PDA

View Full Version : Ще ми е приятно да обсъдим книгите на Ернст Мулдашев



Konstantin0000
01-16-2010, 15:47
След като загубих близък човек започнах да се интересувам какво става след смъртта. Не съм религиозен персонаж и за да си изградя мнение ми трябват доста доказателства по въпроса. Та... Ернст Мулдашев е руски учен/лекар в последствие намиращ съвсем различна изява като писател и изследовател в обласста на окултното и необяснимото. Издава множество книги свързани с предишни цивилизации, като Атланти, преди тях Лемуро-атланти и още 5 предходни цивилизации. Изледва пирамидите и получава достъп да пазената от Далай Лама пещера в Хималайте. Прави научни открития за останалите 6 измерения паралелно с нашето и подлага на тестове и опити хора занимаващи се с йога.
Като цяло доста интересна литература за хора с "отворени мозъци". Изградил съм си доста колоритна картинка от тези книги, като на повечето неща няма как да кажеш " не може да е вярно" защото с тезата върви аргумент и необоримо доказателство, с което дори скептик би се съгласил. Чел съм и други творби, но те граничат с фантастиката и не биват доказвани, чрез наука.

Ще ми е интересно да видя дали има и други хора чели тези издания и да науча тяхното мнение. 8)