PDA

View Full Version : Малко помощ :)



ano0nimchee
01-17-2010, 10:30
Здравейте хора.. имам едно въпросче може да в се стори малко тъпо,но как и да е ;) та така.. излизам с едно момче от около 1 година той е на 17 ,а аз съм на 15. Проблема е такъв че след 3 седмици заминаваме на Лондон и искаме да го направиме там. Той е девствен,а аз не и незнам как да подходя с него.Плюс това мен ме е малко срам от него :( Малко помощ моля :roll:

Bukmop
01-17-2010, 10:33
Здравейте хора.. имам едно въпросче може да в се стори малко тъпо,но как и да е ;) та така.. излизам с едно момче от около 1 година той е на 17 ,а аз съм на 15. Проблема е такъв че след 3 седмици заминаваме на Лондон и искаме да го направиме там. Той е девствен,а аз не и незнам как да подходя с него.Плюс това мен ме е малко срам от него :( Малко помощ моля :roll:

Просто поговорете все пак като ходите от 1 година не би трябвало нито да Ви е срам един от друг нито нещо мисля че можете да си имате доверие и да си говорите за всичко просто поговорете така според мен е най-добре ... :) Успех дано съм помогнал :)

Hilary_
01-17-2010, 10:38
Срам те е от него, а сте заедно от 1 година? Помисли малко има ли логика в това? :-o

ano0nimchee
01-17-2010, 10:42
не но незнам.. не ми е първото момче с което ми се случва.. но давайте съвети по добре за първият проблем.. това ще го преодолея предполагам.. :)[/b]

playboyche
01-17-2010, 10:42
Здравейте хора.. имам едно въпросче може да в се стори малко тъпо,но как и да е ;) та така.. излизам с едно момче от около 1 година той е на 17 ,а аз съм на 15. Проблема е такъв че след 3 седмици заминаваме на Лондон и искаме да го направиме там. Той е девствен,а аз не и незнам как да подходя с него.Плюс това мен ме е малко срам от него :( Малко помощ моля :roll:

Просто поговорете все пак като ходите от 1 година не би трябвало нито да Ви е срам един от друг нито нещо мисля че можете да си имате доверие и да си говорите за всичко просто поговорете така според мен е най-добре ... :) Успех дано съм помогнал :)
Една връзка се крепи на Секс и Доверия 60% секс и 100% доверие 8)

ano0nimchee
01-17-2010, 11:03
oк де хора това ще го преодолея. Как да постъпя с него след като той едевствен а аз не.. дайте съвети за това..

t0d1t0
01-17-2010, 11:04
и проблема ви е?
Искате всичко да е перфектно?
Правете каквото ще правите,не му го мислете!

DaemonBoy
01-17-2010, 11:07
Щом той е девствен, а ти не защо не му покажеш пътя към рая?

ano0nimchee
01-17-2010, 11:09
не е точно проблем както казах. Имах впредвид дали ще го боли или нещо. Трябва ли да наравя нещо специално или не.. това имах впредвид аз. :)

BlueFace
01-17-2010, 11:11
НА Лоднон ли ще го направите ? 8-) :lol:

П.П. Просто го накрай да се отпусне ,защото може би той ще е напрегнат от това ,че е девствен ,а ти не си ;) От там вече няма да има проблеми според мен :) ;)

ano0nimchee
01-17-2010, 11:17
хихи даа.. :oops: мерсии много хораа наистина ми помогнахте.. :) [/b]

playboyche
01-17-2010, 11:21
oк де хора това ще го преодолея. Как да постъпя с него след като той едевствен а аз не.. дайте съвети за това..
След като е девствен ще му е още по готино спокойно може малко да се притеснява щот все пак на 17 е и ще мъ е за първи път но ще му бъде адски готино ноо щом ще сте в лондон за първи път му е и т.т. трябва да внимаваш защото може от много възбуда да изригне като вулкан още на 5-тата мин така че прави си кефа неговия също но по полека няма да го правите за първи и последен път вече втория път сбъдни всичките си мечти с него но засега пополеко аа там може да го направите2 пъти двойно одоволствие един път по внбимателно другия път СЕКС на 100% и кфото искате вече

DaemonBoy
01-17-2010, 11:22
Много ще го боли внимавай! :razz: :razz: Това от страна а майтапа.Гледай той да се отпусне, ти също.Да стане някак си спонтанно.Може и малко музичка да му пуснеш, ама да не е някаква от рода DIE MOTHERFUCKE,DIE!Стрийптиз ще го отпусне дори много, но внимавай да не свърши преждевременно.

ano0nimchee
01-17-2010, 11:55
хаха добрее щее внимавам :-D
мерсии многоо хора.. наистина ми помогнахте :-)

princess85
01-17-2010, 11:57
Щом той е девствен, а ти не защо не му покажеш пътя към рая? :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SmilezZz
01-17-2010, 13:20
Най-важното и той,и ти да се отпуснете максимално..След това - щом ти не си девствена ми кажи какво да прави :D :D ..Абе би трябвало да си знаеш работата :D

ifilinnchica
01-23-2010, 15:22
Цяла година ходите и не си е поискал още?? Съмнявам се в хетеросексуалността на тоа твоя приятел

stelSs21
01-23-2010, 20:29
Hilary_ е права пък и нали той е девствения не ти.Него сигурно го е срам още повече.