PDA

View Full Version : Мм пак аз,с напредък от миналия път :D



lovegaga
01-16-2010, 22:36
Когато цикъла ми свърши декември месец още на следващия ден гърдите започнаха яко да ме болят.. направо не ги издържам :lol: :lol: болят ме,а зърната ми са чувствителни вече 2 месец .. :-D някои хора,като по-малката ми сестра ме изтезаваха,но това настрана.. сега сериозно ако някой може да каже какво да правя,че да спрат да ме болят и евентуално ако звездите ви го говорят споделете що ме болят малките израстъци :lol: :lol: Знам,че сигурно е понеже са се сетили късно късно да порастнат,ама то това не се издържа :-D

gLoRiToO
01-17-2010, 15:15
А ти на колко години си,ако сега ти растът е нормално да те болят...

titinkaa
01-17-2010, 16:52
нормално да болят,няма начин да ги накараш да ти минат,те като решат си отминава болката,за сега не съм чула лекарстяво за тея болки

sharyn
01-17-2010, 16:56
Принципно гърдите стават чувствителни няколко дни преди менструация, но понякога, когато хормоните ни бушуват, е възможно да започнат да болят още в дните около овулацията и това им състояние да продължи до настъпването на следващия цикъл. Тоест, нищо ти няма.
Не се плаши, на всяка жена се е случвало поне веднъж в живота. Гадничко е, но не е болка за умиране и се преживява. 8)

lovegaga
01-17-2010, 17:35
:lol: на 15 съм 8-) и да ви кажа не спират да болят.. наистина търпи се,но чувствителността вече е кофти :-x

AlaBalaa
01-17-2010, 18:50
нормално е да те болят растат

Harum_Scarum
01-17-2010, 19:03
нормално да болят,няма начин да ги накараш да ти минат,те като решат си отминава болката,за сега не съм чула лекарстяво за тея болки
Да и мойте са така. :)