре ще е така според мен.

myLiiPsLiikeSugar
01-17-2010, 09:53
На 15 без 2 седмици съм :D Според мен нямат значение годините.Сякаш темата е на колко години съм.

mechtaq_za_teb
01-17-2010, 11:11
Защо му прощаваш, щом той продължава да те наранява? Задай си този въпрос? И дали представата, която си си изградила за този човек не е напълно погрешна? Щом те боли, щом не се чувстваш добре с тази връзка, я прекрати. Мислиш, че не можеш. Напротив. Направиш ли го веднъж, издържиш ли онези първи дни на съмнения дали да го потърсиш, ще разбереш че си постъпила правилно и след време, когато срещнеш момчето, което ще ти докаже, че те заслужава, ще се радваш на този си избор.

alex4o
01-17-2010, 12:20
Преди малко ми звани и ми вика обичам те ама неможем да сме заено постояно се караме за глупости и разни неща.

Той просто не те обича,а си играе с теб! и Второ всички хора се карат поради простата причина,че всеки е различен,няма еднакви хора,несходтството в характерите ни ;)

monituuu
01-17-2010, 14:33
Остави го .. няма смисъл да страдаш и да се самонаказваш :wink:

lilincituuuu
01-17-2010, 14:40
Разбираш ли, че ще те боли повече докато си с него? Не се занимавай, ти се целувай с други момчета, прави си снимки :) Върни му го, не му обръщай много внимание, отрязвай го постоянно, прави му гадно. Никога не можеш да разбереш какво си имал, докато не го загубиш ://

tanch3t093
01-17-2010, 14:54
Абе, хора, кога ше спрете да се САМОНАРАНЯВАТЕ?? :shock:

Щом си прави такива ПОДИГРАВКИ с теб, защо не го зарежеш? Ще ти е гадно от началото, ама после ще мине. Не го оставяй да ти крещи, а ти все да мълчиш. Опълчи му се някой път и ако пак ти подвикне му бий шута! :)
Напълно съгласна

Аз никога няма да позволя да бъда играчка в ръцете на едно момче, трябва са отстояваме позициите си и да не се даваме :-o такива трябва да бъдем всички момичета, иначе мометата ще си играят с нас, докато не им писне и в един момент ние ще бъдем най-страдащите. Но не и най-губещите!

playboyche
01-17-2010, 15:32
ако му кажеш че неможеш без него най-много да продължи да се ебава с теб още повече тези изводи ги правя защото по твоите обяснения той е боклук :(

pebals
01-17-2010, 16:00
Да ти казвам ли нещо, което вече знаеш?Играе си с теб.Остави го, ще те боли, но повече ще те боли ако си с него.

+++++++++++++++++++++ :(

ScarletBite
01-17-2010, 19:42
:lol: Не стига, че ти е изневерил, ами и го е документирал на снимка? :lol:

Жал ми е за теб.Ти си типичният образ на момичето-изтривалка.

sunshinepp
01-17-2010, 20:35
Праща ти снимки как се целува с друга, казва ти че те обича ама не може да сте заедно и[b] въпреки всичко ти пак искаш да си с него... явно наистина много го обичаш

това,което е по-вероятно според мен е привързаност.. бях в същото положение и накрая осъзнах, че тоя човек се подиграва с мене и може да съм мислела, че го обичам ама не е било така.. а за него пък да не говорим.. :lol: така чее...

момиче взимай се в ръце, заебавай го тоя и си живей живота!

Magic_Girl
01-18-2010, 13:12
Да ти казвам ли нещо, което вече знаеш?Играе си с теб.Остави го, ще те боли, но повече ще те боли ако си с него.
+1

Konstantin0000
01-18-2010, 14:21
Нищо че си играе с теб. Наслаждавай се на моментите, когато не го прави, останалото го игнорирай :)
П.П. Мъжка солидарност

bibitka
01-18-2010, 19:29
Не те заслужава намери си някои които ще ти доказва любовта си всяка минута :)

FiRe_LaDy
01-18-2010, 19:32
Не прави моята грешка да си мълчиш за всичко и да се примиряваш с това,което прави само защото го обичаш!Ако и той те обичаше нямаше да ит причинява това!не те заслужава.Знам,че боли,но погледни право напред и ен се връщай назад за нищо на света.Щом един път си е позволил да се целува с друга ... ще го повори.Има много момчета и може би някъде около теб е човека за теб.Просто се огледай!Успех!

umri
01-18-2010, 19:35
Self-Destruction is the key.

Zaritu
01-19-2010, 20:17
значи единствения съвет които бих могла да ти дам е този на съфорумците ми :) абсолютно това момче не те заслужава ... остави го или се отдръпни от него ... да видиш как ще почука на вратата ти ;)

ifilinnchica
01-20-2010, 07:55
Да ти казвам ли нещо, което вече знаеш?Играе си с теб.Остави го, ще те боли, но повече ще те боли ако си с него.
подкрепям

PuFfyy
01-20-2010, 13:24
съжалявам,че го казвам,но това ОБИЧАЛ МЕ ... УЖ е възможно най-подходящото заглавие на темата :shock:

BloodyGoddess
01-23-2010, 11:17
Ами опитвала ли си се някога да му кажеш всичко това? Че ти е писнало да се държи с теб все едно си вещ, защото като ти крещи се не подобрява нещата. Ако не си и след като толкова много го обичаш му кажи тези неща и ако продължава със същото държание значи не си заслужава и си по добре Без него. Не е единствен на тоя свят, който може да те направи щастлив има много момчета, които си заслужават :)

justwondering
01-23-2010, 13:54
Не те заслужава намери си някои които ще ти доказва любовта си всяка минута :)