PDA

View Full Version : ЯКОТО ЧЕТЕНЕ



Kpu3a
01-16-2010, 11:52
Ай моля ви се! Якото четене.
Отговарям на въпросите и какво?!? Не ми зачита отговорите.

Книгата "Ще си останем приятели нали?"
се разказва за Ник и приятелката му която
забременява на връх БЪДНИ ВЕЧЕР! Имам книгата
в нас и съм я чел сума пъти ... обаче като го напишеш
не става :o


отделно - короната на ДОЛЕН ЕГИПЕТ е Червена
Горен египет - бяла

пак не ми го зачете !
На какъв език трябва да се пишат отговорите ?!?!?

kaiku
01-16-2010, 12:48
"Книгата "Ще си останем приятели нали?"
се разказва за Ник и приятелката му която
забременява на връх БЪДНИ ВЕЧЕР! Имам книгата
в нас и съм я чел сума пъти ... обаче като го напишеш
не става "

Трябва да напишеш Коледа.


"отделно - короната на ДОЛЕН ЕГИПЕТ е Червена
Горен египет - бяла

пак не ми го зачете !"

Не става ако напишеш "червен", ако напишеш "червена" става.


"На какъв език трябва да се пишат отговорите ?!?!?"

На Български ;)



И аз да питам за задаването на въпроси - защо трябва "Още информация за въпроса поне 500 символа (задължително)"? :? Ако ще е задължително поне да е МАКСИМУМ 500 символа... Заради това се отказах да задавам. А и какви точно са наградите? и какъв е броят точки който трабва да минеш за да се включеш в томболата?
Като цяло има много малко информация.

Kpu3a
01-16-2010, 13:02
нов "грешен" отговор


Как Джорджия нарича САЩ?


http://www.teenproblem.net/news/s/1379.html
сами сте сиго написали
ХАМБуРГЕЛАНДИЯ!


отделно .. Харвард се намира в КЕйМбридж
което е близо до Бостън но отговора на въпроса е Бостън :-x

xXxXSweetDreamsxXxX
01-16-2010, 16:27
А само на мен ли не ми зачита нито верни, нито грешни отговори?
Отговарям, пише ми верен/грешен, а точките си остават нула.. :-o

Lady_Black35
01-16-2010, 18:59
И при мен беше така в началото. Отчита ги след няколко часа. : ))

kaiku
01-17-2010, 12:36
Някой от админите може ли да ми отговори на зададените по-горе въпроси? Предполагам че не се интересувам само аз...

Ton4o13
01-17-2010, 14:03
Трябва всички отговори да се изписват на български и с първа главна буква.

Converse333
01-17-2010, 15:27
Аз също имам около 10 верни отговора и повече грешни ест. и не ми ги отчита. :-x Минаха около 5 часа...

Kpu3a
01-18-2010, 10:52
Крепостта на нос Акра се намира северно от село Черноморец общ. Созопол.

оправете си въпросите :-x

glarus
01-19-2010, 12:56
Тук има малко верни отговори :)
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=313290

Аз мисля обаче да питам в БГ-мама че и там има умни лелки.. абе умни не знам ама поне лелки има :razz:

alex
01-19-2010, 13:05
Отговора там наистина е Коледа (това ще се направим че не сте го чули/прочели).

Ето каква е схемата - ако отговорите ви се изписва ВЕРЕН или ГРЕШЕН. точките обаче се актуализират на всеки час. Понякога може да се забави още малко. Това е защото много хора отговарят активност и искаме сайта да бъде достъпен и не го натоварваме с изчисляване на точки в реално време.

Относно въпросите - скоро ще има доста по-лесни въпроси. Такива които всеки от нас е учил в училище. И там прошка няма да има.

Относно верните отговори които се маркират като грешни - отговорите са 1:1 като тези в книгата. Има разновидности като например ако се пита за името на някой герой, можете да посочите двете му имена, първото или последното - всичко се засича като верен отговор.

Ако забележите 100% верен отговор които се отчита грешно - моля да ми сигнализирате тук защото може и ние да сме допуснали някоя малка грешка... все пак сме хора :)

Успех на всички!

ZipFail
01-19-2010, 14:27
Въобще супер глупавата игра.. :-o

glarus
01-19-2010, 16:04
Глупав си ти! Това е игра за хора които могат да четат, искат да четат, умни са и най-важното могат да намират информация по различни начини. Защото отговорите ги има навсякъде в нета ама нали си тъп та не знаеш как се държи книгата. Май са прави че 80% са неграмотните в БГ... това не означава само да можеш да пишеш но и да можеш и знаеш как да четеш книги. :-P

ZipFail
01-20-2010, 09:09
Само на мене ли ми смърди на скапана рекламна кампания ? :)

Като въпросните книжарници-спонсори толкова искат децата да четат, що не сложиха доказани, качествени книги, които всеки би трябвало да ги има в дома си и да е прочел ?
Що в в списъка са все някакви боклуци издадени преди 3 месеца, от типа на "Таласъми и магии" и "Кой е убиеца?", които за да прочетеш трябва да си купиш(и почти всички са поне 15-20лв.) ?

Хубава работа, ама българска :)

kaiku
01-21-2010, 18:41
Ако забележите 100% верен отговор които се отчита грешно - моля да ми сигнализирате тук защото може и ние да сме допуснали някоя малка грешка... все пак сме хора :)

Успех на всички!


http://www.teenproblem.net/iakotochetene/q/5231

На този въпрос има 2 възможни отговора - първият е огледало; вторият - лей-портал(сверила съм с книгата). И двата ги отчита като грешка. :) (Ако аз съм се объркала се извинявам предварително)

Много хубава кампания! Браво! :) :smt041 :smt038

KiSsOfPaSsIoN
01-29-2010, 10:26
А на мен даже и профила ми сменя с нечии друг след като отговоря на 5-10 въпроса.Това на какво се дължи? :-o

koaly66
03-05-2010, 11:56
Относно въпрос: Как се нарича старият и прочут меч, който Лираел взема от главната библиотекарка, за да се сражава със същество, наречено стилкън?
Отговорът е Възпиращия, но не го приема.