PDA

View Full Version : секса в една връзка



PsIhOzZiS1
01-17-2010, 02:50
какво мислите за секса като цяло имали значение за една връзка кога ще започне и ако да защо

Extremescream
01-17-2010, 05:52
Kато цяло мисля,че вместо да мислиш за такива неща,няма да е зле първо да се научиш на пунктуационните норми.

Hilary_
01-17-2010, 06:02
какво мислите за секса като цяло
Мога да изкажа мнение само от това, което знам на теория .. като цяло смятам, че е завършекът на една връзка!

имали значение за една връзка
зависи от хората във връзката .. за някои той е най - важен, за други не чак толкова .. лично за мен не е толкова важен! Имам много други неща да направя и докажа на човека до мен, а секса определено не е едно от първите .. ;д

кога ще започне
хмм пак си е индивидуално .. някои го правят на първата седмица, други след половин година (макар, че са рядкост ;д ) ..

и ако да защо
.. от потребност, от любов, за спорта .. кой както го възприема!

hahavteen
01-17-2010, 08:14
Секса за мен е изключително важна част от една връзка. Показателен е за чувствата на партньорите и за това колко добра е връзката. Като цяло е един прекрасен начин да се слееш с човека когото обичаш. Според мен щом си решил да бъдеш с някого то ти искаш и обичаш всяка част от него и изпитваш нужда да се слееш с него на всяко едно ниво. Нужда да се чака не виждам. След като искам да имам връзка с някого значи чувствам че го познавам достатъчно добре и му имам доверие. Сексът в една връзка трябва да се развива и да става все по-добър с времето. Ако един от двамата е незадоволен или ако секса не е на ниво то рано или късно проблеми се появяват и другаде и накрая връзката се съсипва.

playboyche
01-17-2010, 09:38
Ами секса крепи една връзка ако си малко по голям и имаш гадже виш не прави 2 седмици секс и ш са пръснете поне аз без секс немога :-D :-D

t0d1t0
01-17-2010, 11:06
секса е хубаво нещо
секса рано или късно идва в една връзка

PsIhOzZiS1
01-17-2010, 11:51
playboyche готин пик ;)

Biskfitka
01-17-2010, 11:54
секса е хубаво нещо
секса рано или късно идва в една връзка+1!!

NeverTheSame
01-17-2010, 13:43
Правят се невъзожно много опити сексът и любовта да се разграничат,но просто не могат...
Според мен любов без секс не може да има.Много важна част от една връзка са сексуалните отношения,защото повяравайте ми свидетел съм как една любов просто замира заради проблеми по този въпрос x]
И все пак,сексът не е най-важното нещо,а едно звено,което ако липсва в повечето случаи цялата картинка се разваля.

И все пак,евала правя на тези,които не правят секс само защото`нямат друг избор` ;]

XTREMEFREERIDE
01-17-2010, 16:06
Ами,поддържам връзка точно година и 8 месеца,без секс.

Мисля,че секса само може да скрепи отношенията ми с него,но само и единствено,когато е на време. Иначе,все единия от двамата е разочарован. Но пък двама партньори,ако не си паснат в сексуално отношение,връзката е обречена.

С две думи - секса не е най-важен,но без него,една сериозна връзка,просто се разпада.

FancyGirl
01-17-2010, 18:06
какво мислите за секса като цяло
Мога да изкажа мнение само от това, което знам на теория .. като цяло смятам, че е завършекът на една връзка!

имали значение за една връзка
зависи от хората във връзката .. за някои той е най - важен, за други не чак толкова .. лично за мен не е толкова важен! Имам много други неща да направя и докажа на човека до мен, а секса определено не е едно от първите .. ;д

кога ще започне
хмм пак си е индивидуално .. някои го правят на първата седмица, други след половин година (макар, че са рядкост ;д ) ..

и ако да защо
.. от потребност, от любов, за спорта .. кой както го възприема!

krem4et0
01-17-2010, 20:37
Как сексът ще е завършек на връзката? Та той е истинското й начало. С него се поставя нов фундамент в отношенията между двама души. Сексът е важен, много важен, но не и най-важен. Поне не и за мен. И все пак е добре и той да е налице и да върви. Кога трябва да се прави - не съм показателен пример за това, но почнеш ли го...няма спирка. Иначе донякъде споделям мнението на slun4ice (за пореден път), с изключение на частта за изчакването. Но това си е просто нещо вътре в мен.

Не знам дали бих се разделила заради лош секс или продължителна липса на такъв. Познавам се - едва ли, но все пак кой знае? Много по-сериозни проблеми има в 1 връзка, които могат да я разрушат. Не, че сексуалният не е сериозен и важен, но много хора просто се примиряват. Е, два ли тийнейджъри, но много зрели семейства не се разпадат заради липсата на секс. Виж, заради липса на любов - по-може.

Bixel
01-17-2010, 20:43
Секса за мен е изключително важна част от една връзка. Показателен е за чувствата на партньорите и за това колко добра е връзката. Като цяло е един прекрасен начин да се слееш с човека когото обичаш. Според мен щом си решил да бъдеш с някого то ти искаш и обичаш всяка част от него и изпитваш нужда да се слееш с него на всяко едно ниво. Нужда да се чака не виждам. След като искам да имам връзка с някого значи чувствам че го познавам достатъчно добре и му имам доверие. Сексът в една връзка трябва да се развива и да става все по-добър с времето. Ако един от двамата е незадоволен или ако секса не е на ниво то рано или късно проблеми се появяват и другаде и накрая връзката се съсипва.

Възхищавам се на това писане и мислене, евала! ;О

hahavteen
01-17-2010, 20:48
Ооо, Креми, аз не мога така! Ако съм сексуално незадоволена, направо издивявам и ставам голямо зло. 8-) Последните няколко пъти като правих секс не можех да свърша, независимо какво правехме. След първия път - ок. След втория път - ок. След третия път обаче почнах да му се ядосвам и да си го изкарвам на него! Не, че беше виновен, че на мен са ми други неща в главата, ама просто не мога да се контролирам. За мен си е супер важно. Секса не е причина да се започне една връзка или тя да се продължи но определено може да стане причина за разпадането й. Според мен даже точно при по-възрастни хора, които са от много време заедно. Да, едва ли ще се разделят, но просто отношенията им ще охладнеят, което ще ги направи просто съквартиранти, които се обичат като приятели и са любезни един с друг :?

krem4et0
01-17-2010, 21:06
Е, ако имат 2-3 дечурлига, едва ли точно липсата на секс би ги накарала да се разделят. Може и да е И това, но едва ли само по тази причина.

Не, че не обичам секс и не съм сексуална. Според половинката съм даже ужасно сексуална и ако си играем на нерви, аз повече от 10 дни няма да издържа. Той повече можел 8-)
Аз не мисля така. В нашите взаимоотношения хубавият секс дори не е сред топ 3 на важните неща. Не знам. Може би защото не се тормоза, ако не свърша. Или защото не съм имала напоследък някакви сексуални разочарования. Но определено, ако не съм с него, то причината ще е съвсем различна от липса на секс или лош секс. Не ми се изпада в подробности, но и аз си имам своите терзания, проблеми, тревоги и неволи. И те не са били свързани със секса и нямат общо с това.
За това просто не мисля, че точно това е основна причина за разделите. Прекалено други важни и сериозни проблеми има в 1 връзка, че сексът да се издига в подобен култ - на всемогъщ разрушител. Хубавият секс оправя ли лошите взаимоотношения? При мен никога не е било така.
Да не говорим, че най-интимните ни моменти далеч не са били сексуални. Истински желана, харесвана и обичана съм се чувствала в едни други мигове. Понякога сливане сме постигали и без докосване...
Всеки си го разбира различно и познава себе си. Аз без секс мога, но не и без тези мънички мигове, в които цялото ми сърце се облива от вълна на любов. И по очите му знам, че и при него е така.

Щях да си лягам. Виж как ме запали да пиша.

hahavteen
01-17-2010, 21:24
Знам Кремче какво имаш предвид. Знам и че тези малки моменти на нежност са по-хубави и от най-хубавия секс.. Мисълта ми е че секса е показателен за чувствата на партньорите. Айде липсата на оргазъм ще я преживея, но ако той проявява безразличие и не му пука дали на мен ми е хубаво, ако ми показва че за него не е важно как се чувствам и ако не се старае да го направи хубаво и за двамата тогава ще е много гадно... Ако и двамата си ходим незадоволени рано или късно ще спрем да искаме да правим секс един с друг защото единственото което ще изпитваме след това ще е едно безкрайно разочарование и чувство за вина. В такъв случай си мисля че и нуждата изобщо да се докосваме и да сме нежни един с друг ще изчезне с времето. А изчезнат ли страстта и нежността то и всичко друго ще почне малко по малко, съвсем неусетно да се разпада и партньорите да се отдалечават един от друг. Естествено не говорим за случаи в които единия има проблем и не може да прави секс или ако е само период. Говорим ако по принцип секса е зле и на никой не му пука за това. Иначе ето моя приятел примерно не може да свършва по време на секс и е много гадно за мен. Това не значи че ще се примиря със ситуацията или ще го оставя да ми казва че "той си е така". И двамата работим над сексуалните си отношения и имаме значителен напредък! Ако обаче той или аз бяхме решили да се примирим тогава това 100% щеше да развали връзката защото той щеше да има чувството че не ми пука а аз щях да се чувствам отблъскваща. Въпроса е в отношението преди, по време и след секс а не толкова в оргазма и физическото изживяване.



Щях да си лягам. Виж как ме запали да пиша.

Хехе отивай лягай! Аз УЖ уча за изпит и за това съм будна :-D

krem4et0
01-17-2010, 21:52
Тук съм съгласна. Но винаги има АКО.

bqsna_teenagerka
01-17-2010, 22:01
Секса във връзката допринася за сближаването между 2ма души като цяло,защото по-този начин те се "изследват" и опознават много по-обстойно,доверието се увеличава, физическата наслада също. Според мен секса допринася и по-силни чувства,защото самата страст те кара да обожаваш другия,по един странен и особен начин. Секса е сливане,химия,взаимодейств ие.