PDA

View Full Version : HELP



Rosi123
01-16-2010, 16:10
iskam da mi pomognete za6toto az ve4e i sama ne moga da si pomogna stava vapros 4e nz kakvo iskam i t4no v tova e problema.....v jivota ima 2mom4eta....i nz s koe iskam da sam .....s ednoto mom4e do skoro hodih 1 godina i 2 meseca ne izlizame na kafeta sedim postoqnno v tqh tova 1 godina nqkolko pati da sme izlziali toy ne iska da izliza 6toto bilo mn bezinteresno kato izlzia ot vreme na vreme idva6e da me ispra6ta...naskro se varna biv6iq mi priqtel ot 4yjbina.. i me potarsi est 4e i doato be6e tam sa6ty sme si pisali ama ob6ti ne6ta ...puk az go ostavih 6toto zamina be6e mi tolkova hubavo s nego i sega se 4yvstvam mnogo stranno nz kakvo da pravq....kazah na priqtelq mi 4e iskam vreme za da pomislq kakvo da pravq oba4e toy me e razbral pogre6no i si e pomisli 4e mi tr vreme za da si pomislq dali iskam da sa s nego a puk az iskam da si pomislq za6toto s biv6iq mi ptiqtel vsi4ko be6e super mn dybre se razbirahme...puk ina4e se 4yvstvah nqkak si samotna kato gledam dr izlziat s priqtelite si pyk az sama.... uj si imam priqtel i mi be6e syper kofti no dneska govorih s priqtelq mi i toy kaza 4e e osaznal mnogo ne6ta i 4e stra6no mnogo me obi4a i 4e ne go int nikoq dryga..... i nz prosto kakvo da praq dali da si ostana sas stariq priqtel ili s biv6iq ili mi tr vreme za da si pomislq mnogo sam obarkana pomognete mi... Blagodarq predvaritelno

w0sh
01-16-2010, 16:12
скорбут за теб

Zarity
01-16-2010, 16:17
кирилица

FromAutumToAshes
01-16-2010, 16:26
кирилица


you said it partner

annamari
01-16-2010, 16:42
чуда ти се
ти наистина ли бие приела съвет ,за това със кои мъж да поддържаш връзка, от непознати хора във форум

Rosi123
01-16-2010, 17:46
emi ne no bih iskala da znam va6eto mnenie za tova

antifashionshit
01-16-2010, 17:51
emi ne no bih iskala da znam va6eto mnenie za tova
CONTROVERSIAL :D
не мисля, че можем да ти помогнем. ти трябва да решиш. смятам, че ти трябва да си много по-наясно от нас. единствения съвет, който мога да ти дам е да си подобриш правописа и да започнеш да пишеш повече на кирилица.
пс - SKYPE - враг #1 на правописа ;д

Shimo
01-16-2010, 17:51
На твое място бих избрал момчето с което си била година и 2 месеца. Послушай сърцето си, предварително. Излез сама 1 ден и мисли докато не стигнеш до решение, замисли се дали ще ти липсва, как ще се чувстваш, искаш ли да прецакаш нещата нищо че вървят добре. Реши кое е правилно, направи го и не съжелявай.

soul1199
01-16-2010, 18:51
На твое място бих избрал момчето с което си била година и 2 месеца. Послушай сърцето си, предварително. Излез сама 1 ден и мисли докато не стигнеш до решение, замисли се дали ще ти липсва, как ще се чувстваш, искаш ли да прецакаш нещата нищо че вървят добре. Реши кое е правилно, направи го и не съжелявай.

m1nik
01-16-2010, 19:14
На твое място бих избрал момчето с което си била година и 2 месеца. Послушай сърцето си, предварително. Излез сама 1 ден и мисли докато не стигнеш до решение, замисли се дали ще ти липсва, как ще се чувстваш, искаш ли да прецакаш нещата нищо че вървят добре. Реши кое е правилно, направи го и не съжелявай.

Lashes
01-16-2010, 20:43
Когато не знаеш какво искаш никой не може да ти помогне. Трудно е когато си пред дилема, но помисли дали като се върнеш при бившия приятел всичко ще е както преди. Той може да се е променил, може да ги няма старите чувства, може и отново да реши да замине. Според мен е по-добре да останеш със сегашният ти приятел. Поне ще си сигурна, че ще е с теб и че те обича. Какво като не излизате, важното е да сте заедно. Никога не гледай останалите, не можеш да си сигурна, че те са по-добре от теб ;)