PDA

View Full Version : Кофти тръпка



Baphomet
01-17-2010, 06:02
Тази нощ леля ми почина,и сега ми е някво отвратително.Смисъл нз какво ще правя,а ми е някак мъчно.Искаше ми се да я бях видял поне за последно,но не ми остана възможност.Тва живота е ебаси лайната.. абе направо нямам думи...Ако някой знае как по-лесно мога да го прежибея нека пише и моля без глупости за религията и бог щот отавна съм се наслушал на тия неща и съм си изградил доста негативно мнение за тях. :cry:

SmilezZz
01-17-2010, 07:42
Тази нощ леля ми почина,и сега ми е някво отвратително.Смисъл нз какво ще правя,а ми е някак мъчно.Искаше ми се да я бях видял поне за последно,но не ми остана възможност.Тва живота е ебаси лайната.. абе направо нямам думи...Ако някой знае как по-лесно мога да го прежибея нека пише и моля без глупости за религията и бог щот отавна съм се наслушал на тия неща и съм си изградил доста негативно мнение за тях. :cry:

Първо - моите съболезнования

Наистина трудно се преживява такова нещо..И не знам какво да правиш,за да го преживееш по-леко.. :(
Такъв е живота :(

Gretii95
01-17-2010, 07:48
Тази нощ леля ми почина,и сега ми е някво отвратително.Смисъл нз какво ще правя,а ми е някак мъчно.Искаше ми се да я бях видял поне за последно,но не ми остана възможност.Тва живота е ебаси лайната.. абе направо нямам думи...Ако някой знае как по-лесно мога да го прежибея нека пише и моля без глупости за религията и бог щот отавна съм се наслушал на тия неща и съм си изградил доста негативно мнение за тях. :cry:

Първо - моите съболезнования

Наистина трудно се преживява такова нещо..И не знам какво да правиш,за да го преживееш по-леко.. :(
Такъв е живота :(

++++

darkness848
01-17-2010, 18:40
Моите съболезнования :(

Имала съм подобна случка с мой-много близък човек. Когато почина ми беше адски гадно и съм плакала може би със седмици, но с времето разбрах, че по този начин няма да си го върна... Просто такъв е живота... След време ще се почувстваш по-добре... А и той ще е жив за теб, докато го помниш и го носиш в сърцето си. :)

clever
01-18-2010, 12:19
Естествено че ще ти е тъжно в началото.. Съжалявам за това което се е случило но не се отчайвай прекалено защото животът продължава. ;)