PDA

View Full Version : тревата



snejito00
01-16-2010, 13:35
докторе помогни ми може ли да съм престрастена към треват пушила сам около 1 година но спрях няколко месеца но видя ли че някои пуши и ме вика аз немога да се спра ii аз искам суперр мн :С и какво даа правяя помогни ми моля те

filmimilmi
01-16-2010, 14:37
Тук доктора от одавна вече не отговаря. Колкото до въпроса ти, ако действително си запозната с тревата от година би трябвало да ти е пределно ясно за всичко свързано с нея. Няма да полудееш, няма и да се пристрастиш. Друг е въпроса относно опасностите, към които те предразполагат самите среди, с които движиш и където консумацията е нормална като основното занимание на всички. Пафкай си като те кефи, а ако чувстваш, че ти вреди с нещо просто откажи. Истинските приятели ще се задържат с теб и ще продължаваш да движиш с тях, дори без да те взимат за партия да пушите. Ако в хората, с които движиш виждаш, че те ползват единствено, за да сформират партия, за да си вземат коз се пострай да ограничиш контактите си и толкуз.
пп. Пиши на кирилица!

Naasko
01-23-2010, 19:57
За твоя проблем никой доктор истински и преносен не може да ти помогне, всичко е до твоята воля и съзнание.

harry777
01-23-2010, 21:09
Няма невъзможни неща... Просто казваш, че не мислиш за трева и че няма да пушиш такава и го правиш, независимо колко е трудно. Както каза Наско: "всичко е до твоята воля и съзнание".

ImmortalSportFreak
01-23-2010, 23:56
Сигурно си пристрастена.ВОЛЯ ти трябва за да я откажеш! ;) Сама трабва да си помогнеш!!

bamday13
01-24-2010, 07:19
Ето нещо което може , не да те откаже но поне да те поспре..
Пушачът на марихуана , умира средно с 24 години по рано от пушачът на цигари.. А той с около 10 години по рано от колкото би трябвало да е..

Тея статистики ме накараха да я намаля драстично .. сега си пуша когато ми е на кеф.. или когато има .. ;д

nyxu
01-24-2010, 09:05
Сигурно си пристрастена.ВОЛЯ ти трябва за да я откажеш! ;) Сама трабва да си помогнеш!!

+

sunshinee1936
02-28-2010, 16:26
добре уе експерти ....... пушила е една година трева еми то има и хора кадето от 10 години пушат ама в годината пушат по 3 пъти .. на колко години си 11-12 и на бас че не си пушила повече от 10 пъти .. и към тревата не можеш да се престрастиш толкова че да не можеш да живееш без нея .. та тва е най-лекия наркотик (зависи колко количество приемеш) всички си мислят че като пушиш трева и само се смееш хаха пълни простотии .. до организъм си е , ако се напушиш като свиня няма изобщо да ти е смешно а няма да можеш да си седиш на краката и много ше ти се върти главата и е супер гадно знам от личен опит и лично не си падам по тревата - вече не е на мода да пушиш цигарки тревици да пиеш бирички - НО ВЕЧЕ ВСИЧКИ СА АЛКОХОЛИЦИ ТРЕВОМАНИ НАРКОМАНИ НЕ МОГАТ БЕЗ ЦИГАРИ абеее просто нямам думи стремите се да се харесате на другите като си мислите че да пиеш и пушиш е голяма газария - напротив вредите само на себе си

NeENormalen
02-28-2010, 18:26
Верно че е на не повече от 12-13 хаха...даже дали е виждала хаха /... става въпрос че ако някой ден ти се случи подобно нещо - ЗНАЙ ПРИСТРАСТЯВАНЕ НЯМА... всичко е главата ти... аз съветвам: Пуши, ако ти се пуши :)

dansing
03-08-2010, 08:54
az sym pu6ila 2g i uspqh da spra i wqrwam 4e i ti 6te uspee6 prosto nqkoi wikalite podmini go ne hodi pri nego :shock:
:shock: :(

rrrawrrr
03-08-2010, 16:15
Ще ти препоръчам едно изпробвано лекарство. Казва се ВОЛЯ :)

LeNsSsii
05-05-2010, 12:55
ех...иска ми се вси4ки да пу6ат коз....тогава вси4ко 6те6е да е по хуу...аз си павкам от 1 год.ве4е по 5-6 пъти на ден и си ми е супер :P :-P ;-) :smt033 :smt033

Tiin
05-12-2010, 19:08
ех...иска ми се вси4ки да пу6ат коз....тогава вси4ко 6те6е да е по хуу...аз си павкам от 1 год.ве4е по 5-6 пъти на ден и си ми е супер :P :-P ;-) :smt033 :smt033
Да те видим след 5 години на кво ще изглеждаш....