PDA

View Full Version : някой като мен ?



afrodizzz
01-16-2010, 14:24
Здравейте!От близо 4 месеца немога да заспя нормално..немога когато легна да затворя очи и просто спокойно да заспя.причината е съвсем проста и точна : влюбих се в едно момче което ми взе буквално акъла.та цялата тази история се зароди преди около 4 месеца.запознахме се в интернет пространството и след седмица излезнахме..видяхме се...нещата провървяха добре докато не дойде една фаза в която той си измисляше оправдания да не се виждаме..не ми дигаше телефона а след като му поисках обяснение за това се оправдаваше че не го е чул.и от там дойде и въпроса ми който си задавах редовно : дали не се вижда с друго момиче?постоянно се съмнявах в него докато един ден той не ми заяви че неможел вече да бъде ''под нож'' постоянно и иска да се разделим.от товага това момче неможе да ми излезе от главата.занимава се сега с други момичета и кгоато го питам за това как е в любовта той ми отговаея че има колкото за зарибявки и това е.дали и аз не съм му била просто за това?.разликата ни е 2 год..тази година е абитуриент дали това е че иска да си излиза повече с приятели и да се забавлява.и сега след толкова време още немога да го забравя.какво да правя?моля дайте ми съвет!да продължа да гледам анпред или да се опитвам да вървя към него? Благодаря за търпението

Sladurcho
01-16-2010, 14:33
Еми момчето не иска сериозна връзка а иска просто бройки :) да има там да се зарибява и до там... рядко може да срещнеш вече някой които да е сериозен а не просто да се ебава [(говоря и за момичета и за момчета)

DaemonBoy
01-16-2010, 14:34
Еми щом ти казва че има там за зарибявки, не можеш да схванеш че и ти си била поредната ли?

afrodizzz
01-16-2010, 14:47
ха да .. това ''има там за зарибявки'' точно така звучи..поредната.. но най странното е че когато бяхме заедно си правеше уж някакви планове за напред за нас..толкова много неща ми е споделял..казваше : '' като се задълбочат още малко нещата ще те водя при баба .. ще те водя да те запозная с еди кого си..ще правим еди какво си..'' .. правеше някакви планове. Двуличието може да е играело на макс. :

Sladurcho
01-16-2010, 14:52
Ми то всеки може да ги говори тези работи.. въпроса е че са само празни приказки

afrodizzz
01-16-2010, 15:15
и съвета ви е да го забравя? как ?

SunnyTime
01-16-2010, 15:31
Забрави го!Тоя най-вероятно е "боклук" ....Гледай да не се занимаваш с такива!

Как да го забравиш?

Просто спри да му пишеш..Запознай се с нови хора и излизай с тях.Ще срешнеш нови ПО-СВЯСНИ момчета,които ще се държат за теб,а не като този идиот...


Успех (:

ivcheto0o
01-16-2010, 15:33
нямал е сериозни намерения,не мисля 4е си го задушавала по някакъв на4ин.Опитаи се да го забравиш-книги,филми,приятели,други мом4ета и наи ве4е времето :)

b3b3t0y
01-16-2010, 15:59
И аз бих ти предложила да се натоварваш максимално с пазни неща колкото да не мислиш за него :) Но според мен на тоя етап се опитай да го забравиш.. може пък той да те потърси..

kombarka
01-16-2010, 16:08
Остави го. Няма какво друго да се каже.

Zarity
01-16-2010, 16:10
Добре дошла в живота.Някой момчета така правят.Преодолей го...Не се умира от това.
Как да го забравиш?Ами както се забравят всички.Други момчета.. :-D