PDA

View Full Version : Времето не лекува



vesinka899
01-16-2010, 23:10
Всичко е както преди 4 години.Все още усещам устните му върху моите.Все още чувам смеха му.Все още образа му е пред мен.Спомените все още са живи.Не преставам да мисля какво щеше да бъде ако му бях показала чувствата си,защото за да ме търси той и да ме кани у тях и да ме целува той явно е имал такива.Всичко се разви в рамките на няколко дена.Запознвахме се в чата.Разбрахме също и че сме съседи.Вечерта се видяхме.Бяхме седнали на стълбите пред нашия вход.Смяхсе много и ми беше много забавно.После той ме целуна.На др ден отидох у тях и пихме кафе.И до там..Една годинаслед това аз се престраших да му кажа за чувствата си по скаип ,но той каза че е минало много време и той се е променил.И че когато той ме е харесвал аз не съм показала по никакъв начин,че и аз изпитвам същото и се отказал.3 години след това аз все още не спирам да мисля за него.
Днес един наш общ приятел,с който аз уж ходих дойде в нашия роден град и остана да спи у тях.Обади ми се да се видим и аз отидох не за да се видя с него,а за да видя момчето,в което толкова време съм влюбена.През целия час гледах само него.Много ми е гадно и незнам какво да правя. :-# :-# :-#

Konstantin0000
01-16-2010, 23:56
Имаше ли привличане когато се гледахте, ако е имало, покани го на кафе и виж как ще се развият нещата, ако видиш че има шанс, кажи му нещата които написа тук, нищо не губиш. Сипи си малко смелост преди да му го кажеш и виж какво ще стане :)

Linns
01-17-2010, 00:41
Забравете миналото и опитайте отново отначало ..

bogzfaggot
01-17-2010, 00:43
Ти не си май много добре...три години да не можеш да забравиш някого с който ти всъщност не си имала нищо особено,я се вземи в ръце

PsIhOzZiS1
01-17-2010, 02:03
Ти не си май много добре...три години да не можеш да забравиш някого с който ти всъщност не си имала нищо особено,я се вземи в ръце не съм съгласен според мен трябва да отидеш да го целунеш и ако не ти отварне значи няма да стане нищо между вас и тогава за теб ще е най-добре да го забравиш :( и да чакаш файда няма направи това което ти казва сърцето. даже мога да ти кажа ходих с едно момиче с което пак ходя и като бяхме разделени отидох на дискотека и тя дойде и по едно време ме изкара на вън и ми каза че един мои приятел ще се сбие и ас и казах да влезе вътре тя ме прегърна и ас докоснах косата и тя беше се така мека.И знаеш ли колко ми се искаше да я целуна но неможех не смеех за да не я нараня тя поиска да се разделим и ас се съгласих но сега пак сме заедно. Както казват старите хора пусни едно нещо на свобода ако се върне е твойо цял ЖИВОТ
това е от мен надявам се да съм ти помогнал :)

Hilary_
01-17-2010, 06:20
Времето лекува стига да го поискаш .. защо не позволиш на някой друг да ти даде това, което това момче не ти е дало? :( Ще се почувстваш много по добре ако си обичана от някой отколкото страдаща заради друг .. :( :(

ivcheto0o
01-17-2010, 07:10
ти си си виновна :? И времето лекува,ама то не искаш да го забравиш и не правиш нищо по въпроса :?

anonimchetou
01-17-2010, 07:42
ако има някъв шанс да сте заедно направи всичко възможно щом толкова го искаш.. НО ако няма спри да живееш с миналото.. защото така няма как да продължиш напред..

soul1199
01-17-2010, 19:25
кажи му,че още зипитваш нещо към него,може би и той е изпитал,щом те е видял

SoStarstruck
01-17-2010, 19:28
Така е,времето не лекува. Човек ако сам не си помогне и Господ не може да му помогне,камоли времето. Ако това ти е в тежест трябва сама да си помогнеш и да спреш да се самонавиваш както вече казах,а ако мислиш,че ще се получи между вас-опитай пак. :wink:

ScarletBite
01-17-2010, 19:34
Съншайн, четох една статийка в Космополитан.Та там се казваше, че след като не сме с даден човек известно време, сме склонни да забравим по-бързо лошите му черти и прояви.И сега като го видя, ти се стори също толкова прекрасен, както в началото, нали?Дори повече?Трик на съзнанието :)
Времето лекува, но в случая май се опитваш да изчоплиш коричката на раната и отново да я разкървавиш... тц-тц-тц :?
На твое място бих опитала отново с момчето, защото това със сигурност би донесло много емоции.Но не се настройвай на вълна "дълбоки чувства". :)

m1nik
01-18-2010, 14:32
Забравете миналото и опитайте отново отначало ..

+без да чета..лично аз не се отказвам лесно

guinessgirl
01-18-2010, 14:57
аре стига драми.

всичко се забравя и всичко се преживява.

fenastz
01-18-2010, 15:07
http://factoryjoe.s3.amazonaws.com/emoticons/emoticon-0159-music.gif
Now go get yourself a handgun, you fuckin wit a great
Put it to your mouth and squeeze it like your morning toothpastehttp://factoryjoe.s3.amazonaws.com/emoticons/emoticon-0159-music.gif

Lashes
01-18-2010, 16:07
Намери си друго момче... Или някакво ново занимание. Когато ми го казаха това на мен аз се изсмях. В крайна сметка се оказа, че е трябвало да послушам приятелите си. Това с години да седиш и да се тормозиш заради едно момче... не си е работа...

moon_flower
01-18-2010, 17:37
Като се самосъжалявам и не се стягаш така е.Понякога човек трябва да си наложи някои неща и да прояви малко воля.Времето си лекува,а още по-добрия лек е някое друго момче.Така че намери си нова любов и се преследвай нея.С тоя пич е изгубена каузата.

moneycomeme
01-18-2010, 17:42
Веси,или действай,за да бъдете заедно или го изтрий от мислите си....Иначе трябва да приемеш инертното полжение на страдаща,а е тъпо и болезнено да се самосъжаляваш....

BloomF
01-18-2010, 18:31
Три години да не можеш да забравиш момче, с което дори не си имала връзка?!?!! :shock: :shock: :shock: :shock: Стига бе, хора!

ceballos1990
01-19-2010, 13:26
Просто и ясно автора по поста му е свестен човек повечето свестни хора такива харесват и не мисля ,че и да не се видите повече няма да ти липсва внимание но щом обичаш толкова от мен евала поклон и успех

sh3_1s_7h3_0n3
01-19-2010, 13:36
Времето лекува.
Не е същото като да сте се разделили вчера и раната да е още отворена и сега, когато до известна степен чувствата ти са притъпени. Боли, защото си идеализирала образа му, постоянно си го представяш и съм почти 1000% убедеена, че той не е същия човек, за когото ти го мислиш.
Отвори съзнанието си и сърцето си за някой нов. Този явно не е Твоя човек.

DeViLgIlrL16
01-19-2010, 13:46
Така е, времето не лекува. Това, което прочетох ми е доста познато, била съм в същата ситуация. Обаче, има момент в който ще спре да ти пука. От много нараняване аз се затворих в себе си и усъзнах, че и без него мога да живея. Няма да е първия, няма да е и последния, в който ще се влюбя. Живота не свършва с него. Не се притеснявай, просто го остави, пак ако пак покаже, че може да има шанс дай си го, макар, че за мен е най-добре, да го забравиш, така само се самонараняваш- не правиш нищо хубаво. Няма смисъл да рониш сълзи за човек, на който дори не му пука. Момчетата са неблагодарно племе. Не можеж да очакваш нищо от тях и точно когато си мислиш, че всичко е по- розово от сякъде се получава това, че всичко се разпада и получаваш някакво тъпо обяснение за това с предтекст, че ти си виновна за всичко. Че не си показала чуствата си, а той дори не осъзнава, че не е помогнал да го направиш или просто това е по лесно за обяснение, че да не се мъчи да те разкара по друг начин. Всичко се свежда до секса и парите, а това, че има хора които искат любов явно в 21век не се вижда особено.
И помни винаги има начин когато си го наложиж за цел.. :)

TedinCetyYy
01-19-2010, 13:57
Ами според мен щом толкова го харесваш и щом той те е харесвал някога си едва ли му се е променил вкуса толкова за момичета .. малко му трябва пак да се влюби в теб .. излезте на раходка само двамата или пък на кафе .. нещо такова .. имаш шансове,но не му казвай,че още имаш чуства към него .. наблюдавай как се държи с теб .. погледа му .. ии успех :)

PuFfyy
01-19-2010, 14:07
Ти не, че не можеш ,ти НЕ ИСКАШ :?

ScionOfStorm
01-19-2010, 14:32
Яко е обаче как половината казват, че времето лекува, а другата - че не лекува. Нещата са относителни и е до самия човек дали ще даде времето да го излекува или не. Макар че често след като те е 'излекувало' времето раните се откриват по-кървящи от преди...след години, примерно.

sh3_1s_7h3_0n3 го каза много точно - в желанието си, илюзиите и общо-взето идеалистичните възгледи относно миналото често изграждаме образ на човек, по който страдаме, а който в реалността би ни отвратил и отказал от себе си за броени дни. Наскоро преживях нещо подобно, макар и умалено.

Затвориш ли си съзнанието и сърцето е малко вероятно някой в тийн форум да ти помогне. Просто трябва сама да сложиш конец на раните, за да започнат да се затварят те. :)

niichety
01-19-2010, 15:25
Времето лекува стига да го поискаш .. защо не позволиш на някой друг да ти даде това, което това момче не ти е дало? :( Ще се почувстваш много по добре ако си обичана от някой отколкото страдаща заради друг .. :( :(


++ напълно съм съгласна, че трябва и ти да направиш нещо, не само времето...

m1nik
01-19-2010, 16:03
аре стига драми.

всичко се забравя и всичко се преживява.

явно нищо не си преживяла :? :( :( :( :(

Violenza
01-19-2010, 19:00
аре стига драми.

всичко се забравя и всичко се преживява.

явно нищо не си преживяла :? :( :( :( :(
А може би точно защото е, мисли така. Аз съм напълно съгласна и си знам какво съм преживяла(не говоря само в любовен план)

Докато се самосъжаляваш и си втълпяваш колко си влюбена наистина нищо няма да се промени.