PDA

View Full Version : Пхахахахаа



LSFC
01-16-2010, 20:34
Рових се из нета и намерих няква тема и искам да ви попитам дали и на вас ви се е случвало ->
Ми мойта история е такава , запознах се с едно много красиво момиче на купон , и след няколко водки се усамотихме и тя почна да ме саблича, барна ме за члена , а аз после я излизах , тя почна да ми прави свирки и по едно време ми каза , че иска да я чукам анално и аз и го вкарах , но баш на най-хубавото тя пръдна , като си искарах члена целия беше в лайна . Много гадно ми стана и веднага изчезнах от там .
:grin: :D :razz: :D :lol:

Konstantin0000
01-16-2010, 20:39
Чак пък целия в лайна не ми се е случвало, тук таме точно под главата малки късчета... :oops: Ако чуя да пръдне се възбуждам още повече :oops: Просто ми се струва супер да чуя гаджето ми да пърди, защото си мисля, че щом го прави, волно или не ( надявам се не :Д ) значи може да се отпусне пред мен :-o
П.П. и как ще пръдне докато патката му е вътре не знам....

vaseto0o
01-16-2010, 20:39
Рових се из нета и намерих няква тема и искам да ви попитам дали и на вас ви се е случвало ->
Ми мойта история е такава , запознах се с едно много красиво момиче на купон , и след няколко водки се усамотихме и тя почна да ме саблича, барна ме за члена , а аз после я излизах , тя почна да ми прави свирки и по едно време ми каза , че иска да я чукам анално и аз и го вкарах , но баш на най-хубавото тя пръдна , като си искарах члена целия беше в лайна . Много гадно ми стана и веднага изчезнах от там .
:grin: :D :razz: :D :lol:
Пич историята маже :razz:

Neftochimic
01-16-2010, 20:58
не е лесно да си тъпо говедо :(

machoka
01-16-2010, 21:04
а3