PDA

View Full Version : Препоръайте ми



MichellePhan
01-16-2010, 23:02
Препоръчайте ми интересна книга.Искам нещо от онези книги,закойто се казва,че задължително трябва да се прочетат.Казвайте плс. :P

iLovePussyJuice
01-16-2010, 23:07
Предпочитания за жанр? :)

MichellePhan
01-16-2010, 23:19
Ами не знам.Харесвам "Клетниците" на Виктор Юго,"Тайната Градина" на Франсис Бърнет И такива подобни.Също харесвам на Джером К. Джером - "Трима души в една лодка(без да става дума за кучето)"

SmilezZz
01-17-2010, 08:38
Ами не знам.Харесвам "Клетниците" на Виктор Юго,"Тайната Градина" на Франсис Бърнет И такива подобни.Също харесвам на Джером К. Джером - "Трима души в една лодка(без да става дума за кучето)"

Да,"клетниците" и на мене ми харесва..Доста интересна книга е..
"Тайната градина" не съм я чела - ще я прочета..
Иначе може да разгледаш в книжарниците,или в някоя библиотека за някаква книга

Имаше ... Ане Франк, Задната къща, чела съм я преди много време, но ме впечатли.
Николай Хайтов - Диви разкази
В момента не мога да се сетя за други..
Виж и в нета 8)

LuxurySk0B
01-17-2010, 09:14
Читанка за 1 клас

kris4ety14
01-17-2010, 11:41
"Малки жени" на Луиза Мей Олкът. Това е една от любимите ми книги. В нея има изключително ценни житейски уроци. Например Мег разбира, че парите не са всичко; Ейми преодолява егоизма си; Джоу е мъжкарана и с много усилия и помощ от майка и се бори с избухливостта си. Единственият недостатък на Бет пък е нейната притеснителност, но сестрите и я насърчават да бъде по-отворена; освен това тя е мило и приятно момиче. Джоу ми е фаворитка :)

HRaBr0TyYKeBaPcHe
01-17-2010, 15:19
Книгите на Дан Браун и Ян Ван Хелсинг са интересни и документални :) :) :)

myl0weee
01-17-2010, 15:40
любимата ми книга е Любов по време на холера. Габриел Гарсия Маркез е най- великият човек и писател, а творбите му са уникални. Също така негова друга хубава книга е 100 години самота. Горещо ти препоръчвам нещо от Г.Г. Маркез. Също така може да заложиш на българските писатели- Вазов например. Прочети Под игото. :)

Chacho
01-17-2010, 15:43
любимата ми книга е Любов по време на холера. Габриел Гарсия Маркез е най- великият човек и писател, а творбите му са уникални. Също така негова друга хубава книга е 100 години самота. Горещо ти препоръчвам нещо от Г.Г. Маркез. Също така може да заложиш на българските писатели- Вазов например. Прочети Под игото. :)

+1 за Маркез и -1 за Вазов от мен :)

MichellePhan
01-17-2010, 16:39
Мерси : )
Аз трябва да прочета тази година по литература:Принцът и просяка,Автобиография на Бранислав Нушич и Под Игото.
Заинтригува ме Г.Г Маркез,Малки жени и Задната къща.

BeezyJey
01-17-2010, 17:19
Мерси : )
Аз трябва да прочета тази година по литература:Принцът и просяка,Автобиография на Бранислав Нушич и Под Игото.
Заинтригува ме Г.Г Маркез,Малки жени и Задната къща.

5 клас ли си ? Щот ние тряяше да ги четем тогава.. иначе аз ти предлагам "Къщата на спомените" от Мери Хигинс Кларк .. ноо е малко страшничкаа :D

EJI4eTy
01-17-2010, 17:31
Шифъра на Леонардо
Изгубеният символ
Единадесетата чума
Седемте смъртоносни чудеса
Щампът на Юда
Шестото клеймо
Цифрова крепост
Черният орден

Sigrina
01-17-2010, 18:35
Щом харесваш Джером К. Джером ти препоръчвам любимата ми негова книга, просто се съсипах от смях :D
"Празни мисли на един празен човек" :)
П.С. Виждам, че са ти препоръчали и Габриел Гарсия Маркес, ако ти хареса си вземи и Сто години самота. (пак негова книга)

clever
01-17-2010, 18:39
Братята с лъвски сърца

ameli
01-17-2010, 18:39
Конникът без глава
Малката принцеса


и -1 за Вазов от мен

WTF?!