PDA

View Full Version : Аз и споделям всичко,а тя...



PsIhOzZiS1
01-17-2010, 01:43
хора имам един голям проблем гаджето ми,ми каза че съм и пречел нямала пространтво. аз споделям всичко с нея тя като и кажа нещо ми се сърди бил съм я задушавал и кви ли не др работи моля ви кажете как да постъпя . искам сичко да е открито тя да знае всичко и аз да зная всичко

Заглавията на темите трябва да са описателни.
Punisherrr

Hilary_
01-17-2010, 06:23
:shock: :shock:

Казваш й всичко? Нямаш си и на идея колко искам и на мен моя да ми казва всичко .. но когато го попитам "какво има" получавам винаги отговор "нищо" .. :lol: Амии питай я къде е проблема .. смисъл дали е в това, че й споделяш? Ако да й обясни, че искаш да сте открити един към друг .. и ако все пак не желае толкова да й споделяш .. хъх явно ще трябва да се ограничиш в споделянето .. макар, че от моя гледна точка това е тъпо .. :? :? И все пак ако не е заради това я питай къде е проблема .. ? :-o

Harum_Scarum
01-17-2010, 06:32
Много внимание й обръщаш..Въпреки,че по-често момичетата са с такъв проблем.Остави я дасе пържи в собствеия си сос :-D , и недей да й вървиш след гъза.

ivcheto0o
01-17-2010, 07:04
оптаи се да поговориш с нея и ако тя не иска да ти споделя вси4ко не е длъжна и ако наистина я задушаваш отдръпни се малко :)

MaLkaTa_LaDy
01-17-2010, 07:41
Ти хубаво и казваш всичко, ама замислял ли си се, че тя може да не иска да ти казва всичко? Дай и свобода да прави това, което тя иска. Не и дръж сметка за нещата, които е направила. Ако нещо не ти отърва, скъсай я, но не се опитвай да я промениш.

xSANYAx
01-17-2010, 08:04
Ами виж сега,просто явно и досаждаш.. и тя иска малко ''почивка'' ''пространство'' :) Не се паникьосвай,няма нищо странно и страшно,хубавото е,че ти си открит човек и не криеш нищо от нея,а най-кофтито е ,че тя не го е осъзнала. Дай й малко време,не й досаждай,ще видиш как след време сама ще дойде при теб,а ако и това не помогне,значи изобщо не те обича!

Li0nesS
01-17-2010, 08:20
Е, браво пич! Това, че и казваш всичко е страхотно... :oops: всички момичета на това се надяват...
Иначе по въпроса мисля, че трябва да говориш с нея, апък тя ако продължава да не споделя - delete -> Recycle Ben :lol: ако ме разбра какво имам в предвид. Но ти си знаеш най-добре. :oops: :-)

PsIhOzZiS1
01-17-2010, 09:05
виште да ви кажа бяхме разделени през това време тя излизаше с един които ас много мразех защото предния път скъсахме заради него тои ми се пишеше приятел и ко накрая нож в гарба и имам съмнения относно него и и казах че не ми е приятно да подържа сяква връска с него но няма резултат ;(

sladki64e
01-17-2010, 10:48
Според мен ви използва. На вълни е. Един път иска теб, друг път него и незнае какво да прави и кой да избере. Спри да и споделяш, друж се по отдалечено и виж какъв е резултата!

BlueFace
01-17-2010, 10:53
Режи я курвата! Ако наистина държеше на теб щеше да прекрати отношенията си с него :) Ти си откровен и наистина държиш на нея ,а тя не спира отношенията с другото момче и чак има наглостта да ти каже ,че си я задушавал.
Според мен момичето не иска сериозна връзка иска да си ви върти ;)

Linns
01-17-2010, 11:00
Досаждаш и !

mechtaq_za_teb
01-17-2010, 11:06
хора имам един голям проблем гаджето ми,ми каза че съм и пречел нямала пространтво. аз споделям всичко с нея тя като и кажа нещо ми се сърди бил съм я задушавал и кви ли не др работи моля ви кажете как да постъпя . искам сичко да е открито тя да знае всичко и аз да зная всичко

Заглавията на темите трябва да са описателни.
PunisherrrОтдръпни се малко от нея. Може би и обръщаш прекалено голямо внимание и това я задушава. Остави и пространство.

Alli
01-17-2010, 11:34
хора имам един голям проблем гаджето ми,ми каза че съм и пречел нямала пространтво. аз споделям всичко с нея тя като и кажа нещо ми се сърди бил съм я задушавал и кви ли не др работи моля ви кажете как да постъпя . искам сичко да е открито тя да знае всичко и аз да зная всичко

Заглавията на темите трябва да са описателни.
PunisherrrОтдръпни се малко от нея. Може би и обръщаш прекалено голямо внимание и това я задушава. Остави и пространство.

bonbogoko
01-17-2010, 11:40
Режи я курвата!
Ето това се вика обръщение. Малко кавалери сме останали, май.
Лошо, много лошо. 8)

PsIhOzZiS1
01-17-2010, 11:48
темата е за триене ;) получих нужното :П

Alli
01-17-2010, 12:01
внимание ли?

SmilezZz
01-17-2010, 13:53
:shock: :shock:

Казваш й всичко? Нямаш си и на идея колко искам и на мен моя да ми казва всичко .. но когато го попитам "какво има" получавам винаги отговор "нищо" .. :lol: Амии питай я къде е проблема .. смисъл дали е в това, че й споделяш? Ако да й обясни, че искаш да сте открити един към друг .. и ако все пак не желае толкова да й споделяш .. хъх явно ще трябва да се ограничиш в споделянето .. макар, че от моя гледна точка това е тъпо .. :? :? И все пак ако не е заради това я питай къде е проблема .. ? :-o

Magic_Girl
01-18-2010, 13:20
Ами виж сега,просто явно и досаждаш.. и тя иска малко ''почивка'' ''пространство'' :) Не се паникьосвай,няма нищо странно и страшно,хубавото е,че ти си открит човек и не криеш нищо от нея,а най-кофтито е ,че тя не го е осъзнала. Дай й малко време,не й досаждай,ще видиш как след време сама ще дойде при теб,а ако и това не помогне,значи изобщо не те обича!
+1

tanch3t093
01-18-2010, 17:25
Много внимание й обръщаш..Въпреки,че по-често момичетата са с такъв проблем.Остави я дасе пържи в собствеия си сос :-D , и недей да й вървиш след гъза.

Точно така. Повечето момичета изгубват интереса си към момче, ако то им ходи по гъза ..

playboyche
01-18-2010, 17:28
Много внимание й обръщаш..Въпреки,че по-често момичетата са с такъв проблем.Остави я дасе пържи в собствеия си сос :-D , и недей да й вървиш след гъза.
++++ 8)

gia_sena_mono
01-18-2010, 19:20
И аз казвам почти всичко на моя приятел,споделям.Но на въпросите си получавам отговори като "Нищо, незнам и нормално.". Просто перфектно! Толкова е изчерапателен и искрен,че ако искам да разбера нещо ще трябва да му вадя думите с 300 зора и 1500 въпроса :o

umri
01-18-2010, 19:52
хора имам един голям проблем гаджето ми,ми каза че съм и пречел нямала пространтво. аз споделям всичко с нея тя като и кажа нещо ми се сърди бил съм я задушавал и кви ли не др работи моля ви кажете как да постъпя . искам сичко да е открито тя да знае всичко и аз да зная всичко

Заглавията на темите трябва да са описателни.
Punisherrr
Така не е интересно. По-добре да я лъжеш, да си мълчиш и да я ебаваш. Прекалено много дрънкаш, млъкни.

T91
01-18-2010, 19:58
хора имам един голям проблем гаджето ми,ми каза че съм и пречел нямала пространтво. аз споделям всичко с нея тя като и кажа нещо ми се сърди бил съм я задушавал и кви ли не др работи моля ви кажете как да постъпя . искам сичко да е открито тя да знае всичко и аз да зная всичко

Заглавията на темите трябва да са описателни.
Punisherrr

Остави я малко да си почине от теб . В противен случай ще те зареже и ще си отваря краката на друг . Това е истината . Опит ...

ceballos1990
01-19-2010, 13:41
сменяй я гледам за форумните момичета си златен няма какво да губиш има и от твоя тип хора

m1nik
01-19-2010, 15:46
Много внимание й обръщаш..Въпреки,че по-често момичетата са с такъв проблем.Остави я дасе пържи в собствеия си сос :-D , и недей да й вървиш след гъза.

Найш кфо бързо ще се сети за теб..и представа си нямаш колко и трябва 8)

vilityyy96
01-19-2010, 18:47
Искрените разговори са един от най - големите проблеми на нашето поколение... (бтв не съм на 30 :lol: ) обаче явно момичето не е от най - приказливите. Опитай се да ограничиш разговорите, щом и пречат, пък ако не стане... next 8-) :)

brokeninside13
01-19-2010, 18:51
Ти хубаво и казваш всичко, ама замислял ли си се, че тя може да не иска да ти казва всичко? Дай и свобода да прави това, което тя иска. Не и дръж сметка за нещата, които е направила. Ако нещо не ти отърва, скъсай я, но не се опитвай да я промениш.

Това ми хареса :)

soul1199
01-19-2010, 19:57
Ти хубаво и казваш всичко, ама замислял ли си се, че тя може да не иска да ти казва всичко? Дай и свобода да прави това, което тя иска. Не и дръж сметка за нещата, които е направила. Ако нещо не ти отърва, скъсай я, но не се опитвай да я промениш. :) :)