PDA

View Full Version : stranno mom4e...



stern
01-16-2010, 17:04
Zdrasti na vsi4ki!
Ve4e ot godina sum vlubena v edno mom4e ot klasa mi. Toi vseki den me drazni!kakvo pravi li?!ami zna4i vzima mi ne6tata(primerno nesesera...krie go,hvurlq go nqkude), a as estestveno si go iskam i mu se nahvurlqm, za da si go vzema i taka mnogo 4esto se stiga do tam da se durjim za rucete i da se durpame, toi da me hva6ta nqksi...abe stiga se do tva da se dokosvame.estestveno i as mu vzimam ne6tata,za da si "otmustq" i togava toi me hva6ta nqksi.drugu ne6to,koeto pravi e vse da me strqska,6toto as mnogo lesno se strqskam. toi sedi to4no pred men i vinagi 4uva kvo as kazvam i vinagi kat kaja ne6to "tupo" zapo4va da go povtarq i edva li ne go raskazva na zqloto u4ili6te kva "tupitiq" pak sum kazala.su6to taka,4esto me i obijda kazva ne6ta kat "duhai" ili "zle si"... e dobre i as mu kazvam nqkoi ne6ta,no toi pruv zapo4va!klasa ni vse ni vika,4e sme bili mnogooo sladki zaedno i,4e kvoto se obi4alo se draznelo i nekvi takiva.priqtelkite mi vse mi vikat,4e toi taka tupo se durji,6tot moje da me haresval i tursil po nqkuv na4in kontakt s men.spored men tva sa pulni gluposti...sigorna sum,4e ne me ponasq,samo se pitam za6to togava po cql den se zanimava s men. (moga da vi dam i mnogo drugi primeri kvo pravi,no 6te stane mnogo dulgo...ob6to vzeto me DRAZI(e dobre i as nego,ma kakto kazah...TOI ZAPO4VA!)

w0sh
01-16-2010, 17:05
за теб дифтерия

stern
01-16-2010, 17:08
за теб дифтерия

molq?!kva difteriq...tva ne e li bolest?!

DaemonBoy
01-16-2010, 17:11
Мда, ама се научи да пишеш на КИРИЛИЦА!!!

stern
01-16-2010, 17:13
Мда, ама се научи да пишеш на КИРИЛИЦА!!!

о извинявай, не знаех

tItEufFf
01-16-2010, 17:15
за теб дифтерия

Стига бе, това е ужасно :?

Ти кой клас си? Ние тези истории ги правихме във втори клас 8-) Беше забавно :-D
И сега просто искаш всички да ти кажат, че те харесва, щом прави така. :?

bog4eto
01-16-2010, 17:19
Зависи и от годините и от момчето. :-|

stern
01-16-2010, 17:20
8ми клас сме, искам просто да ми кажете какво мислите тоест що така прави

Gigi1302
01-16-2010, 17:25
Харесва те, но не може да измисли как по друг начин да ти привлече вниманието.

antifashionshit
01-16-2010, 17:25
8ми клас сме, искам просто да ми кажете какво мислите тоест що така прави
използвай си сивото вещество - щом ти отделя толкоз внимание значи все нещо има. ако не можеше да те трае щеше да се държи малко по-ралично. ти ме уби - 8ми клас, детски истории ;д

stern
01-16-2010, 17:29
8ми клас сме, искам просто да ми кажете какво мислите тоест що така прави
използвай си сивото вещество - щом ти отделя толкоз внимание значи все нещо има. ако не можеше да те трае щеше да се държи малко по-ралично. ти ме уби - 8ми клас, детски истории ;д

и другите казват, че сме като малки деца.... :o

stern
01-16-2010, 17:33
и някой има ли идея аз как да се държа.....

DjPiRgOs
01-16-2010, 17:38
Мда, ама се научи да пишеш на КИРИЛИЦА!!!Аре е смешник мисли по темата смешка тъпа

antifashionshit
01-16-2010, 17:39
значи говориш с него. насаме(вземи му несесера и избягай някъде където ще сте сами ;д). казваш му, че го харесваш много. нещо такова.
а ви казват, че сте като деца, защото по-зрелите индивиди изразяват подобни симпатии помежду си по по-...хмм...цивилизовани и ефективни начини ;д

stern
01-16-2010, 17:39
а ти кво мислиш по темата....... :?

stern
01-16-2010, 17:41
значи говориш с него. насаме(вземи му несесера и избягай някъде където ще сте сами ;д). казваш му, че го харесваш много. нещо такова.
а ви казват, че сте като деца, защото по-зрелите индивиди изразяват подобни симпатии помежду си по по-...хмм...цивилизовани и ефективни начини ;д

ама ме е страх....а и не мисля,че наистина ме харесва

antifashionshit
01-16-2010, 17:42
Мда, ама се научи да пишеш на КИРИЛИЦА!!!Аре е смешник мисли по темата смешка тъпа
и ти не пишеш по темата, приятелю футболист, тъй че chill out : )

antifashionshit
01-16-2010, 17:45
значи говориш с него. насаме(вземи му несесера и избягай някъде където ще сте сами ;д). казваш му, че го харесваш много. нещо такова.
а ви казват, че сте като деца, защото по-зрелите индивиди изразяват подобни симпатии помежду си по по-...хмм...цивилизовани и ефективни начини ;д

ама ме е страх....а и не мисля,че наистина ме харесва
ако искаш да стане нещо трябва да опиташ, да рискуваш. така е в живота. този, който рискува преживява повече - и добри, и лоши неща. никой не иска да преживява нищо лошо и това спира много хора да рискуват. но ти опитай. можеш само да спечелиш, не се притеснявай. ако нищо не стане, обещавам, ще те черпя една баничка ;д

stern
01-16-2010, 17:53
добре,но сме в един клас....ако му кажа той сигорно ще се отдръпне,а и защо ако наистина ме харесва не ми го каже...

DaemonBoy
01-16-2010, 17:56
Както ние момчетата не можем да ви разберем така и вие не можете да ни разберете.Спокойно, нормално е.

w0sh
01-16-2010, 17:57
добре,но сме в един клас....ако му кажа той сигорно ще се отдръпне,а и защо ако наистина ме харесва не ми го каже...

Все се чакате един друг. Колко проблеми щяха да се решат ако някой иаше смелостта да прави първите крачки...

antifashionshit
01-16-2010, 18:02
добре,но сме в един клас....ако му кажа той сигорно ще се отдръпне,а и защо ако наистина ме харесва не ми го каже...

Все се чакате един друг. Колко проблеми щяха да се решат ако някой иаше смелостта да прави първите крачки...
съгласен. просто го направи. никой няма да ти реже главата. от личен опит ти казвам. и като се дръпне какво? да не дойде края на света?

stern
01-16-2010, 18:03
да, но той е момчето, а и сигурно той предполага, че го харесвам...

stern
01-16-2010, 18:07
и за идеята с несесера....взимам го и после кво казвам?! "ами,знаеш ли какво....харесвам те"
няксе не става...

antifashionshit
01-16-2010, 18:07
добре,но сме в един клас....ако му кажа той сигорно ще се отдръпне,а и защо ако наистина ме харесва не ми го каже...

Все се чакате един друг. Колко проблеми щяха да се решат ако някой иаше смелостта да прави първите крачки...

да, но той е момчето, а и сигурно той предполага, че го харесвам...
айде стига с тая нагласа 'аз съм момичето, не мога да направя първата крачка'. така е прието, ама няма лошо и ти да пробваш. аз лично много се радвам на такива момичета, които правят първата крачка и не се ограничават с това, което се очаква по принцип от едно момиче:)
и между другото, тва с несера беше на шега... ;д

rikido
01-16-2010, 18:15
Детска радост - шарени бонбонки.

Фрасни му един стол в главата и ще се оправи :grin:

vow
01-16-2010, 18:43
от къде си? питам после ще ти дам мнението си по въпроса

w0sh
01-16-2010, 18:47
Не мислите ли че е крайно време статуквото на "канещото момче" да се разбие. Все пак се еманципирахте, а това са привички от 18 век.

soul1199
01-16-2010, 18:48
значи говориш с него. насаме(вземи му несесера и избягай някъде където ще сте сами ;д). казваш му, че го харесваш много. нещо такова.
а ви казват, че сте като деца, защото по-зрелите индивиди изразяват подобни симпатии помежду си по по-...хмм...цивилизовани и ефективни начини ;д

CwalkIn
01-16-2010, 19:22
8ми клас сме, искам просто да ми кажете какво мислите тоест що така прави
използвай си сивото вещество - щом ти отделя толкоз внимание значи все нещо има. ако не можеше да те трае щеше да се държи малко по-ралично. ти ме уби - 8ми клас, детски истории ;д
Да е 8 клас втф.. :С тва е присъщо за 2-3-5-6 маКс.. : о

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-16-2010, 19:52
за теб дифтерия

molq?!kva difteriq...tva ne e li bolest?!

Мале, че си проницателен/-на! :razz: (не съм чела темата с тая шльокавица)

rikido
01-16-2010, 20:18
Мале, че си проницателен/-на! :razz: (не съм чела темата с тая шльокавица)

А ти по-голяма картинка за подпис не можа ли да сложиш уее? :-o

stern
01-17-2010, 09:40
до сега почти всички отговори казват едва ли не да говора с него и,че най-вероятно ме харесва,но никой не обърна внимание,че ме и обижда.това пък защо?! според една приятелка за да компенсира "закачките" (класа така им вика на наще дразнения)щот иначе щяло наистина да изглежда,че ме харесва....вие какво мислите?!
оф и друго нещо....някси всички и вие тук и класа и приятелите ми казват едно и също,но мен ме е страх да повярвам....

и мерси на всички,които са написали нещо! :)

smileforyou12
01-17-2010, 11:12
Писането на кирилица е задължително!
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html