PDA

View Full Version : Главоболие



cveteto64
01-17-2010, 09:30
Преди 2 години имах постоянно главоболие, ходих по доктори правиха ми изследвания, предписаха ми лекарства без точна диагноза. Сега пак започна постоянно...незнам какво да правя пак ли да тръгна по доктори :neutral:

AlaBalaa
01-17-2010, 09:33
не знам дали моето е същото не веднъж дигнах кръвно ме пратиха на невролог даваха ми аулин да пия 7 дни защото ме болеше главата от едната страна и не знам дали беше от кръвното, но се оправих в твоя случай как стана след суматите лекарства или от времето ?

BuBzzz
01-17-2010, 10:13
знам кфо е #-o аз до скоро имах същия проблем :( бях на невролог и от там ме пратиха за скенер на главата :shock: слава богу нямаше нищо лошо :-o лекарката ми каза че е от компютъра 8-) предписа ми и Мигренон :) :)

clever
01-17-2010, 10:42
Може да е проблем с очите.Или от компа.. 8-)

bonbogoko
01-17-2010, 11:43
Най - вероятно е от компа, ако често стоиш пред него, но най - добре се консултирай със специалист. Отиди при личния лекар и искай направление. Не оставяй проблема. 8)

haritov
01-17-2010, 12:17
иди на лекар една патка мислила и умряла

SmilezZz
01-17-2010, 13:12
Може да е проблем с очите.Или от компа.. 8-)

titinkaa
01-17-2010, 17:14
преди 3 месеца и аз бях така,от главоболие чак н еми се говореше,не бях мн в настроение,и мислих че ще мине,не минава и не минава минаха се 2 седмици и викам н амайка ми край отивам н алекар тва не се търпи,отидохме в Уши Нос Гърло,прегледаха ме там има добър специалист,и ме пратиха на снимка(лицева),оказа се синузит,и 5 дни бях на антибиотик,биеха ми го в абоката и мина от тогава не се оплаквам от главоболие

kalpazanka
01-17-2010, 17:16
cveteto64, консултирай се с офталмолог, невролог, ако нищо не изскочи- УНГ.

OneGirl
01-17-2010, 18:28
Преди година и аз имах главоболие и отидох на очен той ме прати на УНГ апък той накрая ме прати на невролог и там ми бяха изписали някакви витамини и хапчета :) .

Калпазанке честито за новата длъжност =D> .

Ако може да ми изтриеш горния пост, че нещо натиснах и ми излезна 2 пъти и сега нямам бутона del :(

AlaBalaa
01-17-2010, 18:59
знам кфо е #-o аз до скоро имах същия проблем :( бях на невролог и от там ме пратиха за скенер на главата :shock: слава богу нямаше нищо лошо :-o лекарката ми каза че е от компютъра 8-) предписа ми и Мигренон :) :)
мда и на мене ми каза че е мигрена и ходих на скенер мале стопли ми мозъка 8-)
та нищо не ми е изписвала само аулина за 7 дни и после вика ако ме заболи да взема аулин или хапче а ако не ми мине може намина пак

djuki
01-17-2010, 21:23
Преди година и аз имах главоболие и отидох на очен той ме прати на УНГ апък той накрая ме прати на невролог и там ми бяха изписали някакви витамини и хапчета :) .

Калпазанке честито за новата длъжност =D> .

Ако може да ми изтриеш горния пост, че нещо натиснах и ми излезна 2 пъти и сега нямам бутона del :( аз до невролог не стигнах ... моето се появява при претоварване на мен ми казаха просто да си почивам повече

batkodoki
01-17-2010, 22:20
Преди 2 години имах постоянно главоболие, ходих по доктори правиха ми изследвания, предписаха ми лекарства без точна диагноза. Сега пак започна постоянно...незнам какво да правя пак ли да тръгна по доктори :neutral:


ПОЛ%ВЪЗРАСТ?!

haritov
01-17-2010, 23:06
ако те боли в предния дял демек челото където е от компа е ако ли не


отивай на лекар

може всичко да е има безброй сценарии по които може да ти се навреди

и ако както казваш е постоянно нещата може да не никак розови

в някои случаи и една рана по крайника може да доведе до фатални последствия за мозъка като инсулт например

LuxurySk0B
01-19-2010, 11:21
иди на лекар една патка мислила и умряла а като хиди и няма ефект? по-добре си вземи naposim

clever
01-19-2010, 11:32
ако те боли в предния дял демек челото където е от компа е ако ли не

ако я боли челото може и синузит да има .. :-o