PDA

View Full Version : Да си отрежа ли косата?



desitoyoy
01-16-2010, 22:41
Като бях малка бях с къса коса и това ми носеше много тъга. Винаги исках дълга коса. Сега я имам. Не е много дълга де. Тя е леко чуплива, но като я изправя стига до нивото на гърдите. Не я изправям често. Фризьорката ми вика като дойде пролетта да си отрежа по-късичко косата, защото щяло да ми ходи. Чудя се още дали ще си дам косата. Не знам точно колко късо иска да ми я отреже. Вие какво мислите за момичетата с по-къси коси?

w0sh
01-16-2010, 22:43
Еми като им отива са секси.

кво повече да мисля?

ArrowsOfDeath
01-16-2010, 22:44
Харесвам момичета, независимо от дължината на косата стига да им ходи. Само една дълга коса, пусната ей така за имането, а пък да не й мяза на момичето, не ми харесва.

MetalZone
01-16-2010, 22:47
Обичам момичето да е с мнооооого дълга коса, но ти се прецени... пък и ако я острижеш ще ти липсва после...

Kalesin
01-16-2010, 22:52
Момичетата с коси ме отвращават.Иде ми да се изпразня върху тях...
Максимум втори номер.

П.П. Пенисът ми е леко чуплив.Стига до нивото на коленете ми.Гинекологът ми често казва да се обрежа. Чудя се още дали да дам част от себе си в името на естетиката.Вие какво мислите за момчетата с по-различни и деформирани пениси от останалите?

cherinka
01-16-2010, 22:53
Късата коса е по-практична!

Моята коса винаги е била къса.
По едно време ми беше къса като на мъжете. 8-)

Сега я пускам дълга и чесно да ти кажа не е хава. Постоянно ми пречи. Вървя с некви шноли,ластици из нас. Навън постоянно я мятам,премятам,отмятам. Верно,че дългата коса се изправя по-лесно, а късата иска повече грижи, ама много пречи тая дълга коса,бе,мамка му :booooomb:


Ако ти отива късичко стрежи се!
С къса,дълга винаги можеш да изглеждаш женствена!

TeenSpirit
01-16-2010, 22:53
Аз имах малко по-дълга от твойта и я скъсих до над рамената... с дълга се харесвам повече, но не съжалявах. Все пак е коса и расте, не му мисли толкова. :)

ArrowsOfDeath
01-16-2010, 22:56
а късата иска повече грижи

Защо пък късата ще изисква повече грижи?

desitoyoy
01-16-2010, 23:00
Ми аз винаги съм на опашка или кок и попринцип мен косата много много не се вийда, че е дълга. Ама все пак ще ми е странно ако е по-къса. Все пак ако става въпрос за малко скъсяване ще си я отрежа сигурно.

Kalesin ако обичаш не ми оаквай темичката.

DimovB
01-16-2010, 23:06
Харесвам момичета, независимо от дължината на косата стига да им ходи. Само една дълга коса, пусната ей така за имането, а пък да не й мяза на момичето, не ми харесва.
true, true

Sigrina
01-16-2010, 23:16
Когато бях дете винаги ме подстригваха късо. Не като момче, но до брадичката горе долу.
После като станах на 11-12 си пуснах косата и до 30 декември миналата година имах много дълга, гъста и красива коса. И в един момент реших, че просто ми е омръзнало и се подстригах късо - на френско каре. Сега ми стига до раменете и много се харесвам. Много ми е лекичко и удобно :)

cherinka
01-16-2010, 23:18
а късата иска повече грижи

Защо пък късата ще изисква повече грижи?

Зависи за кое късо говориш.
Аз за това на Николета Лозанова,примерно, на Алисия...

desitoyoy
01-17-2010, 00:00
Аз харесвам повече късата коса.
Сладурско стои,пък и не пречи,толкова колкото дългата.

Аз съм с къса(каре) и мисля за бъдеще да съм си така доста време. :D
Не мисля да си пускам дълга коса,изобщо,дразни просто,не мога да я търпя и просто я връзвам.

И аз моята я връзвам. Мен да ме види някой с пусната коса си е цяло чудо. Не знам обаче дали все пак няма да ми липсва. А и не отделям много време, за да си оправям косата, така че искам някаква прическа да е лесна за оформяне.

iLovePussyJuice
01-17-2010, 00:14
едно време ме кефеха повече момичета с дълги коси,са пък точно обратното - възбуждат ме мацки с по-къси коси (но не прекалено) 8-)Същото мога да кажа. 8-)

Kampfbereit
01-17-2010, 00:52

LovelyD
01-17-2010, 03:28
Много пъти съм се канела да се острижа, ама ме храща шубето...може би, защото косата ми расте аааадски бавнооо...отивам във фризьорския салон, сядам на стола и казвам " Този път сериозно! Срежи ме! " ... а фризьорката казва " Айде следващия път, а?" и аз " Добре." :-o

norge
01-17-2010, 09:00
Режи! Коса е все пак - расте! Винаги съм се чудила на момичета/жени, които цял живот ходят с една коса. Трябва да се експериментира :) Миналата зима имах 2см коса и ми беше много добре. До преди години беше до кръста. Имала съм случай със седем цвята в косата. Какво толкова... :)

LuxurySk0B
01-17-2010, 10:02
Момичетата с коси ме отвращават.Иде ми да се изпразня върху тях...
Максимум втори номер.

П.П. Пенисът ми е леко чуплив.Стига до нивото на коленете ми.Гинекологът ми често казва да се обрежа. Чудя се още дали да дам част от себе си в името на естетиката.Вие какво мислите за момчетата с по-различни и деформирани пениси от останалите? ΤИ СИ МАШИНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Li0nesS
01-17-2010, 10:06
Аз съм ЗА дългата коса..според мен на една жена и отива да е с дълга красива коса...това подчертава женствеността и. За това и сега съм си оставила моята да расте... :oops:

guinessgirl
01-17-2010, 10:06
подстрижи се,ако смяташ,че ше ти отива повече.

ако пък не се харесваш,косата расте

cookie_master
01-18-2010, 16:58
подстрижи се,ако смяташ,че ше ти отива повече.

ако пък не се харесваш,косата расте

machoka
01-18-2010, 17:45
Едно момиче, една жена трябва да бъде с ДЪЛГА коса. Това е, съжалявам. Всичко друго не е естествено, нито пък 'красиво'.

hottie
01-18-2010, 17:47
Едно момиче, една жена трябва да бъде с ДЪЛГА коса. Това е, съжалявам. Всичко друго не е естествено, нито пък 'красиво'.

Много си краен. Има секси момичета с къса коса. На мен например не ми отидва, ама на някои им седи супер яко !

rakiQ
01-18-2010, 17:53
режи бе

HanopkaH
01-18-2010, 18:07
режи

desitoyoy
01-18-2010, 18:11
Aми сигурно ще я отрежа. Много мислене влагам. :-D

Swinkenhoffer
01-18-2010, 18:52
Къса коса >> all.

Никога не бих си пуснала отново дълга.

http://www.hairstylesdesign.com/gallery/images/short_hairstyles_01_01.jpg
:smt007

machoka
01-18-2010, 19:19
Едно момиче, една жена трябва да бъде с ДЪЛГА коса. Това е, съжалявам. Всичко друго не е естествено, нито пък 'красиво'.

Много си краен. Има секси момичета с къса коса. На мен например не ми отидва, ама на някои им седи супер яко !

Не мога да го приема. Жената трябва да е женствена, а най-женственият фактор е косата. Аз познавам момичета с къса коса, които са истински 'пичове' с много готин х-ер и всичко можеш да си кажеш с тях, но някак си не мога да погледна като 'жени' на тях.
Добре, че не всички мъже са като мен.

desitoyoy
01-18-2010, 21:04
Да, добре, че не са всички като теб. Иначе всички щяха да са с коси до кръста (не че нещо ама ми е супер селско с толкова дълга коса)

kalpazanka
01-18-2010, 21:14
Не я режи! Дългата коса ти позволява да изглеждаш различно- да я изправяш, начупваш, къдриш, дасе носиш с различни прически и т. н., докато късата коса си е къса и ограничава.

machoka
01-18-2010, 21:44
Да, добре, че не са всички като теб. Иначе всички щяха да са с коси до кръста (не че нещо ама ми е супер селско с толкова дълга коса)

Тоя епитет вече за нищо го нямате.

desitoyoy
01-20-2010, 17:33
Да, добре, че не са всички като теб. Иначе всички щяха да са с коси до кръста (не че нещо ама ми е супер селско с толкова дълга коса)

Тоя епитет вече за нищо го нямате.

Е, това не е вярно. Просто като видя момиче с дълга коса до кръста и си я представям как косата и е на плитка и има забрадка и копа на полето

sh3_1s_7h3_0n3
01-20-2010, 17:53
Как може да питаш дали да си отрежеш косата, след като не си пуснала снимки и не е ясно дали изобщо ще ти седи, или не. Да си отрежеш косата е най-лесно.
"Какво мислим за момичетата с къси коси?" ?!?! :-o На всеки му стои по различен начин.

PainMonopoly
01-20-2010, 17:55
Едно момиче, една жена трябва да бъде с ДЪЛГА коса. Това е, съжалявам. Всичко друго не е естествено, нито пък 'красиво'.Абсолютно вярно.

Колкото по-дълга, толкова по-секс.

ArrowsOfDeath
01-20-2010, 18:38
Заради такива като вас жените ги е страх да пробват нещо ново.

RiseGirl
01-20-2010, 18:42
Аз от месеци се навивам да я режа, но все не събирам достатъчно кураж...не съм сигурна дали резултата ще е хубав.
Единственият вариант е да намеря някой много добър с фотошоп и да добия някаква представа...

PainMonopoly
01-20-2010, 18:49
Заради такива като вас жените ги е страх да пробват нещо ново.Надценяваш ни. :D

Ако ги е страх, са си виновни сами. Близко е до ума, че каквото и да направи с косата си, някои ще я харесат, други не. Затова е малоумно да се води по хорското мнение и трябва да прави каквото си иска.

ArrowsOfDeath
01-20-2010, 18:53
Малоумно, малоумно, ама ги има и такива жени.

PainMonopoly
01-20-2010, 18:55
Много нещо си се загрижил за жените...

norge
01-20-2010, 19:35
Да, добре, че не са всички като теб. Иначе всички щяха да са с коси до кръста (не че нещо ама ми е супер селско с толкова дълга коса)

+

cherinka
01-20-2010, 20:27
Попринцип наистина дългата коса символизира доста секс, но не от цинична гледна точка на думата секс...
Верно, и аз си падам по мадами с дълги коси, просто каквото и да е косата прави една жена женствена до някаква степен, но преди всичко е важно косата да е здрава, пък нека е къса!
Красиво е когато се откриват раменете на една жена, което позволява късата коса... но жена с дълга коса и на чоки.... 8-) божествено! :smt007

mmKamm
01-20-2010, 20:32
режи бе...Много по-лесно се поддържа. Ставаш, разрошваш я и тръгваш....няма маски за коса, балсами, лайна ... Много по-лесно е. Освен това...дългата коса...ако не я направиш нещо...примерно няква причесцица, вафли, изправяне...стои ужасно... а не винаги имаш време за това :)

nike971
01-23-2010, 18:49
Лелее.. Вие просто ме разбихте ! Лятото реших да се пострига късо. Нещо като от днес за утре :-D И го направих. Отидох при най-престижната фризьорка в града и и казах.. Тъй тъйй.. режи го тва гнездо и така и направи. Тва е коса бе момчета и момичета. Кой ще ти каже 'Имаш къса коса няма да ходя с теб' или нещо от рода. Всички мои приятели ми казват че ми стои супер яко, а дори ми се случи момче от града, да ми каже че ми стои супер яко.. Няма кво да му мислиш коса е и расте ! Моя съвет е СТРИЖИИИИ и хич да не ти пука, няма за какво да се притесняваш ! Стига ти само сутрин когато станеш да сложиш гел това, онова да я разрошиш малко и си ти ! :-P

manichencety
02-20-2010, 21:57
пробваи перука за да се представиш

Dopeass
02-20-2010, 22:05
заедно с главата ако питаш мен

Monkata154
02-21-2010, 13:41
Моята коса от 5ти клас е къса... била е до раменете, била сум на бретон, сега е до брадичката.. седи супер яко с изкл на тва че постоянно траа да я изправям и оформям щот и мойта коса е чуплива и си праи квот си иска 8-) така че щом фризьора ти казва че ще ти прилича.. послушай го.. :P
PS: Относно тва което каза nike971... сегашния ми приятел казва че ако се подстрижа още по късо щял да ме зареже... :? сякви хора има на тоя свят така че ако на теб ти харесва не ги слушай другите.. :P

silwinka
02-21-2010, 19:27
стрижи се.
много по-яко седи,вече късите са на мода , дългите са тъпи и изтъркани xD
всички вече са постригани късо,бягай - хич не се тревожи
и аз имах дълга коса,но се разделих с нея.
сега мога да си правя супер много прически,отколкото когато бях с дълга коса!
по-сладко е , с дълга коса е по-детско.

nicolepcd
02-22-2010, 09:21
Режи (ако не си я отрязала вече ;д). Аз съм направо влюбена в момичета с къси коси :D Аз имах дългичка коса, подстригах я до малко над раменете и много съжалявам, че не я подстригах по-късо. Но скоро ще си поправя грешката 8-) Сега ми е сравнително къса (оф, имам чувството, че расте всяка секунда ;д) и си я мажа с каквото си искам, разни мазила съм си взела, маски, бла-бла. Подстригах се предимно с цел да я заздравя малко. Иначе след няколко години пак мисля да я пусна дълга :-o Ма ще видим...

dead_princess
02-23-2010, 16:48
Режи, смело :)
И аз се постригах късо преди две седмици, в началото ми беше гадно за старата коса, но сега се харесвам.Това, че се подържа по-трудно не е вярно, както при дългата коса е.

KoRnFlAkE
02-23-2010, 22:45
режи, кво ти пука. :)

scanadal
02-25-2010, 12:42
Лаятото имах дълга коса,но се подстригах на каре и с бретонче :grin:
Изглежда уникално секси,дава ми сампочувствието на желана и красива жена,абе не съжалявам изобщо.Не мисля скоро да си оставям дълга коса,дори мога да я подкъся още повече :)

beautifullslayer
03-07-2010, 17:02
според мен недей,сама си казваш че не ти харесва, пък и нали сме момичета нека имаме дълги коси :grin:

Spider4eto
03-07-2010, 19:20
Чакам да ми мине бала, за да имам повече варианти за прическа, и си режа косата до раменцата :D

jghgh
03-07-2010, 19:23
Ми аз винаги съм на опашка или кок и попринцип мен косата много много не се вийда, че е дълга. Ама все пак ще ми е странно ако е по-къса. Все пак ако става въпрос за малко скъсяване ще си я отрежа сигурно.

По всичко си личи, че не искаш да си стрижеш косата.
Не я стрижи.


Или всъщност, вземи сантиметър от връхчетата и почни да си я пускаш.
:)

И аз имам гадни спомени от късата коса. Като малка не ми е била по-дълга от ушите :? Винаги съм мязала на момченце. Сега се постригвам само колкото да не ми цъфти косата - ползвам услугите на 'горещата ножица' - ще откриеш невероятни резултати. Горещата ножица запечатва краищат на косата и тя цъфти все по-рядко.

Кучето за разплод пак се изцепва. Не говорим за мода тук, нали, а да се хареса авторката. Аз като й гледам колебанията, съмнявам се..

едит: пф, то темата стараааа..

PainMonopoly
03-07-2010, 20:58
Горещата ножица запечатва краищат на косата и тя цъфти все по-рядко.Дали? :D

jghgh
03-07-2010, 21:04
Е, при мен действа :-o А и това е уж технологията.

awesomesheepy
03-08-2010, 19:47
има ли някакъв смисъл да се консултираш с нас?
еми,одрежи си я.
мене лично ме кефят с късите коси,има по-голяма възможност за прически и т.н
апък,с дълга вече е изтъркано..(лично мнение)
както си решиш[i]

inlowe171997
03-11-2010, 19:16
Аз пък отначало бях с много дълга коса, обаче ми пречеше и я постригах :P след това пък реших да се направя на етажи :grin: На мен ми е екстра с късата коса, но ти се подстрижи както мислиш, че ще ти отива :wink:

plmn
03-11-2010, 19:50
къса > дълга :д

jujanka
03-11-2010, 20:25
аз също бях с дълга коса едно време, сега вече от две години съм с къса на черта, над раменете малко. Харесва ми, иска и повече поддръжка да защото моята е чуплива и ако не я изправям майкоууу плашило от класа хахах :D преди няколко месеца си купих и удължители за коса така че мога да си сменям имиджа от къса до дълга до кръста, в зависимост от настроението и времето, с което разполагам. Никога не съм съжалявала, че съм се подстригала. На мъжете също много им харесва.

creativemax
03-13-2010, 21:05
режи

oasis
03-13-2010, 21:13
Оф айде стига сте вдигали тъпата тема от преди 2 месеца.